Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rmss Rodyti pranešimą

    Aš noriu, kad forume nebūtų skelbiamos melagienos ir konspiracijos teorijos prisidengiant "taigi aš tik iškeliu klausimą".
    Neįsijausk su fantazijomis, vyruti.

    Aš prisiminiau, kad buvo daug kalbų apie netikslius testus ir paklausiau ar jie patikslėjo, kad neatsitinka rimtų nesusipratimų skrydžiuose ar renginiuose sporto.
    Tada paaiškėjo, kad netikslūs testai pagrinde būdavo tik į vieną pusę, ką pripažinau iškart.

    Ar tu manai, kad jei aš būčiau atėjęs skleisti konspiracijos, būčiau nieko nepasiruošęs atsakyti ir iškart pripažinęs klaidą?

    Čia tavo pranešimas ir absurdiškas kaltinimas yra konspiracija, o ne mano nežinojimas, kad forume labai plačiai apkalbėti testų netikslumai daugiausiai tik į vieną pusę buvo.

    Comment


      Parašė PoDV Rodyti pranešimą

      Pati liga yra kažkoks SARS-1 ir paprasto peršalimo hibridas su tokiais spec. efektais kaip kvapo praradimas ir gal koks nors smulkus pažeidimas. Jei tau iki 50 m., mirtis, tai daugmaž kaip laimėti loteriją. Tiesa, komplikacijų paveiktų žmonių nuošimtis didesnis. Kalbama apie kelioliką iki keliasdešimt procentų, bet keliasdešimt procentų kol kas konservatyvus vertinimas, kol kas neaišku.
      Na neveltui virusą pavadino SARS-nCoV-2, visgi labai panašus į pirmą SARS, tik ne toks agresyvus, kas smarkiai padidino šansą išplisti.

      Net ir 10% su komplikacijomis yra baisu. Medicinos sistema tikrai "kolapsintų" jeigu 10% visuomenės būtų invalidai. Nors kaip pirmojo SARS atveju baisu nebus. Ten Kanada darė tyrimą - SARS išgyvenę po 5 metų. Tai daugiau kaip 50% turėjo invalidumą dėl komplikacijų.

      Matyt azijinių kultūrų specifika. Jos buvo skurdžios, kolektyvistinės, bet labai darbščios, greitai išsivystė (Taivanas, Korėja, Japonija), arba atrodo palyginti neblogai (Tailandas, Vietnamas), gal dėl klimato, gal dėl geros žemės. Joms nėra sunku laikytis kolektyvistinių nuostatų ir net jų neklausinėti, o gyvena palyginti gerai. Europa labai individualistinė, vienkieminė visuomenė. Šeima ir draugai yra svarbiausia, visi kiti yra abejotini, "ai, jie dar siūlo mums kaukes nešioti? Ai kitas man sakė, kad kaukės nepadeda ir čia priešų sąmokslas..."
      Azija dar neseniai turėjo ir kitų rimtų epidemijų, tik jos vakarų nepasiekė, todėl ten žmonės dar gyvai prisimena pvz epidemiją hong konge ir kaip vienas superplatintojas užkrėtė virš tūkstančio nes norėjo pasišopinti. Tai jie rimčiau į tai žiūri. Plius ten mažiau kultūrinio marksizmo norinčio "greičiau atsikratyti tų senų nacionalistų".

      Europiečių individualizmas yra šiek tiek išskirtinis ir manau čia yra renesanso individualistinės sistemos rezultatai. Dar labai daug padeda ir šalto karo propaganda, kur sovietai visada buvo vaizduojami kaip koletivistinis hive mind ir vakarai turėjo būti individualistinė atrama jiems.

      Su samokslo teorijom aš turiu savo teoriją dėl jų populiarumo. Vakaruose mažėja religijos įtakos, bet religija tikinčių idiotų ne, tai jie tiesiog pradeda tikėti kitokiomis pasakomis.

      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

      Šiuo atveju pilnai patenka ištobulėjimo iki kaukių viduje ir uždarose patalpose devėjimo. Lauke vaikščioti su kauke, kai šalia nėra žmonių - toks ir tobulumas. Aišku, prasilenkiant užsmaukti reikia.
      O kaip prasilenkiant užsismauksi jeigu nenusiplovus rankų liesti išvis negalima?

