Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kam labiausiai naudinga sužlugdyti LLS?

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      Kam labiausiai naudinga sužlugdyti LLS?
      Labiausiai elektoratas persikloja su konservatorių, bet kažin, ar tai svarbu, net patys liberalai nekalba apie kažkokius konkurentų sąmokslus.
      Flickr

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Kam labiausiai naudinga sužlugdyti LLS?
        Gal Putinui?

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą
          Kam labiausiai naudinga sužlugdyti LLS?
          Atvirai sakant iš šio skandalo tematau vienintelę laiminčią jėgą. Ir jeigu mano išvados iš tiesų arti tiesos, tai darosi baisu dėl to, kas čia darosi ir gali vykti...

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Labiausiai elektoratas persikloja su konservatorių, bet kažin, ar tai svarbu, net patys liberalai nekalba apie kažkokius konkurentų sąmokslus.
            Neturėjau omeny Lietuvos partijų.

            Comment


              Kam labiausiai naudinga sužlugdyti LLS?
              Zuokui
              Išnykęs teistumas juk geriau nei artėjantis teistumas .
              Konservatoriams irgi nepatiko, kad "jaunesnynis brolis" per daug užaugo.

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                Zuokui
                Išnykęs teistumas juk geriau nei artėjantis teistumas .
                Konservatoriams irgi nepatiko, kad "jaunesnynis brolis" per daug užaugo.
                konservatoriai be liberalų vienaip ar kitaip sunkiai patektų prie realios valdžios...

                Comment


                  O ką suponuoja tai, kad forumo vatnikai labiausiai ploja Katučių?

                  Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    O ką suponuoja tai, kad forumo vatnikai labiausiai ploja Katučių?
                    Vatnikai niekada nemėgo liberalų ir konservatorių.
                    Flickr

                    Comment


                      Sunku pasakyti, kaip yra iš tikrųjų. Faktų tai nežinome. Tačiau man atrodo jog visa ši istorija labai panaši į "podstavkę". Liberalai ir taip šiuo metu populiarūs, pinigų kaip ir kitos partijos gavo iš valstybės ir staiga suklupti ant kokių tai šimto tūkstančių?

                      Comment


                        Kai kas koncervatorius ir liberalus vadina lochais. Na pasirodo neklydo. Vadinasi kita karta zinosim kiek kainyoja tinkamas istatymas . Itariau kas koncervai ir libelarai ima uz istatymus. Ka gi buvau teisus

                        Comment


                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                          Kai kas koncervatorius ir liberalus vadina lochais. Na pasirodo neklydo. Vadinasi kita karta zinosim kiek kainyoja tinkamas istatymas . Itariau kas koncervai ir libelarai ima uz istatymus. Ka gi buvau teisus
                          Geriau net neminėsiu, kaip aš vadinu udrių

                          Comment


                            Geriau neminesiu kas eilini karta susimove. Ech john john...

                            Comment


                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Kai kas koncervatorius ir liberalus vadina lochais. Na pasirodo neklydo. Vadinasi kita karta zinosim kiek kainyoja tinkamas istatymas . Itariau kas koncervai ir libelarai ima uz istatymus. Ka gi buvau teisus
                              Jau galvojau Vilniaus temoje rašyti, tačiau po tokio komentaro turbūt nebeįmanoma kitaip reaguoti.
                              Nuoširdžiai siūlau pasisamdyti lietuvių korepetitorių ir padirbėti su teksto suvokimu, nes net pačias radikaliausias teorijas priimant kaip faktus nebūtų įmanoma(vadovaujantis logika) padaryti tokių išvadų. O vadovaujantis galiojančiais įstatymais net nelaukiant išvadų šiame procese tokį pasakymą laisvai galima traktuoti kaip šmeižtą, tad...

                              Comment


                                Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                Sunku pasakyti, kaip yra iš tikrųjų. Faktų tai nežinome. Tačiau man atrodo jog visa ši istorija labai panaši į "podstavkę". Liberalai ir taip šiuo metu populiarūs, pinigų kaip ir kitos partijos gavo iš valstybės ir staiga suklupti ant kokių tai šimto tūkstančių?
                                Tarkim pakišo, bet kokia MG Baltic pozicija? Jie juk tapo kyšininkais, ar šiais laikais verslui nesvarbi jo reputacija? Kitas dalykas, kad STT visada buvo arti prezidentės, kuri lyg ir palaikė liberalų ir TS-LKD tandemą. Ar taip lengvai praeitų toks reikaliukas per STT ir prezindentūros nagus?
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  Pasidomek turizmo istatymo priemimo istorija bus aisku

                                  Comment


                                    Parašė bato_usai Rodyti pranešimą
                                    Atvirai sakant iš šio skandalo tematau vienintelę laiminčią jėgą. Ir jeigu mano išvados iš tiesų arti tiesos, tai darosi baisu dėl to, kas čia darosi ir gali vykti...
                                    Pasakėte A, galėtumėte pasakyti ir B. mano nuomone, kaimynas pasakojo, kas galėtų paneigti, galimai ir t.t. ir pan.

                                    Comment


                                      Parašė dts Rodyti pranešimą
                                      Tarkim pakišo, bet kokia MG Baltic pozicija? Jie juk tapo kyšininkais, ar šiais laikais verslui nesvarbi jo reputacija? Kitas dalykas, kad STT visada buvo arti prezidentės, kuri lyg ir palaikė liberalų ir TS-LKD tandemą. Ar taip lengvai praeitų toks reikaliukas per STT ir prezindentūros nagus?
                                      Sitam nesvarbu. Prisiminkit mitnijos istorija. Tie patys veikiantys asmenys - ta pati anstole. Zodziu. Tik kas toks galingas ?

                                      Comment


                                        Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                        Tik kas toks galingas ?
                                        Sakyčiau, kad tamsta ir vėl pataikė...

                                        Comment


                                          Liberalai, kad ir stipriai suklupę, visgi įrodo, kad nėra eilinė partija, kurie pradėtų rėkti apie 'susidorojimą'. Net jei jis ir būtų, visgi įtarimų šešėlį yra svarbiausia nusimest. Masiulis atsistatydina, o naujasis vadovas greičiausiai bus E. Gentvilas ir tai tikrai yra bene geriausias pasirinkimas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X