Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kažin ar toks kietas ir realiame gyvenime ir pažįstamus bei kolegas nepasiskiepijusius drįsti į akis debilais vadinti?
    Mano artimiausioje aplinkoje nėra tokių, kurie apsisukę galvą actu išmirkytu rankšluosčiu sedėtų. Įmonėje yra 12% neskiepytų, bet nežinau kurie. Net įmonės vadovas siaurame rate juos debilais išvadino.
    Taip, pavadinčiau. Ir pasiūlyčiau pažiūrėti į tą statistiką.
    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

    Comment


      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
      Mano artimiausioje aplinkoje nėra tokių, kurie apsisukę galvą actu išmirkytu rankšluosčiu sedėtų. Įmonėje yra 12% neskiepytų, bet nežinau kurie. Net įmonės vadovas siaurame rate juos debilais išvadino.
      O aš žinau kas iš mano kolegų atsisakė skiepytis (vieni patys nenori, kitiems žmonos neleido).
      Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

      Comment


        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        Mano artimiausioje aplinkoje nėra tokių, kurie apsisukę galvą actu išmirkytu rankšluosčiu sedėtų. Įmonėje yra 12% neskiepytų, bet nežinau kurie. Net įmonės vadovas siaurame rate juos debilais išvadino.
        Taip, pavadinčiau. Ir pasiūlyčiau pažiūrėti į tą statistiką.
        Nesiskiepija dėl daugelio priežasčių ir tik maža jų dalis dėl buvimo acto garintojais.
        Įsikalk tą į makaulę pagaliau.

        Comment


          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
          O aš žinau kas iš mano kolegų atsisakė skiepytis (vieni patys nenori, kitiems žmonos neleido).
          Žmonos dažnai naudoja actą viskam, nuo indų ar langų blizginimo iki smegenų trynimo.
          Beje, stengiuosi sudaryti nepakantumo nesiskiepijusiems aplinką. Bandė ESO dujų skaitliuką pas tėvą pakeisti, tai parašiau oficialiai, kad tėvas priklauso didelės rizikos grupei ir įsileisime tik darbuotoją, kuris turės atsispausdinęs iš esveikatos skiepijimosi fakto įrodymą. Nemanau, kad paduos į teismą dėl neįsileidimo.
          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Nesiskiepija dėl daugelio priežasčių ir tik maža jų dalis dėl buvimo acto garintojais.
            Įsikalk tą į makaulę pagaliau.
            Nesiskiepijančių dėl objektyvių priežasčių debilais aišku, kad vadinti nereiktų (Nes pvz. žmonėms besigydantiems chemoterapija gydytojai siūlo atidėti skiepus, nes kitaip jie tiesiog bus neveiksmingi). Visai kitas variantas kai žmonės rizikuoja savo sveikata vien dėl kvailų nusistatymų.

            Ir nedrįsčiau teigti, kad daugiau nei pusė gyventojų turi kurių nors sveikatos problemų neleidžiančių skiepytis. Manau, kad kaip tik absoliuti dauguma jų nesiskiepija tik dėl savo tingumo ar tikėjimo nesąmonėmis.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė Gator Rodyti pranešimą
              Nesiskiepija dėl daugelio priežasčių ir tik maža jų dalis dėl buvimo acto garintojais.
              Įsikalk tą į makaulę pagaliau.
              Būtų įdomu pamatyti realiais kriterijais atrinktą priežasčių sąrašą, kai nerekomenduojama skeipytis. Savaime aišku dėl pvz.: chemoterapijų
              Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
              Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                Būtų įdomu pamatyti realiais kriterijais atrinktą priežasčių sąrašą, kai nerekomenduojama skeipytis. Savaime aišku dėl pvz.: chemoterapijų
                Ne apie tai kalbu, o apie tai, kad žmogus nebūtinai turi garinti actą ir nesiskiepyti.
                Negarinančių acto pavyzdžiai gali būti:
                a) tingi
                b) pasitiki imunine sistema ir mano, kad tik lengvai sirgs
                c) turi mažai kontaktų ir mano, kad neužsikrės greičiausiai
                ir tt ir panašiai

                Nesuprantui kodėl kai kuriems sunku suvokti, kad ne vien tik konspiracininkai nesiskiepija.

