Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    503 užsikrėtę per vieną beveik vidurvasario dieną. Kas laukia rudenį? Kolapsas?

    Comment


      Čia dabar ne apie tai ar vakcinos gerai ar ne ir ne apie, tai kad vieni tokie ar anokie. Buvau ir būsiu už laisvą pasirinkimą ir prieš bet kokį spaudimą. Tik įsivaizdavau, kad prieš vakcininas labiau nusistatę kiek vyresni žmonės. Bet satistikos departamentas rodo, kad labai daug nepasiskiepijusių yra 25-34 metų grupėje. Net provakseriškiausiame Lietuvos mieste Vilniuje tokių šioje grupėje 45%, Kaune 48%, o Klaipėdoje net 62 % nepasisikiepyjusių.

      Comment


        Kaunas: 1 doze – 54,9 proc., 2 dozėmis – 48,8 proc.
        Važinėja vakcinavimo autobusas.
        Padarytas video, raginantis skiepytis jaunimą, moksleivius, kitus, kad vaikai rugsėjį galėtų eiti į mokyklas.

        Džiugu, kad Nausėdų šeimyna pagaliau pranešė pasiskiepijusi.
        ПТН ПНХ
        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          503 užsikrėtę per vieną beveik vidurvasario dieną. Kas laukia rudenį? Kolapsas?
          Ne.
          Mažiau guls į ligonines nei anąkart (pasiskiepiję pvz tik lengvai serga).
          Be to daugiau testuota, prie anuometinio testavimo būtų ne tiek daug.
          Ir šiaip delta atrodo mažiau mirtina.
          Ta pati Uk prie įspūdingų užsikrėtimų turi daug mažiau hospotqlizuotų bei mirčių.
          Ir prie įspūdingų atvejų kiekių netgi apskritai maksimaliai atsidarė.
          Paskutinis taisė Gator; 2021.08.04, 22:07.

          Comment


            Parašė Gator Rodyti pranešimą

            Ne.
            Mažiau guls į ligonines nei anąkart (pasiskiepiję pvz tik lengvai serga).
            Be to daugiau testuota, prie anuometinio testavimo būtų ne tiek daug.
            Ir šiaip delta atrodo mažiau mirtina.
            Ta pati Uk prie įspūdingų užsikrėtimų turi daug mažiau hospotqlizuotų bei mirčių.
            Ir prie įspūdingų atvejų kiekių netgi apskritai maksimaliai atsidarė.
            Ko gero tikslesnė statistika būtų sekti ne susirgimus, o mirtis. Jei mirtys nekyla kaip seniau (kaip kad įvyko jungtinėje karalystėje), tada viskas OK.

            Comment


              Uk apskritai, net ir praėjus dviem savaitėm po visiško atsidarymo, skaičiai toliau krenta.
              Bet, aišku, ten paskiepyta daugiau.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Bet tai kaip smagu matyti besiputojančius antivakserius. Šiaip bus labai smagu, kai parduotuvėse, sporto klubuose, traukiniuose ir visur kitur bus mažiau tų padugnių. Visada labai malonu matyti nirštančius debilus.
                Pažįstu žmogų kuris buvo išgelbėjęs skenduolį ir be to tiek priaukoja labdarai ir nuo vėžio sergantiems vaikams, kiek tu turbūt neuždirbi. Jis neplanuoja skiepytis. Jeigu tau tokie žmonės yra padugnės, tai apie tave susilaikysiu tik tam lad nekristi į tavo lygį.

                Comment


                  Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

                  Pažįstu žmogų kuris buvo išgelbėjęs skenduolį ir be to tiek priaukoja labdarai ir nuo vėžio sergantiems vaikams, kiek tu turbūt neuždirbi. Jis neplanuoja skiepytis. Jeigu tau tokie žmonės yra padugnės, tai apie tave susilaikysiu tik tam lad nekristi į tavo lygį.
                  Gal jis nėra padugnė, o tiesiog labai kvailas.

                  Comment


                    Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

                    Pažįstu žmogų kuris buvo išgelbėjęs skenduolį ir be to tiek priaukoja labdarai ir nuo vėžio sergantiems vaikams, kiek tu turbūt neuždirbi. Jis neplanuoja skiepytis. Jeigu tau tokie žmonės yra padugnės, tai apie tave susilaikysiu tik tam lad nekristi į tavo lygį.
                    O aš Jezų pažistu, ir jis pasiskiepijo (ta pati loginė grandinė).

