Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė index Rodyti pranešimą

    o laukti nėra kur, nes augimas eksponentinis. Ir už savaitės turėsim 1000 naujų atvejų ir žemyn vėl keliausim labai ilgai.
    Kur čia yra eksponentinis augimas?

    Comment


      Parašė MrDarkness Rodyti pranešimą
      Statitstikos departamentas iškomunikuoja išvadą, kurios neturėtų komunikuoti ir visa žiniasklaida trimituoja. Kokia gi tragiška šios vyriausybės ir institucijų komunikacija
      Dabar trečiadienį nieko jie neatlaisvins ir dar pagriežtins karantiną
      Na, su komunikacija tikrai problemų turime. Nuolatiniai pažadai, kurie neįgyvendinami, ir tas nuolat kartojasi.
      Verčiau jau valdžia sąžiningai sakytų visuomenei karčia tiesą, nei nuolat kištų savo savo saldų melą.

      Pavyzdžiui, patinka Airijos valdžios komunikacija. Jų premjeras ir sveikatos apsaugos ministras sąžiningai pasakė, kad dar ne vieną mėnesį teks laikytis griežtų ribojimų ir žmonės nesitikėtų greito laisvėjimo. Restoranai, viešbučiai, kitokios pramogos greičiausiai atsidarys ne anksčiau nei vasaros viduryje, iki to laiko greičiausiai bus draudžiama ir svečius namuose priimti, masiniai renginiai - ne anksčiau rudens pradžios, o kelionių į užsienį siūloma išvis neplanuoti iki 2022 metų.

      Ir Airijoje kontaktai daug griežčiau ribojami. Nėra jokių burbulų, o kartu negyvenantys žmonės negali susitikti net lauke. Plius - negalima nutolti nuo namų daugiau nei 5km.

      Parašė MrDarkness Rodyti pranešimą

      Per anskti tokią išvadą daryti. Jei skaičiai šiek tiek pašoko, tai dar nereikškia, kad tai yra trečioji bangą. Reikia ilgesnio laiko, kad tai vertinti.
      Iš kitos pusės žmonės jau yra žiauriai pavargę nuo to karantino. Mano aplinkoje jau daug kas kreipiasi pas psichologus, ypatingai dėl judėjimo ribojimų. Negalima išvažiuoti į mišką prasieiti, tačiau pilnas instagramas keliautojų po Maldyvus.
      Kodėl tada su neigiamu testu, negalėčiau važinėti po Lietuvą? O keliauti svetur su neigiamu testu, tai visada galima. Absurdas.
      Nuovargį žmonių galiu suprasti, tą pripažįsta ir ekspertai. Bet koks gali būti kitas būdas kovoti su virusu, apart karantino, kol neturime pakankamai vakcinos ir vaistų ? Kai turėsime - bus kitas reikalas.
      Paskutinis taisė Vilnietizz; 2021.02.22, 10:20.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė index Rodyti pranešimą

        Uždaryti vėl viską velniop, naikinti socialinius burbulus, drausti važiuiti į kitą savivaldybę nors ir išsinuomojai ką nors draudimų apėjimo tikslais, apriboti užsienio keliones, grąžinant pilnavertę izoliaciją kaip pavasarį.
        Jei galima - tik nuo ketvirtadienio, trečiadienį aš į kirpyklą užsirašęs.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Parašė MrDarkness Rodyti pranešimą

          Kur čia yra eksponentinis augimas?
          Paimk tik pastarasias kelias dienas ir pamatysi.

          Supranti kas yra R0? Kiek sergančių užkrečia naujų žmonių. T.y. naujų sergančių auga 10%.

          Tai jei turim 500 rytoj turėsim 550, poryt 605, už savaitės 885, po mėnesio - 8700.
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Ir Egiptą palikit. Yra gerų variantų. Bbd aš ant Dulkio.
            Show must go von!

            Comment


              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
              Ir Airijoje kontaktai daug griežčiau ribojami. Nėra jokių burbulų, o kartu negyvenantys žmonės negali susitikti net lauke. Plius - negalima nutolti nuo namų daugiau nei 5km.
              O jeigu darbovietė yra už 6km ir ten nuolat bendrauji su žmonėmis iš kitų miestų?
              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

              Comment


                Kažin Maldyvuose už kiek kerpa?
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Didieji tinklai čia mus valdo ir ne kitaip. Kuo ilgiau viskas aplink uždaryta, tuo geriau.
                  Platinam.
                  Attached Files
                  Paskutinis taisė Panevezietis; 2021.02.22, 10:44.

                  Comment


                    Parašė index Rodyti pranešimą

                    Paimk tik pastarasias kelias dienas ir pamatysi.

                    Supranti kas yra R0? Kiek sergančių užkrečia naujų žmonių. T.y. naujų sergančių auga 10%.

                    Tai jei turim 500 rytoj turėsim 550, poryt 605, už savaitės 885, po mėnesio - 8700.
                    Jeigu dabar vyksta eksponentinis augimas, tada vasario 8-11 dienomis irgi buvo eksponentinis augimas.
                    Vasario 8: 269
                    Vasario 9: 382
                    Vasario 10: 570
                    Vasario 11: 1067
                    Vasario 12: 607
                    Vasario 13: 567

                    Tą patį matau ir šiandien. Savaitės viduryje visada daugiau atvejų būna, link savaitgalio krenta. Nėra čia apie ką diskutuoti, savaitės pabaigoje bus žymiai aiškiau.
                    Man tai žymiai įdomesnis kitas aspektas, kodėl šiuo metu testų skaičius per dieną neviršyja 10k, kai dar rudenį būdavo ir 15k per dieną.

