Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė tajus3 Rodyti pranešimą

    Neįsivaizduoju, kas dabar keliauja. Turbūt labai drąsūs žmonės, kurie nebijo besikeičiančių saviizoliacijos taisyklių, nebijo susirgti svetimoje šalyje. O nuvykę į užsienį laikosi vien tik gamtoje ir valgo sausus maisto davinius.
    Ne visur. Dubajus, Egiptas, Tenerifė gyvena pakankamai laisvai. Bet skristi dabar į tokį Milaną ar Paryžių nelabai prasmės yra.

    Comment


      Parašė tajus3 Rodyti pranešimą
      Neįsivaizduoju, kas dabar keliauja.
      Tikrai yra tokių, pvz. kažkurį penktadienį ryte 3 lėktuvai vienas paskui kitą išskrido į Tenerifę, o šeštadienį tiek pat į Egiptą.
      Flickr

      Comment


        Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
        Atsargiai galim pasidžiaugti.
        Panašu, kad R0 pradėjo mažėti - savaitės pradžioje buvo beveik 1.4, dabar 1.17. Reikia tikėtis, tendencijos išsilaikys ir Velykos kažko labai nesugadins.
        Atvejų augimas, panašu, irgi stabilizavosi ir eksponentiškai nebekyla.

        Gal čia judėjimo ribojimai jau veikia ?

        Vakcinacijoje gi turime naują rekordą - per vakar dieną paskiepyta 18801 žmonių. Taip ir toliau, turime bent 20000 per dieną padaryt.

        Vieną dozę gavo jau 12.5 proc. žmonių.
        Kitos šalys plačiau vakcinuoja pirma doze. Ypač JK, arba Estija.
        Tai jau sukuria didžiąją dalį imuniteto.
        Iki balandžio 10 d. realu pasiekti bent 20% vakcinuotų. Tiek, ypač rizikos grupėse, jau sukelia ženklų teigimą efektą, mažinantį viruso plitimą.

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą

          Kitos šalys plačiau vakcinuoja pirma doze. Ypač JK, arba Estija.
          Tai jau sukuria didžiąją dalį imuniteto.
          Iki balandžio 10 d. realu pasiekti bent 20% vakcinuotų. Tiek, ypač rizikos grupėse, jau sukelia ženklų teigimą efektą, mažinantį viruso plitimą.
          Estija, kaip suprantu, beveik nustojo skiepyti antra doze.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

            Jeigu žmonės trugkdo reikia kraustytis kažkur į vienkiemį ar mišką, o ne dėl savo kažkokių tai asmeninių sutrikimų kitus norėt visam gyvenimui neįgaliais paversti.
            As irgi nesuprantu kodel tie, kas bijo uzsikresti, nepadaro sau tikrosios (savanoriskos) saviizoliacijos savo namuose? Uzsidaryk bute ir sedek ten kiek nori. Ir tam nereik jokiu oficialiu valdysku sprendymu, nes sedesi uzsidares tikrai savanoriskai.

            Comment


              Parašė hobo Rodyti pranešimą
              As irgi nesuprantu kodel tie, kas bijo uzsikresti, nepadaro sau tikrosios (savanoriskos) saviizoliacijos savo namuose? Uzsidaryk bute ir sedek ten kiek nori. Ir tam nereik jokiu oficialiu valdysku sprendymu, nes sedesi uzsidares tikrai savanoriskai.
              Ne visi gali izoliuotis nuo darbo arba turėti tik kolegas, kurie izoliuojasi kaip ir jie