                    Comment


                      Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                      Man yra mažiau nei 20 metų. Esu sportuojantis, problemų su sveikata neturiu ir neturėjau. Astmos neturiu.
                      Mano charakteristikos žmonėms yra daugiau šalsų lėkt į ligoninę dėl skiepo šalutinių poveikių (krešuliai, infarktas), nei dėl viruso simptomų.
                      Deja, bet tai netiesa. Krešulių/infarkto tikimybė yra labai labai maža, daug kartų mažesnė, negu tiesiog šiaip būtum rūkantis. Sutik, kad rūkančių žymiai daugiau. O tikimybė netgi jauniems numirti nuo COVID yra žymiai žymiai didesnė.
                      Esu vis dar nepasiskiepijęs. Ar aš "antivakseris"? Ne. Tiesiog pilietis kuris sąmoningai, apgalvotai pasirenka ką daryti su savo kūnu.
                      Taip, tu apgalvotai savo interesus/baimes iškeli aukščiau visuomenės interesų (ne visai tinka šis žodis, geriau gal pavadinti solidarumu), ypač tuo metu, kai visuomenėje didelė krizė. Aš nesakau, kaip koks John, kad tu padugnė, bet visiškai palaikau kažkokius ribojimus/draudimus tokiems kaip tu. Ir tai nėra fašizmas ar demokratijos stoka kaip kai kurie bando pasakyti. Nes tokiu atveju privalomąją karinę tarnybą ir daug kitų dalykų galima būtų taip pavadinti. Tiesiog ir demokratijose egzistuoja ne tik teisės, bet ir pareigos.
                      Visi faktai rodo, kad pasiskiepijose visuomenėse mirčių žymiai sumažėja, ir jei dauguma jaunimo elgtųsi kaip tu, mums visiems būtų žymiai blogiau. Labai ačiū tam jaunimui, kuris skiepijasi!

                      Comment


                        Kaunas: pirma dozė – 55,3%, dvi dozės – 49,1%.

                        Kauniečių filmukas apie skipijimąsi ir vaikų leidimą į mokyklas:

                        https://youtu.be/ltxe9ljtYSc

                        ПТН ПНХ
                        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                        Comment


                          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                          Virusui giliai dzin, ar tu sportuoji ir ar maudaisi eketėse. Tau didesnė tikimybė pakliūt į ligoninę dėl SARS 2, o ne skiepų. Taip, tu antivakseris, nes priimi idiotiškus sprendimus, kenkiančius ne tik tau, bet ir visuomenei. SKIEPAI SAUGO NUO VIRUSO PLATINIMO IR VISŲ LIGOS FORMŲ. Ir taip, tavo išvardytose šalyse sergamumas ir ypač sunkia klinikine forma stipriai sumažējo priartėjus prie kolektyvinio imuniteto. Visa tai yra dėl mūsų visų laisvės nuo ligos.
                          Kūno imunitetas, viršsvoris įtakoja pasekmes su visomis ligomis. Izraelis sako kad yra vienas iš 3000-6000 šansas infarktui po skiepo 16-24 m. amžiui (pirma pastraipa). Labai abejoju ar šansas su covid lėkt į ligoninę panašus.
                          Taip sumažėjo prieš 2 menėsius. Dabar kita realybė. Virusas prisitaikė. Dauguma sergančių yra skiepyti Islandijoje ir Izraelyje. Tai FAKTAS.
                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Deja, bet tai netiesa. Krešulių/infarkto tikimybė yra labai labai maža, daug kartų mažesnė, negu tiesiog šiaip būtum rūkantis. Sutik, kad rūkančių žymiai daugiau. O tikimybė netgi jauniems numirti nuo COVID yra žymiai žymiai didesnė.
                          Izraelis sako kad infarkto šansas 1 iš 3000-6000.
                          Labai abejuju kad daugiau mirė jaunų žmonių nuo covid, nei cigarečių.

