Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Koronavirusas (COVID-19)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą

    Bet lentelę paplatinai ir su bendrais
    kas čia neaišku?
    Attached Files

    Comment


      Klinikų viena vadovių pabrėžė, kad nepasiskiepiję žmonės sukelia problemų ne tik sau, bet ir kitiems, ir nebūtinai sergantiems COVID-19
      „Nuo šio ketvirtadienio planuojame uždaryti 2-ąjį infekcinių ligų skyrių, su jame esančių 12 lovų, kurias visas dedikuosime COVID-19 pacientams gydyti.
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

      Comment


        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

        kas čia neaišku?
        Viskas aišku - specialiai įdėtas absurdiškas dešinys stulpelis įtraukiant laikotarpį kai nebuvo skiepų.

        Tą gali padaryti arba ypatingai bukas, arba specialiai norintis klaidinti, žmogus.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą

          Viskas aišku - specialiai įdėtas absurdiškas dešinys stulpelis įtraukiant laikotarpį kai nebuvo skiepų.

          Tą gali padaryti arba ypatingai bukas, arba specialiai norintis klaidinti, žmogus.
          Kontekstas yra tekste, dar plius pabrėžtos amžiaus grupės būtent tos dienos. Jeigu jus pasimetat tarp dvejų skaičių eilių, man jūsų gaila.

          Comment


            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Kiek % nuo susirgusių/mirusių sudaro pasiskiepyję?
            nuo į ligoninę patnekančių - 11% Nuo mirusių - mažiau.

            Comment


              Mediko Dariaus išpažintis, kaip tenka elgtis užsipildžius visoms COVID-19 lovoms ligoninėje – to kiti nemato
              „Ne dažnai dalinuosi savo įžvalgomis ir mintimis per Facebook, bet šį kartą padarysiu išimtį. Kas skaitys – pasiimkit popcorn‘ų, nes užtruks.

              Pakalbėkim apie SEGREGACIJĄ. SegreF*ingWhat??? Jei tokio žodžio nežinote, nenusiminkite, žmonės, kurie jį šiuo metu kaip nosinuką naudoja, jo reikšmės veikiausiai nežino taip pat. Apie ką aš?

              Tai va, toje laidoje keletas marginalų visa gerkle rėkė apie vykdomą segregaciją ir holokaustą. Neva tie, kas neturi galimybių paso, yra engiami ir skirstomi, kas pažeidžia jų teises ir blah blah blah (čia nesiplėsiu, nes popcorn‘us pribaigsite įžangoje, nesulaukę esmės).
              Kai viena vieta atsilaisvindavo, pretendentų ją užimti būdavo daugiau nei 2. Tada prasidėdavo pirmasis segregacijos etapas: gydytojas arba slaugytojas išeidavo į lauką, įvertindavo laukiančiųjų pacientų būklę ir tada priimdavo sprendimą, kam šį kartą atsivers galimybė pirmajam įkvėpti deguonies.

              Buvome savotiški oro pardavinėtojai, atsiskaitymas buvo galimas tik brangiausia valiuta. Ne, čia aš ne apie bitcoin‘us, o apie kančią ir gyvybę.
              Gavus pacientą itin sunkios būklės, veiksmas vykdavo reanimacinėje zonoje, kur, atrodo, visko turėjome ir viskas buvo po ranka – VIENAM PACIENTUI. Galėjome intubuoti ir pajungti dirbtinę plaučių ventiliaciją, bet kur tada „dėti“ pacientą, kai reanimacijoje nėra nė vienos vietos, o už durų laukia dar sunkesnis pacientas, kuriam galbūt labiau reikia to deguonies aparato?

              Va tada prasidėdavo tikrasis „blefas“. Ne kartą teko žvelgti į gydytojo akis, kuriose buvo galima įžvelgti milžinišką baimę, pasimetimą ir atsakomybę. Nuskambės seksistiškai, bet kai vyrai (gydytojas ir slaugytojas) tariasi, kurį pacientą priimti, o kurio ne, ir jų abiejų balsai lūžinėja, o akyse kaupiasi ašaros, situacija primena aukščiausios klasės blefą, pavydėtų kiekvienas pokerio žaidėjas.

              Comment


                * straipsnis apmokėtas iš Šorošo fondų

                Comment


                  Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą

                  * straipsnis apmokėtas iš Šorošo fondų
                  o tu pažįsti bent viena mediką Darių? Apie ka mes šnekam? Švedijoje nėra ne vieno mediko Dariaus, nes jie ne avys, tauta atsimerk!!!!
                  Paskutinis taisė Stadionas; 2021.09.14, 08:23.

