Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos informacinis karas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai jei ne Leninas, tai prasimaitintų ir 700 mln., ir dar Europą pamaitintų. Lenino klasių kovos vinis buvo "darbininkai prieš valstiečius", nes darbininkai buvo teisingi (neturėjo nieko ir buvo priklausomi nuo valdžios), o valstiečiai buvo neteisingi (galėjo sau užsiauginti maisto). Praktikoje tai reiškė valstiečių išžudymą, derliaus atėmimą, suvarymą į kolūkius ir t.t. Mums jau tik trupinėliai teko visos tos terapijos. Iki revoliucijos Rusija buvo lyg ir stambiausia grūdų eksportuotoja Europoje.

    Comment


      Parašė balietis Rodyti pranešimą
      Iki revoliucijos Rusija buvo lyg ir stambiausia grūdų eksportuotoja Europoje.
      Ne Rusija, o Rusijos imperija. Didžioji tų grūdų dalis buvo iš Ukrainos, kaip ir TSRS laikais.

      Comment


        Eurovatnikai Kryme...



        Prancūzų senatorius di Borgo, kuris kartu su kitų senatorių delegacija aplankė Krymą, pasimatavo duotus jam marškinėlius, ant kurių parašyta "Obama, tu esi lochas". Taip pat jis pasiskundė, kad Kryme neveikia joks Europos mobiliojo ryšio operatorius...

        Французький сенатор Ів Поццо ді Борго, який спільно з іншими французькими депутатами перебуває у анексованому Росією Криму, приміряв футболку з написом: «Обама, ти - чмо».
        Paskutinis taisė oranger; 2015.07.24, 18:38.

        Comment


          Putinas pakvietė lietuvius emigruoti į Rusiją:
          http://top.rbc.ru/society/25/07/2015...7947031ee9ac26

          Kaliningrado gubernatoriaus tvirtinimu, Lietuvoje likę 1,4mln. gyventojų
          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

          Comment


            /\ Labai viskas logiška. Jei esi rusakalbis, kodėl gi ir ne į kokią Maskvą? Būdamas rusas, aš taip ir padaryčiau, net nereiktų manęs kviesti. Skirtumas, gyventi su savo nacija savo kultūros židinyje, ar kažkur emigracijoje? Net ir jei jie tai laiko savo žeme, tai nieko nekeičia, jų nacijos tai nėra čia. Tas pats ir su Lietuvos lenkais. Jei būtų artimiau palaikę ryšius su savo kultūra, būtų didesnis noras būti su ja. Dabar vargsta su to lietuviškom pensijom, tenka išmokti sunkią lietuvių kalbą, bet dažniausiai neišmoksta ir tada įsidarbinti galimybės gana smarkiai sumažėja.
            Paskutinis taisė andyour; 2015.07.26, 13:39.

            Comment


              Tikėtina, kad 1,4 mln proputiniškų veikėjų Lietuvoje. O taip tikrai gali atsitikti.

              Comment


                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                Labai viskas logiška. Jei esi rusakalbis, kodėl gi ir ne į kokią Maskvą? Būdamas rusas, aš taip ir padaryčiau, net nereiktų manęs kviesti.
                Norėti išvažiuoti gyventi iš Lietuvos į Rusiją gali tik tie, kurie Rusijoje nebuvo ilgus metus.

                Comment


                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                  Norėti išvažiuoti gyventi iš Lietuvos į Rusiją gali tik tie, kurie Rusijoje nebuvo ilgus metus.
                  Aš vakar Lenkijoj buvau, kuri skaitosi lyg ir pažangi šalis, Varšuvoje radau parduotuvių su rusiškomis tradicijomis(labai daug tokių yra ten), pavaikščiojau, apsipirkau truputi ir supratau, kad tik per savo lavoną važiuosiu į rusiją ar Baltarusiją apsipirkinėti, nes bevaikštant galima depresiją užsiaugint.
                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                  Comment


                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                    Aš vakar Lenkijoj buvau, kuri skaitosi lyg ir pažangi šalis, Varšuvoje radau parduotuvių su rusiškomis tradicijomis(labai daug tokių yra ten), pavaikščiojau, apsipirkau truputi ir supratau, kad tik per savo lavoną važiuosiu į rusiją ar Baltarusiją apsipirkinėti, nes bevaikštant galima depresiją užsiaugint.
                    O kas šiais laikais iš ES važiouoja apsipirkinėti į Baltarusiją ir Rusiją?

