Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos informacinis karas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
    Vakar apsilankiau rusų šventėjė Vingio parke. Iš smalsumo Tai turiu pastebėti, kad mūsų rusai nėra labai jau dideli koloradai. Mačiau vieną Donecko respublikos vėliavą, kelias maikutes 'Rosyja' ir nemažai girtų nepakaltinamų veidų. Tačiau iš idėjos nieko ten labai jau blogo nebuvo ir dauguma ten visgi buvo susirinkę šventę švęsti, o ne politiką daryti. Galbūt daugumos jų galvelės ir suveltos propagandos, tačiau gerai bent jau tai, kad garsiai tų savo minčių viešojoje erdvėje jie nelinkę išreikšti. O tai reiškia, kad Putinui būtų sunku rasti protestuotojų ir provokatorių jų tarpe, bent jau tų, kurie tai galėtų daryti be atlygio.
    Dar būtų gerai, kad provokatorius su lugandonijos vėliava nustatytų ir paviešintų jų asmenybes. Taip pat nubaustų organizatorius, kad neužtikrino renginio apolitiškumo ir neapsaugojo nuo provokatorių.

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Čia būtų ne karas, o paprasčiausias terorizmas arba kaip nors kitaip pavadinta nusikalstama veikla.
      Nesvarbu kas čia būtų. Dadis vis tiek bandytų visapusiškai analizuoti propagandinius karus su šalmu ant galvos, aiškintųsi ar tarp esančių Nemenčinėje diversantų yra Rusijos kariai, ar ten tik vietinės apolčenijės marozai...

      Comment


        Dadis, čia tau močiutė iš Donbaso Marjinkos į kolekciją:

        Paskutinis taisė oranger; 2015.06.08, 12:47.

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Nesvarbu kas čia būtų. Dadis vis tiek bandytų visapusiškai analizuoti propagandinius karus su šalmu ant galvos, aiškintųsi ar tarp esančių Nemenčinėje diversantų yra Rusijos kariai, ar ten tik vietinės apolčenijės marozai...
          Oranger, jei pamatyčiau, kaip "raketa pataiko į kondicionierių", tikrai tokio melo nedangstyčiau, net jei tai ir būtų melas iš teisingos fronto pusės.

          Comment


            Parašė Dadis Rodyti pranešimą
            Oranger, jei pamatyčiau, kaip "raketa pataiko į kondicionierių", tikrai tokio melo nedangstyčiau, net jei tai ir būtų melas iš teisingos fronto pusės.
            Nelabai suprantu apie ką čia.

            Comment


              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              Nelabai suprantu apie ką čia.
              Apie šitą:

              Взрыв в Луганской ОГА спровоцировала ракета, выпущенная из захваченного террористами здания УСБУ, - милиция

              Tai buvo melas. Oranger, tu palaikai tokį melą? Kare kaip kare?

              Comment


                Dieve, gal dar apie Janukovičių pradėsim iš naujo šnekėt...
                O iš kur tu žinai, kad melas? Kiek atsimenu, DNR makakos ten iš granatsvaidžių šaudė kur papuola, tik paskui atvyko rusų karininkai ir pradėjo juos kontroliuoti.

                Comment


                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                  Nesvarbu kas čia būtų. Dadis vis tiek bandytų visapusiškai analizuoti propagandinius karus su šalmu ant galvos, aiškintųsi ar tarp esančių Nemenčinėje diversantų yra Rusijos kariai, ar ten tik vietinės apolčenijės marozai...
                  Tai žinoma, juk jei į mane atsuka kalašą "atostogų išėjęs" RF kariuomenės maroziukas ir grasina nušauti, aš juk, nešališkumo dėlei, turiu įsijausti į jo poziciją ir pripažinti, kad jo veiksmuose tiesos irgi esama. Gal aš ne toks jau ir geras, ne toks ir vertas gyventi, gal tikrai pasauliui be manęs bus geriau... Reikia, reikia užpuoliko poziciją įvertinti, juk ji negali būti neteisinga – tiesų daug. Jo tiesa – tik mano tiesai alternatyvi tiesa...
                  Lietuva visiems.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Dieve, gal dar apie Janukovičių pradėsim iš naujo šnekėt...
                    O iš kur tu žinai, kad melas? Kiek atsimenu, DNR makakos ten iš granatsvaidžių šaudė kur papuola, tik paskui atvyko rusų karininkai ir pradėjo juos kontroliuoti.
                    O iš kur mes žinom, kad RF kariuomenė yra Ukrainoje? Todėl kad daug įrodymų - rusiška karinė technika, belaisviai etc. Taip ir tuo atveju - įrodymų per akis, kad ukrainiečių lėktuvas paleido salvę NURSų.
                    Meluoja ir Ukraina, ir man tas labai nepatinka - rėmiau ir remsiu ukrainiečius, bet už tokį š... kritikuosiu.

