Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai - 2020

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Lenkai privalo po sekmadienio mišių balsuoti LLRA.
    Šiaip jau laikas nustoti tuos vatinius apsišaukėlius vadinti lenkais. Tikrų lenkų Lietuvoje nedaug, jie dažniausiai gyvena Vilniuje ir, jei tik turi Lietuvos pilietybę, už kremlinius provokatorius nebalsuoja.
    Mane tie Tomaševskio veikėjai biesina dar ir dėl to, kad nuolat spekuliuoja "tautinių mažumų" klausimais, faktiškai kursto tautinę nesantaiką. Nepažįstu nei vieno Lietuvos ukrainiečio, kuris už tą šaiką balsuoja, bet jie nuolat deklaruoja, kad yra "visų tautinių mažumų partija"
    Paskutinis taisė oranger; 2020.10.10, 01:01.

    Comment


      Parašė oranger Rodyti pranešimą

      Šiaip jau laikas nustoti tuos vatinius apsišaukėlius vadinti lenkais. Tikrų lenkų Lietuvoje nedaug, jie dažniausiai gyvena Vilniuje ir, jei tik turi Lietuvos pilietybę, už kremlinius provokatorius nebalsuoja.
      Mane tie Tomaševskio veikėjai biesina dar ir dėl to, kad nuolat spekuliuoja "tautinių mažumų" klausimais, faktiškai kursto tautinę nesantaiką. Nepažįstu nei vieno Lietuvos ukrainiečio, kuris už tą šaiką balsuoja, bet jie nuolat deklaruoja, kad yra "visų tautinių mažumų partija"
      Nu jo. Sakyčiau, lukašenkiška kolonija ("užjūrio" valda) ir tiek.

      "Lenkai", bet prorusiški, koloradkės ir 9. Maja viskas norm, kai Lenkijos lenkai beveik niekada prorusiški nebūna.

      Comment


        Gal tiesiog Voldemortininkais vadinti neminint lenkų pavadinimo? Atitinka, kad garbina mirusią valstybę ir remia normalių šalių žudymą.
        Mirties valgytojai – literatūriniai veikėjai, aprašomi J. K. Rowling Hario Poterio serijos knygose, Valdovo Voldemorto šalininkai. Jų tikslas buvo išžudyti žiobarų kilmės burtininkus bei pačius žiobarus, ir suteikti grynakraujų burtininkų bendruomenei valdyti visą pasaulį.
        https://medeine.weebly.com/mirties-v...ldemortas.html
        Paskutinis taisė Arunasx; 2020.10.10, 08:23.
        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą

          Šiaip jau laikas nustoti tuos vatinius apsišaukėlius vadinti lenkais. Tikrų lenkų Lietuvoje nedaug,
          Tai mes žinome, tiesiog nusibodo dėti kabutes Gal kokį terminą prigalvoti tipo sovlenkas Nes patys "tikriausi" visada su šiluma prisimena tuos laikus.

          Comment


            Šiaip tai pasakyčiau - kad tiek tapinoidai, tiek jam pritariantys dėl Lenkų rinkimų akcijos yra IDIOTAI. Jie daro bukas elementarias klaidas, kurios buvo kažkada padarytos Klaipėdos krašte. Labai nenoriu gilintis šiuo klausimu, bet buvau su šiais žmonėmis bendrame Kalėdų šventime - jie sako - Lietuva mūsų gimtinė. O ar Jūs buvote? Bendravote su jais?

            Comment


              O tai Kremlius jau vatnikams Kalėdinius vakarėlius Lietuvoje organizuoja?

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                O tai Kremlius jau vatnikams Kalėdinius vakarėlius Lietuvoje organizuoja?
                Įrodyk, kad Kremlius ir įrodyk kad vatnikai.

                Comment




                  Comment


                    And what ? Tai ką daro tapinoidas and co yra ant baudžiamojo kodekso ribos - žr. tautinės nesantaikos kurstymas, kaip sakoma yra naudingas kvailys. Ir šiaip tema apie rinkimus.

                    Comment


                      bent jau reiskia atvirai savo pozicija ir neveidmainiauja. Jei zmonems patinka tokios paziuros, tai ir balsuoja uz ji. Kas cia negerai?

                      Comment


                        Aš suprantu, kad galbūt yra žmonių, kuriems ir pedofilai patinka, bet tai nereiškia, kad jeigu kiti jų tokį požiūrį kritikuos - tai jau bus kažkokia 'netolerancija', ar juo labiau 'tautinė nesantaika', kada vatnikas nėra tautybė.