      Parašė Evier Rodyti pranešimą

      Kas yra sąmoningumas?
      Kai darai teisingą dalyką nes jis yra teisingas, o ne todėl, kad įstatymas liepia ar bauda gręsia.

      Parašė hobo Rodyti pranešimą
      Prie vakcinu gamintoju, kurie laimi is tos koronos nemazai pelno, dar reiketu, manau, prideti dar ir PSO (WHO). Prisimenu, kai Trampas, dar iki koronos, pazadejo jiems neskirti 20 mln doleriu, jie verke, kad jau viskas, pasaulio pabaiga ir jie bankrutuos. Po koronos atsiradymo, kaip girdejau, jie uzsiprase sau 28 miliardu - "kovai su korona".

      Ar gavo - to nezinau, bet tikrai su ta korona jiems atejo klestejimo laikai.
      Bidenas pažadėjo gražinti WHO fundinimą bet sumos neatsimenu

      Comment


        Parašė rmss Rodyti pranešimą

        Aš noriu, kad forume nebūtų skelbiamos melagienos ir konspiracijos teorijos prisidengiant "taigi aš tik iškeliu klausimą".
        O kaip vertinate Lauksargių globos namų atvejį, kai net 15-os globotinių, jau paskiepytų antra doze, mėginiai parodė teigiamą rezultatą?
        Juolab, kad, berods, beveik visi 15-a besimptomiai. Nors visi yra rizikos grupėje.
        Atliekamas tyrimas, kažin kokios bus išvados.

        Comment


          Panašu (nors tai kol kas nepatvirtinta galutinai), kad naujos viruso atmainos pasižymi ne vien tik didesniu užkrečiamumu ir (galimai) didesniu mirtingumu. Kai kurių šalių mokslininkai mano, kad kai kurių atmainų ilgesnis inkubacinis laikotarpis ir ilgesnis užkrečiamasis laikotarpis. Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje keli pastarųjų mėnesių vietiniai protrūkiai prasidėjo nuo žmonių, kurie grįžę iš užsienio sąžiningai 14 dienų atsikarantinavo viešbučiuose ir 1-2 dienas prieš izoliacijos pabaigą gavo neigiamus testų rezultatus. Tai dabar ir nesutariama, ar tie keliautojai užsikrėtė viešbučiuose, ar britiškos atmainos toks ilgas inkubacinis laikotarpis, kad žmogus po 14 dienų izoliacijos vis dar buvo užkrečiamas.

          Tai jau atsirado šalių, kurios privalomą izoliaciją padidino iki ... 21 dienos (pavyzdžiui, Honkongas), kai kurios kitos šalys, kurios jau buvo sumažinusios izoliaciją sergantiems ar kontaktavusiems iki 10 ar 7 dienų, dabar grąžina 14 dienų terminą be galimybės jį sutrumpinti (pvz: Čekija, Slovakija).
          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
          Marsrutai.lt tinklaraštis!
          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

          Comment


            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
            O kaip prasilenkiant užsismauksi jeigu nenusiplovus rankų liesti išvis negalima?
            Aš paprastai eidamas lauke nieko nečiupinėju, išskyrus savo kišenes ir telefoną. Išeidamas laiptinės duris atsidarau alkūne, prie perėjų mygtuką spaudžiu keliu, o jeigu reikia kur užeiti - būtinai išeidamas prasidezinfekuoju rankas (skysčio dabar visur yra), už rankų su niekuo nesisveikinu. Taip kad rankos pas mane visada švarios.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

              Aš paprastai eidamas lauke nieko nečiupinėju, išskyrus savo kišenes ir telefoną. Išeidamas laiptinės duris atsidarau alkūne, prie perėjų mygtuką spaudžiu keliu, o jeigu reikia kur užeiti - būtinai išeidamas prasidezinfekuoju rankas (skysčio dabar visur yra), už rankų su niekuo nesisveikinu. Taip kad rankos pas mane visada švarios.
              Bet jeigu pro šalį eidamas platintojas paplatino, tai tau nuo pateikomo į nosį kaukė sulaikė, bet nuo patekimo ant rankų - ne. Ir šiaip čia tu toks vienas iš milijono.

