Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jei neklausys partijos, prokremliška taps per vieną dieną . Ji išgelbėjo konservatorius nuo pastovaus neturėjimo, ką iškelti ir kabinėjimosi su savo parama prie kandidatų, kuriems tos paramos nelabai reikia. Ir pagadino popierius Nausėdai.

    Comment


      Na pagadino nepagadino, net kad kur du pešasi trečias laimi Be to abu kandidatai jau prisi.. Nausėda su bankais (prasiskolinę išvaryti iš namų , bus kirta gera) , o Šimonytė - naktinės reformos iniciatorė

      Comment


        Parašė udrius Rodyti pranešimą
        Na pagadino nepagadino, net kad kur du pešasi trečias laimi Be to abu kandidatai jau prisi.. Nausėda su bankais (prasiskolinę išvaryti iš namų , bus kirta gera) , o Šimonytė - naktinės reformos iniciatorė
        Kas yra juokingiausia, tai priimant reformas Šimonytė vis dar buvo tik finansų ministerijos sekretorė, o viceministre bei ministre tapo tik 2009 metais. Dabar nelabai naudinga būtų sukabinti viską ant Šemetos pavyzdžiui. Aišku teigti, kad jis neprisidėjo prie tų reformų būtų vaikiškai naivu, bet žvelgiant iš bukos informacinės atakos perspektyvos, tai labai žaidžiama ant elementaraus žmonių negebėjimo prisiminti.

        Comment


          Yra! Ne vienas žmogus sakė, kad už Nausėdą, bet jeigu eitų Šimonytė, tai tik už ją. Tikiuosi, kad per TS rinkimus sutaršys ušacką kokį 85/15. Gerai, kai gali balsuoti ramia širdimi, be jokių "jeigu"

          Comment


            Tai pseudovalstiečiai kels savo kandidatą ar ne?

            Comment


              Tai Nauseda jau nurasytas?

              Comment


                Mano žmona sako, kad moteris negali būti prezidente.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Na paksas tai buvo...

                  Comment


                    Parašė digital Rodyti pranešimą
                    Na paksas tai buvo...
                    Ar tai gerai, jog buvo?
                    Flickr

                    Comment


                      Na nelabai turbūt...

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą
                        Tai pseudovalstiečiai kels savo kandidatą ar ne?
                        Valstiečiai tempia iki paskutinio, kad nuo paskelbimo iki rinkimų liktų kuo mažiau laiko Skvernelio nuodėmėms atkaostyti.

                        Comment


                          Mano žmona sako, kad moteris negali būti prezidente.
                          Tai Grybauskaitė ne moteris?

                          Viena moteris tai kaip reikiant paįvairins debatus

                          Maldeikienė nesitraukia: kliuvo ir Šimonytei, ir konservatoriams

                          Aš jiems dar prezidento rinkimus padarysiu. Nors aš suprantu, kad G. Nausėda yra puikus aviečių uogienės virėjas, ir tai yra aprašoma straipsnyje su užsakymo numeriu, bet teks G. Nausėdai pašnekėti ką nors iš tikrųjų apie ekonomiką ir apie užsienio politiką, o ne pezėti kažką bandant sutraukti, statistiką pakomentuoti ir visą laiką vis kitaip.
                          Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=79144229

                          Comment


                            Parašė rmss Rodyti pranešimą

                            Valstiečiai tempia iki paskutinio, kad nuo paskelbimo iki rinkimų liktų kuo mažiau laiko Skvernelio nuodėmėms atkaostyti.
                            O kas trukdo dabar tas nuodėmes surasti?

                            Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                            Tai Grybauskaitė ne moteris?

                            Viena moteris tai kaip reikiant paįvairins debatus

                            Maldeikienė nesitraukia: kliuvo ir Šimonytei, ir konservatoriams

                            Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=79144229
                            Lietuvoje debatų niekas nežiūri, programą gal tik koks 1% paskaito, tai Maldeikienė tik veltui švaisto savo laiką ir ieško teisybės, kur jos nėra.
                            Paskutinis taisė Lettered; 2018.09.24, 16:31.
                            Flickr

                            Comment


                              Programų tikrai neskaito, bet debatus pažiūri kažkiek.

                              Comment


                                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą

                                Tai Grybauskaitė ne moteris?
                                Gal turėta omenyje, kad ne tradicinė


                                Comment


                                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                  O kas trukdo dabar tas nuodėmes surasti?



                                  Lietuvoje debatų niekas nežiūri, programą gal tik koks 1% paskaito, tai Maldeikienė tik veltui švaisto savo laiką ir ieško teisybės, kur jos nėra.
                                  Nes natūralu, kad įdomesni kandidatai, kurie jau apsiskelbę kandidatuosiantys.

                                  Comment


                                    O mano žmona sako, kad moterys, tokios kaip Grybauskaitė ir Šimonytė (atseit netekėjusios be vaikų lezbietės etc) būtent ir turi valdyti šalį, nes būtent už ją (šalį ) ji ir turi atsakyti 120%, o ne apie vaikus/vyrą namuose "verkiančius" galvoti. Ir aš jai pilnai pritariu

                                    Comment


                                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                      O mano žmona sako, kad moterys, tokios kaip Grybauskaitė ir Šimonytė (atseit netekėjusios be vaikų lezbietės etc) būtent ir turi valdyti šalį, nes būtent už ją (šalį ) ji ir turi atsakyti 120%, o ne apie vaikus/vyrą namuose "verkiančius" galvoti. Ir aš jai pilnai pritariu
                                      kokie ten "verksniai" namuose, kai kandidatams ~50.
                                      Русский военный корабль, иди нахуй!

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Mano žmona sako, kad moteris negali būti prezidente.
                                        Antanas Smetona, Karlis Ulmanis ir Konstantinas Pätsas laikina šitą postą, ir prašo perduoti, jog jie yra šventai įsitikinę, kad Dalia Grybauskaitė, Vaira Vykė-Freiberga ir Kersti Kaljulaid tikrai taip gerai neapgintų savo šalių, kaip jie apgynė.

                                        Comment


                                          Parašė liux Rodyti pranešimą

                                          kokie ten "verksniai" namuose, kai kandidatams ~50.
                                          Šimonytė, kiek žinau, slaugo neįgalią mamą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X