Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą
    LSDP pasižymi "sausas iš vandens" ypatybe. Čia panašiai kaip daugelis darbiečių fanų alpo nuo fetišistinės ekstazės dėl Uspaskicho antrankių.
    Kai pas ką nors namie ras apvalias sumas kaip pas Masiulį, tada tikrai nepavyks išlipti sausiems.
    Flickr

    Comment


      Parašė geriantis Rodyti pranešimą
      O Ingrida premjere gal ir nieko??
      Grybauskaitė prezidentė, Budbergytė ar Šimonytė premjerministrė ... džyzus kraist
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Dėl Šimonytės kaip tik buvau ir aš pagalvojęs, kad gera premjerė būtų. Ir tai man netgi labai realus variantas. Tik aš buvau pagalvojęs, kad Šimonytę galėtų Grybauskaitė prastumt, įvertindama, kad Gabrielius kiek per silpnas lyderis. Bet jeigu patys konservatoriai tai sugalvotų ir dar papiarintų prieš rinkimus - jiems tai tikrai į naudą išeitų.

        Comment


          Na va bachuras "pasiskolino"

          http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...enei-56-679383

          Todėl kai tik pamatau kurio nors politiko deklaracijoje kad pinigai "paskolinti" iš karto noriu pamatyti iš kur paskola. Vadinasi nieko naujo

          Comment


            Daug geriau skambėtų, jei sakytų "mane pakišo". O dabar per tiek laiko nieko įdomesnio nesugalvojo. Jau pirmą dieną galėjo sakyti, kad tai atseit paskola.
            Kyšininkavimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu praturtėjimu įtariamas buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis teigia 90 tūkst. eurų be notarinės sutarties pasiskolinęs iš „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio ir sugrūdęs į dėžutę su degtine. Kiti 152 tūkst. eurų grynaisiais rasti E.Masiulio namuose esą buvo visos giminės santaupos ir paskolos, antradienį žurnalisto Edmundo Jakilaičio vedamoje LRT laidoje „Dėmesio centre“.
            Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...ulis-56-679391

            Koks tikslas XXI a. grūsti grynuosius į degtinės dėžę? "Giminės santaupos" tai išvis be komentarų. Ar dažnai pinigai yra laikomi pas gimines? Kiek reikia uždirbti norint per metus grąžinti 90 000 eur?

            Comment


              Vaikystėje esu pavogęs guminukus iš parduotuvės, kai tėvai sužinojo aš pasakiau, kad guminukų nevogiau, o pasiskolinau, sakiau, kad per metus grąžinsiu į parduotuvę. Skamba šūdinai, BET TADA MAN BUVO 7 METAI, 7!!!, o ne 41, ir aš neturėjau krūvos advokatų ir beveik 4 mėnesių sugalvoti atmaskei, Eligijau.
              https://www.facebook.com/surajev/pos...05427785813599
              Flickr

              Comment


                Čia prie tos pačios temos - Guoga tebelošia ir auginasi populiarumą

                R. Kurlianskis: A. Guoga yra visiška boba ir mėšlo krūva
                Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=72236934
                Paskutinis taisė senasnamas; 2016.09.07, 16:18.

                Comment


                  Man įdomu, kokį spaudimą galėjo daryti šventajam Guogai, jeigu jis tariasi toks nepriklausomas ir "nesusijęs"?
                  Jeigu vertinti žmogų kaip rinkėją, kodėl pilietis negali daryti spaudimo išrinktam politikui? Netgi turėtų daryti! Ypatingai nervina tas bėgiojimas tarp partijų, o poveikio ir atsakomybės išrinktieji nejaučia..
                  O šiaip prie stiklo gero viskio galima daug ko prišnekėti. Ar tai vertinama kažkaip labai rimtai?
                  Suprasčiau, jei būtų prigrąsinta susidoroti fiziškai. Tai tuomet reikėjo kviesti teisėsaugą iš karto, o ne pasakas sekti.

