Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    vo pleee

    Liberalų sąjūdis nesutiko sudaryti frakcijų koalicijos Seime su Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais. Tai DELFI patvirtino Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas.

    Šis liberalų sprendimas reiškia, kad konservatorių frakcijos seniūnas ir partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis negali būti renkamas opozicijos lyderiu, tapti Seimo valdybos nariu ir naudotis kitomis Seimo Statute nurodytomis teisėmis.
    Iš Seimo G. Landsbergis grįžta su blogomis naujienomis

    Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=72885940

    Comment


      Anukas - tai profesija, deja...
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad anūko darbas Seime apsiribos buvimu nuskriaustu vaiku, kuriam pamiršo laiku pakeisti pampersą.

        Comment


          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
          Kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad anūko darbas Seime apsiribos buvimu nuskriaustu vaiku, kuriam pamiršo laiku pakeisti pampersą.
          tik dabar supratai?
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą
            tik dabar supratai?
            Supratau seniau, bet galvojau, kad būsiu vienintelis tai pastebėjęs forumietis. Džiaugiuosi klydęs.

            Comment


              Jie balsavo ne už, jie balsavo prieš.
              Dėl to opozijos lyderio, tai iš straipsnio išeina, kad G. Landsbergis bus tas lyderis, tik nebus kažkokios ten koalicijos opozicijoje. Nu nebus, tai nebus.

              Comment


                Parašė balietis Rodyti pranešimą
                Jie balsavo ne už, jie balsavo prieš.
                Dėl to opozijos lyderio, tai iš straipsnio išeina, kad G. Landsbergis bus tas lyderis, tik nebus kažkokios ten koalicijos opozicijoje. Nu nebus, tai nebus.
                yra ir visokių procedūrinių išimčių ir pirmenybių. šiaip liberalams GL iškilimas yra labai pavojingas ir suprantama kodėl jie nenori net simboliškai apsijungti su ts.

                Comment


                  Parašė liutass
                  uzaugsi, suprasi pats kas ir kaip
                  nebalsuojat jau 10 metų, nors LR pilietis kad ir seniausias balsuoti gali tik 26 metus. tai sudalyvavote kokiuose 3-4 rinkimuose. laikotės nuostatos kad visi politikai yra blogi, bet diskutuojate politinėje temoje. bijau kad nei peraugęs to nesuprasiu.

                  Comment


                    Parašė liutass
                    tai cia svarbu tik anukukui, nes jis gaus arba daugiau pinigu ir privilegiju, arba maziau.
                    Šiaip tai būtų norėjęs daugiau pinigų, būtų likęs Briuselyje.
                    Dėl to opozijos lyderio tai ką aš žinau. Pusė opozicijos be vieno žmogaus yra iš tos pačios partijos, tai kaip ir viskas aišku..

                    Comment


                      Parašė balietis Rodyti pranešimą
                      Šiaip tai būtų norėjęs daugiau pinigų, būtų likęs Briuselyje.
                      diedukas liepe
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Parašė liutass
                        tokie i Seima neina
                        O tai kokie jie yra, kad neina į seimą?

                        Comment


                          Parašė liutass
                          ne diskutuoju, o trolinu
                          Diskusijos moderatorius turėtų įsikišti, jei jau pats pripažįstate, kad tiesiog šiukšlinate temą.

                          Comment


                            Parašė Galis Rodyti pranešimą
                            yra ir visokių procedūrinių išimčių ir pirmenybių. šiaip liberalams GL iškilimas yra labai pavojingas ir suprantama kodėl jie nenori net simboliškai apsijungti su ts.
                            Čia taip liberalai "atsidėkoja" TS už jų ištikimybę tik su liberalais eiti į koaliciją, liko dėl to ir be valdžios ir be partnerių. Tikėkimės šitų sukčių kitą kartą formuojant valdžią nebeprireiks.
                            Flickr

                            Comment


                              Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                              Čia taip liberalai "atsidėkoja" TS už jų ištikimybę tik su liberalais eiti į koaliciją, liko dėl to ir be valdžios ir be partnerių. Tikėkimės šitų sukčių kitą kartą formuojant valdžią nebeprireiks.
                              ts nelabai iš ko turi rinktis. be to reikia suprasti ir liberalus, Landsbergis ir ko grobia didelę dalį liberalių rinkėjų pas save.

                              Comment


                                liutai ir visokie tokie, kurie nebalsuoja(tokiu budu nepalaiko jokiu ideju) ir patys nieko nedaro(nekuria savo ideju jei mano, jog nera pasirinkimo), kad kazka pakeistu yra turbut labiausiai paniekos verta socialine grupe, kuri vykdo visuomenes destrukcija. Zmones, kurie nesugeba/nenori prisiimti atsakomybes, o sugeba tik gadinti ora, ale kazkas blogai dirba, turetu nustoti griauti.
                                www.lt-lv-forum.org/

                                Comment


                                  Parašė AIRzol Rodyti pranešimą
                                  liutai ir visokie tokie, kurie nebalsuoja(tokiu budu nepalaiko jokiu ideju) ir patys nieko nedaro(nekuria savo ideju jei mano, jog nera pasirinkimo), kad kazka pakeistu yra turbut labiausiai paniekos verta socialine grupe, kuri vykdo visuomenes destrukcija. Zmones, kurie nesugeba/nenori prisiimti atsakomybes, o sugeba tik gadinti ora, ale kazkas blogai dirba, turetu nustoti griauti.
                                  o kur parasyta, kad balsuoti yra butina? Man atrodo, geriau visai nebalsuoti, negu balsuoti uz tai, ka turime jau 20 metu.
                                  When a man lies, he murders some part of the world

                                  Comment


                                    aisku, 1 mln. jau prabalsavo kojomis, ir toliau balsuoja.
                                    When a man lies, he murders some part of the world

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      o kur parasyta, kad balsuoti yra butina? Man atrodo, geriau visai nebalsuoti, negu balsuoti uz tai, ka turime jau 20 metu.
                                      Tai kokio velnio diskutuoti temoje apie rinkimus?
                                      www.lt-lv-forum.org/

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        aisku, 1 mln. jau prabalsavo kojomis, ir toliau balsuoja.
                                        Kad sita isspresti reikia tureti daugiau vingiu nei, kad uztenka parasyti anukas, vagys, pyrst...
                                        www.lt-lv-forum.org/

                                        Comment


                                          Parašė liutass
                                          tai nediskutuok su manim, jei nepatinka
                                          Tiesiog tikiuosi, kad tamsta ir co supras, kas yra trolizmas (senais laikais vadinosi cinizmu) ir koks toksiskas tai daiktas iskaitant ir paciam troliui.
                                          www.lt-lv-forum.org/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X