              Comment


                Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                Jeigu žmonės trugkdo reikia kraustytis kažkur į vienkiemį ar mišką, o ne dėl savo kažkokių tai asmeninių sutrikimų kitus norėt visam gyvenimui neįgaliais paversti.
                Teisingai. Juk tai, ką vakar matėte Vilniaus miesto centre, kitiems žmonėms iš šono žiūrint, jūs irgi esate "vienas iš daugybės atskirų žmonių, sudarančių masę". Klausimas, ką mieste veikia tie besiskundžiantys žmonių srautais? Kitiems jie atrodo lygiai taip pat. Dėl to "ar nebijo užsi..." tai pasakysiu taip - kas tvirtai pasakė sau "Aš nesirgsiu!" arba "Nedrįsk sirgti!" ar pan., tas sumažina tikimybė užsikrėsti sau. Juk sakoma, kad visos ligos - nuo nervų, o dar labiau - įsikalbamos. Tie bėdžiai, kurie turi ubago mentalitetą, pesimizmo nuotaikų persekiojami jie labiau ir linkę į susirgimus. Sako "va mano 30+ metis kaimynas sportuodavo, a daba ėmė ir susirgo, į 3 aukštą nebeužlipa nepadusęs". Daug ką lemia tai, kokia jo giminės ligų istorija, kokie genai. Į tai reikia įsigilinti, o ne automatiškai stebėtis "kokia klastinga liga, pagriebė visiškai sveiką(?)" Štai mano giminėje visi ilgaamžiai, ir nieks neserga, nesu net patyręs ar iš artimųjų rato girdėjęs frazių, tokių kaip "Mano uošis ligoninės", "va ryt važiuosim lankyti brolio dukrą ligoninėn" ar pan.
                Galbūt kas nors matėte ir mane prasinešantį pro centrą, tačiau mano tikslai kiek kitokie. Kaip aspergeriui, man sunkiai klostosi bendravimo santykiai, todėl savaime aišku, su niekuo nekonaktuoju. Einu rinkti taros bei švarinti miesto - surenku įvairiausias šiukšleles - nuo ledų popieriukų, čekių, iki nuorūkų! Apsimovęs vienkartines pirštines (kurios saugo ne ką mažiau nei kaukės), kad nebrozdinti odos cheminėmis dezinf. priemonėmis. Vakar pasitaškiau 4 troleibuso trasa, tiesa kiek tolėliau - iki Titnago g. Man dėl žmonių srauto tuomet pikta nebent todėl, kad visi įšpūtę akis nesupranta, ką aš čia darau. Taip, dirbu už dyką, jokio atlygio man nieks nemoka, o geriausia padėka - kokį kartą į mėnesį jei kas nors pro šalį praeidamas pakalbina, pasako "ačiū" už miesto švarinimą iš gero valios. Ir ramia sąžine praeinu pro kitus individus, kurie ramia sąžine praeina pro ant šaligatvio sau po kojomis numestą kaukę ir jos nepakelia, tačiau geriau stebėsis, kodėl jos nedėviu aš.

                P.S. Pamenu, kaip prieš porą metų bijojau gripo, įėjus į parduotuvę prisidengęs nosį servetėle, tai visi žiūrėdavo kaip į durnelį. Dabar pabandyk užeiti be jos - mintyse būsi sudraskytas į skutelius.

                Comment


                  Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                  Ne visi gali izoliuotis nuo darbo arba turėti tik kolegas, kurie izoliuojasi kaip ir jie
                  Tad kas jiems svarbiau - darbas, babkes ir karjera, ar ju gyvybes? As ju vietoje, jei buciau hipohondrikas, sedeciau namie iki pat pergales, kol virusas ir visos jo mutacijos pasalyje bus isnaikintos iki nulio. Click image for larger version

Name:	yes4lo.gif
Views:	203
Size:	2,6 kB
ID:	1874416

                  Comment


                    Parašė hobo Rodyti pranešimą
                    Tad kas jiems svarbiau - darbas, babkes ir karjera, ar ju gyvybes? As ju vietoje, jei buciau hipohondrikas, sedeciau namie iki pat pergales, kol virusas ir visos jo mutacijos pasalyje bus isnaikintos iki nulio. Click image for larger version

Name:	yes4lo.gif
Views:	203
Size:	2,6 kB
ID:	1874416
                    Kas svarbu liaudžiai kuri nori džiaugtis - darbas, babkės ar patūsint?

                    Comment


                      Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                      Kas svarbu liaudžiai kuri nori džiaugtis - darbas, babkės ar patūsint?
                      Zmogaus teise i dziaugsma i Konstitucija neirasyta. Tad tiems, kas tikrai nori isgyventi aplinkoje, kurioje virusai mus supa is visu pusiu, reikia uzmirsti apie liuksusini gyvenima, saviizoliuotis rimtai ir be nuolaidu ir laukti geresniu laiku. O pragventi zmogus pilnai gali ir is 179 euru soc.rupybos pasalpos.

