Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Latvijos ir Estijos aktualijos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
    Galima plačiau?
    Užkalnis. Stambulo konvencija – nebaisi nesąmonė, kaip ir klimato kaitos susitarimas
    Mes nesame Afrika į pietus nuo Sacharos, kur vis dar instituciškai ir tradiciškai priimtinas smurtas prieš moteris ir šiaip kartais per gentinius konfliktus kam nors nupjauna galvas. Man yra tekę su tuo susidurti (ne, man galvos nenupjovė, nors jūs ir norėtumėt), kai prieš 20 metų dirbau Ganoje ir ten kilo konfliktas, tiesa, per 300 km nuo sostinės, į šalies gilumą, kur viena gentis užpuolė kitą, pagrobė genties vadus ir trims iš jų nupjovė galvas. Ganoje tai net nebuvo didelė naujiena, žinutė buvo laikraščio trečiame puslapyje.

    Stambulo konvencija kalba apie kovą su kenksmingomis tradicijomis ir papročiais, kurie pateisina arba skatina prievartą ir smurtą. Pas mus tokių tradicijų ir papročių nėra. Mes neturime kokių nors laukinių atlaidų, per kuriuos smurtautume, pas mus nevyksta genčių konfliktai su ritualizuota seksualine prievarta prieš nugalėtos genties moteris. Žinoma, aš norėčiau uždrausti visus mus žeminančias sovietines šventes, kaip antai kovo 8-ąją, bet aš įtariu, kad konvencija nėra apie tai.
    Štai kas blogiausia apie tą konvenciją: ji įgalins kurti dar daugiau viešai finansuojamų nulinės vertės veiklų.
    Latvija sugebėjo įteisinti ir civilines sąjungas.
    Labai gerai, šaunuoliai.

    Comment


      Estijos nepriklausomybės dienos karinis paradas:
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment

      Working...
      X