                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Taip, tu apgalvotai savo interesus/baimes iškeli aukščiau visuomenės interesų (ne visai tinka šis žodis, geriau gal pavadinti solidarumu), ypač tuo metu, kai visuomenėje didelė krizė. Aš nesakau, kaip koks John, kad tu padugnė, bet visiškai palaikau kažkokius ribojimus/draudimus tokiems kaip tu. Ir tai nėra fašizmas ar demokratijos stoka kaip kai kurie bando pasakyti. Nes tokiu atveju privalomąją karinę tarnybą ir daug kitų dalykų galima būtų taip pavadinti. Tiesiog ir demokratijose egzistuoja ne tik teisės, bet ir pareigos.
                          Visi faktai rodo, kad pasiskiepijose visuomenėse mirčių žymiai sumažėja, ir jei dauguma jaunimo elgtųsi kaip tu, mums visiems būtų žymiai blogiau. Labai ačiū tam jaunimui, kuris skiepijasi!
                          Ši pastraipa jau gražesnė
                          Bet ar ne nepasiskiepiję nėra patys atsakingi už savo sveikatą? Jei jei jie miršta, ar tai ne tiesioginė jų veiksmų pasekmė už kurią jie atsakingi? Kai nebuvo vakcinos dar buvo sakyt, kad nėra pasirinkimo - nėra pasirinkimo skiepytis ir "išsigelbėti" nuo galimos mirties. Tuomet dar buvo galima gan racionaliai argumentuoti prieš pačio individo atsakomybę. Dabar jau taip nėra: kas bijo žūt, pasiskiepijo.
                          Dar man įdomu draudėjų kontrargumentai dėl fakto, kad ganėtinai sėkmingai pasiskiepyjose šalyse, šiuo metu dauguma sergančių yra paskiepyti ir kad virusų platinimo prasme skiepytas ar ne - nėra skirtumo.

                          Bet kokiu atvėju manau, kad žmones kaip aš, jei ir esu neteisus, versti skiepytis yra neteisinga ir žmogaus teisių prasme ir politiškai - tai tik labaiu sutvirtina jų poziciją kad jie yra puolami valdžios.

                          Patikslinsiu repliką, kur sakau , kad "gyvename 'demokratinėje' valstybėje".
                          Norėjau pasakyt, ne kad nėra elementarių teisių (demokratija apskritai yra tik priešiška jėga žmogaus teisėms), o kad Lietuva geopolitiškai save propoguoja kaip šventuolių, super cool, 'demokratijos' valstybė, kuri kovoja ir kovojo prieš autoritarizmą ir už demokratiją.
                          Taip pat valdančiųjų partijų kalbėjimas, kad jų balsuotojai yra "didelių pajamų, jauni didmiesčių žmonės" įeina į šį mąstymą. Tokį mąstymą ir norėjau pajuokti.
                          Ir dar pridedu, kad atsakymus šiem žmonėm rašiau skirtingu dienos metu tai dėl to gali kartotis
                          Paskutinis taisė digital; 2021.08.05, 17:55. Priežastis: citavimas

                          Comment


                            Skiepytis vs. nesiskiepyti diskusija paplitusi ir čia.

                            Kodėl aš pasiskiepijau:
                            • Pasiskiepijimas plitimą mažina kažkur tarp 2 ir 8 kartų.
                            • Gal net neužsikrėsiu
                            • Jei užsikrėsiu, vis tiek geriau būti su vakcina, nes didelė tikimybė lengvai persirgti, ramiau ant dūšios.
                            • Jei sunkiau susirgsiu, tai maža kuo galėjau sunkiau susirgti.
                            • Tikrinam šansą, kad turint imunitetą covid ligos sunkumas pakartotinio užsikrėtimo atveju slops. Ateityje galbūt slops ir pačios ligos paplitimas.
                            Laikausi nuomonės, kad geriausia persirgti pasiskiepijus

                            Kodėl nesiskiepyti blogai:
                            • Plitimas, plitimas ir dar kartą plitimas su daug sunkios formos atvejų, šansas netgi jaunam pakliūti į ligoninę.
                            • Su delta nepasiskiepijus arba nepersirgus geriau nejuokauti.
                            Laisvių varžymas. Sutinku, kad neaišku kur tai nuves, nesu dabartinių vakcinų fanas long term problemos išsprendimui.
                            Vis dar norėtųsi kokių nors nedidelių bendrų ribojimų visiems, bet ne tokiam lygyje kaip savivaldybių sienų uždarymas, nebent nevakcinuotiems. Aš esu už laisvą vakcinuotų žmonių judėjimą, geriausia, kad jis būtų vystomas ES ribose.

                            Dabar vis dar daug baimių iš tam tikrų šaltinių, ar vakcinos padės, gal vėl reiks karantinų, etc. Esmė, kad vakcinos ilgainiui nėra super sterilizuojančios ir tas gali kišti koją.
                            Paskutinis taisė PoDV; 2021.08.05, 17:56.