                    Comment


                      Parašė abruo Rodyti pranešimą
                      Tai žinoma, juk jei į mane atsuka kalašą "atostogų išėjęs" RF kariuomenės maroziukas ir grasina nušauti, aš juk, nešališkumo dėlei, turiu įsijausti į jo poziciją ir pripažinti, kad jo veiksmuose tiesos irgi esama. Gal aš ne toks jau ir geras, ne toks ir vertas gyventi, gal tikrai pasauliui be manęs bus geriau... Reikia, reikia užpuoliko poziciją įvertinti, juk ji negali būti neteisinga – tiesų daug. Jo tiesa – tik mano tiesai alternatyvi tiesa...
                      Perfrazuojant Marių Ivaškevičių, "Parodykime jiems savo baimę ir jie galbūt irgi mūsų bijos"

                      Comment


                        Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                        O iš kur mes žinom, kad RF kariuomenė yra Ukrainoje? Todėl kad daug įrodymų - rusiška karinė technika, belaisviai etc. Taip ir tuo atveju - įrodymų per akis, kad ukrainiečių lėktuvas paleido salvę NURSų.
                        Meluoja ir Ukraina, ir man tas labai nepatinka - rėmiau ir remsiu ukrainiečius, bet už tokį š... kritikuosiu.
                        Na, jei ukrainiečių lėktuvas paleido (nors apie tai girdėjau tada tik iš visokių Lifenews), reiškia, reikėjo. Teroristų negali būti gaila.

                        Čia tas pats kaip dabar ginti nukautą Zamolskio draugą - gal nereikėjo šaudyti, juk jis irgi žmogus ir GALBŪT būtų pasidavęs, tik reikėjo gerai paprašyti...
                        Paskutinis taisė oranger; 2015.06.08, 13:45.

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Na, jei ukrainiečių lėktuvas paleido (nors apie tai girdėjau tada tik iš visokių Lifenews), reiškia, reikėjo. Teroristų negali būti gaila.

                          Čia tas pats kaip dabar ginti nukautą Zamolskio draugą - gal nereikėjo šaudyti, juk jis irgi žmogus ir GALBŪT būtų pasidavęs, tik reikėjo gerai paprašyti...
                          Palyginimas ne į temą - jei reikėjo, tai reikėjo, tik tada kodėl meluot apie "raketą, pataikiusią į kondicionierių"? Zamolskio sėbrą nušovė ir nepradėjo po to aiškint, kad girdi mes ne prie ko, jis su ginklu elgtis nemokėjo ir pats nusišovė.
                          Viskas, ką pasakė, padarė, pasakys ar padarys ukrainiečiai, yra teisinga ir šventa - kas mano kitaip, tas yra Putino trolis. Ar ne taip, oranger?
                          Paskutinis taisė Dadis; 2015.06.08, 13:55.

                          Comment


                            Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                            Viskas, ką pasakė, padarė, pasakys ar padarys ukrainiečiai, yra teisinga ir šventa - kas mano kitaip, tas yra Putino trolis. Ar ne taip, oranger?
                            Nesąmones šneki.

                            Comment


                              Parašė oranger Rodyti pranešimą
                              Nesąmones šneki.
                              Ne, čia tiesiog parodau tavo poziciją - užtenka pamatyt, kaip OptimusPrime užsipuolei.

