Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Blogai ir blogeriai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Kokios problemos buvo followinti? Jis visus norinčius į draugus priiminėdavo.
    Dabar tiesiog paprasčiau

    Comment


      Parašė R.D. Rodyti pranešimą
      Gal kas nors mane gali nušviesti (neturiu fb), kas dabar yra "ant bangos" (nežiūrint savo politinių nuostatų ir kitokių asmeniškumų, tiesiog, kas populiarūs, skaitomi)?
      Tiesa sakant tokio "ant bangos" negalėčiau nei vieno paminėti. Toks įspūdis, kad visi baigė plaukti upės slenksčiais ir dabar kiekvienas tykiai ramiai plaukia pasroviui su eiliniais keliais šimtais like'ų.

      Comment


        Žiaurus, bet labai taiklus L.Andriulio tekstas.

        Mano interesų sąraše sportas užima pačią, pačia, pačią paskutinę vietą. Jei sričių, kurios mane domina, yra 754, tai sportas užima ne 755, o 18749 vietą – tarp 754 – 18749 yra tiesiog spengianti tuštuma. Net automobiliai (689 vieta), ir tie mane domina labiau nei sportas, jau nekalbat apie gėlininkystę, etnografiją, Taiwanio pop muziką ir kitus nepalyginamai įdomesnius dalykus.

        Kalbėdamas apie sportą, nekalbu apie fizinę veiklą ar fizinį aktyvumą, dievaži, pats bandau numesti pilvą bėgiodamas. Sportuoti reikia.

        Manęs visiškai nedomina kitų žmonių sportas, sportas, kuriuo domimasi žiūrint televiziją, skaitant laikraščius, ar, apsaugok viešpatie, lankantis sporto varžybose.
        O juokingiausi man yra sporto mylėtojai.

        Sporto mylėtojų spektras platus – nuo itin protingų, kuriems domėjimąsi sportu atleidžiu kaip asmeninę keistenybę (Puklevičius, Sinicki - yo, dudes, wtf), iki komiškų iki besmegenių, ar apgailėtinų ir pavojingų. Komiškiausi – sporto statistikos žinovai, juos turėtų įtraukti į cirko programas. Mat normaliam žmogui yra labai juokinga, kai homo sapiens didžiuojasi žinąs, kad 1974 metų Vakarų Vestfalijos G lygos pusfinalio rungtynėse legendinis Bobu 87 minutę vis tik neįmušė lemiamo įvarčio lemiamame mače tarp Dortmundo Bratwurst ir Stuttgarto Rotwurst komandų.

        Komiški, bet dažniau apgailėtini yra komandų fanai. Bet kokie fanai yra komiški ir apgailėtini – ir Apple fanai, ir muzikos grupių fanai, ir religiniai fanatikai, bet labiausiai komiški ir apgailėtini – sporto fanai. Kad paauglės klykia žiūrėdamos į Justin Bieber, dar suprantama – hormonai daro savo, jauniklis dailus, etc.

        Bet kai pilvoti, nesportuojantys diedai iš Utenos rajono prisiekinėja esą kokios tai Barselonos futbolo komandos fanai – apgailėtina. Fanai komiški, nes jie turi nuomonę apie savo mylimos komandos narių sudėtį, galimybes, įgūdžius, žino ir domisi žaidėjų keitimo istorija, ir, kiek beįgali, stengiasi savo silpnose smegenėlėse sutalpinti kiek įmanoma gausesnės statistikos – nes fanų socialinėje struktūroje statusas labai priklauso nuo statistinių žinių. Jos būtinos, norint palaikyti rimtą pokalbį ar pagrįsti savo nuomonę pokalbiuose su sėbrais.

        Kita fanų spektro pusė jau nebejuokinga. Ultraradikalūs fanai yra pavojingi visuomenei besmegeniai, savo egzistavimu tik teršiantys aplinką, ir jų netektis tik palengvins likusiųjų gyvenimą. Jei jie apsinuodyję botulino toksinu iš sugędusių hotdogų išstiptų cielais stadionų sektoriais, per penketą metų būtų pasiekta neblogų socialinių rezultatų – nusikalstamumo, apsigimimų, protinės negalios, chuliganizmo atvejų sumažėjimo.

