Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos informacinis karas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jaunimo, šnekančio rusiškai ar besiklausančio tokios muzikos, apskritai marozų nemačiau jau kokius 3 metus. Vilniuje. Užtat tikrai esu matęs ne vieną taip besielgiantį kokių 30+ metų amžiaus.

    Comment


      Parašė keen Rodyti pranešimą
      Nepainioju.
      Tada meluojat? Pas mane Vinita ir yra anglų kalba šie kanalai. Maža to, prieš kažkiek laiko pakeitė pirminę kalbą. T.y. visokie discovery ir natgeo buvo rusų kalba, norint angliškai reikėdavo perjiungt kad ji būtų.Dabar gi priešingai. O jei likus analoginė tv ir televizorius senas be tokios funkcijos keitimo, tai rusų kalbos išvis neįmanoma nustatyt

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Jaunimo, šnekančio rusiškai ar besiklausančio tokios muzikos, apskritai marozų nemačiau jau kokius 3 metus. Vilniuje. Užtat tikrai esu matęs ne vieną taip besielgiantį kokių 30+ metų amžiaus.
        Vat būtent. Tie marozėliai, paveikti ruskyno "kultūros" anksčiau buvo gana dažnas reiškinys. 90's jie buvo vaikai, 2000's dvidešimtmečiai, o dabar tiems patiems chroniams jau 30+ ir jie pamažu eina į socialines ir istorijos paraštes ir nebėra vadintini jaunimu. Nekalbant apie vyresnius.

        Užtat nelabai įsivaizduoju tokių 20-mečių ar jaunesnių šiais laikais. Nebent vienas kitas rusakalbis, ištikimas tėvų įpročiams?

        Comment


          Užtat nelabai įsivaizduoju tokių 20-mečių ar jaunesnių šiais laikais.
          Septintokai stovi palei mokyklą, rūko ir virtuoziškai keikiasi rusiškai.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą

            Užtat nelabai įsivaizduoju tokių 20-mečių ar jaunesnių šiais laikais. Nebent vienas kitas rusakalbis, ištikimas tėvų įpročiams?
            Su dabartiniais 20-čiais sunkiau spręsti, nes dalis jų nesusiformavę kaip asmenybės, dalis tiesiog apolitiški. Bet bendrai imant tendencija yra gera. Tikrų "vatnikų" tarp jaunimo labai mažai. Daugiau yra liumpenizuotų, nesuvokiančių pasaulio, a la pilietis Molotkovas.

            Comment


              Parašė J.U. Rodyti pranešimą
              Septintokai stovi palei mokyklą, rūko ir virtuoziškai keikiasi rusiškai.
              Na rusiškai keikiuosi ir aš. Ir užsieniečiai gyvenantys Lietuvoje. Tai nėra labai patikimas rodiklis.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Na rusiškai keikiuosi ir aš. Ir užsieniečiai gyvenantys Lietuvoje. Tai nėra labai patikimas rodiklis.
                Tai patriotizmo trūkumo rodiklis, netgi nekalbant apie kultūrą.

                Comment


                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                  Tai patriotizmo trūkumo rodiklis, netgi nekalbant apie kultūrą.
                  O kaip jūs pats keikiatės? Su keiksmažodžiais problema ta, kad jų nėra lietuviškų, panašiai kaip ir su tam tikrais tarptautiniais žodžiais, kada tenka vartoti angliškus, nes nėra tikslių lietuviškų atitikmenų, arba tie atitikmenys iš 2-3 žodžių ir nepraktiški.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Kad lietuviška kontrpropaganda negali paveikti Rusijos tai gana aišku, bet kas daugiau gali paveikti?
                    Prie ko čia Rusija? Lietuvos gerbūviui svarbiausia yra paveikti Lietuvos žmonių mąstyseną.
                    Parašė John
                    Jis tiesiog tebegyvena LTSR ir galvoja, kad Brežnevas vis dar gyvas ir tebevaldo.
                    Skirtingai nuo tavęs aš gyvenu Lietuvoje, o ne anglijoje.
                    Parašė John Rodyti pranešimą
                    Na rusiškai keikiuosi ir aš. Ir užsieniečiai gyvenantys Lietuvoje. Tai nėra labai patikimas rodiklis.
                    nesutinku su tavimi. Matosi, kad gyvendamas anglijoje nežinai nieko apie Lietuvos gyvenimą.
                    Parašė taspac
                    Aleksio yra zmogus nereaguojantis i argumentus. Kazkuriam poste jis yra tiesiai sviesiai parases "as esu visada teisus"
                    Taip, aš visada esu teisus.
                    Paskutinis taisė Aleksio; 2016.12.21, 12:39.
                    Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                    Comment


