Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

2019-ųjų Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Yra prie ko prikibti - 0 politinės patirties. Populiarus vien todėl, kad pareigos užtikrina matomumą. Koks nors žinių vedėjas (pvz., M. Žiedas) jei kandidatuotų, irgi būtų populiarus, nes dažnai matomas ir ekrane pakalba ne tik apie ekonomiką, bet ir politiką bei kitom temom. Daug platesnis akiratis ir geresnis balsas

    Comment


      G. Nausėda turi vieną minusą mano nuomone, t.y. neturi diplomatinių ryšių. Jau pirmos kadencijos gale ir antroje kadencijoje jis būtų puikus prezidentas, turintis jau solidų bagažą diplomatinių ryšių.
      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

      Comment


        Parašė booraz Rodyti pranešimą
        G. Nausėda turi vieną minusą mano nuomone, t.y. neturi diplomatinių ryšių. Jau pirmos kadencijos gale ir antroje kadencijoje jis būtų puikus prezidentas, turintis jau solidų bagažą diplomatinių ryšių.
        Dabartinis Amerikos prezidentas taip pat nelabai ryšių turėjo.

        Comment


          Parašė booraz Rodyti pranešimą
          G. Nausėda turi vieną minusą mano nuomone, t.y. neturi diplomatinių ryšių. Jau pirmos kadencijos gale ir antroje kadencijoje jis būtų puikus prezidentas, turintis jau solidų bagažą diplomatinių ryšių.
          Na,užtai Skvernelis turi. Buvo susitikęs su Izraelio premjeru, pasikalbėjo lietuviškai

          Comment


            Parašė J.U. Rodyti pranešimą

            Na,užtai Skvernelis turi. Buvo susitikęs su Izraelio premjeru, pasikalbėjo lietuviškai
            Skvernelis vien tik minusai. Svetima gėda buvo žiūrėti jo lietuviškus atsakymus, kur reikia atsakyti angliškai.
            AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

            Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              Nemoka angliškai, neturi diplomatinės patirties, nesigaudo užsienio politikoje, net ekonomikoje ne visada gaudosi, prisiminkim SEB banko prognozes lygiai prieš 10 metų, neva 2009 augs BVP, kai Grybauskaitė jau prieš gerą pusmetį kalbėjo apie ekonomikos perkaitimą ir būtinybę kaupti rezervą.

              Angliškai, regis, kalba. Tačiau užsienio politika ir diplomatinė patirtis - nėra...

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                net ekonomikoje ne visada gaudosi, prisiminkim SEB banko prognozes lygiai prieš 10 metų, neva 2009 augs BVP, kai Grybauskaitė jau prieš gerą pusmetį kalbėjo apie ekonomikos perkaitimą ir būtinybę kaupti rezervą.
                Čia mąstymo klaida - krizės teoriškai neįmanoma išprognozuoti mainstream'e. Kodėl? Todėl, kad jeigu visi rėkia, kad ateina krizė - suskumbama ruoštis krizei ir krizės išvengiama. Dėl ko jau kurį laiką tęsiasi stabilus ekonomikos augimas visame pasaulyje - todėl, kad visi garsiai rėkia, kad tuoj bus krizė.

                Comment


                  Nors Nausėda šiuo metu yra realiausias kandidatas į prezidentus, bet bijau, kad tai kartu jam gali pakišti koją. Visgi labai didelė esmė ne tame, kas balsuos 'už', o tame, kas balsuos 'prieš'. Balsavime 'prieš' svarbiausia yra identifikuoti už ką norėtų balsuoti įsivaizduojamas 'elitas' ir tada balsuoti priešingai - kad atkeršyti. Žinoma nesigilinima į tai, kad keršijama ne tik tam įsivaizduojamam 'elitui', bet ir patiems sau. Bet juk tai nesvarbu, svarbiausia yra kova su vėjo malūnais - t.y. žydo-masonų sąmokslu. Ir tai aš laikau pagrindiniu Nausėdos priešu - kad iki prezidento rinkimų dar daug laiko ir kad sąmokslininkai suspės rasti kažkokį 'gelbėtoją', o net jeigu nesuspės, tai antrajame prezidento rinkimų ture būtinai balsuos prieš Nausėdą - ir net nesvarbu kas bus tas kitas kandidatas, gali būti kad ir beždžionė, juk čia svarbiausias aspektas yra kerštas žydo-masonams.

                  Comment


                    svarbiausia yra kova su vėjo malūnais - t.y. žydo-masonų sąmokslu
                    gali būti kad ir beždžionė, juk čia svarbiausias aspektas yra kerštas žydo-masonams
                    Nedaryk gėdos protingesniems Nausėdos gerbėjams su tokiais "argumentais"
                    Įdomu, kaip būnant konservatorių palaikomu pavyks suvaidinti, kad nėra konservatorių kandidatas.