                        Comment


                          Parašė Evier Rodyti pranešimą

                          Man tai keisčiausia, kodėl homofobai taip bijo prisipažinti homofobais ir išsikalinėja visokiom "tradicinių šeimų vertybėm" ir "kovom už tradicinę šeimą". Ant tiek bekiaušiai, kad negali pastovėt už savo nuomonę.
                          Man dar keisčiau kai visus žmones pasisakančius už tradicinę šeimą vadina homofobais.
                          Čia is serijos kai visus homofobus vadina uzsislaptinusiais gėjais.

                          Kai tiek vienu, tiek kitu atveju tik maža dalis yra tokie.

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Man dar keisčiau kai visus žmones pasisakančius už tradicinę šeimą vadina homofobais.
                            Kaip aš supratau, Evier norėjo pasakyti, kad nėra tokių, kurie pasisako prieš tradicinę šeimą, bent jau nesu nė karto girdėjęs, kad kažkas tradicinę šeimą smerktų. Taigi visi yra už tradicinę šeimą, bet homofobų išskirtinumas tas, kad jie prisidengdami tradicine šeima smerkia LGBT.

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Gal tiesiog Voldemortininkais vadinti neminint lenkų pavadinimo? Atitinka, kad garbina mirusią valstybę ir remia normalių šalių žudymą.
                              https://medeine.weebly.com/mirties-v...ldemortas.html
                              J.K. Rowling yra radikalios dešinės atstovė t.y. Nacistė, ji galvoja kad yra tik dvį lytis ir jų neįmanoma pakeisti Baisu!!!!!! Mums progresyviems komunistams geriau naudoti terminologija Buržuaziniai baltieji homofobai
                              #NeskaitykNaciųPoterioSkaitykMarksa
                              Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                Man dar keisčiau kai visus žmones pasisakančius už tradicinę šeimą vadina homofobais.
                                Čia is serijos kai visus homofobus vadina uzsislaptinusiais gėjais.

                                Kai tiek vienu, tiek kitu atveju tik maža dalis yra tokie.
                                Manau kalba eina apie tuos kurie yra TIK už tradicinę šeimą. Tuomet jau reiktų daryti psichoanalizę, bet nenustebčiau, jog tokia pažiūra daugeliu atveju kiltų iš to, jog asmuo yra priešiškai nusiteikęs netradicinės orientacijos asmenims. Neutralus šiuo klausimu bet moraliai racionalus asmuo netoleruotų žmogaus teisių pažeidinėjimo, kuomet netradicinės šeimos vis dar negali įteisinti savo santykių.

                                Žinoma yra dar grupė asmenų, kurie toleruoja bet kokius žmogaus teisių pažeidimus vardan didesnio gėrio, bet jie dažniausiai net neslepia jog yra homofobai

                                Comment


                                  Kai kam tiesiog yra naudinga apsimest homofobu ir giedot apie tradicinę šeimą (vyras + moteris iki grabo lentos) nutolus nuo tos sąvokos per 10 mylių.
                                  Show must go von!

                                  Comment


                                    Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                    And what ? Tai ką daro tapinoidas and co yra ant baudžiamojo kodekso ribos - žr. tautinės nesantaikos kurstymas, kaip sakoma yra naudingas kvailys. Ir šiaip tema apie rinkimus.
                                    Taigi jis tik agituoja prieš partiją, prie ko čia tautinės mažumos? Jis juk agitavo balsuoti už tautines mažumas kitose partijose, nelaiko vandens šitas jūsų komentaras

                                    Comment


                                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                                      Kaip aš supratau, Evier norėjo pasakyti, kad nėra tokių, kurie pasisako prieš tradicinę šeimą, bent jau nesu nė karto girdėjęs, kad kažkas tradicinę šeimą smerktų. Taigi visi yra už tradicinę šeimą, bet homofobų išskirtinumas tas, kad jie prisidengdami tradicine šeima smerkia LGBT.
                                      Na kaip tai nėra aš tai esu daug girdėjas komentarų kad jeigu moteris nėra dirbanti ir rūpinasi tik vaikais tai reiškia kad ji yra nėra išlaisvinta iš patriarchijos ir greičiausiai kiekviena diena daužoma.
                                      Aukšto IQ Danskės Darbuotojas.

                                      Comment


                                        Parašė VNS Rodyti pranešimą
                                        LP Nr. 12 žadėjo legalizuot travkę per 100 dienų sėkmės atveju. Tai čia be abejonės Aušrinėj praimuose reiktų sėdėt.
                                        Legalizuot ir dekriminalizuot yra du skirtingi dalykai.

                                        Comment


                                          Parašė Blaze Rodyti pranešimą

                                          Legalizuot ir dekriminalizuot yra du skirtingi dalykai.
                                          Šitie "dalykai" tiesiogiai vienas su kitu susiję.
                                          Show must go von!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X