        Žmonės man kartais sako – Liudve, nuvaryk į varžybas, pažiūrėk, kaip Šiaulių Elnias su Vilniaus Makatuku žaidžia – neįtikėtini įspūdžiai, išsikrauni, išsirėki, galva pailsi. Turiu du atsakymus – pirma, jei nori išsikraut, ne Makatuką Siemense žiūrėt reikia, o 10 kilų nubėgt – nepalyginamai geriau išsikrauni. Antra, menka pramoga porą valandų sėdėti apsuptam pigaus alaus priplempusių, žviegiančių, mušančių būgnus ir pučiančių vuvuzelas besmegenių – tam, kad pažiūrėti, kaip keli besmegeniai pūslę mėto. No, really – nu kaip gali rūpėti kažkokių klubų rungtynių rezultatas? Kodėl tai svarbu? Koks skirtumas – Makatukas, Rytas ar Žalgiris laimėjo? Pateisinu tik patriotinį pagrindą – man svarbu, kad Lietuvos komanda laimėtų, bet jei nelaimi, well... Kad Lietuvos komanda atominės nepasistatė – blogai, o kad kašį kam prapiso – koks skirtumas.

        Vienas šlykščiausių populiariojo sporto elementų – bandos jausmas. Klubų fanai yra žmonės, kuriems dėl kažkokių dvasinių nepriteklių būtina jaustis grupės, bandos nariais – identifikuotis su klubu, simbolika, rezultatais. Nesvarbu, kad tam klubas fanui dvasinės meilės nejaučia, tik materialą – klubas yra suvenyrų ir bilietų parduotuvė, nei daugiau, nei mažiau – fanas klubui, bei kitiems fanams jaučia milžinišką prieraišumą, didžiuojasi esąs to klubo fanas, ir jo gyvenimo kokybė paraleli klubo rezultatams.

        Požiūris į sportą, kaip ir viską, ateina iš šeimos. Jei tėvas–proletaras mano, kad yra smagu vaiką vestis į varžybas ir plempti ten alų, tai ir vaikas taip manys. Ačiū Dievui, sportui mano šeimoje vietos buvo itin mažai (per rūką pamenu gal vieną ar du atvejus, kai tėvas žiūrėjo kokių tai čempionatų finalus), ir dėl to šiandien galiu sveikai žiūrėti į nelaiminguosius, kuriuos įpratino švaistyti brangų laiką beprasmiškai KITŲ žmonių veiklai stebėti.
        Mano namuose sporto nerodo niekad, išskyrus atvejus, kai žaidžia Lietuvos krepšinio rinktinė, ir tai ne visuomet. Olimpiados – visuomet šventė, tiesa, įdomu stebėti tik atidarymo šou, žmones su vėliavomis bei dyvytis sportininkų ir šalių įvairove. Vidas, mano bičiulis, vis paskatina pažiūrėti moterų rutulio stūmimo rungtį, kur galima ilgai dyvytis bobų baisumu.
        Mano Aleksas nekaulyja marškinėlių su futbolo klubų simbolika, nes, nu, jų nežino ir nežinos. Vėliau informuosiu, kad vaikštantys su futbolo klubo simbolika yra, greičiausiai, silpnesnio intelekto neįgalieji (nebent koks genialus smuikininkas rengiasi belekuo, ką randa, kas yra pagirtina, nerdiška ir kelia pagarbą).

        Aš norėčiau tikėti, kad futbolas ir kitos komandinio sporto šakos buvo sugalvotos žydų/masonų klikos, idant proletarams įpūsti valdymui būtinas vertybes – pasiaukojimas už komandą, atsidavimas vėliavai, sinchroniškas mojavimas rankomis, meilė skanduotėms, būgnams ir kitiems gaujos simboliams. Futbolo fanai – ideali patrankų mėsa – paskui futbolo klubo vėliavą, skambant būgnams, fanai drasiai eis prieš ambrazūras ir dvės, jausdami, kad nuveikė kažką prasmingo.

