Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
    Šio forumo politologų noriu paklausti , kas išgirtam V. Matijošaičiui svarbiau, ar Lietuva ar verslas.
    Verslininkui jo verslas bet kokiu atveju daugiau ar mažiau svarbus. Kritiniais momentais tas gali pasireikšti labai. Ką lengviau valdyti - politiką, kuriam moki algą, ar verslininką, kuriam nereikia tavo pinigų, kuris veikia vedamas tik savo asmeninių ambicijų.

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą

      Verslininkui jo verslas bet kokiu atveju daugiau ar mažiau svarbus. Kritiniais momentais tas gali pasireikšti labai. Ką lengviau valdyti - politiką, kuriam moki algą, ar verslininką, kuriam nereikia tavo pinigų, kuris veikia vedamas tik savo asmeninių ambicijų.
      Verslininkas gali būti ir didesnis idealistas, nei politikas. Ir priešingai, politikas gali būti visiškas tapšnorius.
      Русский военный корабль, иди нахуй!

      Comment


        Parašė liux Rodyti pranešimą

        Verslininkas gali būti ir didesnis idealistas, nei politikas.
        Uspaskichas yra idealistas. Norėjo, kad visi irgi turėtų pinigų, žadėjo minimumą 1500eur. Karbauskis irgi yra idealistas.
        Paskutinis taisė andyour; 2018.10.15, 21:50.

        Comment


          Aš uždaviau paprasta klausimą: Lietuva ar verslas? Šūdo nerašykit, gerai. Kad Matijošaitis pasirinko verslą, o ne Lietuvą, tai tik bukas ir bukesnis to nesupras. Kaune tokiu daug.

          Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą

            Uspaskichas yra idealistas. Norėjo, kad visi irgi turėtų pinigų, žadėjo minimumą 1500eur. Karbauskis irgi yra idealistas.
            Tai visiems verslininkams reikia taikyti užkardinimo įstatymą ir kelti bylas už galimą tėvynės išdavimą. Jeigu jau taip dėsninga, kad kaip verslininkas, taip išdavystės prezumcija.
            Русский военный корабль, иди нахуй!

            Comment


              Parašė AutoLiet

              Lietuvos prezidentas turi būti idealistas, visi darbai, tik dėl Lietuvos žmonių, jokio asmeninio verslo. Aišku verslui reikia padėti, tik be savo asmeninių interesų. Parašiau banaliai, bet taip turi būti.

              Comment


                Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                Šio forumo politologų noriu paklausti , kas išgirtam V. Matijošaičiui svarbiau, ar Lietuva ar verslas.
                Esmė ne kas kam svarbiau, o kompetencijos ir ambicijos. Jeigu meras, kuriam tas darbas tik viena iš daug veiklų, geriau tvarkosi už tą, kuriam būti meru didžiausia svajonė ir asmeninių ambicijų maximumas?
                Flickr

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                  Esmė ne kas kam svarbiau, o kompetencijos ir ambicijos. Jeigu meras, kuriam tas darbas tik viena iš daug veiklų, geriau tvarkosi už tą, kuriam būti meru didžiausia svajonė ir asmeninių ambicijų maximumas?
                  Jeigu tu gyvenime viską matuoji pagal Šustausko lygį, tai tuomet bet kas geriau.

                  Comment


                    Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                    Kad Matijošaitis pasirinko verslą, o ne Lietuvą, tai tik bukas ir bukesnis to nesupras. Kaune tokiu daug.
                    Nebūtinai viskas juoda arba balta. Aš manau, kad jam mero postas yra daugiau jo asmeninės ambicijos. Žinoma, esant reikalui savo verslu pasirūpins pirmiau, nes tai yra jo duona, o ne mero alga. Pvz. sūnus nusipirko Respublikos pastatą. Vadinasi, jau kažkoks ekonominis interesas yra, kad jo vaikams gerai sektųsi.

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                      Esmė ne kas kam svarbiau, o kompetencijos ir ambicijos. Jeigu meras, kuriam tas darbas tik viena iš daug veiklų, geriau tvarkosi už tą, kuriam būti meru didžiausia svajonė ir asmeninių ambicijų maximumas?
                      Aš paklausiu ar Lietuva ar verslas, ar Ukraina ar likęs pasaulis? Jeigu žmogus negali pasisakyti apie pasaulio įvykius man jis yra 0.
                      Paskutinis taisė AutoLiet; 2018.10.16, 22:25.

