Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

    Tai gali būti, nesiginčiju. Tikėtina, kad iš užsikėtusiųjų omicron 50% pasiskiepijusių, 50% antivakserių.


    P.S. nes paskiepyta 90% suagusiųjų.
    Net linksma ant kiek esi atsilikęs nuo nformacijos.
    Nieko keisto kai tavo info šaltinis masinė medija, o bet koks kitas nepriklausomas šaltinis tėra tik "facebook rusų ne skiepams grupė"

    Tai dabar apšviesiu tave, kad jau seniai ne tokios proporcijos kaip čia parašei kalbant apie omicron.

    Pvz Islandija:

    Užsikrėtimų atvejai 100,000 proporcijai:

    Pilnai vakcinuoti suaugę: 4793
    Pilnai vakcinuoti + booster suaugę:1685
    Neskiepyti suaugę: 2531

    Boosteriuoti vos 1,5 karto rečiau užsikrečia nei neskiepyti.
    Pilnai skiepyti, bet be boosterio, 1,9 karto dažniau užsikrečiai nei neskiepyti.


    Aš būtent tą ir norėjau pasakyt, kad jei 90 skiepytų ir 10 neskiepytų, tai užsikrėtimai bus irgi arčiau 90/10, o ne 50/50 kaip tu manei, turėdamas jau seniausiai pasenusią info, kuri negalioja omicronui.



    https://www.covid.is/data
    Paskutinis taisė Gator; 2022.01.05, 20:08.

    Comment


      Na, tai not fully vaccinated adult turi 74% didesnę tikimybę užsikrėsti nei fully vacinated adult.
      Žinoma, iš tų nevakcinuotųjų reiktų atminusuoti persirgusius ir su dideliu antikūnių kiekiu, kuriems nėra tikslo vakcinuotis, gautume tikruosius antivakserius, ir tada tas procentas būtų dar didesnis.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
        Na, tai not fully vaccinated adult turi 74% didesnę tikimybę užsikrėsti nei fully vacinated adult.
        Žinoma, iš tų nevakcinuotųjų reiktų atminusuoti persirgusius ir su dideliu antikūnių kiekiu, kuriems nėra tikslo vakcinuotis, gautume tikruosius antivakserius, ir tada tas procentas būtų dar didesnis.
        Nepasiskiepiję neturi GP, turi dirbti iš namų, negali lankytis klubuose, restoranuose, įvairiuose renginiuose, prekybos centruose, tai vien dėl mažesnio socialinio aktyvumo pas juos tikimybė užsikrėsti n kartų mažesnė, tai ir užsikrėtimo statistika atitinkamai mažai reprezentatyvi.
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

          Nepasiskiepiję neturi GP, turi dirbti iš namų, negali lankytis klubuose, restoranuose, įvairiuose renginiuose, prekybos centruose, tai vien dėl mažesnio socialinio aktyvumo pas juos tikimybė užsikrėsti n kartų mažesnė, tai ir užsikrėtimo statistika atitinkamai mažai reprezentatyvi.
          Gali būti. Šiaip pasigūglinus nieko nerandu apie islandų GP, bet turbūt mass media vėl viską slepia nuo paprasto žmogaus.
          If a lion could speak, we could not understand him.

          Comment


            Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
            Na, tai not fully vaccinated adult turi 74% didesnę tikimybę užsikrėsti nei fully vacinated adult.
            Ne, "not fully vaccinated" turi 47% mažesnę tikimybę užsikrėsti nei "fully vaccinated".

            "not fully vaccinated" turi 50% didesnę tikimybę užsikrėsti nei "fully vaccinated WITH booster".

            Tai bendroje sumoje gaunasi +- panašiai tarp neskiepytų ir skiepytų.
            Na jei imti tik boosteriuotus, tai gaunasi 1,5 karto boosteriuotu naudai.

            Aišku Ltettered gerai sako, neskiepyti turi mažiau kontaktų ir realybėje turbūt dažniau užsikrėstų prie tokio pat kontaktų kiekio.
            Bet esmė, kad nebėra tie 9 kartai ar bet koks kitas didžiulis užsikrėtimo tikimybės skirtumas kaip su senesnėm versijomis.

            Bet, kad tą žinoti, reikia knaisiotis giliau, nes masinė medija nenori tokiais dalykais dalintis, nes tai pakenks vakcinacijos entuziazmui. Kaip vienas forumo narys sako, viskas "dėl bendro gėrio".

            Paskutinis taisė Gator; 2022.01.06, 00:57.