                    Comment


                      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                      Norėti išvažiuoti gyventi iš Lietuvos į Rusiją gali tik tie, kurie Rusijoje nebuvo ilgus metus.
                      O šiaip, jei prie ruso buvo geriau, tai turėtų Rusijoje dar tebedalinti nemokamus butus? Girdėjau, kad duoda, dėl kokybės negaliu garantuoti, bet užtai NEMOKAMAI. Čia pvz. Vilniuje parduodi butą už gerą sumą pinigų(dar jei senamiestyje tai vapše...), Rusijoje gauni nemokamai butą, tada gyveni tarp savo nacijos ir dar turi banke pinigų gerą šmotą. Girdėjau, kad Rusijoje už gimusį vaiką valstybė sumoką po 10k eur. Čia taip lietuvos rusai sakė.

                      Comment


                        Parašė grustnyj Rodyti pranešimą
                        Tikėtina, kad 1,4 mln proputiniškų veikėjų Lietuvoje. O taip tikrai gali atsitikti.
                        Sudėjus lietuvos rusus ir lenkus su visais pensininkais - tiek gali būti. Jei tu savo gyvenime negalėsi užsidirbti pakankai pinigų ir pavargai dirbti, tai gyvenime vienintelė išeitis, kad valstybė padės.

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          O kas šiais laikais iš ES važiouoja apsipirkinėti į Baltarusiją ir Rusiją?
                          Į Baltarusiją tikrai niekas nevažiuoja, pažįstų ten gyvenančių. Minėjo, kad maisto prekių kainos 30% didesnės, o Minske butų kainos kaip Vilniuje. Darbo perspektyvos menkos, atlyginimai mažesni nei pas mus.

                          Comment


                            Parašė andyour Rodyti pranešimą
                            Į Baltarusiją tikrai niekas nevažiuoja, pažįstų ten gyvenančių. Minėjo, kad maisto prekių kainos 30% didesnės, o Minske butų kainos kaip Vilniuje. Darbo perspektyvos menkos, atlyginimai mažesni nei pas mus.
                            Kainos, šiaip, gal ir nėra didesnės, bet negalima lyginti jų kokybės ir asortimento su Lietuva. Net jei Lietuva irgi nėra ES kokybės ir asortimento etalonas.

                            Pernai Minske viename iš "normalių" supemarketų teko nusipirkti rūkyto kažkokio "premium" kumpio. Teko išmesti. tada supratau, kodėl baltarusiai važiuoja į Vilnių.

                            Comment


                              Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                              Aš vakar Lenkijoj buvau, kuri skaitosi lyg ir pažangi šalis, Varšuvoje radau parduotuvių su rusiškomis tradicijomis(labai daug tokių yra ten), pavaikščiojau, apsipirkau truputi ir supratau, kad tik per savo lavoną važiuosiu į rusiją ar Baltarusiją apsipirkinėti, nes bevaikštant galima depresiją užsiaugint.
                              Kokias konkrečiai parduotuves turite omeny ir kokios ten rusiškos tradicijos?

                              Comment


                                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                O šiaip, jei prie ruso buvo geriau, tai turėtų Rusijoje dar tebedalinti nemokamus butus? Girdėjau, kad duoda, dėl kokybės negaliu garantuoti, bet užtai NEMOKAMAI. Čia pvz. Vilniuje parduodi butą už gerą sumą pinigų(dar jei senamiestyje tai vapše...), Rusijoje gauni nemokamai butą, tada gyveni tarp savo nacijos ir dar turi banke pinigų gerą šmotą.
                                Yra taip vadinamieji socialiniai būtai, bet norint jame apsigyventi, reikia padaryti daug darbo. Net tie, kas išvažiavo iš Ukrainos per pastarąjį laikotarpį, butus nuomoja.
                                Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                Girdėjau, kad Rusijoje už gimusį vaiką valstybė sumoką po 10k eur. Čia taip lietuvos rusai sakė.
                                Tik jeigu esi Rusijos pilietis ir jeigu vaikas yra antras, trečias ir t.t (bet tik vieną kartą gyvenime - jeigu pasinaudojai gimus antram vaikui, daugiau negausi). Šiemet duoda po 453kRUB (~7kEUR), panaudoti galima tik gyvenimo sąlygom gerinti, studijų apmokėjimui, bet ne dešros pirkimui.

