Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politkorektiškumas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
    Iš pradžių lytis nenurodoma, o vėliau turbūt bus nurodoma kažkuri iš 58. Ar Eidvis tada stebėsis? Baikit, nemanau .
    Aš kalbėjau apie tai, kad niekas niekada mano lyties netikrino nei pase, nei kur kitur ir aš nematau jokios būtinybės turėti pažymėjimą apie savo lytį. O tu tą mano pasakymą išvartai į tai, kad tas mano pasakymas reiškia, jog 'reikia turėti pažymėjimą kokiai lyčiai iš 58 tu priklausai'. Tau viskas gerai? Ir čia aš ne apie lytį?

    Comment


      Yra tokia situacija tarkim, kaip pavyzdys, kai lytis svarbu: prieš įeinant į kokį renginį apsaugos darbuotojai turi pačiupinėti žmones, ar nesineša draudžiamų daiktų. Griežtai nurodoma, kad patikrą turi atlikti tik tos pačios lyties asmuo. Kas tikrins tam tikras tapatybes? Tada jau reikėtų specialiai į darbą priimti šių tapatybių žmones, visų.

      Kitas atvejis: kai padaromas nusikaltimas, ieškant įtariamojo/įtariamosios lytis tikrai nėra "nereikalinga informacija". Kaip ir (atleiskit už naglumą) rasė!
      Paskutinis taisė Tomizmas; 2020.07.05, 23:25.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

        BMW išreiškus paramą homoseksualams, internete plinta žmonių grasinimai parduoti automobilius


        https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...i-automobilius
        Oho komentarus paskaičius Negalvojau, kad tiek retardų LRT skaito.
        O šiaip ant kiek gyvenimas turi būt liūdnas, kad tave triggerintų tokie dalykai?

        Comment


          Parašė Evier Rodyti pranešimą

          Oho komentarus paskaičius Negalvojau, kad tiek retardų LRT skaito.
          O šiaip ant kiek gyvenimas turi būt liūdnas, kad tave triggerintų tokie dalykai?
          Komentarai mane dar labiau pralinksmino.

          Comment


            Kažkada internete sklandė sąrašas, ką reikia daryti, kad užknistumėte žmones. Ten buvo dar ir toks punktas:
            "Susipažindami su naujais žmonėmis, visada klauskite, kokia jų lytis. Išgirdę atsakymą, pradėkite isteriškai juoktis".
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
              Yra tokia situacija tarkim, kaip pavyzdys, kai lytis svarbu: prieš įeinant į kokį renginį apsaugos darbuotojai turi pačiupinėti žmones, ar nesineša draudžiamų daiktų. Griežtai nurodoma, kad patikrą turi atlikti tik tos pačios lyties asmuo. Kas tikrins tam tikras tapatybes? Tada jau reikėtų specialiai į darbą priimti šių tapatybių žmones, visų.

              Kitas atvejis: kai padaromas nusikaltimas, ieškant įtariamojo/įtariamosios lytis tikrai nėra "nereikalinga informacija". Kaip ir (atleiskit už naglumą) rasė!
              Jei kažkas padaro nusikaltimą, tai dažniausiai jie savo paso kopijos, kur nurodoma lytis, nusikaltimo vietoje nepalieka. Visokiuose oro uostuose ir klubuose, kur tikrinama kas ką turi užantyje, aš taip pat nė karto nemačiau, jog prieš tai būtų tikrinama kokia yra žmogaus lytis pase. Aš suprantu dėl ko pase gali būti svaru amžius, pvz. perkant alkoholį ar cigaretes, dėl ko svarbus adresas - visą tą informacija mano dokumentuose yra panaudota daugybe kartų, bet nebuvo nė vieno atvejo, kur būtų buvęs atkreiptas dėmesys į grafą vyras/moteris.

              Comment


                Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                P.S. atsiprašau, jeigu yra tokių, kurie savo lyties be paso negali įrodyti, nors ir nelabai žinau kokioje įstaigoje tai galėtų sukelti problemą.
                Tikrai, minčių kyla įvairių, kodėl tokiam Senam namui arba R.D. taip desperatiškai reikia kad jų lytis būtinai būtų įrašyta id kortelėje.
                Seniukas Froidas čia rastų ką papasakoti.
                If a lion could speak, we could not understand him.

                Comment


                  Aš kalbėjau apie tai, kad niekas niekada mano lyties netikrino nei pase, nei kur kitur ir aš nematau jokios būtinybės turėti pažymėjimą apie savo lytį.
                  Tai tu dažniausiai toleruoji bet kokią naują nesąmonę ir randi argumentų, kodėl ji gera. Bet nežiūri, kas už tos nesąmonės slypi ir link ko viskas juda. Tai tiesiog pasidalinau prognoze (nuomone), kad tas lyties neskelbimas yra laikinas dalykas.