                  Comment


                    Kaimyninė Lenkija yra stebuklų šalis, neblizga su skiepijmusi, netaiko apribojimų, bet nei serga, nei miršta. Pvz. per rugpjūtį nuo covid ten mirė tik apie 100 žmonių anot oficialios statistikos. Tada pažiūrim į bendrą mirusių skaičių pas kaimynus ir matome, kad rugpjūtis išties buvo pats geriausias mėnuo šiemet, bet nepaisant to, tai vis tiek pats blogiausias rezultatas per paskutinius 5 metus, neskaičiuojant 2020 rugpjūčio. Jei atmestume 2020 metus, tai šiemet rugpjūtį ten mirė apie 7-8 prroc. daugiau žmonių negu paskutinių penkių metų vidurkis:

                    Click image for larger version

Name:	lenk.jpg
Views:	263
Size:	42,8 kB
ID:	1911725

                    Comment


                      Šiandien netoli Antakalnio gatvės girdžiu neįprastai daug sirenų. Tikiuosi čia ne toks kovidinių pacientų antplūdis

                      Comment


                        Parašė Stadionas Rodyti pranešimą
                        Kontekstas yra tekste, dar plius pabrėžtos amžiaus grupės būtent tos dienos. Jeigu jus pasimetat tarp dvejų skaičių eilių, man jūsų gaila.
                        Tai, kad aš prieš 2 pranešimus supratau kontektą.
                        Aš ATSKIRAI nuo to ką tu sakei pasipiktinau, kad dar PAPILDOMAI pateikei ir tą idiotišką bendrą statistiką.
                        Man tavęs gaila jei tris kartus turiu pakartoti, kad piktinuosi tik papildomai pateiktu stulpeliu

                        Comment


                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                          Tai, kad aš prieš 2 pranešimus supratau kontektą.
                          Aš ATSKIRAI nuo to ką tu sakei pasipiktinau, kad dar PAPILDOMAI pateikei ir tą idiotišką bendrą statistiką.
                          Man tavęs gaila jei tris kartus turiu pakartoti, kad piktinuosi tik papildomai pateiktu stulpeliu
                          man rodos jus neturit jau visiškai prie ko prikibti, suprantat, kad neskiepyti krenta, kaip lapai diena iš dienos, todėl piktinatės, kad aš su paprastu Sniping toolu paėmiau vietoje vieno, abu stulpelius kurie nuorodoje apačioje yra šalia, ir greičiausiai nepastebėjot, kad pažymėjau metų grupės. Nedarykit sau gėdos.

                          https://experience.arcgis.com/experi...a/page/page_9/

                          Comment


                            Perskaičius geriausiai vertinamus komentarus, praktiškai visuose kalbama apie melą, blefą, o vienas atviru tekstu "spjaunu aš tau, Dariau, į snukį". Medikas teisingai viską surašė, tik deja, nepasiekė NIEKO. Beviltiška su tokiais.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Beveik visi komentarai yra rusiškų trolių, kam juos skaityti?

                              Comment


                                Parašė digital Rodyti pranešimą
                                Beveik visi komentarai yra rusiškų trolių, kam juos skaityti?
                                Beveik visi komentarai yra tokių, kurie mitinguose rėkavo prieš "vergų pasą" ir "žudymą skiepais".

                                Ir jie atspindi tokių individų supratimą. Kad jų neįtikina NIEKAS, absoliučiai.
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Tokių bus mažiau negu pusė. Dauguma - kremlinių.

                                  Comment


                                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                                    Tokių bus mažiau negu pusė. Dauguma - kremlinių.
                                    Klausimas, kas tie kremliniai. Viskas yra gerokai sudėtingiau. Pažiūrėjus profilius, tai dažnai "bachūriukai" dirbantys Norvegijoje ar JK, rečiau - jų "damos".
                                    Jau nekalbu apie tokias "įžymybes" kaip Celofanas, Laurynas Ragelskas, Maksimalietis, Vaidas Lekstutis ir t.t.
                                    Ir topų topas - "Antrasis" Lietuvos dienraštis "Respublika"

                                    Comment


                                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                                      Tokių bus mažiau negu pusė. Dauguma - kremlinių.
                                      Visis nupirkti kremliaus yra tiek pat įtikima kaip ir visis nupirkti Soros. Dauguma yra tiesiog naudingi idijotai.

                                      Comment


                                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                        Beveik visi komentarai yra tokių, kurie mitinguose rėkavo prieš "vergų pasą" ir "žudymą skiepais".

                                        Ir jie atspindi tokių individų supratimą. Kad jų neįtikina NIEKAS, absoliučiai.
                                        Pafantazuojant būtų galima pasvajot apie Covid atmainą, kuri pasiskiepijusių neimtų, arba bent jau paveiktų tik kaip Delta, o nepasiskiepijusius šienautų taip kad nespėtų į ligonine ir jos neužkimštų. Jei ir tai nepakeistų antivakserių nuomonės tai jų paprasčiausiai natūraliai neliktų. Problem solved

                                        Comment


                                          Parašė Kukumalu Rodyti pranešimą

                                          Pafantazuojant būtų galima pasvajot apie Covid atmainą, kuri pasiskiepijusių neimtų, arba bent jau paveiktų tik kaip Delta, o nepasiskiepijusius šienautų taip kad nespėtų į ligonine ir jos neužkimštų. Jei ir tai nepakeistų antivakserių nuomonės tai jų paprasčiausiai natūraliai neliktų. Problem solved
                                          Bet tai kaip paskutiniu metu iš visokių pakampių eugenicistai pradėjo lyst ir viešai savo tikėjimą išpažint...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X