Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Simpatizuoju, tiems kurie dirba, o ne tiems kurie sako mes pridirbome (į kelnes) per krizę.
    Konkrečiai kas tokie ir ką tokio padarė?
    Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

    Comment


      Parašė zero Rodyti pranešimą
      udrius == Subotinas. Jusu metodikos pasene, susigalvokite naujas.
      Subotinas per "pervyj kanal" kaip tik pavaro (atsargiai - propaganda!):

      Comment


        Konkrečiai aš matau - Klaipėda - miestas žlunga, Vilnius - miestas žlunga , Kaunas - prieš 1,5 metų beveik miręs miestas.

        Liberolai - kyšininkai kaip ir visi (butelaitis, tykus Preilos botelio skandalo sutvarkymas)

        Konservatoriai - mes idealūs, mes elitazzzz, tik va rinkėjai runkuliai, jie tai nieko nesupranta.

        Atleiskit, kokių dar tamistoms įrodymų reikia kad tie , kuriuos Jūs mylite visiški liaušiai? Parodykite ką tokio stebuklingo padarė Jūsų mylimieji - ai jo girdėjom, taigi jie ištraukė per krizę (taaaip, bet mokesčius mokėjau tai aš, bet ne jie). Čia be tos pasakos kvailiams ir naivuoliams - KĄ tokio stebuklingo?

        Ir pabaigai

        – Jeigu atidėtume į šalį tai, kad jis jūsų anūkas, kaip jam sekasi? – Apskritai jam sekasi neblogai, šis momentas yra sunkesnis išmėginimas. Smūgių teko iš įvairių pusių ir per trumpą laiką. Kaip bokse, kai dar neatsikvošėjai nuo vieno, o gauni iš kitos pusės, tai dar sunkiau atgauti lygsvarą, gali suklupti. Jis labai nesuklupo, vieną kitą žodį ne tokį pasakė, kartais per greitai kalbėjo, jis turi tokią silpnybę, kad nori labai daug pasakyti per trumpą laiką. Gal kada išmoks nuosaikiau, neskubėdamas sudėti dalykus.
        Vytautas Landsbergis įvertino savo anūko vadovavimą partijai

        Skaitykite daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...tm_medium=Copy
        Paskutinis taisė udrius; 2016.11.28, 20:04.

        Comment


          Na nesimato, kad Vilnius žlugtų, gal galima kokių įrodymų? Štai, pvz., šiandien buvo straipsnis, kad Vilniaus skola sumažėjo berods 20 mln.

          Comment


            Parašė udrius Rodyti pranešimą
            Konkrečiai aš matau - Klaipėda - miestas žlunga, Vilnius - miestas žlunga , Kaunas - prieš 1,5 metų beveik miręs miestas.

            Liberolai - kyšininkai kaip ir visi (butelaitis, tykus Preilos botelio skandalo sutvarkymas)

            Konservatoriai - mes idealūs, mes elitazzzz, tik va rinkėjai runkuliai, jie tai nieko nesupranta.

            Atleiskit, kokių dar tamistoms įrodymų reikia kad tie , kuriuos Jūs mylite visiški liaušiai? Parodykite ką tokio stebuklingo padarė Jūsų mylimieji - ai jo girdėjom, taigi jie ištraukė per krizę (taaaip, bet mokesčius mokėjau tai aš, bet ne jie). Čia be tos pasakos kvailiams ir naivuoliams - KĄ tokio stebuklingo?

            Ir pabaigai



            Vytautas Landsbergis įvertino savo anūko vadovavimą partijai

            Skaitykite daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...tm_medium=Copy
            Išsireiškiant tuo pačiu žodžiu kaip ką tik kitus pavadinai - tu absoliutus liaušiau nesugebi nieko protingo pasakyti, tik bezdėti ir riaugėti kitų akyvaizdoje.
            Aš prašiau kelis kartus pasakyti konkrečiai, ką remi ir už ką. O tu tik sugebi vien tą patį savo purviną skudurą mojuoti.
            Galima gerbti oponentą, kuris sugeba aiškiai atstovauti kažkokius savo įsitikinimus, remti bendraminčius ir dirbti ta kryptimi. O tu deja nesugebi ką nors konstruktyvaus pasakyti, vien taškyti savo purvinu skuduru. Linkiu tau užsikišti tuo savo skuduru ir nebezdėti tą patį per tą patį, jei nieko daugiau nesugebi.
            Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

            Comment


              Parašė digital Rodyti pranešimą
              Na nesimato, kad Vilnius žlugtų, gal galima kokių įrodymų? Štai, pvz., šiandien buvo straipsnis, kad Vilniaus skola sumažėjo berods 20 mln.
              pasižiūrėk į miesto gatves ir viskas bus aišku - būklė tik prastėja.