                                Comment


                                  Parašė Macas Rodyti pranešimą
                                  Kokias konkrečiai parduotuves turite omeny ir kokios ten rusiškos tradicijos?
                                  Aš ne vienoj parduotuvėj buvau, apėjau visas, kurios pasitaikė kelyje, pavadinimų nepasakysiu, nes man jie nelabai ką sakė. Tokie įdomesni dalykai yra kad prie prie parduotuvių yra tokios palapinės, kur pardavinėjamos daržovės, o parduotuvėse yra nefasuotų grūdų bulvių maišuose, aptarnavimas irgi įdomus, kadangi jie labai nemėgsta, kai tokie vėplos kaip aš skaičiuoja centus kokią minutę.
                                  Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                  Comment


                                    Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                    Aš ne vienoj parduotuvėj buvau, apėjau visas, kurios pasitaikė kelyje, pavadinimų nepasakysiu, nes man jie nelabai ką sakė. Tokie įdomesni dalykai yra kad prie prie parduotuvių yra tokios palapinės, kur pardavinėjamos daržovės, o parduotuvėse yra nefasuotų grūdų bulvių maišuose, aptarnavimas irgi įdomus, kadangi jie labai nemėgsta, kai tokie vėplos kaip aš skaičiuoja centus kokią minutę.
                                    Tos palapinės, tai kažkas panašaus į lietuviškus ūkinius turgelius. Varšuvoje nėra tiek daug tinklinių parduotuvių, kiek, pavyzdžiui, Vilniuje. Todėl tos parduotuvės tiek savo interjeru, tiek ir turiniu šiek tiek primena senus laikus, bet tikrai ne sovietmetį.
                                    Jeigu kažką nervina lėtas centų skaičiavimas, tai atvažiuokite į Izraelį, čia įprasta neskubėti, bet ir aptarnaus jus ne taip operatyviai, kaip maximoje.

                                    Comment


                                      Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                      Aš ne vienoj parduotuvėj buvau, apėjau visas, kurios pasitaikė kelyje, pavadinimų nepasakysiu, nes man jie nelabai ką sakė. Tokie įdomesni dalykai yra kad prie prie parduotuvių yra tokios palapinės, kur pardavinėjamos daržovės, o parduotuvėse yra nefasuotų grūdų bulvių maišuose, aptarnavimas irgi įdomus, kadangi jie labai nemėgsta, kai tokie vėplos kaip aš skaičiuoja centus kokią minutę.
                                      Taip ir nesupratau, prie ko čia "rusiškos tradicijos"?
                                      Ponas turbūt nesilankėte sovietiniėse daržovių krautuvėse tiesiog...

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Taip ir nesupratau, prie ko čia "rusiškos tradicijos"?
                                        Ponas turbūt nesilankėte sovietiniėse daržovių krautuvėse tiesiog...
                                        Sovietinėj ne, bet teko vaikystėje rusijoje parduotuvėje pabūt, vaizdai skyrėsi nuo to ką Lenkijoje mačiau, bet panašumų kur kas daugiau, nei lietuviškose, vokiškose, ar angliškuose parduotuvėse.
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Yra taip vadinamieji socialiniai būtai, bet norint jame apsigyventi, reikia padaryti daug darbo. Net tie, kas išvažiavo iš Ukrainos per pastarąjį laikotarpį, butus nuomoja.
                                          Tik jeigu esi Rusijos pilietis ir jeigu vaikas yra antras, trečias ir t.t (bet tik vieną kartą gyvenime - jeigu pasinaudojai gimus antram vaikui, daugiau negausi). Šiemet duoda po 453kRUB (~7kEUR), panaudoti galima tik gyvenimo sąlygom gerinti, studijų apmokėjimui, bet ne dešros pirkimui.
                                          O Lietuvoje nieko neduoda Nebent, jie čia Lietuvoje gyvendami gauna už vaikus ir dar kiek girdėjau pensijas kažkokias?
                                          Buvo toks antireklaminis straipsnis, gal ir tiesą rašė, nes vienas rusas bandė taip į Kaliningradą persikelti. Gavo gana prastą bustą ir sumokėjo didelius muitus už įvežamą automobilį. Rezultate grįžo. Bet pats kaltas, kad sugalvojo į Kaliningradą, gerai, kad ne Buriatiją kokią. Maskvoje taip prastai tikrai nėra, bei ten daugelis su naujais automobiliais. Manau, kad gudresni ir išvažiuoja, lieka tik labai prisirišę prie vietovės arba be gabumų, arba kartu paėmus.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X