Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vakar peržengta liūdna simbolinė riba - 4000 mirusių nuo covid-19 Lietuvoje.

    Comment


      Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

      Kas turi daugiau kompetencijos kalbėti apie vakcinas Michael Yeadon ar Lingienė?
      Tiesą sakant, sunku pasakyti.

      Comment


        Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą
        Tekstas, ne mano, mintys Facebooke. Žmogus pasidalino nuomone ir sulaukė nemažai pritarimo.
        Libertarai niekaip nesupranta kad ta franklino citata yra nesąmonė ir naudoją ja lyg ji būtų kažkoks koziris

        Nors paskaičius likusį tekstą tai aišku kad jie nelabai išvis galvoja.

        Parašė rat Rodyti pranešimą

        Kam man reikalingas skiepas, jeigu neinu į renginius gaudyti viruso ir nekeliauju?
        Jūs turbūt kaip iš tos komedijos gyvenate burbule?



        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
        Ar pastebėjote, kad pandemijos įkarštyje dingo senasnamas ?

        Man regis baną gavo jei su guglu nemaišau.

        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

        Kai atlaisvins apribojimus kavinėms, sporto klubams, grupiniams užsiėmimams, tuomet bus daug žmonių be kaukių.
        Sporto klubuose ir dabar visi šnopuoja be kaukių. Apie kažkokių atstumų laikymasi gali nesvarjoti. Tiesa treniruoklius dauguma dezinfekuoja.

        Parašė Perfect Rodyti pranešimą

        O kaip dėl asmeninės atsakomybės? Jeigu apkrėsi kitą ir jis mirs?
        Libertarai supranta tik asmenines laisves, kokios dar atsakomybės? Jokių atsakomybių, panaikinam valstybę ir visi gyvens ancap rojuje kur Rand fantazavo savo knygose ir tikrai niekas nieko blogo nebandys padaryti.

        Parašė Kaštonas Rodyti pranešimą

        Kas turi daugiau kompetencijos kalbėti apie vakcinas Michael Yeadon ar Lingienė?
        Lingienė. Michael Yeadon tyrinėjo alergines reakcijas kvepavimo takams.

        Comment


          Na ką gi, nuo gegužės 31 d. kiekvienas norintys galės registruotis skiepui
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

            Tiesą sakant, sunku pasakyti.
            Gal "perdegė" mokslininkas?

            A Skeptic’s Story
            https://www.reuters.com/investigates...cines-skeptic/

            Comment


              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą


              Taip, man taipogi labai norėtųsi grįžti prie kelionių, bet, iš kitos pusės, suvokiu, kad kelionių ribojimai turbūt turėtų būti nuimti patys paskutiniai.
              Nu Laba diena. Pusė mano pažįstamų per pastaruosius mėnesius pabuvojo, Maldyvuose, Turkijose, Egipte, Meksikoje, Tenerifeje ir kitur. Keliauja kas netingi. Netgi mūsų viešai žinomi ir TV laidas darantys 2 Keliautojai S&R, neseniai grįžo iš mėnesio kelionės po Afriką.
              Būtų kaip ir viskas ok, bet pusė tų žmonių, buvo užsidėję visokius ,,stay home'', nugalėkime virusą ir panašiai, o patys bastosi visur. Vieną dieną, jie rašo, kaip reikia saugotis nuo kovido, kitą deda selfius iš Meksikos. Mačiau netgi diskusiją, kaip viena buvusi gydytoja iš Lietuvos kuri turi savo verslą, kalbėjo kad reikia laisvinti karantiną, nes verslai žlunga, tai jai labai stipriai oponavo ir ja vadino neatsakinga, bičas, kuris dabar sėdi Afrikoje ir kelia selfius kai tūsinasi su kitais lietuviais papludimyje.
              Paskutinis taisė Kaštonas; 2021.05.06, 11:07.