        Mano vaikai paskui jokias vėliavas ir prieš jokias ambrazūras niekada neis. Darysiu viską, kad jie neturėtų jokių afiliacijų su klubais, miestais, šalimis, religijomis ar kokiomis kitomis komandomis. Dėl to nenoriu, kad jie užsiimtų komandinėmis sporto šakomis – man visiškai nereikia, kad mano vaikas išmoktų pasiaukoti dėl komandos, bendrus tikslus keltų aukščiau savųjų, ar būtų išmokytas gerbti komandos kapitoną – po to tokie nuolankiai sutinka kolektyviai susimažinti algą, nes "kompanijai sunkus metas".
        Ne ne, man to nereikia – man reikia, kad mano vaikai visų pirma atstovautų savo interesus, kad nedalyvautų jackassinėse gaujose, nebūtų geri vykdytojai-teamplayeriai, kad nebijotų visos komandos pasiųsti toli ant trijų, ir kad vienintelis klubas, prie kurio jie būtų prisirišę, būtų jų pačių šeimos.
        Šaltinis: https://www.facebook.com/liudve/posts/10154510070642036

        Tai kiek ten tų titulų per visą istoriją laimėjo Žalgiris?

        Comment


          /\ čia tokia ultra supertėvelis, kuris irgi stato naują rytojų, nes žino viską geriau. Teksto pabaiga tik parodė, kad tai individualistinis šūdžius, visuomenės susvetimėjimo apologėtas. įtariu liberalų rinkėjas.
          Ne gydytojas, bet skamba kaip iš kokio ligonio lūpų:
          1.
          Aš norėčiau tikėti, kad futbolas ir kitos komandinio sporto šakos buvo sugalvotos žydų/masonų klikos, idant proletarams įpūsti valdymui būtinas vertybes – pasiaukojimas už komandą, atsidavimas vėliavai, sinchroniškas mojavimas rankomis, meilė skanduotėms, būgnams ir kitiems gaujos simboliams.
          2.
          Darysiu viską, kad jie neturėtų jokių afiliacijų su klubais, miestais, šalimis, religijomis ar kokiomis kitomis komandomis.
          Tegu dar pasako, kad savęs nesieja su Lietuva ir ne lietuvis, o mistinis pasaulio pilietis.
          3.
          Dėl to nenoriu, kad jie užsiimtų komandinėmis sporto šakomis – man visiškai nereikia, kad mano vaikas išmoktų pasiaukoti dėl komandos, bendrus tikslus keltų aukščiau savųjų, ar būtų išmokytas gerbti komandos kapitoną – po to tokie nuolankiai sutinka kolektyviai susimažinti algą, nes "kompanijai sunkus metas".
          Norėtųsi plačiau papolemizuoti, tačiau čia... kažkaip šiek tiek gėda.
          Paskutinis taisė R.D.; 2017.05.10, 11:53.

          Comment


            Parašė R.D. Rodyti pranešimą
            kažkaip gėda.
            Užmynė and mazolio?

            O rimtai, tai man tiesiog priminė dar nuo vaikystės kilusius klausimus, kurių niekaip negalėjau ir iki šiol negaliu paaiškinti: kurių galų suaugę ir stabilios psichikos žmonės (ypač kauniečiai, bet ne tik) vaikšto apsikabinėję kažkokių komercinių sporto organizacijų atributika. O kai kurie dar ir vardina visokius tų organizacijų "pasiekimus" ir "titulus". Visiškas wtf. Tai Andriulis lyg iš giedro dangaus numetė rašinį ta tema. Pasirodo, nesu vienas
            Paskutinis taisė John; 2017.05.10, 11:55.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Užmynė?
              Kur užmynė?
              Aš ne liberastas individualistas, kuriam rupi tik savo subinė ir rasti būdą kaip pasipuikuoti dėl savo kalbos mokėjimo.