                    Comment



                      Visgi kur kas įdomiau yra kas gi bus tas protesto balso kandidatas? Ar jau turi ką nusižiūrėjęs? Ar visgi bus kaip ir sakiau - svarbiausia balsuoti ne 'už', o 'prieš', net nesigilinant kas bus tas 'prieš' kandidatas.

                      Comment


                        Visgi kur kas įdomiau yra kas gi bus tas protesto balso kandidatas?
                        Protesto balsus gali susirinkti Puteikis, gal ir Maldeikienė kažkiek, gal dar išdygs koks nors paskutinės minutės kandidatas, rimtesnė alternatyva yra Juozaitis. Garantuoju, kad ypač pastarasis artėjant rinkimams žiniasklaidos bus marginalizuojamas ir ignoruojamas. O tarp vadinamųjų elito kandidatų Nausėdos ir Skvernelio nematau didelio skirtumo, tik vienas inteligentiškesnis, o kitas chamiškesnis . Kai pradės dėstyti savo vertybes ir pažiūras, paaiškės, kad jos nelabai kuo skiriasi. Daug ką parodys ir Nausėdos komandos sudėtis, nes politikos naujokui komanda labai svarbi. Nausėda, neidamas jokių pareigų, galės daugiau pilstyti apie socialinį jautrumą ir kėsintis į Skvernelio elektoratą. O Skvernelio populiarumas labiau priklausys ne nuo kalbų, o nuo darbų, nes premjeras.

                        Comment


                          Skvernelis - „elito kandidatas“?

                          Click image for larger version

Name:	zalias.jpg
Views:	43
Size:	22,7 kB
ID:	1666881

                          Comment


                            Vat skaitau ir nesuprantu - Eidvi, glai pakomentuoti kas yra elitas? Ir kas nusprendė , kad jie elitas? Tiesiog dėl to kad patys pasiskelbė ? Aš pvz manau, kad tai aš esu elitas.

                            Ir baikite kelti tas pačias fotošopines nuotraukas. Čia lygiai taip pat tiktų "elyto" lyderių fotošopai.

                            Comment


                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Vat skaitau ir nesuprantu - Eidvi, glai pakomentuoti kas yra elitas?
                              Pagal jį tai būtų Karbauskis, MG Baltic, kas čia dar iš verslininkų valdžioje?

                              Comment


                                O pagal tave kas?

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą

                                  Ir baikite kelti tas pačias fotošopines nuotraukas. Čia lygiai taip pat tiktų "elyto" lyderių fotošopai.
                                  udriau, jei žinai, kad čia fotošopas, gal gali įkelti originalias nuotraukas, iš kurių esą tai buvo sumontuota, ačiū.


                                  Click image for larger version  Name:	19.jpg Views:	1 Size:	13,6 kB ID:	1666969

                                  .„Aš esu žmogus, koks buvau visą laiką. Atsakingai ir saikingai vartoju alkoholį ir aš niekada nemoralizuoju kitiems žmonėms, kad jūs kažką blogai darote. Juokaudamas galiu pasakyti, aš visą laiką sakau įvairioms auditorijoms: Ramūnas Karbauskis atstovauja mūsų negeriančių rinkėjų daliai, o aš saikingai ir atsakingai vartojančių daliai“, – aiškino ministras pirmininkas.

                                  Comment


                                    Tai dar karta susitiksliname. Sakoma kas balsuos uz Nauseda tai bus elitas kas ne tai jau ne elitas. Tad kokie dar pozymiai rodo kad esi elito atstovas?

                                    Comment


                                      Beje ibNausedos piarinima jau sukista kruva pinigu. Kas bus jei prakis kaip konservatoriai?

                                      Comment


                                        Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                        Tai dar karta susitiksliname. Sakoma kas balsuos uz Nauseda tai bus elitas kas ne tai jau ne elitas. Tad kokie dar pozymiai rodo kad esi elito atstovas?
                                        Aš manau, kad verslininkai ar verslo atstovai neturėtų būti elitas. Yra begalės blogų pavyzdžių, jei apskritai yra nors vienas geras.
                                        Paskutinis taisė andyour; 2018.09.02, 07:58.

                                        Comment


                                          Parašė andyour Rodyti pranešimą

                                          Aš manau, kad verslininkai ar verslo atstovai neturėtų būti elitas. Yra begalės blogų pavyzdžių, jei apskritai yra nors vienas geras.
                                          Manau kad, sakykim, broliai Vileišiai buvo elitas. Dabar kažkaip už tokio tipo verslo žmonių mintis neužkliūva.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X