              Comment


                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                Bet jeigu pro šalį eidamas platintojas paplatino, tai tau nuo pateikomo į nosį kaukė sulaikė, bet nuo patekimo ant rankų - ne. Ir šiaip čia tu toks vienas iš milijono.
                Taigi sako, kad išsitraukia buteliuką ir išsidezinfekuoja

                Comment


                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                  Bet jeigu pro šalį eidamas platintojas paplatino, tai tau nuo pateikomo į nosį kaukė sulaikė, bet nuo patekimo ant rankų - ne. Ir šiaip čia tu toks vienas iš milijono.
                  Visgi net mokslininkai prisipažįsta, kad užsikrėsti tik prasilenkiant (t.y. "kontaktas" trunka mažiau nei sekundę) tikimybė yra visai maža.

                  Kontakto trukmė

                  Prasilenkimas gatvėje su atsitiktiniu praeiviu ar bėgiku trunka vos keletą sekundžių. Vargu, ar tokio kontakto pakaks užsikrėtimui. „Mes nenorime, kad žmonės bijotų praeiti vienas pro kitą gatvėje“, – sakė Jungtinės Karalystės Vyriausybės patarėja ir Lidso universiteto profesorė Catherine Noakes. Jos teigimu, užsikrėtimui reikėtų, kad asmuo nusikosėtų tiesiai į kitą žmogų, o pastarasis įkvėptų oro netinkamu momentu. Tačiau ji įspėjo bičiulius, kurie daug laiko praleidžia lauke drauge ir mano, kad yra visiškai saugūs. Profesorė sako, kad 20 minučių vaikščioti ar bėgti greta vienas kito tampa rizikinga, nes vienam padidėja tikimybė įkvėpti to, ką kitas iškvepia. „Tai yra liūdnas faktas, bet didžiausia rizika tenka žmonėms, kuriuos pažįstate“, – sakė C. Noakesas.
                  Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sveikata/medic...auke-17987703/
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Parašė Sula Rodyti pranešimą

                    O kaip vertinate Lauksargių globos namų atvejį, kai net 15-os globotinių, jau paskiepytų antra doze, mėginiai parodė teigiamą rezultatą?
                    Juolab, kad, berods, beveik visi 15-a besimptomiai. Nors visi yra rizikos grupėje.
                    Atliekamas tyrimas, kažin kokios bus išvados.
                    Nežinau nieko apie šį atvejį, tai negaliu vertinti. Jei atliekamas tyrimas, turbūt išsiaiškins ar skiepai buvo transportuoti teisingai, ar nuo skiepo praėjo pakankamai laiko, kad susidarytų imunitetas ir t.t.

                    Comment


                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                      Visgi net mokslininkai prisipažįsta, kad užsikrėsti tik prasilenkiant (t.y. "kontaktas" trunka mažiau nei sekundę) tikimybė yra visai maža.



                      Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sveikata/medic...auke-17987703/
                      >Lrytas
                      >Vyriausybės patarėja
                      >Pasakoja savo filosofinius išvedžiojimus, o ne cituoja mokslinę literatūrą
                      >Pati sako kad nežino, o tik abejoja

                      Comment


                        Parašė deep'as Rodyti pranešimą

                        Iš kur jūs gaunate duomenis apie vakcinų gamintojų pelnus? Kažkur susiradote ar tiesiog kartojate nes tai jums kažkas kažkur pasakė?

                        Dar karta perziurekite ta mano posta, kur buvo skaiciai apie gamintojo pelna, ten as nurodziau saltini - rodos Bloomberg.com buvo.
                        Paskutinis taisė hobo; 2021.03.01, 13:03.

                        Comment


                          Parašė hobo Rodyti pranešimą
                          Dar karta perziurekite ta mano posta, kur buvo skaiciai apie gamintojo pelna, ten as nurodziau saltini - rodos Bloomberg.com buvo.
                          ten buvo pajamos o ne pelnas.