                Comment


                  Parašė Gator Rodyti pranešimą

                  Ne apie tai kalbu, o apie tai, kad žmogus nebūtinai turi garinti actą ir nesiskiepyti.
                  Negarinančių acto pavyzdžiai gali būti:
                  a) tingi
                  b) pasitiki imunine sistema ir mano, kad tik lengvai sirgs
                  c) turi mažai kontaktų ir mano, kad neužsikrės greičiausiai
                  ir tt ir panašiai

                  Nesuprantui kodėl kai kuriems sunku suvokti, kad ne vien tik konspiracininkai nesiskiepija.
                  Na, bet vis tiek tai yra durnas sprendimas, nes gal tu ir manai, kad nesunkiai persirgsi, bet pasiskiepijęs tuos šansus garantuotai stipriai padidinsi. Čia būtų daugmaž tas pats kaip nepasinaudoti nemokamu KASKO draudimu, nes "ai aš atsargiai vairuoju, tai avarijos tikriausiai nepadarysiu".

                  Bet taip, tikėtina, kad nemaža dalis dar nepasiskiepijo dėl tingumo ir nerūpestingumo, kas paaiškina ir didėjantį besiskiepijančių skaičių prasidėjus ketvirtai pandemijos bangai.
                  Paskutinis taisė index; 2021.07.25, 17:39.
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Tikėtina, kad nesiskiepijęs sirgs žyyymiai ilgiau ir bus ženkliai pavojingesnis visuomenei.
                    Ir jeigu tiesiog tingi reiškia tikrai debilas, kad jam nerūpi bendra situacija visuomenėje. Panašiai kaip mėgstantys treningus su 3 juostelėmis pridaužo stiklų paežerėse.
                    Paskutinis taisė Arunasx; 2021.07.25, 17:43.
                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                      Na, nebent atsiras tokia atmaina, kuri masiškai visus guldytų į ligonines ir žudytų, įskaitant ir turinčius imunitetą. Bet kol kas nepanašu, kad COVID galėtų mutuoti iki tokio lygio.
                      Vat dėl deltos labai nesibaiminu, tik neramu kada bus atvejų pikas įvairiose Vakarų Europos šalyse, kur plitimas prasidėjo pirmiausia.
                      Iš tikrųjų nerimas kas bus po deltos. Netgi turiu nusistatymą, kad tai parodys kur eis pandemija toliau, kai dauguma turės imunitetą.

                      Galų gale, sprendimas turės bus surastas bet kokiomis aplinkybėmis, virusas neturi leisti suniokoti mūsų civilizacijos ir su ja neštos sąlyginės laisvės.

                      Galbūt jau kažkur bus ta pabaiga, kai nerimas daugiau mažiau baigsis.
                      Paskutinis taisė PoDV; 2021.07.25, 17:51.

                      Comment


                        Parašė hobo Rodyti pranešimą
                        Rusu medicinos mokslu daktare profesore, imunologė Galina Borisovna Kirillicheva sako, kad vakcinacija sustiprina silpna imuniteta ir susilpnina stipru. Taip pat tas masinis vakcinavimas, be atsizvelgimo i individualias kiekvieno atskyro zmogaus savybes, atnesa ir kitu nelaimiu:

                        Vakseriai gali per Google-translate paskaityti.
                        O kaip paaiškintum, kad Rusijoje dabar miršta žymiai daugiau žmonių negu ES, kur gyventojų daugiau? Ten tiesiog visi su silpnu imunitetu?