                  Tikrai, minčių kyla įvairių, kodėl tokiam Senam namui arba R.D. taip desperatiškai reikia kad jų lytis būtinai būtų įrašyta id kortelėje.
                  Klausimas kiek kitoks. Kam keisti tai, kas buvo taikoma n metų ir niekam nekliudė? Kas pasikeitė?

                  Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                    Tai tu dažniausiai toleruoji bet kokią naują nesąmonę ir randi argumentų, kodėl ji gera. Bet nežiūri, kas už tos nesąmonės slypi ir link ko viskas juda. Tai tiesiog pasidalinau prognoze (nuomone), kad tas lyties neskelbimas yra laikinas dalykas.
                    OMG. Kaip aš prieš tai negalvojau, kad jeigu yra diskusija apie nekilnojamo turto mokestį - tai aš turiu ne apie patį mokestį galvoti, o 'kas už to slypi'. Ir apskritai, visus klausimus aš turiu vertinti per prizmė 'o kas už to slypi'. Kaip žinia, visur mažiau ar daugiau slypi žydomasonai, bet teisibe pasakyti gali tik burtininkai ir konspirologai.

                    Comment


                      Problema visgi yra, ir senokai.



                      Comment


                        Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                        Tikrai, minčių kyla įvairių, kodėl tokiam Senam namui arba R.D. taip desperatiškai reikia kad jų lytis būtinai būtų įrašyta id kortelėje.
                        Seniukas Froidas čia rastų ką papasakoti.
                        susikurti savo pačių tapatybes ir laisvai ir saugiai gyventi“
                        Diskusija ne apie tai, bet, kaip ir visoje temoje bei šiame forume, tad diskutuoji ne į temą, o tik trolini, tai turi tokį rezultatą.
                        Paskutinis taisė R.D.; 2020.07.06, 11:26.

                        Comment


                          Latviai šioje vietoje mus lenkia, pas juos ID numeryje nėra lyties, o prieš kelis metus ir gimimo metus pašalino, bet ta informacija vis dar pateikiama atskirais laukeliais. Tačiau norint nenurodyti lyties jiems pakaks pašalinti tą laukelį. Mums pirmas žingsnis būtų iš asmens kodų pašalinti šią informaciją, po to tik verta svarstyti ar yra būtinybė ir toliau nurodyti lytį

                          Comment


                            Parašė themanual Rodyti pranešimą
                            Mums pirmas žingsnis būtų iš asmens kodų pašalinti šią informaciją, po to tik verta svarstyti ar yra būtinybė ir toliau nurodyti lytį
                            Klausimas: ką tai duos ir kam to reikia?

                            Comment


                              Parašė R.D. Rodyti pranešimą

                              Klausimas: ką tai duos ir kam to reikia?
                              Privatumas. Man tai yra svarbu, aš visada duodu minimalų įmanoma asmens duomenų kiekį, kai jų reikalauja įvairios valstybinės institucijos (jų prieigos teisės prie duombazių yra reguliuojamos ir tikrai neabsoliučios, jog tai nebūtų svarbu), trečiosios šalys. Įvairioms aplikacijoms irgi netvirtinu visų permission'ų kurių paprašo ir pan.

                              Comment


                                Dėl BDAR reikalavimų yra krūva teisinių problemų su Lietuvos asmens kodu, kur yra nurodoma tiek lytis, tiek gimimo data. Buvo čia Teisingumo ministerijos siūlymas asmens kodą pradėti naudoti be šitų duomenų, tiesiog atsitiktinių skaičių rinkinį. Bet kažkaip pasiūlymas netapo įstatymu. Įsivaizduoju koks kiltų pasipiktinimas, ir kokių slaptų žydomasonų sąmokslų forumo dundukai prigalvotų tada.
                                If a lion could speak, we could not understand him.

                                Comment


                                  Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                  Dėl BDAR reikalavimų yra krūva teisinių problemų su Lietuvos asmens kodu, kur yra nurodoma tiek lytis, tiek gimimo data. Buvo čia Teisingumo ministerijos siūlymas asmens kodą pradėti naudoti be šitų duomenų, tiesiog atsitiktinių skaičių rinkinį.
                                  4 skaičius įsiminti lengviau nei 11. Taip kad nieko keisti nereikia.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                    4 skaičius įsiminti lengviau nei 11. Taip kad nieko keisti nereikia.
                                    O kokia tvarka pas jus Baltarusijoje?
                                    If a lion could speak, we could not understand him.

                                    Comment


                                      Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                                      O kokia tvarka pas jus Baltarusijoje?
                                      Man Belarusija yra svetima šalis, todėl aš jų tvarkos nežinau. O kaip yra pas jus Lenkijoje?
                                      Paskutinis taisė Aleksio; 2020.07.06, 20:05.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                        Man Belarusija yra svetima šalis, todėl aš jų tvarkos.
                                        Gal gali šitą sakinį išversti į lietuvių kalbą?
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Man Belarusija yra svetima šalis.
                                          O carinė Rusijos imperija? Konservatizmas, patvaldystė, tikėjimas, nusistovėjusi tvarka, tradicijos, luomai, antiliberalizmas...?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X