            Comment





              Apie natūralų imunitetą vs vakcinos imuinitetą.
              Lenda yla ir čia, jau Izraelis tokią studiją padarė, jau lenda informacija, kad antrą kartą užsikrėtę serga lengviau nei užsikrėtę po vakcinos ir tt.


              Kaip čia kažkas, spėju nei vienos studijos neskaitęs, neseniai rašė - "visiems aišku", kad vakcinos imunitetas stipresnis.
              Tai už 6-24 mėn jau labai galimas dalykas bus visiems aišku, kad yra atvirkčiai.

              Eilinė covid "konspiracijos teorija" bus virtusi realybe

              Beje jau prieš metus buvau įdėjęs project veritas paviešiintą slaptai darytą įrašą, kur pfizer atstovas pripažįsta žinantis, kad vakcinos nesuteikia tokio pat gero imuniteto.

              Mokslas yra toks dalykas, apie kurį reikia diskutuot ir konfrontuot nuomonėm, kad išryškėtų tiesa.
              O ne cenzūruot kitokią nuomonę "dėl bendro gėrio".
              Paskutinis taisė Gator; 2022.01.06, 00:56.

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                jau lenda informacija, kad antrą kartą užsikrėtę serga lengviau nei užsikrėtę po vakcinos ir tt.
                ...
                pfizer atstovas pripažįsta žinantis, kad vakcinos nesuteikia tokio pat gero imuniteto.
                Tik dar vienas niuansėlis toks, kad pirmą kartą užsikrėtęs nevakcinuotas gali ir nebesulaukti 2 užsikrėtimo, nes tiesiog mirs; analogiškai ir su 2 teiginiu - gal ir nesuteikia, bet be vakcinos žymiai didesnė tikimybė mirti. T.y. ką tu sakai yra tiesa, bet tai džiugina tik tuos, kurie persirgo ir nenumirė.

                Protingi žmonės renkasi vakcinas dar ir dėl to, kad sunkiai prasirgus gali likti rimtų liekamųjų reiškinių (sveikatos pakitimų), kai po vakcinos prasergama žymiai lengviau.
                Paskutinis taisė digital; 2022.01.06, 01:15.

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Tik dar vienas niuansėlis toks, kad pirmą kartą užsikrėtęs nevakcinuotas gali ir nebesulaukti 2 užsikrėtimo, nes tiesiog mirs; analogiškai ir su 2 teiginiu - gal ir nesuteikia, bet be vakcinos žymiai didesnė tikimybė mirti. T.y. ką tu sakai yra tiesa, bet tai džiugina tik tuos, kurie persirgo ir nenumirė.
                  Tai aš šito svarbaus niunaso nekvestionuoju, todėl ir esu už vakcinas, kad jos apsaugo nuo rimtų pasekmių. Tai ypatingai svarbu.

                  Bet mano visų šitų postų esmė yra, kad reikia kalbėti apie visus dalykus, o ne priimti poziciją: kadangi vakcinos yra naudingos, tai reikia cenzūruoti bet kokias nuomones, kurios ne aklai teigiamos.

                  Jei mokslas nėra kvestionuojamas - tai jau tampa propaganda.
                  "Dėl bendro gėrio", bet propaganda.

                  Todėl ir stengiuosi parinkti informaciją, kuri išmuša iš vėžių tuos, kurie eina aklai su "apie visas pandemijos priemones tik gerai arba nieko" principu. Noriu paskatinti šiek tiek daugiau mastymo ir diskusijų, kad yra visas didelis bendras paveiklas iš daug įdomių dedamųjų.
                  Paskutinis taisė Gator; 2022.01.06, 01:22.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                    Ne, "not fully vaccinated" turi 47% mažesnę tikimybę užsikrėsti nei "fully vaccinated".

                    "not fully vaccinated" turi 50% didesnę tikimybę užsikrėsti nei "fully vaccinated WITH booster".
                    Na, kai nemoki elementatios 6 klasės matematikos, tampi anti vakseriu, ir kovoji prieš pasaulio galingųjų planus užvaldyti pasaulį.
                    If a lion could speak, we could not understand him.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą

                      Gal aš tikrai nemoku minčių reikšti

                      Nes 20 + puslapių aš pasisakiau:

                      už savanorišką vakcinų naudojimą
                      prieš visus priverstinės vakcinacijos pasiūlymus
                      prieš visuomenės skaldymą skatinančius ribojimus, prieš teisių pavertimą galimybėmis
                      prieš "nieko nekvestionuok ką valdžia daro" ideologiją.
                      Tai va, pats sakai, kad esi prieš vakcinacijos pasiūlymus, tai kaip gali sakyti kad nesi antvakseris.

