Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rusijos - Ukrainos karas 2014-2016 m. Rusijos grėsmė Baltijos šalims

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    ieno feisbuko -- Šoigu? Rogozino? Girkino? Šiaip viskas aišku be paveiksliuko: Točka-U, Iskander, S-400 Karaliaučiaus gubernijoj ir nereikia net rodyklių piešti. Kaip ten mūsuose su priešraketine gynyba?
    Iš mano facebooko draugo profilio, pats sumąstė ir papaišė-pakankamai logiškai nors ir ne be trūkumų.
    kokia dar priešraketinė gynyba su "išdidintu nerealiai biudžetu" po visų padidinimų net apie 0,9 proc. nuo BVP siekiančiu.

    Comment


      Per radio girdėjau, kad 75% viso NATO biudžeto skiria JAV, tai tas mūsų papildomas 1% nuo BVP būtų lašas jūroje tiesiogine prasme ir realiai nieko nekeistų.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
        Per radio girdėjau, kad 75% viso NATO biudžeto skiria JAV, tai tas mūsų papildomas 1% nuo BVP būtų lašas jūroje tiesiogine prasme ir realiai nieko nekeistų.
        Ė, tai davai siūlom išvis 0,1 proc. nuo BVP - nes tai nieko nekeistų. Gerai čia suvedei. Profas
        Show must go von!

        Comment


          Parašė VNS Rodyti pranešimą
          Ė, tai davai siūlom išvis 0,1 proc. nuo BVP - nes tai nieko nekeistų. Gerai čia suvedei. Profas
          Argi ne taip? Čia labiau simbolinę reikšmę turi tas procentas nuo bvp, ar bus 0.1% ar 10%. Svarbu parodyti, kad "prisidedama" prie NATO gynybos, bet realiai vis tiek viskas priklauso tik nuo JAV.
          Flickr

          Comment


            Parašė evvt Rodyti pranešimą
            kam tiek arogancijos? Ir be to ner cia jokios "pribaltikos",nebent sukoloradejusiu zombiuku galvelese.
            Jokios arogancijos nėra. Turint galvoj, kad vietiniai marozai, nors ir beklausantys rusiškos muzikos, laisvai sutvarkytų koloradus dėl jų pažiūrų, tai galit būt ramūs. Juolab neturim tokių baisių regionų, kokius turi Ukraina. Vilniaus krašte tokius jei ne vietiniai, tai jėgos struktūros patvarkytų.

            Comment


              Klystat ir pakankamai stipriai. 10 proc. nuo BVP skiriant gynybai, po 10 metų mūsų gynybinių pajėgumų nepažintumėte
              Aš, žinoma, tiek nesiūlau ir net fantazija sunkiai tempia apie visas gynybines gėrybes, kurias galėtume turėti. Visgi tai būtų REALI regiono jėga.

              Comment


                Šiandien man toks nutikimas buvo. Važiavau su mašina Žalgirio g. Vilniuje, pirmoje juostoje sustojau prie šviesoforo (užsidegė raudona). Šalia, antroje juostoje, sustojo kažkoks džipas. Žiūriu, kabo "koloradinės" juostelės viduje. Bičas (vairuotojas) kaip tik į mane pažiūrėjo. Parodžiau jam, kad nuimtų. O jis man "faką" atkišo Kaip tik žalia užsidegė, jis paspaudė ant "gazo" ir nuvažiavo pirmas. Numeriai baltarusiški. Nenorėjau pažeidinėti taisyklių ir lenktynių su juo daryt...

                Comment


                  Aš į Rusiją su lietuviška vėliavėle važiuočiau, tai man jei kas nors lieptų nusiimt, privalėčiau, nes vietinis taip liepė?

                  Comment


                    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                    Aš į Rusiją su lietuviška vėliavėle važiuočiau, tai man jei kas nors lieptų nusiimt, privalėčiau, nes vietinis taip liepė?
                    Esminis skirtumas, kad Lietuva nėra padarius jokių nusikaltimų, kad turėtum gėdytis rodyti, kad esi lietuvis.

