Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

XII Seimas ir XVII Vyriausybė (po 2016 rinkimų)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Belieka pacituoti:
    .Urbšys iš karto po balsavimo pranešė išeinantis iš „valstiečių“ frakcijos. „Buvau nustebęs, kai iškilus viešumoje abejonėms dėl Ramūno Karbauskio verslo, jis pradėjo elgtis taip, kaip įprasta elgtis tiems, kurie politinę įtaką naudoja savo verslo naudai, tokiu būdu paversdami politiką savo verslo dalimi, tokiu būdu sudarydamas galimybę opozicijai traktuoti, kad frakcija yra priklausoma nuo „Agrokoncerno“ interesų.
    https://www.15min.lt/naujiena/aktual...ijos-56-971750
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

    Comment


      „Valstietis“ Džiugelis: jei frakcijoje niekas nesikeis, mano pasitraukimas neišvengiamas
      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=78236527


      Tarp skilimo šalininkų minėti Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui vadovaujantis Vytautas Bakas, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas, parlamentarai Naglis Puteikis, Raimundas Martinėlis, Darius Kaminskas bei dar keli politikai.
      Karbauskis gesina konfliktą savo išbandytais būdais

      „Posėdžių nelankymas nėra priežastis kalbėti nesąmones. Mes frakcijoje apie tyrimo pratęsimą šnekėjome, pas mus nebuvo nė vieno, kuris tuo abejotu. Ir man atrodo – aš tokį įtarimą turiu -, kad J. Džiugelio nebuvo“, – kalbėjo R. Karbauskis.
      Jis tvirtino, kad galbūt J. Džiugelis taip kalba „kažkieno lieptas“. „O liepia turbūt tie, kurie tyrimo nenori. O nenorinčių pas frakcijoje pareiškimų prasme tik vienas buvo – Seimo pirmininko. Bet jis turbūt irgi kaip frakcijos dauguma balsuos, kad būtų tyrimas“, – aiškino LVŽS vadovas.
      R.Karbauskis teigė, jog net nebandys „neigti J. Džiugelio melo, nes tai nesąmonė“. „O dėl jo likimo – tai jau jo reikalas. Jis seniai jau elgiasi labai nesuprantamai. Matyt, kad yra kiti interesai, negu tas darbas, kurį Seime daro LVŽS frakcija ir valdančioji koalicija vardan Lietuvos žmonių. Mes žiūrime labai ramiai, nes vienas žmogus nešantažuos frakcijos“, – sakė LVŽS pirmininkas.

      Comment


        As jaunas zmogus, ar yra musu salies istorijoje buve labiau ciniskai meluojanciu politiku nei karbauskis?
        Studentas

        Comment


          Parašė sv-x-as Rodyti pranešimą
          As jaunas zmogus, ar yra musu salies istorijoje buve labiau ciniskai meluojanciu politiku nei karbauskis?
          Aš irgi neatgaminu tokio pataloginio melagio ir manipuliatoriaus kaip karbas.
          AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

          Comment


            Apie Karbauskį, karbauskizmo ištakas ir aplinką:
            https://www.alfa.lt/straipsnis/50297...nu-kapstytojai

            Comment


              Parašė booraz Rodyti pranešimą

              Aš irgi neatgaminu tokio pataloginio melagio ir manipuliatoriaus kaip karbas.
              Paksas, AMB, Zuokas, Uspaskich, Butkevičius, Gražulis?
              Flickr

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                Paksas, AMB, Zuokas, Uspaskich, Butkevičius, Gražulis?
                Visi melagiai, bet ne tokie patologiniai.
                Studentas

                Comment


                  Vertinant kad alfa šiai dienai priklauso neaiškaus plauko veikėjui, turinčių sąsajų su Rusijos oligarchais O šiame straipsnyje baltinami konservatoriai tai kyla klausimas , ar tik patys konservatoriai nesusiję su rusais

                  Comment


                    Parašė udrius Rodyti pranešimą
                    Vertinant kad alfa šiai dienai priklauso neaiškaus plauko veikėjui, turinčių sąsajų su Rusijos oligarchais O šiame straipsnyje baltinami konservatoriai tai kyla klausimas , ar tik patys konservatoriai nesusiję su rusais
                    Vertinant, kad tu kito zodzio kaip konservatoriai nezinai, ar tik nebusi pats uzsislepes karbauskis?
                    Studentas

                    Comment


                      manau šiai dienai ,kolegos, Jums turėtų rūpėti, kaip vilniečių pinigais Šimašiokas su liberalais pašėrė MB baltic projektą.