                              Comment


                                Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                Ne, čia tiesiog parodau tavo poziciją - užtenka pamatyt, kaip OptimusPrime užsipuolei.
                                Dadis, mūsų skirtumas yra tame, kad aš žinau - kas yra teisus, o kas neteisus šiame kare, o tu sakai, kad teisių jame nebėra. Viskas.
                                Visa kita, tie visi trolinimai, aiškinimai apie kondicionierius, kažkokius nursus etc. yra iš esmės tik pliurpynė.

                                Jei tu tiki, kad tokius kaip tu "a la objektyviausius žmonijos sielų inžinierius" labai vertina priešas - tu žiauriai klysti. Juos jis gerbia mažiausiai.

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Dadis, mūsų skirtumas yra tame, kad aš žinau - kas yra teisus, o kas neteisus šiame kare, o tu sakai, kad teisių jame nebėra. Viskas.
                                  Visa kita, tie visi trolinimai, aiškinimai apie kondicionierius, kažkokius nursus etc. yra iš esmės tik pliurpynė.

                                  Jei tu tiki, kad tokius kaip tu "a la objektyviausius žmonijos sielų inžinierius" labai vertina priešas - tu žiauriai klysti. Juos jis gerbia mažiausiai.
                                  Oranger, įsivaizduok sau aš irgi žinau, kas teisus - tai Ukraina, be jokių išlygų.
                                  Kita vertus, ir teisioji pusė gali meluoti, daryti negerus darbus ir pan. - skirtingai nei tu aš tokių dalykų pro akis ir ausis nepraleidžiu.

                                  Comment


                                    Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                    Oranger, įsivaizduok sau aš irgi žinau, kas teisus - tai Ukraina, be jokių išlygų.
                                    Kita vertus, ir teisioji pusė gali meluoti, daryti negerus darbus ir pan. - skirtingai nei tu aš tokių dalykų pro akis ir ausis nepraleidžiu.
                                    Tai aš gerbiu tavo pasirinkimą, gali neabejoti. Juk tai ne tavo šalies karas.
                                    Bet man yra kitaip, nes aš esu dviejų šalių žmogus ir negaliu būti objektyvus. Tik tą ir noriu pasakyti.
                                    Kare įsijungia visai kiti mechanizmai - atbunka sąžinė, žmogiškumas ir užuojauta artimam irgi išgyvena stiprias korekcijas. Tai neišvengiama ir tą savo akimis mačiau Donbase. Neduokdie tą išgyventi žmonėms Lietuvoje.

                                    Comment


                                      Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                      Kita vertus, ir teisioji pusė gali meluoti, daryti negerus darbus ir pan.
                                      O ar gali būti kitaip? Karas yra karas ir visos priemonės besiginančiai pusei yra geros ir pateisinamos. Sakykim, britai II pasauliniame kare ir melavo, ir darė negerus darbus, bet ar juos kas dėl to smerkia? Turbūt nereikėjo vokiečių apgaudinėti ir visaip meluoti kad išsilaipins ne Kale bet Normandijoje?

                                      Comment


                                        Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                        O ar gali būti kitaip? Karas yra karas ir visos priemonės besiginančiai pusei yra geros ir pateisinamos. Sakykim, britai II pasauliniame kare ir melavo, ir darė negerus darbus, bet ar juos kas dėl to smerkia? Turbūt nereikėjo vokiečių apgaudinėti ir visaip meluoti kad išsilaipins ne Kale bet Normandijoje?
                                        Kitoje temoje kaip tik smerkėte sovietus, kad su naciais negražiai elgėsi, žudė, prievartavo ir visaip kitaip engė. Tad kodėl britai ar amerikiečiai šiuo atveju geresni?
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                          Kitoje temoje kaip tik smerkėte sovietus, kad su naciais negražiai elgėsi, žudė, prievartavo ir visaip kitaip engė. Tad kodėl britai ar amerikiečiai šiuo atveju geresni?
                                          Tai jums sovietai ir britai vieno lizdo paukščiai? Britai pradėjo karą ar Hitleris su savo draugeliu Stalinu? Britai užpuolė Lenkiją ar šitie du diktatoriai iš abiejų pusių?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X