Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Seimo rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė udrius Rodyti pranešimą
    Naa.. O išankstinis balsavimas labai įdomiai klostosi

    "Aktyviausi iki šiol buvo Nalšios (9,41 proc.), Varėnos-Trakų 9,25 proc.), Šalčininkų-Vilniaus (9,18 proc.), Lazdijų-Druskininkų (9,13 proc.), Biržų-Kupiškio (8,99 proc.) apygardų rinkėjai."

    Tai tipo lenkai vis tik aktyviausi ?
    Su išankstiniu balsavimu nereikėtų daryti klaidos galvojant, kad jeigu rodo didelį aktyvumą Kupiškyje - tai reiškia, kad Kupiškyje vyko aktyvus balsavimas. Studentai, registruoti Kupiškyje ir iš anksto balsuojantys kokiam Vilniuje, priskaičiuojami ne prie Vilniaus, o prie Kupiškio balsuotojų. Tik su kokiais lenkais čia jau žinoma yra atskira tema - ten išankstinis balsavimas dažnai išnaudojamas nešvariais būdais, tačiau tikėtina, kad ir šį kart jie bus labai aktyvūs, nors aš šiek tiek tikėjausi, kad gal šį kart pamatę, kad jų išrinkta LLRA seime nieko gero nenuveikė, nebus tokie aktyvūs.

    Comment


      Na va. Pagal Tapiną gaunasi, kad turiu balsuoti už socdemus. Niekas negalės man priekaištauti.

      Parašė OpenStreetMap Rodyti pranešimą
      (Tokiio varianto lyg ir nebuvo)
      Kandidatų į 2016 metų Seimą analizė
      http://nbviewer.jupyter.org/gist/sir...6f9dc908afc560

      Iš principo galite praleisti skaičiavimo technines detales ir šokti prie rezultatų:
      http://nbviewer.jupyter.org/gist/sir...560#Rezultatai
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        tai pala pala, čia toks John balsavo / balsuos ar nevis tik ?

        Comment


          /\
          O tu balsuosi? Apsisprendei jau už ką?

          Comment


            aš balsuosiu bet ryt

            Tiesa, jau FB paskelbtas renginys - atsisveikinimas su parcija TT

            Comment


              Atsiranda dergenčių tą netikėtą trendą jaunų žmonių susidomėjimu politika. Valatka tuo klausimu facebooke pasirodė kaip visiškas degradas. O man #smagu ir labai tikiuosi, kad šitas trendas nebus vienkartinis. Užaugo nauja Lietuvos karta, paskutinį kartą tokią matėm tik LDK laikais, tarpukaris tam buvo per trumpas. Viskas bus gerai, nes #MusuMetasDabar

              Linos istorija, kaip jinai kryžiaus kelius ėjo, kad galėtų Kenijoj prabalsuot.

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                Atsiranda dergenčių tą netikėtą trendą jaunų žmonių susidomėjimu politika. Valatka tuo klausimu facebooke pasirodė kaip visiškas degradas. O man #smagu ir labai tikiuosi, kad šitas trendas nebus vienkartinis. Užaugo nauja Lietuvos karta, paskutinį kartą tokią matėm tik LDK laikais, tarpukaris tam buvo per trumpas. Viskas bus gerai, nes #MusuMetasDabar

                Linos istorija, kaip jinai kryžiaus kelius ėjo, kad galėtų Kenijoj prabalsuot.
                Visiškai nerealu! Šaunuolė.

                Comment


                  Pagrindinė rinkimų diena prasidėjo Lauksime rezultatų John kiek suprantu ir toliau mokys bet į rinkimus neis ?

                  Beje Pinskuvienei atimtas stebėtojos statusas...

                  Comment


                    Balsavimas iš anksto parodė, kad visas tas aktyvumas buvo tik balsavime paštu savivaldybėse( kur bent jau didmiesčiuose daugiausia balsavo jaunimas). Balsavimas spec. paštuose ir namuose išliko beveik toks pat.

                    Comment


                      Parašė udrius Rodyti pranešimą

                      Beje Pinskuvienei atimtas stebėtojos statusas...
                      O pati nesibalotiruoja?
                      Žiauriai ji man nepatinka, tiesą sakant.

                      Comment


                        metai ..iš anksto...spec. paštu ...namuose....iš viso
                        2012.....50112.......14095............77402......141378
                        2016.....75289........13780...........76802......165871
                        2008.....23533........13493...........69874......106900
                        http://www.vrk.lt/2016-seimo/isankst...T00-00-00.html
                        http://www.vrk.lt/statiniai/puslapia...012-10-13.html

                        p.s. įdėjau dar 2008 duomenis, balsavimas iš anksto augo ~tris kartus nuo 2008.
                        Paskutinis taisė Galis; 2016.10.09, 09:00.

                        Comment


                          Parašė Galis Rodyti pranešimą
                          Balsavimas spec. paštuose
                          Gal ir gerai, kad "zonose" aktyvumas nekyla.

                          Comment


                            Liansbergis visuose pirmuose puslapiuose su šūkiu mes laimėsim . Šiaip tai traktuočiau kaip rinkimų agitacija, bet ne man spręsti

                            Gabrielius Landsbergis apie galimą koaliciją: „Esu pasirinkęs kelią nesakyti „ne“

                            Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...i-ne-56-694043

                            Comment


                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Liansbergis visuose pirmuose puslapiuose su šūkiu mes laimėsim . Šiaip tai traktuočiau kaip rinkimų agitacija, bet ne man spręsti
                              Čia galima vertinti dvejopai: kaip reklamą(nuotrauka viršutiniame straipsnyje) arba kaip antireklama(trolių ir ne tik komentarai: kolūkiai, telekomas ir pan. folkloras)

                              Comment


                                iki 10 val balsavo 4,8% rinkėjų, 2012 -5,35.

                                Comment


                                  Parašė Galis Rodyti pranešimą
                                  iki 10 val balsavo 4,8% rinkėjų, 2012 -5,35.
                                  Nieko keisto matant koks oras, ir pagal prognozę lietus pliaups visą dieną visoje šalyje. Ateis balsuoti tik tie, kuriems svarbu.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    /\
                                    Ir tai labai gerai. Kol kas viskas pagal planą Lietuvai

                                    Comment


                                      Klaipėdoje saulė šviečia nuo pačio ryto. Ką tik iš rinkimų, žmonių yra
                                      N N N

                                      Comment


                                        Rinkėjų aktyvumas 11,5%

                                        http://dc1.maps.lt/rinkimai2016/aktyvumas_I_turas/

                                        Rinkimų žemėlapiai:
                                        http://vrk.maps.arcgis.com/home/index.html

                                        Comment


                                          matos, kur pensininkų daugiausiai gyvena Nieko, po pietų ten aktyvumas leisis, didmiesčiuose kils.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X