Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Komunalinių atliekų išvežimo kaina 2020 metais

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Palyginau kainas ir as:
    2017-2018 metais kai siuksles itraukdavo i kaina ManoBustas (pas juos puslapyje senu saskaitu perziuret negalim bet kadangi as daug ka saugau, radau kainas), kaina buvo 60.84 / metus

    Po reformos uz 2019 pilnus metus sumokejau 26 Eur
    Po dabartinio kainu kilimo uz 2020 metus priskaiciavo 44.64.
    Tai gaunasi 27% pigiau nei buvo.

    Comment


      #42
      Man proporcijos lygiai tos pačios. Iki 2018.04 taikė max leidžiamas kainas, o toliau jau keitėsi pagal bendrus kriterijus. Manau visi nepatenkinti yra tie, kuriems priskaičiavo už visokius kitus plotus, taip pat gal tie, kurių bendrijos buvo sudariusios geresnes sutartis, o ne pagal max leidžiamą kaip visokie tie Būstai.
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

      Comment


        #43
        Individualus namas. 0,12 m3 (mažesnis) konteineris, vežamas kas dvi savaites.

        2017 metais - 90,35 Eur (visi metai pagal seną tvarką)
        2019 metais - 36 Eur (visi metai nauja tvarka)
        2020 metams kol kas sąskaita 68 Eur. Metu gale perskaičiuos pagal realų kiekį atliekų. Duota suma paskaičiuota imant 390 kg atliekų kiekį. Pagal SIVASA statistiką pernai man atliekų išvežė beveik dvigubai daugiau.
        Paskutinis taisė Nitro; 2020.02.24, 14:58.

        Comment


          #44
          tai negi sveria prieš išveždami? Negirdėjau kad kur nors tai atliktų.
          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

          Comment


            #45
            Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
            tai negi sveria prieš išveždami? Negirdėjau kad kur nors tai atliktų.
            Na jau nuo 2019 turėjo ir net jei gerai atsimenu vežėjai baudą mokėjo, kad nesugebėjo pasiruošti. Techniškai kaip suprantu tai tos rankenos kur kelia konteinerį yra su svarstyklėmis.

            Comment


              #46
              Šiandien truputį siurprizą apturėjau. Už sodo sklypą Vilniaus rajone atėjo sąskaita iškart už tris metus. Prieš tai nebuvo jokių sąskaitų. Niekad nebuvo ir konteinerių. Gal kas gali paporint kas čia per tvarka ir kur info ieškotis? Piktina faktas, kad už orą mokėti reikia.

              Comment


                #47
                Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                Šiandien truputį siurprizą apturėjau. Už sodo sklypą Vilniaus rajone atėjo sąskaita iškart už tris metus. Prieš tai nebuvo jokių sąskaitų. Niekad nebuvo ir konteinerių. Gal kas gali paporint kas čia per tvarka ir kur info ieškotis? Piktina faktas, kad už orą mokėti reikia.
                Pas mane buvo nuo pat pradžių. Bet tik daugiau nei po pusmečio susirašinėjimo paaiškėjo, kad konteineriai yra bendri kvartalui. Ten kur ir anksčiau sodininkų bendrijos nuosavi konteineriai stovėdavo. Lygtais galima rašyti prašymą laikinai neskaičiuoti žiemos periodui, bet tuo jau aš neužsiėmiau dėl 6-7 eurų...

                Comment


                  #48
                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                  Pas mane buvo nuo pat pradžių. Bet tik daugiau nei po pusmečio susirašinėjimo paaiškėjo, kad konteineriai yra bendri kvartalui. Ten kur ir anksčiau sodininkų bendrijos nuosavi konteineriai stovėdavo. Lygtais galima rašyti prašymą laikinai neskaičiuoti žiemos periodui, bet tuo jau aš neužsiėmiau dėl 6-7 eurų...
                  Pirmininkas dievagojasi, kad bendrų tikrai nėra ir kad mokestis taikomas tik gyvenantiems.

                  Comment


                    #49
                    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

                    Pirmininkas dievagojasi, kad bendrų tikrai nėra ir kad mokestis taikomas tik gyvenantiems.
                    Tai netiesa. Ir ne jis tai reguliuoja, kaip matom.
                    Kitas klausimas, kad bendrija turėtų nebeįtraukti mišrių atliekų išvežimo į savo išlaidas.
                    Gyventojai, kurie turi užregistravę tikras namų valdas (ne sodo namas) turi nuosavus konteinerius, nepaisant to, kad tebėra sodų bendrijos nariai. Bet tai visai kas kita.

                    Comment

                    Working...
                    X