                      O kas nori dziagsmo, ju teise jo ieskoti - nes tas kaip ir neuzdrausta.
                      Paskutinis taisė hobo; 2021.04.01, 13:29.

                      Comment


                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                        Kas svarbu liaudžiai kuri nori džiaugtis - darbas, babkės ar patūsint?
                        Nebūti valdoma biomase.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė hobo Rodyti pranešimą
                          Zmogaus teise i dziaugsma i Konstitucija neirasyta. Tad tiems, kas tikrai nori isgyventi aplinkoje, kurioje virusai mus supa is visu pusiu, reikia uzmirsti apie liuksusini gyvenima, saviizoliuotis rimtai ir be nuolaidu ir laukti geresniu laiku. O pragventi zmogus pilnai gali ir is 179 euru soc.rupybos pasalpos.

                          O kas nori dziagsmo, ju teise jo ieskoti - nes tas kaip ir neuzdrausta.
                          Tai kaip suprantu palaikai, kad visų pirma turi būti užtikrintas saugumas norintiems rūpintis sveikata. O noras tūsint - pačių bėdos.

                          Comment


                            Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                            Nebūti valdoma biomase.
                            Protingi žmonės saugo(si), o biomasei rūpi tik hedonistiniai poreikiai

                            Comment


                              Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                              Tai kaip suprantu palaikai, kad visų pirma turi būti užtikrintas saugumas norintiems rūpintis sveikata. O noras tūsint - pačių bėdos.
                              Palaikau, kad kiekvienas sprestu pats, kas jam geriau. Ir rupintusi savo sveikata taip, kaip jis laiko optimalu ir butina. Savo galva gyventi kazkaip tai man atrodo yra patikimiau, nei buti bandos dalimi ir buti su visa banda varomam ten, kur varo piemuo.

                              Bet jei kas, as esu uz griezta karantina iki pat balandzio pabaigos.
                              Paskutinis taisė hobo; 2021.04.01, 13:47.

                              Comment


                                Parašė hobo Rodyti pranešimą
                                Palaikau, kad kiekvienas sprestu pats, kas jam geriau. Ir rupintusi savo sveikata taip, kaip jis laiko optimalu ir butina. Savo galva gyventi kazkaip tai man atrodo yra patikimiau, nei buti bandos dalimi ir buti su visa banda varomam ten, kur varo piemuo.

                                Bet jei kas, as esu uz griezta karantina iki pat balandzio pabaigos.
                                Negali spręsti vien pats kai nori nenori tenka susidurti su kitais. Tada tenka rinktis kurios grupės poreikiai bus nurašyti biomasei, o kuri bus graži ir protinga.

                                Comment


                                  Parašė MrDarkness Rodyti pranešimą

                                  Vargina, nes atpratot nuo įprasto gyvenimo? Visada tokiu oru Vilniaus centre buvo daug žmonių, nieko čia keisto nėra O kad kiekvienas žmogus potencialus viruso nešiotojas, taip, bet kiekvienas žmogus gali platinti velnias žino kokias infekcijas.
                                  Gero patyrus nebesinori grįžti prie blogo

                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą

                                  Turbūt esate vienintelis toks

                                  Pažiūrėjus vaizdus iš atidarytų Izraelio barų, galima numanyti kaip žmonėms "patinka karantinas". Įtariu, žmonių būdas nė kiek nepasikeitė, ir, atsiradus galimybei grįžti prie įprasto gyvenimo - daugelis tą padarys akimirksniu. Sulaiko tik ribojimai, o ne pasikeitęs mąstymas, nes mąstymas koks buvo, toks ir liko.

                                  Be to, ir Lietuvoje drąsiai būriuojamasi didelėmis grupėmis be kaukių, tai irgi parodo, jog žmonės vieni kitų nebijo ir laikytis kuo atokiau nepradėjo. Nesakau, kad tai geras elgesys, anaiptol. Tik faktą konstatuoju.
                                  Pirmas pavyzdys kas būna patraukus karantiną - nusilakti bare? O poto ir klausia kodėl vis apie alkoholį šnekame....

                                  Deje taip, pamoka neišmokta, grįž prie to paties ir sukels tas pačias problemas.