                    Comment


                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                      O jeigu darbovietė yra už 6km ir ten nuolat bendrauji su žmonėmis iš kitų miestų?
                      Darbas - čia neišvengiamas dalykas. Bet juk negali uždaryti visko, įskaitant gamybą, pramonę, remontus. Tam tikra rizika išliks visada, ją telieka priimti, svarbiausia šiuo atveju - maksimaliai apriboti nebūtinuosius kontaktus.
                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                      Comment


                        Parašė MrDarkness Rodyti pranešimą
                        Man tai žymiai įdomesnis kitas aspektas, kodėl šiuo metu testų skaičius per dieną neviršyja 10k, kai dar rudenį būdavo ir 15k per dieną.
                        Tai Dulkio 130 punktų pandemijos suvaldymo plane pirmas punktas ir buvo - kuo mažiau testuoji, tuo mažiau surandi teigiamų atvejų. Profit.
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Parašė MrDarkness Rodyti pranešimą

                          Jeigu dabar vyksta eksponentinis augimas, tada vasario 8-11 dienomis irgi buvo eksponentinis augimas.
                          Vasario 8: 269
                          Vasario 9: 382
                          Vasario 10: 570
                          Vasario 11: 1067
                          Vasario 12: 607
                          Vasario 13: 567

                          Tą patį matau ir šiandien. Savaitės viduryje visada daugiau atvejų būna, link savaitgalio krenta. Nėra čia apie ką diskutuoti, savaitės pabaigoje bus žymiai aiškiau.
                          Man tai žymiai įdomesnis kitas aspektas, kodėl šiuo metu testų skaičius per dieną neviršyja 10k, kai dar rudenį būdavo ir 15k per dieną.
                          Tai čia tiesiog sezoniškumas pagal testavimą. O dabar R0 rodiklis, kuris pagreitį plitimo rodo yra virš 1. Aš nesuprantu kaip neįmanoma to suvokt.
                          Post in English - fight censorship!

                          Comment


                            Dulkio plane įrašyta - lochai sėdi gryčioj, ne lochai keliauja. 117 punktas, jie netikit, galit pasitikrinti.
                            Show must go von!

                            Comment


                              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                              Darbas - čia neišvengiamas dalykas. Bet juk negali uždaryti visko, įskaitant gamybą, pramonę, remontus. Tam tikra rizika išliks visada, ją telieka priimti, svarbiausia šiuo atveju - maksimaliai apriboti nebūtinuosius kontaktus.
                              Kodėl jeigu Jonas atvažiuoja iš Šalčininkų į Vilnių dirbti ir bendrauja su manimi - tai yra normalu, o jeigu aš išeigine diena nuvažiuoju į Šalčininkus ir bendrauju su Jonu - tai yra blogai? Kodėl Galgiuose gyvenantis ir Vilniuje dirbanti Petras gali laisvai važinėti ir į Vilnių, ir į Nemenčinę, o aš iš Naujosios Vilnios į Dvarčionis turi važiuoti ne tiesioginiu autobusu, o daryti kelių km kilpą, nes tiesioginis autobusas važiuoja per Galgius (t.y. Vilniaus rajoną), kur man draudžiama būti.
                              Paskutinis taisė Aleksio; 2021.02.22, 10:51.
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                Kodėl jeigu Jonas atvažiuoja iš Šalčianinkų į Vilnių dirbti ir bendrauja su manimi - tai yra normalu, o jeigu aš išeigine diena nuvažiuoju į Šalčininkus ir bendrauju su Jonu - tai yra blogai?
                                Na, reikia skirti, kas yra būtinasis kontaktas, ir kas yra nebūtinas. Visų kontaktų neišvengsi, nes negali uždaryti visų sektorių, kažkas vis tiek turės dirbt. Be to, darbo vietoje galima dar sukontroliuoti, kad darbuotojai dėvėti kaukes, nesibūriuotų, organizuoti reguliarų testavimą, tai yra, bent kažkokį saugumą galima užtikrint. O kas sužiūrės, ar, pasikvietęs svečius pas save į namus, išlaikytum atstumus tarp jų ?
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                  Be to, darbo vietoje galima dar sukontroliuoti, kad darbuotojai dėvėti kaukes
                                  Darbo patalpoje esame aš ir Jonas, miške esame aš ir Jonas. Kas kontroliuoja kaukes?
                                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    Darbo patalpoje esame aš ir Jonas, miške esame aš ir Jonas. Kas kontroliuoja kaukes?
                                    Na tai normalu, kad niekas visko nesukontroliuos. Bet tam ir yra toks dalykas, kad sveikas protas ir paties žmogaus sąmoningas elgesys. Epidemijos nesuvaldysi jokiais ribojimais, jei žmonės patys sąmoningai nedarys to, kas prašoma. Už kiekvieno kampo policininko nepastatysi.
                                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                    Comment


                                      Man sąmonė liepia lėkt į Egiptą. Kainas bent matėt?
                                      Show must go von!

                                      Comment


                                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                        Man sąmonė liepia lėkt į Egiptą. Kainas bent matėt?
                                        Eis savu chodu per blokpostus nuvažiuot iki oro uosto?
                                        Tūkstančio litų užteks?

                                        Comment


                                          Su bilietų kiaurai savivaldybių ribas ir namų ūkius. Gali būt ramus.
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X