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                Man dar vienas klausimas labai įdomus. Kas kada paskaičiuos, kiek naivių žmonių užsikrėtė ir mirė, patikėję dezinformatorių kliedesiais apie žudančias kaukes, kad viruso nėra ir t. t. ir labai panašu, kad tiems dezinformatoriams nieko už tai nebus teisine prasme...
                Nepagalvokite jog esu iš tų tvirtai įsitikinusių jog kaukės žudo, tačiau gal galite iš mokslinės pusės pasakyti, juk vis tiek kažkaip veikia organizmą? Mat norma yra iškvėpti vieną orą, o įkvėpti kitą, gaivų, o ne tą kur ką tik iškvėpei. Pvz. aš eidamas miegoti ant galvos užsimetu chalatą, kad būtų daugiau tamsos, tai irgi galiu pasakyti jog pradžioje būna nekažką, ir tik po tam tikro laiko įpranti įkvėpti atgal tą patį karštą orą, kurį ką tik iškvėpei...

                Comment


                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                  Nepagalvokite jog esu iš tų tvirtai įsitikinusių jog kaukės žudo, tačiau gal galite iš mokslinės pusės pasakyti, juk vis tiek kažkaip veikia organizmą? Mat norma yra iškvėpti vieną orą, o įkvėpti kitą, gaivų, o ne tą kur ką tik iškvėpei. Pvz. aš eidamas miegoti ant galvos užsimetu chalatą, kad būtų daugiau tamsos, tai irgi galiu pasakyti jog pradžioje būna nekažką, ir tik po tam tikro laiko įpranti įkvėpti atgal tą patį karštą orą, kurį ką tik iškvėpei...
                  Jeez, gal tu tiesiog nusipirk black-out užuolaidas? Arba būna ant akių uždangalai kur lėktuve dalina, nes su chalatu tai dar uždusi vieną dieną.

                  Comment


                    Aš čia palyginau su kauke, kad abiem atvejais nors ir neuždusti, tačiau kvėpavimas apsisunkina, tai kaip gali sakyt, jog kaukės visiškai nekenkia? Beje, šiomis dienomis gatvėse kažkaip padaugėjo kaukininkų. Gal jų argumentas maždaug "Turėjau pažįstamą, kuris sirgo labai sunkiai". Neva tai reiškia, kad jei tas pažįstamas vos atsilaikė, tai ir tu automatiškai susirgsi tokio pat baisumo forma.

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                      Kodėl tu nelauki 5-10 metų teigdamas, kad vakcinos kenkia žmonėms ir net juos žudo? Trečią kartą bandau klausti - ar tu savo tokius teiginius prifantazuoji, ar remiesi kažkokiais duomenimis?
                      Prisimenu, neseniai tu bandej teigti kad is miliono buna gal vienas atvejis, kad zmogui po vakcinacijos susidaro kresuliai. Va sita savo klaidinancia informacija tu ir gali vadinti "pafantazavimu".

                      O cia tau linkai kuriu prasej, ir apie kurios jau spejai uzmirsti (buvau juos cia rodes ir anksciau), nes tau tai yra nepatogi informacija:

                      4,000 reports of suspected side effects of COVID-19 vaccines April 30th, 2021
                      The State Institute for Drug Control (SUKL) had registered a total of 3,945 reports of suspected side effects of coronavirus vaccines by April 29, the institute reported on its website on Friday. According to SUKL, 216 reports (5.5 percent) spoke of serious side effects. The most common of these were increased blood pressure, which occurred most often in patients suffering from hypertension, pre-collapse states and collapse, thrombosis, pulmonary embolism, allergic reactions, temporary paralysis and short-term loss of consciousness.

                      Total of 3,658 suspected adverse reactions to COVID vaccines so far April 23rd, 2021
                      A total of 3,658 cases of suspected adverse reactions to vaccines against COVID-19 have been reported in Slovakia up to Thursday (April 22), the State Institute for Drug Supervision (SUKL) has noted on its website, adding that 189 of these cases were serious, making up 5.1 percent of total reports. The most often reported serious adverse effects were persisting increased blood pressure, especially among patients treated for hypertension, vaccine failure, pre-collapse, collapse, thrombosis, allergic reactions, temporary paralysis or short-term loss of consciousness.