                      Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                      Tai patriotizmo trūkumo rodiklis, netgi nekalbant apie kultūrą.
                      O pakrautas automobilis ir paruoštas bėgimui karo atvėju ar yra nėra patriotizmo trūkumas?
                      Nors su kai kuo galima sutikt. Aš ir matęs jaunesnių nei 30 piliečių(netgi jaunenių nei 20) besiklausančių rusiškos muzikos.Klausimas tik kiek jie ten išvis supranta apie ką tos dainos O teigiantys, kad tokių arba nėr arba labai mažai tai gan įdomiai atrodo.Lyg su rožiniais akiniais. Pilna profilių facebooke su rusiško stiliaus coveriais, kietom frazėm, nuotraukom tam tikro stiliaus mašinų, mėgstamų rusų mafijozų, coveriai su "blatnom frazėm", pezalais apie paniatkes ir t.t. Bet čia galbūt labiau brendimo bėdos nors tenka i matyt kaip jaunuoliai karo tematika bando aiškint apie rusiškos karinės technikos pranašumą prieš JAV ar Britanijos. Čia jau įdomiau ar prisiskaito kažkur forumuose kur rusiškos technikos megėjai rašinėja ar perdozavę visokių online žaidimų apie tankus

                      Comment


                        Parašė mag Rodyti pranešimą
                        O pakrautas automobilis ir paruoštas bėgimui karo atvėju ar yra nėra patriotizmo trūkumas?
                        Ne. Kai pradėsit aštuntą dešimtį, pabandykit palakstyti grioviais nešinas šautuvu.

                        Comment


                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          O šiaip jau kažkoks totalus absurdas dalyvauti šalyje, kurios žvalgyba (!) užsiima... myžaliukų kaitaliojimu. Ir kurios politikai viešai piktinasi, kad jų sportininkams neleidžiama naudoti preparatų, nes "visi tai daro".
                          Bus mažiau tų varžybų - per porą dienų iš Rusijos atimtas biatlono pasaulio taurės etapas, greitojo čiuožimo pasaulio taurės finalas, slidinėjimo pasaulio taurės finalas.
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Vakar netyčia pasiklausiau "Pūko" radijo. Ir, pagalvojau, kur aš esu. Be įvairiausių diskusijų apie "driežažmogius", sužinojau kad jau 25 metus gyvenu fašistinėje diktatūroje po 1990 m. kovo mėn. "landzberginio" perversmo... Iš "diskusijų" tono susidariau vaizdą, kad tai ne šiaip sau "nuomonė", o, pasirodo, redakcijos ar savininkų remiama rimta politinė kryptis.
                            Štai jums ir "Rusijos" propaganda.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              Vakar netyčia pasiklausiau "Pūko" radijo. Ir, pagalvojau, kur aš esu. Be įvairiausių diskusijų apie "driežažmogius", sužinojau kad jau 25 metus gyvenu fašistinėje diktatūroje po 1990 m. kovo mėn. "landzberginio" perversmo... Iš "diskusijų" tono susidariau vaizdą, kad tai ne šiaip sau "nuomonė", o, pasirodo, redakcijos ar savininkų remiama rimta politinė kryptis.
                              Štai jums ir "Rusijos" propaganda.
                              Tada pasidaro įdomu iš kokių realių šaltinių tas radijas finansuojamas.

                              Comment


                                Nesusilaikiau be sarkazmo. Gal iš seimo nario algos finansuojamas?