                        Comment


                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                          Tikėtina, kad nesiskiepijęs sirgs žyyymiai ilgiau ir bus ženkliai pavojingesnis visuomenei.
                          Ir jeigu tiesiog tingi reiškia tikrai debilas, kad jam nerūpi bendra situacija visuomenėje. Panašiai kaip mėgstantys treningus su 3 juostelėmis pridaužo stiklų paežerėse.
                          Aš prieštaravau nesiskiiepijusių prilyginimui acto garintojams, o ne debilams (dėl šito tik pareiškiau, kad gyvai neišdrįsi taip vadinti į akis).
                          Realybėje tik maža dalis neiskiepijusių yra acto garintojai ar antivakseriai (netikiintys vakcinomis iš principo).

                          Comment


                            Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                            Tikėtina, kad nesiskiepijęs sirgs žyyymiai ilgiau ir bus ženkliai pavojingesnis visuomenei.
                            Ir jeigu tiesiog tingi reiškia tikrai debilas, kad jam nerūpi bendra situacija visuomenėje. Panašiai kaip mėgstantys treningus su 3 juostelėmis pridaužo stiklų paežerėse.
                            tu neizeidinek debilu, nes nemazai zmoniu serga sia sunkia liga Lietuvoje. O tu kasantrame poste naudoji si termina.

                            Comment


                              Parašė liutass Rodyti pranešimą

                              tu neizeidinek debilu, nes nemazai zmoniu serga sia sunkia liga Lietuvoje. O tu kasantrame poste naudoji si termina.
                              Lengvas protinis atsilikimas – debilumas (lot. dēbilitās). Debilų IQ yra 50 - 70. Intelektiniai gebėjimai apytiksliai atitinka 8-12 metų vaiko išsivystymą. Šį protinį atsilikimą sunku diagnozuoti, ypač atskirti nuo apleistų, neauklėjamų ar lėtinėmis ligomis sergančių vaikų.

                              https://lt.wikipedia.org/wiki/Silpnaprotyst%C4%97

                              Lietuvoje vidurkis 91 tai manau vidutiniškai mūsų šalyje debilai gan neblogai asimiliuojasi.

                              https://worldpopulationreview.com/co...-iq-by-country


                              Paskutinis taisė sunkis; 2021.07.25, 18:43.

                              Comment


                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                tu neizeidinek debilu, nes nemazai zmoniu serga sia sunkia liga Lietuvoje. O tu kasantrame poste naudoji si termina.
                                Ok. Tie nesiskiepyjantys yra tikrai žemesnio IQ nei 70, tai belieka surasti gerą pakeičiantį terminą, kad nebūtų abejonių kai jiems tai pasakoma.

                                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                Comment


                                  Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                  Ok. Tie nesiskiepyjantys yra tikrai žemesnio IQ nei 70
                                  Norėčiau, deja, ne. Mano mama, pvz., nesiskiepija, ir jos iq tikrai daugiau 100.

                                  Comment


                                    Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                    Ok. Tie nesiskiepyjantys yra tikrai žemesnio IQ nei 70, tai belieka surasti gerą pakeičiantį terminą, kad nebūtų abejonių kai jiems tai pasakoma.
                                    o kam juos reikia kazkaip vadinti?

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Norėčiau, deja, ne. Mano mama, pvz., nesiskiepija, ir jos iq tikrai daugiau 100.
                                      Atkalk ant spalvoto printerio prieš tai išdidinęs tą dalį su 3 diagramomis https://experience.arcgis.com/experi...a/page/page_3/
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment


                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Norėčiau, deja, ne. Mano mama, pvz., nesiskiepija, ir jos iq tikrai daugiau 100.
                                        as taip pat pazystu zmoniu su labai aukstu IQ, gerokai over 100, kurie net nesiruosia skiepytis. Keli net susirge buvo.

                                        Comment


                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          Norėčiau, deja, ne. Mano mama, pvz., nesiskiepija, ir jos iq tikrai daugiau 100.
                                          Nesugebat mamos įtikinti? Šiaip reiktų pasistengti, nes vyresniame amžiuje virusas daug pavojingesnis. O dar ir pašaliniai poveikiai silpnesni nei jaunesniems, kažkaip organizmas mažiau audringai reaguoja.
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X