                      Ir niekas teisių neverčia galimybėmis, tiesiog jūs įsivaizdavote, kad turite teisių, kurių neturite.

                      Parašė Gator Rodyti pranešimą


                      Apie natūralų imunitetą vs vakcinos imuinitetą.
                      Lenda yla ir čia, jau Izraelis tokią studiją padarė, jau lenda informacija, kad antrą kartą užsikrėtę serga lengviau nei užsikrėtę po vakcinos ir tt.
                      <...>
                      Mokslas yra toks dalykas, apie kurį reikia diskutuot ir konfrontuot nuomonėm, kad išryškėtų tiesa.
                      O ne cenzūruot kitokią nuomonę "dėl bendro gėrio".
                      Video nežiūrėjau, užteko antraštės. Nėra tokio dalyko kaip naturalus imunitetas šitam virusui. Tai yra naujas virusas ir organizmas neturi naturalaus imuniteto jam. Jokio. Nesvarbu ką valgai, kaip gyveni ir t.t. Imunitetas išsivysto tik jau sergant kai tavo organizmas kovoja su virusu.


                      O šiaip tai ar suvoki kad antrą kartą užsikrętęs reiškia dviguba didesnę riziką likti invalidu nei pirmą kartą užsikretės po vakcinos?

                      Niekas tavęs necenzūruoja. Rašai savo nesąmones jau keliasdešimt puslapių.


                      Comment


                        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                        Na viską atverti ir leisti virusui laisvai cirkuliuoti tikrai neverta, bet labiau kalbėjau apie karantino ne(įvedimą). Kol kas yra ženklų, kad jo galbūt ir neprireiks, bet, aišku, jei patys žmonės elgsis atsakingai.
                        Kaži šitas atsakingai elgiasi? Pateikiamas kaip vos ne didvyris.

                        https://www.delfi.lt/keliones/naujie....d?id=89124837
                        Show must go von!

                        Comment


                          Perskaičiau paskutinius 4 puslapius diskusijų. Galvojau, gal apie omikroną kas naujo, o čia ištisai aiškinimasis, kas ką suprato, nesuprato, ne visai taip suprato, kas ką norėjo ar nenorėjo pasakyti. Nuo krūvio smegenims, bandant suprasti visa tai, net išmušė saugiklius
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Kipre aptikti 25 „deltakron“ atvejai


                            Kipre aptikta nauja COVID-19 atmaina – ankstesnių atmainų delta ir omikron mišinys, pareiškė Kipro universiteto biologinių mokslų profesorius bei Molekulinės virusologijos bei biotechnologijų laboratorijos vadovas Leondios Kostrikis.

                            Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/worl....d?id=89153073

                            Comment


                              Cyprus Finds Covid-19 Infections That Combine Delta and Omicron

                              https://www.bloomberg.com/news/artic...ta-and-omicron

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                esu už vakcinas, kad jos apsaugo nuo rimtų pasekmių. Tai ypatingai svarbu.

                                Bet mano visų šitų postų esmė yra, kad reikia kalbėti apie visus dalykus
                                WTF. Kiekvieną dieną Lietuvoje kažkur 10% iš visų mirusių žmonių miršta tik dėl to, kad buvo arba debilai, arba apkvailinti kitų debilų antivakserių. Jeigu tu savo antivakserišką poziciją grindi kaip kad 'reikia kalbėti apie visus dalykus' - tai kur tavo kalbos apie tai, kad kiekvieną dieną žmonės miršta dėl to, kad nesiskiepija?

                                Comment


                                  Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                  WTF. Kiekvieną dieną Lietuvoje kažkur 10% iš visų mirusių žmonių miršta tik dėl to, kad buvo arba debilai, arba apkvailinti kitų debilų antivakserių. Jeigu tu savo antivakserišką poziciją grindi kaip kad 'reikia kalbėti apie visus dalykus' - tai kur tavo kalbos apie tai, kad kiekvieną dieną žmonės miršta dėl to, kad nesiskiepija?
                                  Ta prasme tu galvoji, kad aš nežinau, kad miršta žmonės nesiskiepiję?
                                  Ką tu tuo nori pasakyt nesuprantu. Jei žinau, kad nesiskiepiję miršta, tai turiu palaikyt privalomus skiepus?
                                  Ir nustok kartoti antivakseris kai aš tau konkrečiai atsakiau į tavo tris kontrolinius klausimus TAIP. Bei eilinį kartą kartoju, kad aš UŽ skiepus.