                          Comment


                            Parašė hobo Rodyti pranešimą
                            Dar karta perziurekite ta mano posta, kur buvo skaiciai apie gamintojo pelna, ten as nurodziau saltini - rodos Bloomberg.com buvo.
                            Negu jums gaila, kad kažkas uždirbs kelis milijardus? Įvertinus, kiek finansiškai kainuoja coronos krizė (apie gyvybes net nekalbu), tai čia palyginus centai.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                              ten buvo pajamos o ne pelnas.
                              Vienas UAB'o direktorius man kadaise pasake: "jei panoresiu kad smulkus akcininkai negautu dividentu, tai mano imoneje bus nurodytos dideles pajamos bet pelno visai nebus. Jei panoresiu - bus".

                              Aisku, gal pas amerikonus kiti principas darant bizni.
                              Paskutinis taisė hobo; 2021.03.01, 13:13.

                              Comment


                                Kad jie visą laiką ir uždirbdavo. Ir net jau po antrą šimtmetį kontoros skaičiuoja. Aš nesuprantu tų, kurie čia maikes plėšosi, kad įrodyt, kad vakcinos tai čia labdara- dovana kažkokia. Normalus verslas čia. Kuria- parduoda.
                                Show must go von!

                                Comment


                                  Parašė hobo Rodyti pranešimą

                                  Vienas UAB'o direktorius man kadaise pasake: "jei panoresiu kad smulkus akcininkai negautu dividentu, tai mano imoneje bus nurodytos dideles pajamos bet pelno visai nebus. Jei panoresiu - bus".

                                  Aisku, gal pas amerikonus kiti principas darant bizni.
                                  Man tai vienas AB'o direktorius yra pasakęs kad jei panorėsiu tai ir nuskrisių į Marsą, bet taip ir nenuskrido. pavardė Musk'as buvo, gal žinai.

                                  Comment


                                    Tai nesuprantu, kame čia problema, kad vakcinų gamintojai iš to uždirba pinigus? Tai visi, kurdami kokias nors prekes, paslaugas, ar kiekvienas iš mūsų kasdien darbe parduodami savo sugebėjimus ir gyvenimo laiką, iš to UŽDIRBAME. Kas čia blogo? Kas padengs vakcinų kūrimo, gamybos, logistikos išlaidas, sumokės algas darbuotojams?
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Paskutiniąją vasario savaitę dėl karantino reikalavimų pažeidimų policija nubaudė mažiausiai žmonių per mėnesį – 1 138, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

                                      Pirmąją vasario savaitę policija surašė 1,5 tūkst. protokolų, antrąją – 1,4 tūkst., trečiąją vėl nubausta 1,5 tūkst. žmonių.

                                      Praėjusią savaitę daugiausiai administracinių nusižengimų protokolų surašyta dėl daugiau kaip vieno šeimos ūkio kontaktų – 777. Dėl kaukių nedėvėjimo nubausti 109 žmonės, šeši protokolai surašyti vakarėlius rengusiems žmonėms, du – karantino reikalavimų nesilaikiusioms įmonėms.

                                      Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=86589567

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                        Negu jums gaila, kad kažkas uždirbs kelis milijardus? Įvertinus, kiek finansiškai kainuoja coronos krizė (apie gyvybes net nekalbu), tai čia palyginus centai.
                                        Man asmeskai tas pats ar tie vakcinu gamintojai klestes, ar subankrutuos.

                                        As kalbu apie tai, kad kai yra naudos (ir labai dideles naudos) gavejai, ir ju norai pasipelniti is sito naujo "gripo" nera ribojami, bet atvirksciai, jiems yra pataikaujama, ta "korono-velniava" vargu ar greitai baisis.

                                        Comment


                                          Na čia daug kas Pfizer CEO kojas nubučiuotų, kad vakciną sukūrė. Stebuklas. Nors ir taip aišku, jei ne Pfizer, tai būtų kažkas kitas. Ir taip pat aišku, jeigu tas pats Pfizeris būtų uždelsęs bent pusę metų, būtų nuplaukę pusė išankstinių užsakymų. Todėl galvot, kad Pfizer pasišventė pasaulį išgelbėt, tiesiog komiška.
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X