Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vasaros / žiemos laikas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tamtyč pažiūrėjau Los Angeles, California: per Jonines temsta aštuntą valandą vakaro. Nu nei šašlyką pasikept, nei daržus paravėt, vargas ne gyvenimas.
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Dar palygink Lietuvos ir Kalifornijos klimatą . Ten turbūt žmonės džiaugiasi, kai saulė nusileidžia, nes tada galima išeiti į lauką nerizikuojant gauti šilumos smūgio.

      Comment


        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
        Na o ką padarysi. Čia įgimti dalykai ir jų nepakeisi. Kai nereikia į darbą, sėdžiu prie kompo iki 3 - 4 nakties, o keliuosi 11 valandą ir taip jaučiuosi labai natūraliai. O prieš darbą netgi išsimiegojęs iki 12 valandos neturiu jėgų, po 12 prasideda atsigavimas ir pati dvižucha prasideda vakare. Vakarais norisi kažkur eiti, kažką veikti, net jei ryte norėjosi miegoti.
        Vasarą einat miegoti su aušra, ir skaitot, kad čia kažkas natūralaus pramiegoti pusę dienos šviesos, o visą miego organizmui naudingą laiką, kai gamintųsi melatoninas, paleisti prie kompo? Pabandyk mėnesį eiti miegoti apie 23h ir keltis 6-7h, visai kitaip smegenys ir organizmas dirbs, aš pats studijų metais buvau pelėda, bet dabar suprantu, koks tai buvo sh.
        Ginčas dėl laiko čia nesusijęs, aš pats esu už vasaros laiką, nes net vyturiai neina miegoti 21h, kad būtų baisūs ilgi šviesūs vakarai.
        Paskutinis taisė Lettered; 2019.03.06, 14:38.
        Flickr

        Comment


          Gal tuomet geriau būtų sukioti ne laikrodžius, o keisti darbo laiką? Kažkas "įkalė" 8:00-17:00 kiaurus metus ir nors tu ką.

          Comment


            Darbo laikas 8-17 val. dar visai normalu, yra dirbančių ir nuo 7 val. Nors žiemą gal būtų prasmės daryti 9-18 val. Tomui ryte būtų šviesiau, o vakare bet kokiu atveju tamsu.
            Paskutinis taisė senasnamas; 2019.03.06, 14:58.

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              Vasarą einat miegoti su aušra, ir skaitot, kad čia kažkas natūralaus pramiegoti pusę dienos šviesos, o visą miego organizmui naudingą laiką, kai gamintųsi melatoninas, paleisti prie kompo? Pabandyk mėnesį eiti miegoti apie 23h ir keltis 6-7h, visai kitaip smegenys ir organizmas dirbs, aš pats studijų metais buvau pelėda, bet dabar suprantu, koks tai buvo sh.
              Ginčas dėl laiko čia nesusijęs, aš pats esu už vasaros laiką, nes net vyturiai neina miegoti 21h, kad būtų baisūs ilgi šviesūs vakarai.
              Gal nuo organizmo priklauso. Aš buvo, kad keldavausi per pietus daug mėnesių, būdavo, kad 8 ryte daug mėnesių, savijautai jokio skirtumo nebūdavo. esmė būdavo tik miegotų valandų kiekis(bent 8).

              Comment


                Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                Na o ką padarysi. Čia įgimti dalykai ir jų nepakeisi. Kai nereikia į darbą, sėdžiu prie kompo iki 3 - 4 nakties, o keliuosi 11 valandą ir taip jaučiuosi labai natūraliai. O prieš darbą netgi išsimiegojęs iki 12 valandos neturiu jėgų, po 12 prasideda atsigavimas ir pati dvižucha prasideda vakare. Vakarais norisi kažkur eiti, kažką veikti, net jei ryte norėjosi miegoti.

                Ginčas dėl laiko iš tiesų yra ginčas tarp vyturių ir pelėdų. Pelėdos nori daugiau šviesos vakare, nes pats aktyvumas, o vyturiai - ryte.
                Man tai susidarė įspūdis, kad jei einu kokią 3 val.miegot, tai 9 val keltis lengviau nei nuėjus 12 ir atsikėlus 6, ir savijauta geresnė.Bet gal čia saviapgaulė arba organizmas kvailioja.
                P.S. Keista matyti tokį straipsnį apie "britų mokslininkus" mūsų forume, bet dar labiau keista matyti straipsnį verslo žiniose. Ta frazė "britų mokslininkai" seniai kaip anekdotine tapusi...

                Comment


                  Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                  Darbo laikas 8-17 val. dar visai normalu, yra dirbančių ir nuo 7 val. Nors žiemą gal būtų prasmės daryti 9-18 val. Tomui ryte būtų šviesiau, o vakare bet kokiu atveju tamsu.
                  Persukęs laiką gauni tą patį, tik be hemorojaus.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    Man aktualesni vakarai, tai aš su tais persukimais šiek tiek gaunu nebent pavasarį .Pvz., šiuo metu temsta maždaug 18:20. Esant vasaros laikui temtų 19:20. Aišku, verčiau rinkčiausi sukiojimą nei pastovų žiemos laiką. Vasara su žiemos laiku būtų tragedija.