              Comment


                Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                Išsireiškiant tuo pačiu žodžiu kaip ką tik kitus pavadinai - tu absoliutus liaušiau nesugebi nieko protingo pasakyti, tik bezdėti ir riaugėti kitų akyvaizdoje.
                Aš prašiau kelis kartus pasakyti konkrečiai, ką remi ir už ką. O tu tik sugebi vien tą patį savo purviną skudurą mojuoti.
                Galima gerbti oponentą, kuris sugeba aiškiai atstovauti kažkokius savo įsitikinimus, remti bendraminčius ir dirbti ta kryptimi. O tu deja nesugebi ką nors konstruktyvaus pasakyti, vien taškyti savo purvinu skuduru. Linkiu tau užsikišti tuo savo skuduru ir nebezdėti tą patį per tą patį, jei nieko daugiau nesugebi.
                tai kad ponai irgi neturite argumentų - na bandote ieškoti kažkur sliekų, bandote sudirbti kitaip mąstančius, bet taip nesiseka...

                Comment


                  Na o tuo tarpu trintis tarp valstiečių ir socdemų ir visas paaiškinimas dėl teisingumo ministro skyrimo su argumentais.

                  Algirdas Sysas: galime sukandę dantis bendradarbiauti, bet bus tam tikros ribos

                  Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...ibos-56-718884
                  – Pone Urbšy, kodėl jūs nutarėte pradėti kalbėti apie ryšius su Šviniumi? – Kaip buvo deklaruojama, dėl ko yra sudaroma koalicija, tai buvo sutarta, kad atsirastų kitoks požiūris į politinę kultūrą, skaidrumą, kompetenciją. Vadovaudamasis tais principais viešai išsakiau savo abejones dėl kandidato į teisingumo ministrus. Aš tik viešai pakartojau jau publikuotus informacinius duomenis apie tai, kas įvyko 2008 m. Tauragėje po konflikto su Šviniumi ir tuometiniu vicemeru. Po to dauguma pasikeitė ir vicemero postą užėmė Pranas Petrošius. Lygiai taip pat pagarsinau visiems žinomą faktą, kai D.Petrošius, būdamas Seimo nariu, bandė prastumti įstatymo projektą, kur pagal aktyvumą išaiškėjo, kad jį inicijavo ne jie, o su Šviniaus aplinka siejamas buvęs advokatas. Trečia, tai žiniasklaidos pagarsintas civilinis sandoris, kur yra tam tikrų apsimestinio sandorio požymių ir apgaulės.

                  Comment


                    Parašė udrius Rodyti pranešimą
                    tai kad ponai irgi neturite argumentų - na bandote ieškoti kažkur sliekų, bandote sudirbti kitaip mąstančius, bet taip nesiseka...
                    Ar sugebi parodyti kur aš ieškojau kažkokių sliekų?
                    Aš tik prašiau nurodyti, kas tavo manymu teisingai dirba, elgiasi politiškai, kas turi būti gerbiamas ir už ką, ką tokio išskirtinio padarė? Ar tai taip sudėtinga suvokti ko klausiama?
                    Ar smegenys sukonstruotos tik purvų drabstymui mojuojant virš galvos purvinu skuduru?
                    Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                    Comment


                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                      tai kad ponai irgi neturite argumentų - na bandote ieškoti kažkur sliekų, bandote sudirbti kitaip mąstančius, bet taip nesiseka...
                      Man atrodo kad tamsta ne kitaip mąstantis bet apskritai nemąstantis.

                      Comment


                        Man "neaišku" (aišku) ar Miestai ir architektūra Delfio "dukterinė įmonė". Mes visi turim internetą ir galim paskaityti ką Delfis rašo. Kam perkėlinėti (piršti) kažkokias nuomones. Man susidaro toks "įspūdis", kad kai kurie šio forumo dalyviams "orgazmas" parašyti, gauti normalių žmonių atsakymą ir "susijaudinti".

                        Comment


                          Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                          Man susidaro toks "įspūdis", kad kai kurie šio forumo dalyviams "orgazmas" parašyti, gauti normalių žmonių atsakymą ir "susijaudinti".

                          Comment


                            Autoliet, kad tamstos komentarai net iki delfio lygio netempia. Nieko į temą, o vien tik apie diskutuojančius. Taip mąstant, tai forumo pusę skilčių galima išvis uždaryti, nes yra informaciniai portalai, yra socialiniai tinklai, tai kam tada tas forumas?

