Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politkorektiškumas Lietuvoje ir pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai prekės ženkle gali būti vaizduojamas 19 amžius. Įmonės juk dažnai apeliuoja į istoriją. Svarbiausia įjungti fantaziją .

    According to Mars, Uncle Ben was an African-American rice grower known for the quality of his rice.
    Ar juodaodis gali būti savarankiškas ūkininkas? Ženklo kritikai turbūt galvoja, kad auginti ryžius juodaodis gali tik plakamas botagu. Tai ir yra būtent 19 a. lygio stereotipinis mąstymas.

    Comment


      Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
      Tikriausiai visi žino Uncle Bens prekės ženklą kur pavaizduotas vyresnio amžiaus besišypsantis juodaodis. Tai va jį keičia dėl rasizmo: Uncle Ben’s rice to ‘evolve’ brand to help ‘end racial bias and injustices’

      Vietiniai forumo leftistukai RokasLT, sankauskas, themanual gal paaiškinsit man kur ten rasizmas ir injustices? Aš nelabai suprantu kaip jūsų proteliai veikia ir man ten niekaip nepavyksta įžiūrėti rasizmo. Apšvieskit kur žiūrėti.
      Skamba kaip marketinginis triukas. O ką siūlot? Uždrausti privačioms įmonėms keisti savo logotipus?

      Comment


        Parašė themanual Rodyti pranešimą

        Skamba kaip marketinginis triukas. O ką siūlot? Uždrausti privačioms įmonėms keisti savo logotipus?
        Nieko nesiūlau. Kompanija iš SJW ir BLM aktyvistų patyrė spaudimą ir pakeitė ženklą. Klausimas kokia to spaudimo esmė? Kurioje vietoje jis juos įžeidė?

        Comment


          Parašė Gladiator Rodyti pranešimą

          Nieko nesiūlau. Kompanija iš SJW ir BLM aktyvistų patyrė spaudimą ir pakeitė ženklą. Klausimas kokia to spaudimo esmė? Kurioje vietoje jis juos įžeidė?
          Nežinau, reikia Sorošo klaust. Parašysiu kai perskambins.

          Comment


            Uždrausti privačioms įmonėms keisti savo logotipus?
            Tai buvo nekaltas apsimetimas atseit nesuprantant, kodėl tai vyksta .
            Paaiškinimas: verslas bijo kritikos, gaminių boikoto ir gal net išdaužytų langų.

            Comment


              Siūlyčiau keisti patį prekės ženklą. Uncle Ben skamba žeminančiai.

              Comment


                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                Tai prekės ženkle gali būti vaizduojamas 19 amžius. Įmonės juk dažnai apeliuoja į istoriją. Svarbiausia įjungti fantaziją .



                Ar juodaodis gali būti savarankiškas ūkininkas? Ženklo kritikai turbūt galvoja, kad auginti ryžius juodaodis gali tik plakamas botagu. Tai ir yra būtent 19 a. lygio stereotipinis mąstymas.
                Visada maniau, kad uncle Ben's yra padažai, o tas dėdė Benas, kažkoks virėjas.
                Bet kas dėl pačių ryžių, tai jie apkritai rasistiška grūdinė kultūra, baltaodžiai turėtų liautis juos valgyti ir per prakeiktą kapitalistinę sistemą išnaudoti azijiečius.

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  1918 m. dar nebuvo neomarksistų...
                  Užtat buvo klasikinių marksistų. Labai gaila, kad tuometiniai Europos ir JAV politikai nelikvidavo marksizmo ir fiziškai, ir morališkai.

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    Užtat buvo klasikinių marksistų. Labai gaila, kad tuometiniai Europos ir JAV politikai nelikvidavo marksizmo ir fiziškai, ir morališkai.
                    Dėkok prancūzams ir vokiečiams už tęstinumą.

                    Comment


                      Iš tikro tai daug problemų su tais prekės ženklais ...

                      Click image for larger version

Name:	problematic-mascots-CONTENT-2020.jpg
Views:	130
Size:	113,3 kB
ID:	1809803

                      https://www.adweek.com/brand-marketi...ersial-mascot/

                      Comment


                        Ar prekių ženklai, kuriuose vaizduojami trys balti berniukai ir beždžionė yra rasistiniai? Savaime suprantama.





                        Black Lives Matter activist injects race into Kellogg’s cereal packaging

                        A Black Lives Matter activist suggested the packaging of American food manufacturing company Kellogg’s was racist, prompting a response from the company.

                        Black Lives Matter activist and former U.K. member of Parliament Fiona Onasanya criticized Kellogg’s earlier this week, asking why “three white boys” serve as the mascots of one the company’s signature cereals, Rice Krispies, and a monkey is displayed on boxes of Coco Pops
                        https://www.washingtonexaminer.com/n...aF_FE1HKXcVRi8

                        Comment


                          Parašė Shernas Rodyti pranešimą
                          Iš tikro tai daug problemų su tais prekės ženklais ...

                          Click image for larger version  Name:	problematic-mascots-CONTENT-2020.jpg Views:	1 Size:	113,3 kB ID:	1809803
                          Taip, labai daug problemų buvo vaikystėje su prekės ženklu Chiquita...

