Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos vidaus politika. Putino režimo griežtėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Mano nuomone, kaip vienas iš galimų variantų, būtų toks, kad Donbasas grįš į Ukrainos sudėtį su plačia autonomija, tik ten stovės
    lyg dabar ten ne rusai su jų pasamdytais kaukaziečiais yra įkūrę autonomiją.

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Rusijos karinės bazės, kaip jų saugumo garantas.
    Ateini pas kaiminą, nužudai jį ir pareiški, nuo šiol aš čia gyvenu, aš būsiu saugumo garantas.

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą
      kgb klanui, tiems kam tu apgailėtinai nusilenki, tai yra pagrindinė priemonė.
      Tu kada nors bandei įsigilint į savo vartojamų išsireiškimų reikšmę? Nu tarkim kas yra tas kgb klanas ir kaip jis realybėj funkcionuoja, ir jeigu iš tikrųjų toks yra, tai kokie jo motyvai ir tikslai. Nes daug kas kartoja visokias nesąmones(kgb klanas, mongoloidai ir t.t.) kažkur išgirdę, net nesusimąstydami ką šneka, vietoj to kad be emocijų pabandyt panagrinėt, pastatyt save į jų vietą, kad pamatyt kaip viskas gali atrodyt kitu kampu, nuėmus propogandos sluoksnį. Gal tada pradėsi blaiviau ir kritiškiau viską vertint, o ne tik juoda-balta.

      Comment


        Parašė andyour Rodyti pranešimą
        lyg dabar ten ne rusai su jų pasamdytais kaukaziečiais yra įkūrę autonomiją.



        Ateini pas kaiminą, nužudai jį ir pareiški, nuo šiol aš čia gyvenu, aš būsiu saugumo garantas.
        Žinok pats Putinas, Kremliuje, savo kabinete, asmeniškai kiekvieną samdė ir iš savo piniginės išsitraukęs iš kišenės sumokėjo(be to doleriais) tiems kaukaziečiams...

        Tai čia reikia klausti pačių žmonių, kurie gyvena ir kenčia nuo to karo. Kurių šeimos nariai žūsta ir kurių namai yra griaunami. Jie ir pasakytų kokie iš kurios pusės atėję kaimynai juos žudė ir ar reikia jiems Rusijos karinių bazių ar ne.

        Comment


          Ne. Žinok, Putinas sėdi savo kabinete ir nieko nežino apie ginkluotus barzdočius su Kamazais pjaunačius iš Čečėnijos į Ukrainą. Arba per Maskvos karinį komisariatą verbuojamus kovotojus.
          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            ai, atsibodo jau tas bybiagalvis, tikrai net neįdomu, intelekto nulis...
            Vienintelis vertas dėmesio dalykas, kad potencialus stribas yra.
            Stribe tu stribe... Niekas nei iš tėvų, nei iš senelių net nebuvo partiniai(skirtingai nei tas pats Landsbergis "dėl kurio aš gyvenu laisvoj Lietuvoj" ar Grybauskaitė buvusi KGB klano narė ir NKVDisto dukra). Kaip tik savaitgalį varčiau prosenelio tarpukario laikų diplomus Smetonos pasirašytus(savanorių kūrėjo ir pan.) ir medalius.

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Žinok pats Putinas, Kremliuje, savo kabinete, asmeniškai kiekvieną samdė ir iš savo piniginės išsitraukęs iš kišenės sumokėjo(be to doleriais) tiems kaukaziečiams...
              tai ne, jie patys nusipirko rusiškos technikos, susimetė ant šašlų ir atvarė žudyti ukrainiečių. Putino nepaminėjau, bet matau, tavo tobulo šeimininko protretas tau giliai įstrigęs į vergo psichiką.

              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              Tai čia reikia klausti pačių žmonių, kurie gyvena ir kenčia nuo to karo. Kurių šeimos nariai žūsta ir kurių namai yra griaunami. Jie ir pasakytų kokie iš kurios pusės atėję kaimynai juos žudė ir ar reikia jiems Rusijos karinių bazių ar ne.
              Keista, kad jiems nekyla klausimų, kodėl Rusijos desantas ir ginkluoti čėčėnai Ukrainos teritorijoje žudo ukrainiečius?