                                  Aš kalbu apie informuotą pasirinkimą (informed consent). Kai turi būti leidžiama visa informacija ir žmogus nusprendžia pagal ją, o ne leidžiama tik teigiama informacija ir blokuojama visi kiti dalykai.
                                  Ne vakcinų propaganda ir piaras turi būti, o neutrali visa informacija, kad žmogus priimtų informuotą sprendimą.
                                  Paskutinis taisė Gator; 2022.01.09, 16:48.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    Aš kalbu apie informuotą pasirinkimą (informed consent). Kai turi būti leidžiama visa informacija ir žmogus nusprendžia pagal ją, o ne leidžiama tik teigiama informacija ir blokuojama visi kiti dalykai.
                                    Ne vakcinų propaganda ir piaras turi būti, o neutrali visa informacija, kad žmogus priimtų informuotą sprendimą.
                                    Man labai sunku suprasti, ką tu turi omeny sakydamas, kad "aš kalbu apie informuotą pasirinkimą" kai suprantu, jog tu esi linkęs į konspiracijas, ir kad toje stadijoje 'informuotas pasirinkimas' yra fantazija. Dėl to aš tau pateikiau konkrečią informaciją, kad Lietuvoje apie 10% mirčių kiekvieną dieną yra fiksuojama tik dėl covido ir tik dėl to, kad vis dar yra pakankamai, kurie nesiskiepija. Tai yra faktas, dėl to klausimas tau - kodėl tu šitą faktą taip sunkiai priimi ir visais savo postais vienaip ar kitaip bandai teisinti antivakserius? Jei ne - tai kur tavo postai skatinantys vakcinaciją?

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                      Man labai sunku suprasti, ką tu turi omeny sakydamas, kad "aš kalbu apie informuotą pasirinkimą" kai suprantu, jog tu esi linkęs į konspiracijas, ir kad toje stadijoje 'informuotas pasirinkimas' yra fantazija. Dėl to aš tau pateikiau konkrečią informaciją, kad Lietuvoje apie 10% mirčių kiekvieną dieną yra fiksuojama tik dėl covido ir tik dėl to, kad vis dar yra pakankamai, kurie nesiskiepija. Tai yra faktas, dėl to klausimas tau - kodėl tu šitą faktą taip sunkiai priimi ir visais savo postais vienaip ar kitaip bandai teisinti antivakserius? Jei ne - tai kur tavo postai skatinantys vakcinaciją?
                                      Aš dar kartą kartoju - tu rimtai galvoji, kad aš nežinau, kad daug nesiskiepijusių žmonių miršta nuo covid Lietuvoje?
                                      Ta prasme čia ant tiek akivaizdus faktas kaip, kad ryte pateka saulė, kad net nepagalvočiau, kad reikia jį kartoti, o jei nekartoji - tai pasirodo "sunkiai priimi", kad ryte pateka saulė...

                                      Comment


                                        O apie konspiracijas, tai kartais tarp konspiracijos teorjios ir pasitvirtinimo yra tik kažkoks laikotarpis,
                                        Tai, kad kažkas yra konspiracijos teorija, nereiškia, kad visada ta teorija yra neteisinga.

                                        Paskutinis taisė Gator; 2022.01.09, 17:15.

                                        Comment



                                          Aš irgi pakartosiu - tu šioje temoje ne tai kad postinai, bet tiesiogine to žodžio prasme spaminai savo visokiais antivakseriškas fantazijas. Tikrai negaišiu laiko jas rinkdamas, tai tiesiog paimsių paskutinį tavo postą:

                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                          Apie natūralų imunitetą vs vakcinos imuinitetą.
                                          Lenda yla ir čia, jau Izraelis tokią studiją padarė, jau lenda informacija, kad antrą kartą užsikrėtę serga lengviau nei užsikrėtę po vakcinos ir tt.
                                          Nu kam tokį debilizmą rašyti? Savaime aišku, kad natūralus imunitetas persirgus covidu yra geriau, nei vakcina.Bet juk mes problemą turime ne su persirgusiais ir ne su pasiskiepijusiais, o su neskiepytais, nes apie 10 ar net 20% visų mirusių kiekvieną dieną sudaro nesiskipijusios covid aukos. Tu pats supranti, kokią nesąmonę čia parašei apie tai, kad "persirgę covidu turi geresnį imunitetą" ta prasme, kad didžiausia problema yra tie, kuriem visgi nepavyksta persirgti?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X