Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

JAV Prezidento rinkimai 2016

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    Matai, rinkikai atstovauja savo valstijos daugumos nuomonę. Pvz. Kalifornija turi 55 rinkikus. Jei HC Kalifornijoj surenka 60%, o Trumpas - 40%, vis vien visi 55 Kalifornijos rinkikai balsuos už HC, o Trumpo rinkėjų balsai niekam nebeįdomūs. Atitinkamai ir kitos valstijos. Nedemokratiška, bet taip pas juos veikia demokratija.
    nesupratau sitos vietos. Jei Trumpas surenka 40% (tiek rinkiku is 55), tai jie 12.19 d. balsuos uz HC?
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      nesupratau sitos vietos. Jei Trumpas surenka 40% (tiek rinkiku is 55), tai jie 12.19 d. balsuos uz HC?
      Californijoje ir daugelyje kitų valstijų yra taip. Už kandidatą, kuris surinko daugumą, balsuos visi tos valstijos rinkikai. Jie balsuoja ne visai "kaip nori", skirtingai nuo valstijos jie prisiima didesnį ar mažesnį įpareigojimą.

      Comment


        Parašė Sula Rodyti pranešimą
        Californijoje ir daugelyje kitų valstijų yra taip. Už kandidatą, kuris surinko daugumą, balsuos visi tos valstijos rinkikai. Jie balsuoja ne visai "kaip nori", skirtingai nuo valstijos jie prisiima didesnį ar mažesnį įpareigojimą.

        ir kiek tokiu valstiju yra?
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė liutass Rodyti pranešimą
          ir kiek tokiu valstiju yra?
          48+1

          Comment


            Parašė Sula Rodyti pranešimą
            48+1
            tai praktiskai visos valstijos. Vadinasi, kurio kandidatu rinkiku gaus balsu dauguma siandien, tai tose valstijose VISI rinkikai PRIVALES balsuot uz ta kandidata?
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              brt biuletenyje siandien zymi Clinton arba Trump pavarde? Ar kazkokio konkretaus rinkiko pavarde?
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Šiandien balsuojama už kandidatą. Kuris laimės, reiškia laimės tos valstijos to kandidato rinkikai.

                Comment


                  Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                  Šiandien balsuojama už kandidatą. Kuris laimės, reiškia laimės tos valstijos to kandidato rinkikai.
                  bet, tokiu atveju, kitos puses rinkikai vistiek tures balsuoti uz pirmuju kandidata? Kitaip sakant, laimetojas toje valstijoje bus aiskus, tik klausimas kiek balsu gaus (priklausomai nuo to, kiek rinkiku yra toje valstijoje)?
                  When a man lies, he murders some part of the world

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                    bet, tokiu atveju, kitos puses rinkikai vistiek tures balsuoti uz pirmuju kandidata?
                    Kiekviena partija turi savo rinkikų sudėtis, t.y. kambaryje susirenka arba vien demokratai, arba respublikonai.

                    Comment


                      PVZ, jeigu Kalifornijios gyventojai prabalsuos už HC nors 50%+1, Reiškia šioje valstijoje nugalėjo HC 55 rinkikai. Jie turės už ją ir balsuoti gruodžio 19.

                      Comment


                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        brt biuletenyje siandien zymi Clinton arba Trump pavarde? Ar kazkokio konkretaus rinkiko pavarde?
                        Ne, daug daugiau.

                        Comment


                          O dar sako, amerikonai tūpi Duotu lietuviui toki biuleteni, isprotetu vietoje.
                          When a man lies, he murders some part of the world

                          Comment


                            Parašė Zorro Rodyti pranešimą
                            PVZ, jeigu Kalifornijios gyventojai prabalsuos už HC nors 50%+1, Reiškia šioje valstijoje nugalėjo HC 55 rinkikai. Jie turės už ją ir balsuoti gruodžio 19.
                            aisku. Ir taip 49 valstijose is 50?
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              48+1
                              Parašė sula Rodyti pranešimą
                              48+1

                              Comment


                                Ka reiskia 48+1, o ne 49?
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  O dar sako, amerikonai tūpi Duotu lietuviui toki biuleteni, isprotetu vietoje.
                                  O kas čia sudėtingo? Nėra jokių reitingavimų, tik sužymi varneles tiek norimais variantais ir viskas.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    kada rezultatai turėtų pradėt rodytis?

                                    Comment


                                      Parašė Marux Rodyti pranešimą
                                      kada rezultatai turėtų pradėt rodytis?
                                      Naktį, kai iš rytinių valstijų pirmi duomenys atsiras.

                                      Comment


                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Ka reiskia 48+1, o ne 49?
                                        Todėl kad District Columbia ne štatas.

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                          Naktį, kai iš rytinių valstijų pirmi duomenys atsiras.
                                          Balsavimas 6 AM - 9 PM. Rytinėse valstijose mūsų laikų 13:00 - 4:00.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X