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Kaip tik savaitgalį varčiau prosenelio tarpukario laikų diplomus Smetonos pasirašytus(savanorių kūrėjo ir pan.) ir medalius.
                Manai, kad kas nors iš čia esančių tiki apskritai ką tu rašai? Jei tai ir tiesa, tai tavo nuolankumas Rusijos valdžiai, nekompensuoja to. Vis ieškai būdų kaip pateisinti savo nuolankų patarnavimą kgb klanui.

                Comment


                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                  Ne. Žinok, Putinas sėdi savo kabinete ir nieko nežino apie ginkluotus barzdočius su Kamazais pjaunačius iš Čečėnijos į Ukrainą. Arba per Maskvos karinį komisariatą verbuojamus kovotojus.
                  Kad Rusijos armijos daliniai ten nekariauja, tai nei kiek neabejoju. O vat kas liečia ginkluotę ir aš norėčiau apie tai sužinoti iš objektyvių šaltinių. Kiek kokios ginkluotės buvo pačiose Donecko ir Lugansko srityse ir kiek kokios ginkluotės dabar turi separatistai. Taip pat būtų įdomu sužinot tarptautinių stebetėjų užfiksuotus duomenis dėl sienos kirtimo. Bet norisi sužinot tiesą iš objektyvių šaltinių, o ne iš melagio Lysenkos pasakų ar SBU fake'ų.

                  Comment


                    Parašė andyour Rodyti pranešimą
                    tai ne, jie patys nusipirko rusiškos technikos, susimetė ant šašlų ir atvarė žudyti ukrainiečių. Putino nepaminėjau, bet matau, tavo tobulo šeimininko protretas tau giliai įstrigęs į vergo psichiką.



                    Keista, kad jiems nekyla klausimų, kodėl Rusijos desantas ir ginkluoti čėčėnai Ukrainos teritorijoje žudo ukrainiečius?
                    Yra toks žurnalistas iš Vakarų Ukrainos, Ruslan Kocaba(jei neklystu). Jis buvo Luganske ir iš ten darė reportažus, net su tais "teroristais" bendravo ir šiaip žmones kalbino miesto centre. Ir kalbėjo ukrainietiškai, ne tik rusiškai(be to net pasakė, kad gerbia Banderą). Bet kažkaip niekas jo nenužudė, net nesumušė. Paisieškok youtube jo video pokalbių su luganskiečiais bei interviu per vieną Ukrainos kanalą. Kalba ukrainietiškai, bet jeigu supranti rusiškai tai bent esmę suprasi, kaip ir aš supratau.
                    Todėl gal pabaikim švaistytis tom nesamonėm kaip "važiavo žudyt ukrainiečių".

                    Comment


                      Parašė andyour Rodyti pranešimą
                      Manai, kad kas nors iš čia esančių tiki apskritai ką tu rašai? Jei tai ir tiesa, tai tavo nuolankumas Rusijos valdžiai, nekompensuoja to. Vis ieškai būdų kaip pateisinti savo nuolankų patarnavimą kgb klanui.
                      Koks dar nuolankumas Rusijos valdžiai? Aš nei su Rusijos, nei su Lietuvos, nei kitų šalių valdžiom ir politinėm partijom nesu susijęs, niekas man nei rublių, nei eurų nemoka. Aš tik turiu susidaręs savo nuomonę apie tai kas vyksta iš to ką matau. O kad aš "advokatauju" Rusiją, tai yra tik balanso atstatymas, nes dabar varoma į vienus vartus, viskas kas vyksta Rusijoj ir su ja susiję rodoma tik blogai, Rusijos armija kas savaitę tūkstančiais važiuoja "žudyt ukrainiečių", o vat Ukrainoj viskas beveik tobula ir tobuli, nuostabūs žmonės ir Porošenka, ir kaukėtas pravosekas mėtantis molotovo kokteluis ar gauja spardantys milicininką, ir Ukrainos armija visai nebombarduoja Donecko, viskas ten nuostabu. Tai natūralu, kad matant tokius propogandos ir realybės neatitikimus, savaime atsiranda tam atmetimo reakcija.
                      Jeigu gyvenčiau pvz. Rusijoj, lygiai taip pat "advokataučiau" į priešingą pusę, ten kur matyčiau melą ir su realybe prasilenkiančią propogandą iš jų pusės.