                    Comment


                      Parašė mag Rodyti pranešimą

                      Man tai susidarė įspūdis, kad jei einu kokią 3 val.miegot, tai 9 val keltis lengviau nei nuėjus 12 ir atsikėlus 6, ir savijauta geresnė.Bet gal čia saviapgaulė arba organizmas kvailioja.
                      P.S. Keista matyti tokį straipsnį apie "britų mokslininkus" mūsų forume, bet dar labiau keista matyti straipsnį verslo žiniose. Ta frazė "britų mokslininkai" seniai kaip anekdotine tapusi...
                      Reiktų ilgą laiką taip pagyventi, tada būtų aiškiau, nes kai kievieną dieną kitu laiku gulamasi ir keliamasi organizmas išsibalansuoja. Bet nelabai supratau, kas negerai su tais britų mokslininkais? Šiaip visų šalių mokslininkai šia tema kalbą tą patį, niekur neteko skaityti, kad pvz. melatoninas gamintųsi miegant dieną, jog būti peleda sveikiau ir pan.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                        Man aktualesni vakarai, tai aš su tais persukimais šiek tiek gaunu nebent pavasarį .Pvz., šiuo metu temsta maždaug 18:20. Esant vasaros laikui temtų 19:20. Aišku, verčiau rinkčiausi sukiojimą nei pastovų žiemos laiką. Vasara su žiemos laiku būtų tragedija.
                        Su matematika prastai?
                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                        Comment


                          Kurioj vietoj?

                          Comment


                            Persukdamas laiką per 1h gauni lygiai tą patį kaip perstumdamas darbo grafiką per 1h.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Darbo laiko perstūmimas į priekį žiemą būtų aktualus tik ryte. Man aktualiau šviesa vakare, tai iš to nieko negaučiau.

                              Comment


                                Ž. Mauricas:

                                Tikimybė, kad atsisakius laiko sukiojimo, Lietuva pasirinks žiemos laiką yra arti 100%.
                                Pirma, Suomija jau pareiškė, kad pasirinks žiemos laiką, nes nori būti toje pačioje laiko zonoje su Skandinavijos valstybėmis.
                                Antra, ką tokiu atveju darys Estija, nuspėti nesunku...
                                Trečia, Maskva nuo 2014 metų taip pat pasirinko amžiną žiemos laiką (nuo 2011 iki 2014 metų turėjo amžiną vasaros laiką), tad Lietuva, nusprendusi pasirinkti vasaros laiką, turėtų bendrą laiką su Maskva ir Baltarusija ir skirtingą nei Lenkija, Estija, Suomija ir didžioji dauguma Vakarų Europos šalių...
                                Ketvirta, dar keisčiau yra tai, kad pasirinkę vasaros laiką, turėtume vienos valandos skirtumą ne į tą pusę su Kaliningrado sritimi...
                                Penkta, vasaros laika labiau palaiko, cituoju "vyresni nei 50 metų žmonės, rajonų centrų ar mažesnių miestų gyventojai", o žiemos - "santykinai labiau pritaria didmiesčių gyventojai, taip pat respondentai, gyvenantys šalies vakarų ir rytų regionuose"

                                Tad vienintelė išeitis, siekiant kompensuoti vidutiniškai 40-ies minučių šviesos praradimą kasdien, bus keisti įpročius ir eiti miegoti bei keltis su vištomis (dienos šviesą maksimizuojantis režimas: 4:00 keltis ir 21:00 eiti miegoti), anksčiau pradėti dirbus, anksčiau pabaigti ir džiaugtis šviesiais vakarais. Labanakt!

                                https://www.delfi.lt/news/daily/lith...25_26615
                                https://www.facebook.com/664927370/p...537371?sfns=mo
                                Paskutinis taisė Lettered; 2019.03.31, 12:23.
                                Flickr

                                Comment


                                  4 ryto bus šviesu! Jėga! Kai eis mana bobike karvių melžt jau bus šviesu!
                                  O vakare, kai susėdam kieme ant suolo prie alaus, koks skirtūmas. Gali ir 9 jau temt. Po Žaibo penktos butelkos gali myšt patamsyj kur nor, nieks nemata

                                  Comment


                                    Komentaruose sankauskas pasisako už žiemos laiką. Fas!
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      „Andrikienės laikas“ – kodėl prieš 20 metų daug lietuvių jo taip nekentė?

                                      https://www.15min.lt/m/id/ar-zinai/i...u-1162-1123208

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą

                                        Komentaruose sankauskas pasisako už žiemos laiką. Fas!
                                        Aš nematau. Bet kažkoks kitas sankauskas. Ką sako?
                                        If a lion could speak, we could not understand him.

                                        Comment


                                          Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                          Aš nematau. Bet kažkoks kitas sankauskas. Ką sako?
                                          Sako kad šviesos ar taip ar taip visada trūksta, užtat koks patogumas gyventi vienoje laikoje juostoje su visa likusia ES (nors šiaip šitas teiginys nėra teisingas - net ir pasirinkusios vasaros laiką, Airija ir Portugalija liks UTC+1, kai visa likusi Europa UTC+2)
                                          Paskutinis taisė 10.000; 2019.03.31, 18:02.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X