              Na, lankiau daug metų komandines sporto šakas (futbolas) ir individualias (lengvoji atletika). Atvirkščiai, komandinis sportas reikalauja ne tik gerų individualių gebėjimų, bet kartu ir gero savo komandos draugų jautimo, susižaidimo.
              O fanų kultūra yra atskira tema. Jeigu žmonėms patinka domėtis sportu, palaikyti komandas nieko tame blogo nėra. Toks įtarimas, kad rašo koks nors tešlius, kuriam pačiam sunku subinę pajudinti ir jaučia nepykantą, kad kiti sugeba rasti interesų ten, kur jis neranda.

              Comment


                Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                Kur užmynė?
                Turėjau omeny, kad gal esat iš tų, kurie žino, kiek Marčiulionis per karjerą sumetė dvitaškių ir kiek baudų prametė Sabonis. Juk būtent apie tai ir rašo.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Turėjau omeny, kad gal esat iš tų, kurie žino, kiek Marčiulionis per karjerą sumetė dvitaškių ir kiek baudų prametė Sabonis.
                  Oj ne, be abejonės, ne. Čia būtų per daug. Kad tokius dalykus atsiminti, reikia būti sporto žurnalistu arba dirbti toje sferoje, nes labai sunku išsaugoti tokią perteklinę informaciją

                  Comment


                    Parašė R.D. Rodyti pranešimą
                    Oj ne, be abejonės, ne. Čia būtų per daug. Kad tokius dalykus atsiminti, reikia būti sporto žurnalistu arba dirbti toje sferoje, nes labai sunku išsaugoti tokią perteklinę informaciją
                    Visi iki vieno Kauno Žalgirio fanų (o tai maždaug 2/3 Kauno populiacijos) tai žino ir net pakelti 3 ryto išvardins visus Žalgirio titulus, esamus ir buvusius žaidėjus ir kitą svarbią statistinę informaciją nuo pat komandos įkūrimo 1925 metais.

                    Comment


                      paskaiciau tas paboldintas vietas, bet nesupratau, kodel blogai dometis sportu? O kuom gerai dometis? Jei jam neidomu, tai tegul ir nesidomi. Ar jis pavydi tiems, kurie kazka supranta ir domisi?

                      Comment


                        Parašė john Rodyti pranešimą
                        visi iki vieno kauno žalgirio fanų (o tai maždaug 2/3 kauno populiacijos) tai žino ir net pakelti 3 ryto išvardins visus žalgirio titulus, esamus ir buvusius žaidėjus ir kitą svarbią statistinę informaciją nuo pat komandos įkūrimo 1925 metais.
                        1944 neišmanėli tu kaip tu visos lietuvos komandos nežinai įkūrimo

                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        paskaiciau tas paboldintas vietas, bet nesupratau, kodel blogai dometis sportu? O kuom gerai dometis? Jei jam neidomu, tai tegul ir nesidomi. Ar jis pavydi tiems, kurie kazka supranta ir domisi?
                        Niekuo domėtis nėra blogai. Formuoti kolektyvinę samonę ant sporto komandos atributikos nešiojimo pagrindų ir nemeilės kitokių maikių savininkams yra blogai.

                        Comment


                          Ar labai nuliūdinsiu , kad pasakysiu, kad blogerių kultūra Lietuvoje deja neišsivystė?