                          Comment


                            O ką gali įžeisti šitie logotipai? Vaizduojami tiesiog žmonės, be kažkokių užuominų į rasizmą ar nelygybę. KFC vaizduojamas baltaodis, čia vaizduojami juodaodžiai ir kaip suprantu inuitas, kas ne taip?
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                              Tikriausiai visi žino Uncle Bens prekės ženklą kur pavaizduotas vyresnio amžiaus besišypsantis juodaodis. Tai va jį keičia dėl rasizmo: Uncle Ben’s rice to ‘evolve’ brand to help ‘end racial bias and injustices’

                              Vietiniai forumo leftistukai RokasLT, sankauskas, themanual gal paaiškinsit man kur ten rasizmas ir injustices? Aš nelabai suprantu kaip jūsų proteliai veikia ir man ten niekaip nepavyksta įžiūrėti rasizmo. Apšvieskit kur žiūrėti.
                              Jeigu tau kyla tokie klausimai, tai panašu kad tu didesnis leftardas už seną namą.
                              Mars Inc yra 35 mlrd. verslas, ir ten sėdi protingi žmogeliai, kurių fiduciary duty yra kalti pinigą savo shareholders. Protingi dėdės iš marketing department ne nykštį čiulpia, o žiūri, stebi ir analizuoja consumer choices, ir daro atitinkamus spdendimus. Nežinau koks tavo darbas, pagal intektualinius sugebėjimus gėtum būti koks šaldytuvų skyriaus konsultantas Topo centre. Dirbi už atlyginimą arti minimumo, ir kausinėji, ką čia tie durniukai verslininkai milijardieriai per nesąmones daro. Tipinis leftardas.
                              If a lion could speak, we could not understand him.

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                Jeigu tau kyla tokie klausimai, tai panašu kad tu didesnis leftardas už seną namą.
                                Mars Inc yra 35 mlrd. verslas, ir ten sėdi protingi žmogeliai, kurių fiduciary duty yra kalti pinigą savo shareholders. Protingi dėdės iš marketing department ne nykštį čiulpia, o žiūri, stebi ir analizuoja consumer choices, ir daro atitinkamus spdendimus. Nežinau koks tavo darbas, pagal intektualinius sugebėjimus gėtum būti koks šaldytuvų skyriaus konsultantas Topo centre. Dirbi už atlyginimą arti minimumo, ir kausinėji, ką čia tie durniukai verslininkai milijardieriai per nesąmones daro. Tipinis leftardas.
                                Kuo Uncle Bens logotipas yra mažiau deramas už KFC?
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                  Kuo Uncle Bens logotipas yra mažiau deramas už KFC?
                                  Kodėl tu manęs klausi? Man abosliučiai px tiek vienas, tiek kitas logotipas. Jei kažkoks logotipas man nepatinka, aš naudoju savo, kaip pirkėjo ginklą - piniginę, ir neperku to produkto. Čia tik forumo leftistai senas namas ir gladiatorius verkia dėl "neteisingų" verslo sprendimų.
                                  If a lion could speak, we could not understand him.

                                  Comment


                                    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                    Kuo Uncle Bens logotipas yra mažiau deramas už KFC?
                                    Ne logotipas, o pavadinimo ir logotipo derinys yra mažiau deramas, USA kreipinys "uncle" į juodaodį turi rasistinių šaknų (todėl KFC čia išvis ne prie ko),. Turbūt paskaičiavo, jog galima išlošti marketingo prasme atsiribojant nuo sąsajų su rasizmu, bet vienintelis būdas tai padaryti keičiant logotipą, nes pavadinimo pakeitimas garantuotai būtų per daug žalingas produkto žinomumui, nes būtų praktiškai naujas brand'as.
                                    Paskutinis taisė themanual; 2020.06.19, 13:36.

                                    Comment


                                      Bet jei nuims negrą ir vietoj jo uždės baltaodį dėdę.. Ar nebus rasizmas?

                                      Comment


                                        Čia tik forumo leftistai senas namas ir gladiatorius verkia dėl "neteisingų" verslo sprendimų.
                                        Sankauskas eilinį kartą nesupranta esmės ir kuo iš tikrųjų yra piktinamasi
                                        O Uncle Sam rasistinių šaknų neturi? Islandijos g. net yra baras su šiuo simboliu.
                                        http://www.unclesamsamericanpub.lt/f...enu/index.html
                                        Paskutinis taisė senasnamas; 2020.06.19, 13:47.

                                        Comment


                                          Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                                          Tikriausiai visi žino Uncle Bens prekės ženklą kur pavaizduotas vyresnio amžiaus besišypsantis juodaodis. Tai va jį keičia dėl rasizmo: Uncle Ben’s rice to ‘evolve’ brand to help ‘end racial bias and injustices’

                                          Vietiniai forumo leftistukai RokasLT, sankauskas, themanual gal paaiškinsit man kur ten rasizmas ir injustices? Aš nelabai suprantu kaip jūsų proteliai veikia ir man ten niekaip nepavyksta įžiūrėti rasizmo. Apšvieskit kur žiūrėti.
                                          Aš neneigiu nusikalstamumo ir neginu nusikaltėlių, aš tik pateikiu KONTEKSTĄ-PRIEŽASTIS kodėl yra TOKS DIDELIS NUSIKALSTAMUMAS juodaodžių tarpe. O dėl tokių š.. kaip logotipai, statulos... aš sau nekvaršinu galvos, čia jau jūsų - kairieji ir dešinieji radikalai karo laukas.
                                          Paskutinis taisė RokasLT; 2020.06.19, 13:51.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X