                                  Parašė uzdvidesimt Rodyti pranešimą

                                  Jeigu žmonės trugkdo reikia kraustytis kažkur į vienkiemį ar mišką, o ne dėl savo kažkokių tai asmeninių sutrikimų kitus norėt visam gyvenimui neįgaliais paversti.
                                  Arba eiti pasivaikščuoti ne skruzdėlynų rajonuose kaip senamiestis ir tada pakanka tos vietos (aš visada mieliau vaikštau miegamuosiuose rajonuose dėl žmonių kiekio). O geriausiai tai pasivaikščioti parke vietoj centrinės gatvės, tik pas mus jie daug kur nesutvarkyti.

                                  Parašė tajus3 Rodyti pranešimą

                                  Neįsivaizduoju, kas dabar keliauja. Turbūt labai drąsūs žmonės, kurie nebijo besikeičiančių saviizoliacijos taisyklių, nebijo susirgti svetimoje šalyje. O nuvykę į užsienį laikosi vien tik gamtoje ir valgo sausus maisto davinius.
                                  Gal labiau "niekada nesilaikę ir nežadantis laikytis saviizoliacijos taisyklių kad ir kaip jos pasikeistų"

                                  Parašė hobo Rodyti pranešimą
                                  Palaikau, kad kiekvienas sprestu pats, kas jam geriau. Ir rupintusi savo sveikata taip, kaip jis laiko optimalu ir butina. Savo galva gyventi kazkaip tai man atrodo yra patikimiau, nei buti bandos dalimi ir buti su visa banda varomam ten, kur varo piemuo.

                                  Bet jei kas, as esu uz griezta karantina iki pat balandzio pabaigos.
                                  Man svarbiau greitas nuvykimas nei kažkokie tavo norai vaikščioti tai aš važiuosiu šaligatviu. O nenori būti nutrenktas - saugokis pats. Kiekvieno pasirinkimas.







                                  Comment


                                    Parašė hobo Rodyti pranešimą
                                    As irgi nesuprantu kodel tie, kas bijo uzsikresti, nepadaro sau tikrosios (savanoriskos) saviizoliacijos savo namuose? Uzsidaryk bute ir sedek ten kiek nori. Ir tam nereik jokiu oficialiu valdysku sprendymu, nes sedesi uzsidares tikrai savanoriskai.
                                    Išvis turėtų būti panaikintos visos kelių eismo taisyklės, o jei kokie triochalos bijo taip važinėt, tegul lieka namuose.

                                    Comment


                                      Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                      Išvis turėtų būti panaikintos visos kelių eismo taisyklės, o jei kokie triochalos bijo taip važinėt, tegul lieka namuose.
                                      Patikslinu analogiją:
                                      Bijai patekti į avariją, nesėdi į automobilį.

                                      Comment


                                        Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                        Išvis turėtų būti panaikintos visos kelių eismo taisyklės, o jei kokie triochalos bijo taip važinėt, tegul lieka namuose.
                                        Be taisyklių niekada negyvenom. Dabartinės kovos su virusu keliuose analogas būtų jeigu visur padarytume 10km/h greitį.

                                        Comment


                                          Parašė rmss Rodyti pranešimą

                                          Išvis turėtų būti panaikintos visos kelių eismo taisyklės, o jei kokie triochalos bijo taip važinėt, tegul lieka namuose.
                                          Jo, man tarkim atrodo, kad draudimas važinėti per raudoną pažeidžia mano laisves! Pasižiūrėkit kaip važinėja laisvai ir nesuvaržytai žmonės kai kuriose biednose šalyse, susirėkaudami ir susirodydami gestais tarpusavyje. Taip tikra, taip žmogiška, be vergiškų taisyklių! Jokių varžančių šviesoforų! Jokio autistiško sistemizavimo, užmušantį mūsų gyvą spontaniškumą! Noriu būti laisvas pats nuspręsti, kada ir kur man sukti. Užkirs man kelią - pats kaip vyras išsiaiškinsiu. Reptiloidai nori, kad būtume paklusnūs kaip avys! Kai 5 GIE padjungs ir vakcinas suleis iš viso bus zvizdiec, paskutiniai laisvo mąstymo likučiai bus sunaikinti ir būsime valdomi kaip zombiai...
                                          Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.04.01, 16:13.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X