                          Comment


                            tai gal kazko nesupratau tame straipsnyje. O tas statistikas tai zino maksimum 1 is 100.000

                            Comment


                              Velniai griebia tuos fanus, prieš kažkiek jau metų pamenu Oze nusipirkau kažką dėvimo ir laukiau taksi lauke. Ir tuo metu baigės kažkokios rungtynės, išlindo iš Siemens arenos gauja pilvotų ir šiek tiek įkaušusių vyriokų gauja. Ok, galvoju, rungtynės buvo ir toliau maigau telefoną nekreipdamas dėmesio į aplinką. Ir štai, pro mane keli ėjo ir nesupratau kaip vienas pastūmė ir kitas gerokai davė man galvon Išlėkė mano telefonas ir ką begirdėjau, tai kikenimus kokių 10 m spinduliu. Tai dabar didžioji dalis tų fanų man nelabai skirias nuo bukapročių pusbeždžionių

                              Comment


                                Parašė dr-rox Rodyti pranešimą
                                Velniai griebia tuos fanus, prieš kažkiek jau metų pamenu Oze nusipirkau kažką dėvimo ir laukiau taksi lauke. Ir tuo metu baigės kažkokios rungtynės, išlindo iš Siemens arenos gauja pilvotų ir šiek tiek įkaušusių vyriokų gauja. Ok, galvoju, rungtynės buvo ir toliau maigau telefoną nekreipdamas dėmesio į aplinką. Ir štai, pro mane keli ėjo ir nesupratau kaip vienas pastūmė ir kitas gerokai davė man galvon Išlėkė mano telefonas ir ką begirdėjau, tai kikenimus kokių 10 m spinduliu. Tai dabar didžioji dalis tų fanų man nelabai skirias nuo bukapročių pusbeždžionių
                                as manau cia eilinis chuliganizmas. Tie patys bezdziones ir is baro isvirte taip pat elgsis. Ir i rungtynes jie eina prisigerti. O del statistikos zinojimo, tai tokie rytoj neatsimins rezultato ir pries ka zaide.

                                Comment


                                  Tie kurie domisi sportu, ir žino daug savo palaikomos komandos istorijos, statistikos yra debilai - žmogus su statistika ant facebook coverio kur jį nuskraidino lėktuvai.

                                  Comment


                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    paskaiciau tas paboldintas vietas, bet nesupratau, kodel blogai dometis sportu? O kuom gerai dometis? Jei jam neidomu, tai tegul ir nesidomi. Ar jis pavydi tiems, kurie kazka supranta ir domisi?
                                    Iš esmės palaikau, koks kieno reikalas kuo domisi. Kaip sako:
                                    Kiekvienas durniuoja savaip, svarbu, kad netrukdytų kitiems.
                                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                    Comment


                                      Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                                      Iš esmės palaikau, koks kieno reikalas kuo domisi. Kaip sako:
                                      Kiekvienas durniuoja savaip, svarbu, kad netrukdytų kitiems.
                                      Niekas juk nesiūlo uždrausti domėtis. Tiesiog smagu pasišaipyti

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Niekas juk nesiūlo uždrausti domėtis. Tiesiog smagu pasišaipyti
                                        Tas straipsnis nėra kažkoks nekaltas šaipymasis. Koks jo sušiktas reikalas kas kuo domisi. Jei kas klijuoja iš degtukų pilį, tai ką tai p..a?
                                        Paskutinis taisė Arunasx; 2017.05.10, 19:03.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                        Comment


                                          Ačiū Dievui, sportui mano šeimoje vietos buvo itin mažai
                                          Tuo viskas ir pasakyta. Pas vienus namuose nėra vietos knygoms, pas kitus - alkoholiui, pas trečius - fortepijonui . Kad augant nebuvo kontakto su kuria nors sritimi, tai nereiškia, kad visi kvailiai, kurie tokį kontaktą turėjo. Pvz., L. Donskis galėdavo pažerti daug statistikos apie Olandijos futbolą. Kai galva gera, tai ne problema joje rasti vietos tam, kas įdomu.

                                          John: kurių galų suaugę ir stabilios psichikos žmonės (ypač kauniečiai, bet ne tik) vaikšto apsikabinėję kažkokių komercinių sporto organizacijų atributika.
                                          Tu gal pasidomėk ne tik kauniečiais, bet ir Anglijos futbolo klubų fanais bei jų giliomis tradicijomis .

                                          Comment

                                          Working...
                                          X