                      Drugs institute registers 39 deaths after Covid vaccination
                      April 15th, 2021
                      The Czech State Drug Control Institute (SUKL) has registered a total of 39 deaths that may have been connected with the Covid-19 vaccination in the country, while three new cases were reported in the past week, it wrote in its report on the vaccines' suspected adverse effects released on Thursday. The SUKL has sent the report to the European database of adverse effects for assessment. As of Tuesday evening, the SUKL has registered 3,091 suspicions of adverse effects of the Covid-19 vaccines, up by 355 from a week ago.

                      Eight suspected deaths after COVID vaccines reported in past week April 22nd, 2021
                      The Czech State Drug Control Institute (SUKL) has registered a total of 47 deaths possibly connected to COVID-19 vaccinations, including eight reported in the past week, SUKL wrote in its report released on Thursday.







                      Paskutinis taisė hobo; 2021.05.06, 13:50.

                      Comment



                        Visa tai px, svarbiausia, kad nesterilizuotų.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Pradėjus Vilniuje skiepyti didelių įmonių darbuotojus iš 19 000 AZ liko tik 7 900, iki dienos galo gal ir visai neliks. Kitą savaitę atsidaro 35+ prioritetas, spėju šią savaitę gali ateiti nauja nemaža AZ siunta.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Parašė index Rodyti pranešimą
                            <... spėju šią savaitę gali ateiti nauja nemaža AZ siunta.
                            Dabar apie techninius dalykus. Gal numanote kas kaip ir kur pasitinka bei išvežioja tas siuntas? Ar tik ne kažkokia įmonėlė, turinti vos 2 dabuotojus (bent jau oficialiai). Ar tai įslaptinta informacija ir jos sužinoti nelemta? Jei žinočiau visus tuos niuansus, tuomet gal pasikeistų ir požiūris į visą vakcinavimo procesą.

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                              Dabar apie techninius dalykus. Gal numanote kas kaip ir kur pasitinka bei išvežioja tas siuntas? Ar tik ne kažkokia įmonėlė, turinti vos 2 dabuotojus (bent jau oficialiai). Ar tai įslaptinta informacija ir jos sužinoti nelemta? Jei žinočiau visus tuos niuansus, tuomet gal pasikeistų ir požiūris į visą vakcinavimo procesą.
                              O koks jums skirtumas kas, kiek, kaip skirsto į Lietuvą atvykusias siuntas ? Jums nuo to norisi arba nesinori skiepytis ?
                              - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                              - Rusija su Amerika kariauja.
                              - Ir ką, kaip ten reikalai?
                              - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                              - O amerikiečiai?
                              - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                              Comment


                                Parašė DSaulius Rodyti pranešimą

                                O koks jums skirtumas kas, kiek, kaip skirsto į Lietuvą atvykusias siuntas ? Jums nuo to norisi arba nesinori skiepytis ?
                                Taip, man yra skirtumas, kokiais keliais, transporto priemonėmis ji buvo atgabent iki vakcinavimo centro. Įsivaizduok, suleidžia man vakciną, kuri iki centro atgabenta įslaptintu būdu.
                                Dar viena bezobrazija - tiek skiepijantysis, tiek skiepijamasis su kaukėmis. Nu kam abu? Norėčiau jog bent vienas būtų be. Dabar atrodo nekaip.

                                Comment


                                  Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                  Nepagalvokite jog esu iš tų tvirtai įsitikinusių jog kaukės žudo, tačiau gal galite iš mokslinės pusės pasakyti, juk vis tiek kažkaip veikia organizmą? Mat norma yra iškvėpti vieną orą, o įkvėpti kitą, gaivų, o ne tą kur ką tik iškvėpei. Pvz. aš eidamas miegoti ant galvos užsimetu chalatą, kad būtų daugiau tamsos, tai irgi galiu pasakyti jog pradžioje būna nekažką, ir tik po tam tikro laiko įpranti įkvėpti atgal tą patį karštą orą, kurį ką tik iškvėpei...
                                  Tai kad netrukdo kaukės įkvėpti pakankamai gaivaus oro. Su medžiaginėmis gal kitaip, bet medicininės niekuo neapsunkina kvėpavimo. Nebent greičiau einant, kai sušlampa. Bet kadangi lauke vis tiek nebūtina kai nėra šalia žmonių, tai problema kaip ir atkrenta.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Parašė hobo Rodyti pranešimą
                                    Prisimenu, neseniai tu bandej teigti kad is miliono buna gal vienas atvejis, kad zmogui po vakcinacijos susidaro kresuliai. Va sita savo klaidinancia informacija tu ir gali vadinti "pafantazavimu".