                            Comment


                              Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                              Taip sumažėjo prieš 2 menėsius. Dabar kita realybė. Virusas prisitaikė. Dauguma sergančių yra skiepyti Islandijoje ir Izraelyje. Tai FAKTAS.
                              Ar dauguma mirusių irgi?
                              Izraelis sako kad infarkto šansas 1 iš 3000-6000.
                              Labai abejuju kad daugiau mirė jaunų žmonių nuo covid, nei cigarečių.
                              (Lyginam ne su cigaretėm, o su krešuliais/infarktais (kurie gali būti ir buo skiepo, ir nuo rūkymo).)
                              Labai nesunku palyginti - infarkto šansas 1 iš 3000-6000 yra 0.02-0.03%. O nuo covid rezultatai skiriasi pagal šalis, bet grubiai apie 0.2% - t.y. 10 kartų daugiau:
                              Click image for larger version  Name:	Nepavadinta.png Views:	1 Size:	142,8 kB ID:	1903414

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Ar dauguma mirusių irgi?
                                tikriausiai kad ne. Jei miršta, tai tikriausiai 99% vyresnio amžiaus antivakseriai.

                                Vistiek jūsų kontrargumentas nepaneigia mano fakto kad skiepisies, nesikiepisies, virusą skleisti taip pat/panašiai), kas reiškia, kad nauji apribojimai - nelogiški.
                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                (Lyginam ne su cigaretėm, o su krešuliais/infarktais (kurie gali būti ir buo skiepo, ir nuo rūkymo).) Labai nesunku palyginti - infarkto šansas 1 iš 3000-6000 yra 0.02-0.03%. O nuo covid rezultatai skiriasi pagal šalis, bet grubiai apie 0.2% - t.y. 10 kartų daugiau:
                                Click image for larger version Name:	Nepavadinta.png Views:	1 Size:	142,8 kB ID:	1903414
                                Na, ok sutinku. Jūsų šaltinis nelabai padėjo bet psidomėjęs radau, kad JK yra 288 mirčių su covidu (virusas nebūtinai mirties priežastis) 4-18 amžiuje, kas daugiau nei maniau ir reiškia kad aš tikrai neteisus, bet esu įsitikinęs kad dauguma aukų yra su kokiomis nors lėtinėmis ligomis ar labai silpno imuniteto + dar aišku dalis mirė dėl kitų priežasčių bet turėjo covid.
                                Bet vistiek pripažįstu - aš neteisus. Galbūt vakcina nėra blogesnis dalykas jaunam (kaip minėjau pirmam poste iki 20 metų) sveikam žmogui, nei covidas.
                                Gal sužinojus šitą, eičiau skiepytis, bet galiu gyventi ir su apribojimais, geriau pasyvaiai paprotestuosiu už laisvės.
                                Manau vistiek po kelių mėnesių "netikėtai" ateis žinia kad skiepyti irgi nešioja užkratą ir kad panaikins apribojimus ar kažkas panašaus.

                                Edit: pamiršau įkelt tą JK šaltinį
                                Paskutinis taisė digital; 2021.08.05, 19:35. Priežastis: citavimas - naudokite [/QUOTE] uždarančiam tagui

                                Comment


                                  Parašė bimbam Rodyti pranešimą
                                  Vistiek jūsų kontrargumentas nepaneigia mano fakto kad skiepisies, nesikiepisies, virusą skleisti taip pat/panašiai)
                                  Kad ne, pasiskiepiję, net jei ir suserga, žymiai mažiau viruso skleidžia.
                                  Edit: o šiaip rodžiau neseniai statistiką - šalyse, kuriose su skiepijimu problemos, mirčių žymiai daugiau. Pvz., rusijoje, kurioje gyventojų kelis kartus mažiau nei EU, žmonių kasdien miršta daug daugiau nei visoje EU.
                                  Paskutinis taisė digital; 2021.08.05, 19:40.

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Kad ne, pasiskiepiję, net jei ir suserga, žymiai mažiau viruso skleidžia.
                                    o tai kodėl tuomet virusas plinta tarp skietytų Islandijoje, Izraelyje?

                                    Comment


                                      Mano hipotezė (netikrinau skaičių), kad ten tiek daug paskiepytų, tai tiesiog ir virusas plinta ir tarp jų. Reikėtų palyginti procentinius užsikrėtimų skaičius su kitom šalim, bet bet kokiu atveju mirčių ten yra žymiai mažiau, nei šalyse, kur skiepytų mažiau.

                                      Comment


                                        Lotynu Amerikoje jau lambda atmaina plinta. Pamirskit ta Delta...

                                        Coronavirus lambda variant spreads across Latin America

                                        https://www.dw.com/en/coronavirus-la...ica/a-58035249

                                        Comment


                                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                                          bet kokiu atveju mirčių ten yra žymiai mažiau, nei šalyse, kur skiepytų mažiau.
                                          Ok, bet čia jau ne mano problema ir ne jūsų. Miršta neskiepyti, patys kalti.
                                          Prašom man tironiškų, nepagrįstų ribojimų neįvest. Taškas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X