                      „MG Baltic“ kvartalui – beveik 700 tūkst. eurų iš vilniečių kišenės

                      Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujien...nes-973-983468

                      Comment


                        Parašė booraz Rodyti pranešimą

                        Aš irgi neatgaminu tokio pataloginio melagio ir manipuliatoriaus kaip karbas.
                        jau abu pamiršote Eligijų? Netgi reklamoje demonstravosi kaip su korupcija kovos, o va kaip gavos

                        Comment


                          Parašė mag Rodyti pranešimą

                          jau abu pamiršote Eligijų? Netgi reklamoje demonstravosi kaip su korupcija kovos, o va kaip gavos
                          Na nepamenu, kad pastarasis meluotu del maziausiu dalyku. Jeigu Kubilius pasakytu, kad siandien antradienis, karbauskis po valandos rektu, kad frakcija pasitare ir siandien yra treciadienis ir konservatoriams apkalta.
                          Studentas

                          Comment


                            S.Skvernelis apie naują automobilių mokestį: senų ir taršių automobilių pirkimas taps nepatrauklus

                            „Neįvesime jokio visuotinio automobilio mokesčio, tačiau, kas labai svarbu, tikrai privalome tvarkytis su transporto tarša (...) Bus sprendimai, kad, sakykime, nuo sausio 1 dienos, neapsimokės žmonėms registruoti senų, taršių automobilių, arba jie turės už tai susimokėti gerokai daugiau nei dabar. (...) Jeigu aš perku seną, 19 metų automobilį su 3 litrų varikliu, tai tiesiog reikės mokėti didelį registracijos mokestį“, – Žinių radijui sakė Saulius Skvernelis.

                            Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...986704?c=gazas
                            Tokio mokesčio seniai reikėjo. Tik nesuprantu, kokios priežastys neleidžia įvesti ir visuotinio VT mokesčio.

                            Comment


                              Manau kad neblogas variantas būtų įvesti taršių drandalietų visuotiną mokestį o už tuos pinigus padaryti nemokamą viešą transportą

                              Comment


                                Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                Manau kad neblogas variantas būtų įvesti taršių drandalietų visuotiną mokestį o už tuos pinigus padaryti nemokamą viešą transportą
                                Su senais automobiliais problema ta, kad jais dažniausiai važinėja provincijos gyventojai, kuriems naujas sunkiai įperkamas, o VT nėra. Bet didelės kubatūros automobilius tikrai galėtų apmokestinti, su 20 metų senumo BMW 4 litrų varikliu važinėja tikrai ne dėl skurdo.
                                Flickr

                                Comment


                                  Laukiu nesulaukiu kada supuvę 20 metų senumo dyzeliai dings iš kelių.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                    Laukiu nesulaukiu kada supuvę 20 metų senumo dyzeliai dings iš kelių.
                                    Kada vidutinis atlyginimas pasieks vakarų Europą.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Tokio mokesčio seniai reikėjo. Tik nesuprantu, kokios priežastys neleidžia įvesti ir visuotinio VT mokesčio.
                                      Oficialiai tai ekologinis mokestis, o realiai tai papildomas mokestis neturtingiems, kurie nepajėgia įsigyti naujo automobilio. Pastarieji ir taip daug sumoka PVM bei akcizų pirkdami degalus, kurių senam automobiliui reikia daugiau. Jei iš tikrųjų rūpėtų ekologija, tai galima apmokestinti visus automobilius ir dalį surinkto mokesčio skirti elektromobilių ar hibridinių automobilių įsigijimui subsidijuoti. Na bet apmokestinti turtingesnius naujų automobilių savininkus juk negražu ir negarbinga.

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Kada vidutinis atlyginimas pasieks vakarų Europą.
                                        Mano jau pasiekė. Dabar aš noriu kad dingtų susmirdę dyzeliai su išvogtais karbiuratoriais..
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                          Mano jau pasiekė. Dabar aš noriu kad dingtų susmirdę dyzeliai su išvogtais karbiuratoriais..
                                          Tai kai ir kitų pasieks, tada ir kiti smirdantys dyzeliai dings.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X