Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na viskas priklauso nuo to ar valstieciai eis i koalicija. Jei neis garantuota vaivorykstine vyriausybe. Na ir aiasku antras turas kaip sugros vienmandatininkai. Kai kur skirtumas minimalus

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      O ar kauniečiai gali paaiškinti, kas jiems užplaukė už valstiečius balsuoti?
      Todel kad vieni metai be konservatoriu miesto vystymuisi dave 10 kart daugiau nei 8 metai su konservatoriais.

      John balsavai?

      Comment


        Tarp LVŽS ir TS-KLD skirtumas tik 0,18%, viliuosi pastarieji išsiverš į priekį.
        Paskutinis taisė lukass; 2016.10.10, 07:12.
        Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

        Comment


          Darbo parcyja iškrito.
          kk3

          Comment


            Parašė lukass Rodyti pranešimą
            Tarp LVŽS ir TS-KLD skirtumas tik 0,18%, viliuosi pastarieji išsiverš į priekį.
            Aš irgi to laukiu
            Neišmeskite spalvų

            Comment


              O nieko tai nelemia. Kiek procentu reikia priimti sprendimams ? 50 ir 75? Vat ir deliokites koalicijas. Tik su liberalais pergale nieko neduoda

              Comment


                Ar jau laukiate Lietuvos Proveržio? Aš laukiu.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                  Ar jau laukiate Lietuvos Proveržio? Aš laukiu.
                  dar neaišku ar valstiečiai nenorės socdemų į koaliciją po II turo.
                  asmeninis klausimas: kiek žmonių pats suagitavote pakelti Bradauskį sąraše?

                  Comment


                    Vat vat pergale svesti dar anksti. Kaip visada koziriai pas lenkus. Be ju niekaip

                    Comment


                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                      Vat vat pergale svesti dar anksti. Kaip visada koziriai pas lenkus. Be ju niekaip
                      kokie koziriai?

                      Comment


                        Taigi be ju dabartineje situacijoje niekaip. Nes koncervatoriai plius liberalai 28 vietoje 35 valstieciai socdemai 33 . Zodziu jei valstieciai nesijungs bus suduva.

                        Comment


                          Pokštas, kad Pagėgių apygardoje į 2 turą išėjo TS ir liberalų kandidatai. Socdemų 3 vietoje, Komskis 5as
                          Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                          Comment


                            Parašė udrius Rodyti pranešimą
                            Taigi be ju dabartineje situacijoje niekaip. Nes koncervatoriai plius liberalai 28 vietoje 35 valstieciai socdemai 33 . Zodziu jei valstieciai nesijungs bus suduva.
                            jei jau kortų terminais šnekate tai: - kortos dar net neišdalintos šiaip.

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Pokštas, kad Pagėgių apygardoje į 2 turą išėjo TS ir liberalų kandidatai. Socdemų 3 vietoje, Komskis 5as
                              geriau paaiškinkite Gargždus, prašau

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Ar jau laukiate Lietuvos Proveržio? Aš laukiu.
                                Emigracijos?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                  Ar jau laukiate Lietuvos Proveržio? Aš laukiu.
                                  Kodėl Butkevičius su visais atsisveikina tiesiogiai per LRT?

                                  Comment


                                    Aš neatsakingas už LSDp rinkiminę ir porinkiminę kampaniją ir komunikaciją
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                      Vat vat pergale svesti dar anksti. Kaip visada koziriai pas lenkus. Be ju niekaip
                                      Niekam jie nereikalingi, virs savo sultyse kaip ir iki šiol.

                                      Jei nebus netikėtumų II ture, tai bus valstiečių ir konservatorių koalicija, ir tiek žinių.

                                      Sirtumas tarp TS ir LVŽS sumažėjo iki 1157 balso.
                                      Paskutinis taisė Sula; 2016.10.10, 08:14.

                                      Comment


                                        Parašė Galis Rodyti pranešimą
                                        geriau paaiškinkite Gargždus, prašau
                                        Tai gi ten nešamas už rankų kojų supermenas "vyrai, aš už Lietuvą"
                                        Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų,
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          Kaip Karbauskis pasirodė debatuose? Labai neaiški nauja partija su labai skirtingais žmonėm, spėju gali skilti ji su laiku arba būti neutralizuota ir asimiliuota tos partijos, su kuria bus koalicijoje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X