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Autoliet, kad tamstos komentarai net iki delfio lygio netempia. Nieko į temą, o vien tik apie diskutuojančius. Taip mąstant, tai forumo pusę skilčių galima išvis uždaryti, nes yra informaciniai portalai, yra socialiniai tinklai, tai kam tada tas forumas?
                              "Senuk" mano komentarų palyginus su Tamstos ( Delfio) Miestai ir architektūra nerasi. Kodėl nesireklamuoji "Delfiuke"? Man atrodo tau vieta ten. Šis forumas yra kitų žmonių (protingesnių žmonių). Aplamai ar buvai už Lietuvos sienos į Vakarus?

                              Comment


                                Aš kalbu tik apie šią temą, kurioje yra tik tavo asmeniniai puldinėjimai.

                                Šis forumas yra kitų žmonių (protingesnių žmonių).
                                Aha, tikrai. Temoje, kuri vadinasi Seimo rinkimai, vakar rašei apie šūdą, o šiandien apie orgazmą.

                                Comment


                                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                  Aš kalbu tik apie šią temą, kurioje yra tik tavo asmeniniai puldinėjimai.


                                  Aha, tikrai. Temoje, kuri vadinasi Seimo rinkimai, vakar rašei apie šūdą, o šiandien apie orgazmą.
                                  Bukesnio atsakymo nesitikėjau. Varyk Delfio šūdą toliau.

                                  Comment


                                    Senasnamas+Udrius ? Aš žinau.
                                    Paskutinis taisė AutoLiet; 2016.11.29, 16:22.

                                    Comment


                                      Pabendravus su protingais laikas grįžti prie politikos

                                      V. Bruveris. Naujoji Vyriausybė – prezidentės globotinių rinktinė
                                      Skaitykite daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...tm_medium=Copy

                                      Tiesos daug, nes iškart po rinkimų stebino palanki prezidentės laikysena valstiečių atžvilgiu. Juk galėjo spyriotis ir prieš Skvernelio kandidatūrą, kuri jai neturėtų patikti. Kai vyriausybę formavo socdemai, viskas atrodė gerokai kitaip.
                                      Ar valstiečių partija dėl to kažką praranda? Ministrai kvalifikuotesni, tai blogiau už praeitus ministrus dirbti nelabai įmanoma, o geri santykiai su prezidentūra leis dirbti efektyviau ir partijos populiarumas bei patirtis, kurios trūksta, tik didės .
                                      Paskutinis taisė senasnamas; 2016.11.29, 16:27.

                                      Comment


                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Pabendravus su protingais laikas grįžti prie politikos

                                        V. Bruveris. Naujoji Vyriausybė – prezidentės globotinių rinktinė
                                        Skaitykite daugiau: http://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktua...tm_medium=Copy

                                        Tiesos daug, nes iškart po rinkimų stebino palanki prezidentės laikysena valstiečių atžvilgiu. Juk galėjo spyriotis ir prieš Skvernelio kandidatūrą, kuri jai neturėtų patikti. Kai vyriausybę formavo socdemai, viskas atrodė gerokai kitaip.
                                        Ar valstiečių partija dėl to kažką praranda? Ministrai kvalifikuotesni, tai blogiau už praeitus ministrus dirbti nelabai įmanoma, o geri santykiai su prezidentūra leis dirbti efektyviau ir partijos populiarumas bei patirtis, kurios trūksta, tik didės .
                                        matot, jei ministrai tikrai kvalifikuoti tai teks daryti labai ir labai nepopuliarius sprendimus priklausomai nuo ministerijos, o kadangi didžiąją dalį ministrų rinkosi Grybauskaitė tai nepopuliarų sprendimų tikimybė gan didelė. kitas klausimas: kas įvertins nepopuliarių sprendimų ilgalaikę naudą? daugiausia aišku liberalų ir konservatorių elektoratas, kuris vargiai susivilios valstiečiais, nes geba atskirti kur valstiečiai, o kur nepartinio Skvernelio ir Grybauskaitės ministrų kabinetas.

                                        p.s. prieš rinkimus teko girdėti istoriją apie buvusį Estijos SAM ministrą, kuris po atliktų reikalingų reformų kaip politikas betiko tik kaip ambasadorius kitame pasaulio gale.

                                        Comment


                                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                          Pabendravus su protingais laikas grįžti prie politikos
                                          .
                                          Žmogau rašyk Delfije. Nes Kubilius ir jo "šutvė" nuvarė Mozanbiką.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X