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Yra toks žurnalistas iš Vakarų Ukrainos, Ruslan Kocaba(jei neklystu). Jis buvo Luganske ir iš ten darė reportažus, net su tais "teroristais" bendravo ir šiaip žmones kalbino miesto centre. Ir kalbėjo ukrainietiškai, ne tik rusiškai(be to net pasakė, kad gerbia Banderą). Bet kažkaip niekas jo nenužudė, net nesumušė. Paisieškok youtube jo video pokalbių su luganskiečiais bei interviu per vieną Ukrainos kanalą. Kalba ukrainietiškai, bet jeigu supranti rusiškai tai bent esmę suprasi, kaip ir aš supratau.
                        Todėl gal pabaikim švaistytis tom nesamonėm kaip "važiavo žudyt ukrainiečių".
                        Nuvažiuok į Ukrainą, pavaikščiok po Kijevo ar Lvovo gatves, pasikalbėk rusiškai su vietiniais gyventojais, niekas tavęs už tai nemuš. Todėl gal pabaik švaistytis kremliškomis propagandinėmis nesamonėmis kaip ražkas ruošėsi daryti etninius valymus Ukrainos rytuose ir Kryme. Niekas to neplanavo. Ir būtų ten taikus gyvenimas, jeigu ne žalieji žmogeliukai.
                        Paskutinis taisė Aleksio; 2014.11.05, 07:38.
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          Kad Rusijos armijos daliniai ten nekariauja, tai nei kiek neabejoju. O vat kas liečia ginkluotę ir aš norėčiau apie tai sužinoti iš objektyvių šaltinių. Kiek kokios ginkluotės buvo pačiose Donecko ir Lugansko srityse ir kiek kokios ginkluotės dabar turi separatistai. Taip pat būtų įdomu sužinot tarptautinių stebetėjų užfiksuotus duomenis dėl sienos kirtimo. Bet norisi sužinot tiesą iš objektyvių šaltinių, o ne iš melagio Lysenkos pasakų ar SBU fake'ų.
                          "Atostogaujantys" ir "pasiklydę" RF kareiviai Ukrainos teritorijoje, "mįslingai" žuvusių RF karių kapai, ištisos RF kariuomenės kolonos Lugansko srityje rugpjūčio gale-rugsėjo pradžioje, karinė technika ir ginkluotė, kurios negamina Ukraina, separatistų rankose - įrodymų pilnas internetas, ir forume apie tai "n" kartų buvo rašyta (su foto/video įrodymais, kai kurie - net iš rusiškų TV kanalų), o šitam tai nieko neįrodysi... Kai kaunaz sapalioja apie Rusijos interesus Ukrainoje, JAV kišimąsi į pasaulinius reikalus, fašistuojančius ukrainiečius ir pan., tai baika - iš tiesų nėra viskas taip jau labai vienareikšmiška, bet kai pradeda neigt akivaizdžius dalykus, tai nerealiai siutina.

                          Comment


                            Doleris rublio atžvilgiu auga lyg ant mielių, turbūt jau šiandien perkoks tokį morališkai šlykščią 45 rublių už dolerį ribą, o per savaitę turbūt perkops žudančią 50 rublių už dolerį ribą. Nafta toliau pinga, tad rusai jau galėtų rengti putino žiemos rūmų pogromą.
                            Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                            Comment


                              Senovės filosofas yra pasakęs: "Klysti gali kiekvienas, bet atkakliai klysti gali tik kvailys". Šitai labai tinka kai kuriems čia atkakliai peršantiems savo nuomonę.

                              Comment


                                aš tada po tų nevispročių mitingo Kaune juokavau, kad tas cypiantis jaunuolis juoda berete Forumo_Dalyvis, bet atrodo nepažinau tikrojo herojaus.

                                http://youtu.be/17M1fLZWD1k?t=3m31s

                                kaunaz, prisipažinsi pats?

