Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[FR] 2016.07.14 Bastilijos dienos atakos Nicoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Jei žmogus viešoje vietoje skatina susidorojimą su kitais žmonėmis, prikerpi jį pagal atitinkamą straipsnį ir nesuki galvos, ar jis musulmonų šventikas ar dar kas, ir kaip apie jo sulaikymą kas ir ką pagalvos.
    Daug Europos politikų ryžtųsi pasielgti taip ir nekreipti dėmesio į demonstracijas teroristams palaikyti, bado streikus, galimus teroro aktus?
    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

    Comment


      Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
      Religija yra ne terorizmo priežastis, o terorizmo priedanga.
      Tai dėl ko jie kovoja jei ne dėl Islamo valstybės, islamo dominavimo ir tt?

      Comment


        Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
        Kuriuo teiginiu - kad religija nėra terorizmo priežastis ar kad į ją nereikia kreipti dėmesio? Dėl pirmo ir taip viskas aišku - palyginkit musulmonų skaičių, teroristų skaičių ir pasakykit, kodėl 99+ procento "teroristinės religijos" išpažinėjų nėra teroristai. Dėl antro viskas remiasi į paprastą logiką - kovojant su kenksmingu dalyku (terorizmu) mums neturi trukdyti nekenksmingas dalykas (islamas) ir dėl to negalima daryti jokių nuolaidų terorizmo kurstymui dėl to, kad kurstoma prisidengiant islamu, bet lygiai taip pat absurdiška ir net kenksminga būtų kovoti su islamu - tai pažeistų žmonių teises, tai būtų prieš mūsų vertybes ir tai būtų žingsnis atgal į tamsiuosius amžius ar bent jau XX a. pradžią, kai vienoj šalyje dėl visko buvo kalti žydai.
        Tikrai ne visi musulmonai yra teroristai, bet kai pasaulyje yra 1,2 mlrd. islamo išpažinėjų, net ir 5 % iš tų 1,2 mlrd. yra didžiulis skaičius radikalių pažiūrų musulmonų, kuriuos islamistinėms grupuotėms nesunku patraukti į savo pusę.

        Islamas nekenksmingas dalykas ? Musulmonų siekis susidoroti su Danijos ir Prancūzijos karikatūrininkais ir žodžio laisve nėra kenksminga ? Jei jau sakote, kad islamas čia ne prie ko, tai ir UK islamistinių grupuočių siekis UK įvesti šariatą turbūt irgi ne prie ko ?

        Labai jau panašu į regressive left retoriką . Atleiskite už anglišką išsireiškimą .
        Paskutinis taisė Xedos; 2016.07.16, 20:56.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Tai dėl ko jie kovoja jei ne dėl Islamo valstybės, islamo dominavimo ir tt?
          Gal. Man sunku vertinti teroristų motyvus, nes nieko logiškai apčiuopiamo ir naudingo jie pasiekti savo veiksmais negali. Bet jei jie ir iš tikrųjų įsivaizduoja kovojantys dėl islamo, tai represijos būtent prieš islamą šioje vietoje jokios naudos neatneš ir veikiausiai tik padidins radikalų skaičių ir, atitinkamai, teroristinių išpuolių tikimybę.

          Parašė Xedos Rodyti pranešimą
          Tikrai ne visi musulmonai yra teroristai, bet kai pasaulyje yra 1,2 mlrd. islamo išpažinėjų, net ir 5 % iš tų 1,2 mlrd. yra didžiulis skaičius radikalių pažiūrų musulmonų, kuriuos islamistinėms grupuotėms nesunku patraukti į savo pusę.

          Islamas nekenksmingas dalykas ? Musulmonų siekis susidoroti su Danijos ir Prancūzijos karikatūrininkais ir žodžio laisve nėra kenksminga ? Jei jau sakote, kad islamas čia ne prie ko, tai ir UK islamistinių grupuočių siekis UK įvesti šariatą turbūt irgi ne prie ko ?

          Labai jau panašu į regressive left retoriką . Atleiskite už anglišką išsireiškimą .
          Tamsta man regis neskaitot ką aš rašau. Aš būtent ir rašau, kad reikia kovoti su tais, kurie šaudo žurnalistus ar viešai skatina apmėtyti moteris akmenimis, bet kovoti būtent su jais, o ne pradėti karą su islamu apskritai.