                      Comment


                        Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                        Aš paklausiu ar Lietuva ar verslas, ar Ukraina ar likęs pasaulis? Jeigu žmogus negali pasisakyti apie pasaulio įvykius man jis yra 0.
                        Yra du variantai: vienas gydytojas domisi pasaulio įvykiais, rašo forumuose, bet jis yra gydytojas-vidutiniokas; yra gydytojas-superprofesionalas, bet nažino nei kas yra Amerikos prezidentas, nei kur yra Sirija, nei kiek kainuoja barelis naftos, nei kas vyksta Ukrainoje. Kuriam iš jų tu patikėsi savo ir savo artimųjų sveikatą?

                        Comment


                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                          Yra du variantai: vienas gydytojas domisi pasaulio įvykiais, rašo forumuose, bet jis yra gydytojas-vidutiniokas; yra gydytojas-superprofesionalas, bet nažino nei kas yra Amerikos prezidentas, nei kur yra Sirija, nei kiek kainuoja barelis naftos, nei kas vyksta Ukrainoje. Kuriam iš jų tu patikėsi savo ir savo artimųjų sveikatą?
                          Apie ką tų, nerašyk nsamonių.

                          Comment


                            Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                            Apie ką tų, nerašyk nsamonių.
                            Apie tavo nesąmoningas rašliavas. O aš visada rašau tik protingiausias pasaulyje mintis.

                            Comment


                              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                              Apie tavo nesąmoningas rašliavas. O aš visada rašau tik protingiausias pasaulyje mintis.
                              Esi beveik D. Trumpas.......

                              Comment


                                Parašė rat
                                Ušackas piktinasi konservatorių rinkimais: panašių esu matęs ir Rusijoje

                                Kandidatas pamatė, kad netaps konservatorių kandidatu ir paruošė planą B, - graudžiai verkti apie sąmokslą ir surežisuotus rinkimus, - kad galėtų kandidatuoti kaip nepriklausomas kandidatas. Jeigu laimės pirminius (aišku nieko jis nelaimės, nu nes "come on"), tai bus keista kaip galės būti partijos, kurią pats apšiko nuo galvos iki kojų, kandidatas. O gal kaip tik to ir siekiama - žmonių ambasadoriui nereikia Kubiliaus, kuris sugriovė ikanomiką, ir Landsbergio, kuris sugriovė kolchozus. Tik kam partijai toks šūdais besidrabstantis bendrapartietis?
                                Ušackas eina ant runkelių balsų, tai yra gera naujiena, nes ten konkurencija bus didelė, ir didėja šansai, kad joks runkeldidatas nepreis į antrą turą.

                                Comment


                                  Parašė AutoLiet Rodyti pranešimą
                                  Esi beveik D. Trumpas.......
                                  Esu daug geresnis už Trampą, nes niekada nebuvau nemokus, ir esu skyrybų priešininkas.

                                  Comment


                                    Į prezidentus nenori?

                                    Comment


                                      Redakcijos paštas. Kaip buvęs bendražygis, galiu lažintis, jog Karbauskis sieks prezidento posto

                                      Šių dienų įvykiai liudija, jog LVŽS lyderis laikosi jam 2015 m. pasiūlyto ir aptarto plano. Tad galiu kirsti lažybų, kad R.Karbauskį, visų nuostabai, kitų metų pradžioje (gal net kovo mėnesį) LŽVS iškels kandidatu į prezidentus.







                                      Comment


                                        Gali būti, bus įdomu kokiais metodais kels Karbausko kol kas žemus reitingus. Tikiu, kad jo neišrinks, bet jei taip atsitiktų, tai būtų geras vinis į Lietuvos grabą.

                                        Comment


                                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                          Gali būti, bus įdomu kokiais metodais kels Karbausko kol kas žemus reitingus. Tikiu, kad jo neišrinks, bet jei taip atsitiktų, tai būtų geras vinis į Lietuvos grabą.
                                          Nereikia tų dramų, vinis į karstą buvo Paksas, blogesnių už jį tarp kandidatų nenusimato. Dabartinis Seimas/Vyriausybė už prieš tai buvusių socdarbiečių tikrai geresnis, vyriausybė apskritai gal net geriausia per visą nepriklausomybės laikotarpį.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X