                                Comment


                                  Parašė J.U. Rodyti pranešimą
                                  Senovės filosofas yra pasakęs: "Klysti gali kiekvienas, bet atkakliai klysti gali tik kvailys". Šitai labai tinka kai kuriems čia atkakliai peršantiems savo nuomonę.
                                  Santariškių medikai tai sako, kad kai kurie pacientai "turi ryšį su kosmosu". Baigsis pilnatis, baigsis ir šitie rašinėjimai. Iki kito karto.

                                  Comment


                                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                    Todėl gal pabaikim švaistytis tom nesamonėm kaip "važiavo žudyt ukrainiečių".
                                    Tu Ukraniečių motynoms taip pasakyk, kodėl tūkstančiai jų vaikų mirė. Kai turėsi vaikų, suprasi. Lengva tau prie monitoriaus taukšti apie dalykus, kurių dar pats nesupranti.
                                    Paskutinis taisė andyour; 2014.11.05, 10:21.

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      Aš tik turiu susidaręs savo nuomonę apie tai kas vyksta iš to ką matau.

                                      Nes tu žiūri tik vieną TV kanalą, skirtą kremliaus propagandai, kuris nukreiptas pateisinti ukrainiečių žudymą.



                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      O kad aš "advokatauju" Rusiją, tai yra tik balanso atstatymas
                                      Tu advokatauji ukraniečių žudikams, tokiu būdu pats prisidėdamas prie ukrianiečių žudymo. Ir kokia tavo moralė, jei tą savo menamą balansą atstatynėji per ukrainiečių mirtis, per motynų brangiausius sūnus? Jei kaip sakei, tau nemoka už tai rublių, tai greičiausiai jausdamasis gyvenime nieku, ieškai kaip save pateisinti šiame gyvenime. Būdamas nuolankus Rusijos valdžiai, nuolat pasitarnaudamas jai, tu su ja susitapatini ir pradedi jaustis fiziškai galingesnis. Nes tik per fizinę jėgą, šiuo atveju per ukrainiečių mirtis, tu pasijauti stipresnis.
                                      Paskutinis taisė andyour; 2014.11.05, 12:35.

                                      Comment


                                        Parašė Aleksas666 Rodyti pranešimą
                                        Doleris rublio atžvilgiu auga lyg ant mielių, turbūt jau šiandien perkoks tokį morališkai šlykščią 45 rublių už dolerį ribą, o per savaitę turbūt perkops žudančią 50 rublių už dolerį ribą. Nafta toliau pinga, tad rusai jau galėtų rengti putino žiemos rūmų pogromą.
                                        Faktas, kad kremlius nedrįs mažinti atlyginimų prie sparčiai augančių kainų. Vadinasi, teks smarkiai susiveržti diržus, nebeužteks kapeikų kariniam biudžetui.

                                        Comment


                                          Stripsnis iš 15min.lt: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...#ixzz3IBzGaoG2

                                          Moteris: Rašantys žmonės iš tikrųjų nesupranta, ką jie daro. Jie turi tam tikras žymes, kurias turi panaudoti tekste, todėl jie rašo apie jas net nesusimąstydami. Kažkada net buvo tema „mano santykiai yra kaip Ukrainos politika“ arba „Žinote, mano buvęs draugas – visai kaip Porošenka“. Tuomet tu komentuoji.

                                          Komentuoti yra daug smagiau – užsikabini ant autoriaus teksto minusų, tačiau galiausiai vis tiek turi pagirti ką nors iš Rusijos valdžios.

                                          Tiesą sakant, tai vienintelis būdas bent kiek mėgautis tokiu darbu. Komentatoriaus darbas – sukelti diskusiją po žinute, kuri kitaip niekam nebūtų įdomi. Mums nereikėjo užsipuldinėti geriausiųjų tinklaraštininkų. Galėdavom kritikuoti prastą autoriaus stilių, gramatiką, iš jo tyčiotis. Daugelis žmonių mūsų biure gerai nemokėjo rusų kalbos, nors sakoma, kad už V.Putiną balsuoja išsilavinę žmonės...
                                          Labai prašau atkreipti dėmesį ir nesiduoti provokuojamiems trolių.
                                          Lietuva visiems.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X