                  Comment


                    Jeigu vertinti žmogų kaip rinkėją, kodėl pilietis negali daryti spaudimo išrinktam politikui?
                    Kurlianskis ne tik pilietis, bet ir Mockaus pasiuntinys . O Guoga ne šiaip politikas, bet ir liberalų partijos pirmininko pavaduotojas (buvo). Tai nereikia visko supaprastinti: ne pilietis spaudė politiką, bet koncernas spaudė partiją. Kartais paspausdavo, kartais atsidėkodavo - vyko dalykinis bendradarbiavimas .

                    Comment


                      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                      Kurlianskis ne tik pilietis, bet ir Mockaus pasiuntinys . O Guoga ne šiaip politikas, bet ir liberalų partijos pirmininko pavaduotojas (buvo). Tai nereikia visko supaprastinti: ne pilietis spaudė politiką, bet koncernas spaudė partiją. Kartais paspausdavo, kartais atsidėkodavo - vyko dalykinis bendradarbiavimas .
                      Tai galėjo tuomet išeiti į TV ir pareikšti, kad su jokiais koncernais nebendradarbiauja.

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        Tai galėjo tuomet išeiti į TV ir pareikšti, kad su jokiais koncernais nebendradarbiauja.
                        Galėjo pareikšti, kad nebendradarbiauja, o tiesiog dirba?
                        Aš neliūdnas - aš blaivus

                        Comment


                          optimistas odnako

                          A. Kubilius: matau, kad po rinkimų mes formuosime valdančiąją koaliciją

                          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=72249736

                          Comment


                            Čia kažkoks deja vu . Jei būtų normali politinė konkurencija, šitie 2K eteryje neturėtų vietos. Jų reitingai mažai skiriasi nuo Masiulio, bet jie vis tiek veržiasi valdyti ir formuoti.
                            Jiems pagelbės šis veikėjas, kuris taip pat yra nemirtingas

                            Z. Vaigauskas nebekalba apie pasitraukimą iš pareigų
                            Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=72250590
                            Įstatymas atsistatydinimų nenumato
                            Į šias pareigas aš juk atėjau ne visiškai savo noru
                            Paskutinis taisė senasnamas; 2016.09.09, 08:38.

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Čia kažkoks deja vu . Jei būtų normali politinė konkurencija, šitie 2K eteryje neturėtų vietos. Jų reitingai mažai skiriasi nuo Masiulio, bet jie vis tiek veržiasi valdyti ir formuoti.
                              Jiems pagelbės šis veikėjas, kuris taip pat yra nemirtingas

                              Z. Vaigauskas nebekalba apie pasitraukimą iš pareigų
                              Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=72250590
                              Tai dabar - "iki smertės"?

                              Comment


                                Vilniaus darželyje vaikų spintelėse išplatinta LLRA agitacinė medžiaga
                                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                Comment


                                  Gal kas žino, kada oficialiai baigiasi kandidatų registracija rinkimams ir bus galima sukurti apklausą?
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Štai sąrašas
                                    Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                                    Comment


                                      Delfis su savo paskutinėmis antraštėmis akivaizdžiai siekia kuo labiau pakenkti konservatoriams. Aišku, tik norisi daužyt galvą į sieną kai pats Kubilius arba šįkart Gabrielius nesupranta kada geriau yra liežuvį prilaikyti
                                      http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=72245214

                                      Comment


                                        Visai gerai, kad prieš rinkimus praneša, kokios "konservatyvios" ideologijos laikysis.

                                        Comment


                                          Visų pirma, čia tik partijos pirmininko nuomonė ir pačioje partijoje ji didelio pritarimo nesulauktų todėl visi homofobų balsai prarandami veltui (kadangi toks sprendimas vis tiek nebus priimtas). O visų antra, partnerystės įstatymas ir yra pats konservatyviausias sprendimas atsakant į seksualinių mažumų reikalavimus, realiai neturintis jokių downsides ar logiškos priežasties kodėl tai neturėtų būti priimta

                                          Comment

                                          Working...
                                          X