          Left retorika... My oh my, pirmą kartą gyvenime mane kažkas kairiuoju išvadino.
          Got sun in my face, sleeping rough on the road

          Comment


            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą


            Tamsta man regis neskaitot ką aš rašau. Aš būtent ir rašau, kad reikia kovoti su tais, kurie šaudo žurnalistus ar viešai skatina apmėtyti moteris akmenimis, bet kovoti būtent su jais, o ne pradėti karą su islamu apskritai.
            Problema ta, kad riba tarp 20% (moderate estimate) islamistų ir likusiųjų yra labai trapi. Vieną dieną nuosaikus musulmonas, o kitą dieną jau teroristas. Labai sunku identifikuoti, kada tiksliai įvyksta tas virsmas. Islamas, kaip religinė ideologija, yra terpė, kurioje (ir tik joje) gali veistis ekstremistai/islamistai. Dėl to Islamo vaidmuo ekstremizmo plitime savaime yra ne tik svarbus, bet ir kritinis.

            Left retorika... My oh my, pirmą kartą gyvenime mane kažkas kairiuoju išvadino.
            Čia gal ne tiek leftizmo apraiška, kiek žinių apie Islamą stoka.
            Paskutinis taisė John; 2016.07.17, 06:46.

            Comment


              Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
              Religija yra ne terorizmo priežastis, o terorizmo priedanga. Ir šiuo atveju tą priedangą panaikinti efektyviausia į ją nekreipiant jokio dėmesio. Jei žmogus viešoje vietoje skatina susidorojimą su kitais žmonėmis, prikerpi jį pagal atitinkamą straipsnį ir nesuki galvos, ar jis musulmonų šventikas ar dar kas, ir kaip apie jo sulaikymą kas ir ką pagalvos.
              Religija tėra išvestinis dalykas iš tų žmonių mentaliteto. Taigi, išeitų taip kad absoliučiai kiekvienas islamo išpažinėjas yra potencialus teroristas ir džichado kovotojas. Esmė tame, kad vieni labai anksti peržengia tą ribą, kiti nespėja iki mirties.
              Islamas, kaip jauna religija šiuo metu yra tokioje fazėje kaip kad krikščionybė buvo kryžiaus žygių laikais.

              Comment


                Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                Tamsta man regis neskaitot ką aš rašau. Aš būtent ir rašau, kad reikia kovoti su tais, kurie šaudo žurnalistus ar viešai skatina apmėtyti moteris akmenimis, bet kovoti būtent su jais, o ne pradėti karą su islamu apskritai.
                Nereikia pradėti karą prieš islamą, bent jau tiesiogine prasme. Pradžiai reikėtų imtis veiksmų prieš islamistinės ideologijos plitimą Vakaruose, nes akivaizdu, kad jos vertybės yra nesuderinamos su Vakarų. Tik problema ta, kad niekas nieko nedaro . Ir niekas tikrai nepradės kalbėti apie tai, kad islamas yra blogas, nes kaip tai įmanoma, visos religijos yra geros . Vietoje to prisileidžia tūkstančius musulmonų. Pažiūrėsime kokius rezultatus tai duos po kelių dešimtmečių.

                Be to teigiate, kad skatinimai apmėtyti moteris akmenimis nėra susijęs su islamu ? Arba tai, kad Bangladeše ateistas buvo sukapotas musulmonų vien už tai, kad teigė, jog netiki dievu, jis net nekalbėjo apie tai, kad dievo nėra. Apie Saudo Arabiją net nepradėsiu. Teigiate, kad islamas čia ne prie ko ?

                Islamas dar ir kaip susijęs su ekstremizmu. UK islamistai jau skelbėsi, kad UK įvedus islamą, atsimetę nuo islamo ex-musulmonai būtų baudžiami mirties bausme. Bet jei tai skamba itin radikaliai, turėkite omenyje, kad tokia bausmė už atsivertimą iš islamo yra įtvirtinta Saudo Arabijoje, Irane, Katare, JAE. Visiškai nenoriu, kad tokios Islamo "vertybės" plistų Europoje.

                Left retorika... My oh my, pirmą kartą gyvenime mane kažkas kairiuoju išvadino.
                Nematau čia nieko juokingo. Tipinė apologetinė retorika islamo atžvilgiu.
                Paskutinis taisė Xedos; 2016.07.17, 11:57.

                Comment


                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Panašiai ir aš rašiau. Kai norima kažką prieš kažką pakurstyti, skirtumų visada galima atrasti, pradedant tautiniais, rasiniais ir socialiniais, baigiant religiniais. Šiuo atveju patogi priemonė tam yra religija. Nebūtų religijos, būtų pritaikyta kas nors kita. Kai nori mušti, lazdą visada rasi.
                  Logika panašaus durnumo kaip "nebūtumėm užėmę Krymo, ten jau būtų NATO".

                  Comment

                  Working...
                  X