Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Kaune atrodo Skvernelis taip pat smarkiai į skudurus gaus
    Kaune visi stebi mero darbus, taip
    pat kliurkas, o jo politikavimai bent man ir kazkodel manau daugumai dalampieni. Be to neabejoju, kad pamatysim, kaip pasikeis mero kalba po Liepos 12. Ir jis teisus, svarbu pinigai Kaunui, px kuri ten remt.
    Paskutinis taisė VNS; 2019.05.12, 22:13.
    Show must go von!

    Comment


      Gali Skvernas inkalt bokala alaus ir vaziuot namo. Poltinine karjera baigta.

      Comment


        Tai meras turbūt PM vietą jau matuojas

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Kaune atrodo Skvernelis taip pat smarkiai į skudurus gaus
          Žaliakalnis tai ne tas Kaunas, kurį žinome

          Beje tarp balsuojančių apylinkėje salėje buvau ko gero jauniausias rinkėjas Amžiaus mediana apylinkėje - 65-70 m. Antra vyraujanti grupė - priešpensijinio amžiaus. Pradedu vėl įsivaizduot, kas bus su mano rajonu po 20 m. Turbūt nebezujos šūsniai pensininkų prie turgaviečių ir prekybcentrių, bus tiesiog tuščia, nes dauguma bus emigravę arba pasirinkę kitus rajonus.

          Na bet turiu vilčių, kad čia Skvernelis nebus toks populiarus žiūrint į Kauno rajono duomenis, kur jis yra trečias, kai daug kur yra antras.
          Paskutinis taisė PoDV; 2019.05.12, 22:17.

          Comment


            Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
            Gali Skvernas inkalt bokala alaus ir vaziuot namo. Poltinine karjera baigta.
            Na kodėl? Aš pvz balsavau už jį, bet prezidento poste jo nenoriu. Tegu lieka premjerministru (o prezidentas Nausėda žada siūlyti jam tą vietą).
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Parašė Tomas Rodyti pranešimą

              Na kodėl? Aš pvz balsavau už jį, bet prezidento poste jo nenoriu. Tegu lieka premjerministru (o prezidentas Nausėda žada siūlyti jam tą vietą).
              Jau gi per visus kanalus pasakė, kad jei nepatenka į antrą turą atsistatydina ir toliau nepretenduos būti premjeru.

              Comment


                O as pasirases uz Simonyte, isverciau skura ir balsavau uz bankyriu. Issigandau kremliniu sh ir puidoku. Netgi svarsciau, ar bankyrius nebus tik trecias, nes gaidzio apklausos man negrojo. O, ziuriu veltui. Antram ture teks skura verst atgal, man prezidentas = uzsienio politika. Simonyte tam tiks.
                Show must go von!

                Comment


                  Jei per tokius kaip tamsta Šimonytė per plauką nepateks į antrą turą, galėsit kaltint tik save.

                  Comment


                    Parašė VNS Rodyti pranešimą
                    O as pasirases uz Simonyte, isverciau skura ir balsavau uz bankyriu. Issigandau kremliniu sh ir puidoku. Netgi svarsciau, ar bankyrius nebus tik trecias, nes gaidzio apklausos man negrojo. O, ziuriu veltui. Antram ture teks skura verst atgal, man prezidentas = uzsienio politika. Simonyte tam tiks.
                    Nu va, buvę kolukiečiai tavęs nenuvylė, o nustebino, mane irgi. Sakyčiau, gan šaunu.

                    Comment


                      Parašė sleader Rodyti pranešimą

                      Jau gi per visus kanalus pasakė, kad jei nepatenka į antrą turą atsistatydina ir toliau nepretenduos būti premjeru.
                      Ne, tai ne
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                        Jei per tokius kaip tamsta Šimonytė per plauką nepateks į antrą turą, galėsit kaltint tik save.
                        Nėra jokių abejonių, kad Šimonytė pateks į antrą turą, jau dabar beveik Skvernelį aplenkė, netgi jeigu labai gerai didžiuosiuose miestuose pasirodytų, tai turi kažkiek šansų apskritai pirmąjį turą laimėti, kaip minimum turėtų stipriai sumažinti atitrūkimą.

                        Comment


                          Milikonyse (tarp Vilijampolės ir Šilainių) irgi Šimonytė stipriai pirmauja Įdomu jau darosi.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Karbauskas per LRT atrodė taip uncool ir awkward, kad net perjingiau kanalą. Jeezus koks uncool interviu.
                            Spėkit, kiek kartų žodis konservatoriai buvo paminėti per mažiau nei 4min jo interviu Puse savo eterio skyrė raganų medžioklei

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Karbauskas per LRT atrodė taip uncool ir awkward, kad net perjingiau kanalą. Jeezus koks uncool interviu.
                              Liūdnos dienos ateina parteigenosse Ramūnui. Galvojo, kad atėjo amžiams, bet su tokiu požiūriu nelaimima net vidutiniu laikotarpiu.

                              Comment


                                Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                Liūdnos dienos ateina parteigenosse Ramūnui. Galvojo, kad atėjo amžiams, bet su tokiu požiūriu nelaimima net vidutiniu laikotarpiu.
                                Todėl ir karabaso nervai visiškai nelaikė LRT eteryje.
                                Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                Comment


                                  Šimonytė jau antroj vietoj, tai dabar intriga kiek stipriai prisivys Nausėdą, o gal net ir aplenks. Visgi tas skirtumas 30k balsų, kuris dabar yra, nėra neįveikiamas.

                                  Comment


                                    Viskas, Skvernelis po liepos 12 ieškosis naujo darbo

                                    Comment


                                      Skvernelis laimi pagrinde atokesnėse kaimiškose vietovėse, nors yra išimčių, atkreipiau dėmesį, kad išsiskiria Telšių miestas.

                                      Comment


                                        Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                        Galima konstatuoti, kad:
                                        1) Vilnius miega arba "balsuoja" klaviatūromis, nepakeldami vienos vietos nuo kėdės
                                        2) Potencialų Skvernelio elektoratą (vieną pavyzdinį rajoną) pavyko sumobilizuoti dalyvauti rinkimuose.
                                        Manau galima konstatuoti, kad abu teiginiai išleido orą
                                        SS prarado jau ir Radviliškio rajoną.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                        Comment


                                          Turbūt pirmą kartą per LR Prezidento rinkimus antrame ture abu kandidatai bus normalūs, žodžiu kad ir ką išrinks galėsim būti ramūs. Reiškia visuomenė tikrai keičiasi ir į gerą pusę, kai visokie runkeliai ir vatnikai antrame ture neturės savo kandidato.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X