                                Comment


                                  Kovoti reikia nuolat ir negailestingai

                                  Drama Šimonyse: meras liepė nuplėšti eglės viršūnę
                                  Kupiškio rajono Šimonių miestelio gyventojai šių metų šventes atsimins ilgai: rajono meras konservatorius Dainius Bardauskas pareikalavo nuimti esą sovietmečio simbolį – eglės viršūnėje suspindusią penkiakampę žvaigždę.
                                  Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=73279244

                                  Comment


                                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                    Kovoti reikia nuolat ir negailestingai

                                    Drama Šimonyse: meras liepė nuplėšti eglės viršūnę

                                    Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithu....d?id=73279244
                                    Galėtų tuo pačiu pasiūlyti ir amerikiečiams užsipaišyti žvaigždes ar bent kampus "užapvalinti".

                                    https://upload.wikimedia.org/wikiped...ster_III_6.jpg
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Galėtų tuo pačiu pasiūlyti ir amerikiečiams užsipaišyti žvaigždes ar bent kampus "užapvalinti".

                                      https://upload.wikimedia.org/wikiped...ster_III_6.jpg
                                      Ir... o Dydysis Siaube - penkiakampės žvaigždės Europos vėliavoje:

                                      Comment


                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Drama Šimonyse: meras liepė nuplėšti eglės viršūnę

                                        ... pareikalavo nuimti esą ...
                                        tai kaip ten iš tikrųjų: pareikalavo nuplėšti, ar visgi nuimti ??? Ir pareikalavo, ar liepė ?

                                        Juk taip 'atmosferiškai' galima pavaizduoti kad ir sekantį informacinį vaizdelį:

                                        "okupacinei administracijai atstovaujantys smetoniniai nacionalistai prievarta vertė vietinius gyventojus krauju prasruvusiais pirštais draskyti nuo protėvių gryčių niekuo dėtas lenkiškas raides, nes būtent taip buvo paliepta administracinio okupacinės valdžios teismo sprendime"
                                        kažkodėl man neatrodo, kad senamnamui patiktų tapat intonacija tokiam kontekste?
                                        blaivumas išlaisvina

                                        Comment


                                          Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                          Taip, aš visada esu teisus.
                                          Labai gerai apie tokius rašoma čia - Daningo-Kriūgerio efektas: kai nevargina protingos abejonės
                                          Šis reiškinys yra neatsiejama žmogaus prigimties dalis. Mokslininkai ją pavadino "Daningo-Kriūgerio efektu". Kuo žmogus mažiau žino ir geba, tuo jis labiau įsitikinęs, jog žino ir geba...
                                          Dažnas žmogus, kurio išsilavinimas, kvalifikacija, gebėjimai ir mąstymas - riboti, yra įsitikinęs, kad jo sprendimai visada teisingiausi. Tokia nuostata turi psichologinės gynybos pobūdį. Nekompetentingi asmenys aklai gina savo požiūrį į situaciją, nes jaučia: vos tik įsileis į galvą mintį, jog yra neteisūs, juos nustums protingesni ir talentingesni.

                                          Tarp gabių, protingų bei talentingų yra pastebimas atvirkščias efektas. Kuo geresni žmogaus mąstymo gebėjimai, kuo platesnis jo akiratis, tuo aiškiau jis supranta, kokie sudėtingi yra tikrovės dėsniai ir kiek mažai jis žino bei gali. Tokie žmonės nuolat veržiasi mokytis ir praktikuotis, lygindami save su aukštesnio rango meistrais. Įsitikinimas, jog žino ir geba nepakankamai, verčia juos nuolat abejoti savo teisumu, sprendimais ir pernelyg kukliai vertinti savo gebėjimus bei vietą visuomenėje.

                                          Taigi kuo žmogus mažiau kompetentingas, tuo geresnę nuomonę jis turi apie savo gebėjimus, ir atvirkščiai: kuo žmogus daugiau supranta, tuo labiau jis linkęs manyti, jog aplinkiniai vertina jo gebėjimus taip pat kukliai, kaip ir jis pats.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X