                                    O cia tau linkai kuriu prasej, ir apie kurios jau spejai uzmirsti (buvau juos cia rodes ir anksciau), nes tau tai yra nepatogi informacija:
                                    Apie tai, kad krešuliai po vakcinacijos susidaro vienam iš milijono, aš neišsigalvojau, o pateikiau oficialią informaciją. Tuo tarpu tu čia pateikei kažkokius linkus apie tai, kad vakcinos turi šalutinių poveikių - bet juk tai ir taip aišku. Vakcinavusis atsiradusi laikina šalutinė reakcija nėra tai, kas kenkia sveikatai ilgalaike prasme. O kituose savo linkuose yra tik spėlionės, 'may have been connected', pasaulyje jau yra vakcinuota virš milijardo žmonių, suprantama, kad dalis jų miršta netgi tą pačią dieną, kada yra vakcinuojami - tiesiog tokia yra matematika, kai vakcinuojami tokie milžiniški kiekiai. Ir kai žmogus miršta tą pačią dieną po vakcinacijos, žinoma, kad ta mirtis yra tiriama kaip 'may have been connected with vaccination'. Bet tai dar nėra joks įrodymas, įrodymai yra tada, jeigu nustatoma, kad kažkurias mirtis sukėlė konkrečiai vakcinacija, o tokių įrodymų kol kas nėra, išskyrus tą vieną iš milijono kraujo krešulių atvejį, kur vieninteliu atveju buvo nustatyta, jog tai gali būti susiję. Jeigu tokių mirčių būtų buvę daugiau - mes jau seniausiai apie jas būtumėm sužinoję ir greičiausiai netgi pati vakcinacija būtų buvus sustabdyta, kaip tai nutiko su AZ ir "Janssen" vakcinomis.

                                    Comment


                                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                      Taip, man yra skirtumas, kokiais keliais, transporto priemonėmis ji buvo atgabent iki vakcinavimo centro. Įsivaizduok, suleidžia man vakciną, kuri iki centro atgabenta įslaptintu būdu.
                                      Dar viena bezobrazija - tiek skiepijantysis, tiek skiepijamasis su kaukėmis. Nu kam abu? Norėčiau jog bent vienas būtų be. Dabar atrodo nekaip.
                                      Na tai čia tik egzotiškos jūsų psichologinės problemos.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

                                        Taip, man yra skirtumas, kokiais keliais, transporto priemonėmis ji buvo atgabent iki vakcinavimo centro. Įsivaizduok, suleidžia man vakciną, kuri iki centro atgabenta įslaptintu būdu.
                                        Dar viena bezobrazija - tiek skiepijantysis, tiek skiepijamasis su kaukėmis. Nu kam abu? Norėčiau jog bent vienas būtų be. Dabar atrodo nekaip.
                                        Yra skirtumas ar vakcina iki vakcinavimo centro Kaune, atvažiavo pro Babtus ar pro Rumšiškes ? Ar lengvąją mašina ar furgonu ? Čia trolinat ar tiesiog ?
                                        - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
                                        - Rusija su Amerika kariauja.
                                        - Ir ką, kaip ten reikalai?
                                        - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
                                        - O amerikiečiai?
                                        - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

                                        Comment


                                          Parašė DSaulius Rodyti pranešimą

                                          Yra skirtumas ar vakcina iki vakcinavimo centro Kaune, atvažiavo pro Babtus ar pro Rumšiškes ? Ar lengvąją mašina ar furgonu ? Čia trolinat ar tiesiog ?
                                          Ne lygis leistis vakciną, kuri vežiojama su Fiatu, o ne su Mercedesu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X