                    O į Anglija įvažiavęs su Nacių Vokietijos vėliavėle - turėtum ne tik nusiimti, bet dar ir policijos komisariate pasedėtum.

                    Išvada - geriau neremti nusikaltėlių ir nereikės pyktis su pasauliu.

                    Comment


                      Parašė tajus Rodyti pranešimą
                      Esminis skirtumas, kad Lietuva nėra padarius jokių nusikaltimų, kad turėtum gėdytis rodyti, kad esi lietuvis.

                      O į Anglija įvažiavęs su Nacių Vokietijos vėliavėle - turėtum ne tik nusiimti, bet dar ir policijos komisariate pasedėtum.

                      Išvada - geriau neremti nusikaltėlių ir nereikės pyktis su pasauliu.
                      O tai, kad karo nugalėtojų simbolį pasiimė ir nuvalkiojo kažkokie runkeliai, tai jau blogybė? Oficialiai niekur neuždrausta, tad diskusijų iki soties gali būt šia tema. Esmė tame, kad gal jis visiškai neturi net bendros minties su ukrainietiškais vabalais, tačiau jau iškart nurašomas. Panašiai būtų tas pats, kas lietuvis saulės ženklą pasikabintų.

                      Comment


                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                        Aš į Rusiją su lietuviška vėliavėle važiuočiau, tai man jei kas nors lieptų nusiimt, privalėčiau, nes vietinis taip liepė?
                        Ten nebuvo Rusijos vėliava.

                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                        O tai, kad karo nugalėtojų simbolį pasiimė ir nuvalkiojo kažkokie runkeliai, tai jau blogybė? Oficialiai niekur neuždrausta, tad diskusijų iki soties gali būt šia tema. Esmė tame, kad gal jis visiškai neturi net bendros minties su ukrainietiškais vabalais, tačiau jau iškart nurašomas. Panašiai būtų tas pats, kas lietuvis saulės ženklą pasikabintų.
                        Tai ne "karo nugalėtojo" simbolis, o Rusijos šovinizmo simbolis. Tas pats kaip kūjis su pjautuvu, tik dar blogiau. Paskaityk istoriją.
                        Paskutinis taisė oranger; 2014.09.16, 19:43.

                        Comment


                          Parašė oranger Rodyti pranešimą
                          Ten nebuvo Rusijos vėliava.
                          Aš ant pavarų svirties lietuvišką silikoninę apyrankę uždėjęs. Irgi nėra vėliava, bet simbolis atitinkamas. Teoriškai, Rusijoje būčiau fašistas.

                          Tai ne "karo nugalėtojo" simbolis, o Rusijos šovinizmo simbolis. Tas pats kaip kūjis su pjautuvu, tik dar blogiau. Paskaityk istoriją.
                          Ukrainietiška propoganda nesnaudž

                          „Georgijaus juostelės, kurios turėtų reikšti Raudonosios armijos pergalę kare su fašizmu ir žymėti sovietinės kariuomenės nuopelnus, šiandien taip pat yra ir tautinę nesantaiką skatinantis simbolis. Tokiu jis tapo nuo Krymo okupacijos. Iki Krymo okupacijos ir Maidano šito ženklo nebuvo galima laikyti nesantaiką kurstančiu simboliu

                          http://www.delfi.lt/news/daily/lithu...#ixzz3DVAy3byu
                          Šv. Jurgio ordinas buvo įkurtas 1769 m. 1806 m. Rusijos kariuomenėje buvo įvestos Jurgio vėliavos, kuriomis apdovanodavo dalinius. Vėliavos viršūnėje būdavo Jurgio kryžius, o po antviršiu būdavo parišamas 4,44 cm pločio Georgijaus kaspinas juodomis ir oranžinėmis juostelėmis su kutais.

                          Tarybų Sąjungoje juosta buvo įtraukta į apdovanojimų sistemą kaip Gvardijos juosta. 1943 m. Georgijaus juosta buvo naudota kaip Šlovės ordino ir medalio „Už pergalę prieš Vokietiją“ atributas. Juosta buvo naudojama gvardijos dalinių ir laivų vėliavose.

                          http://lt.wikipedia.org/wiki/Georgijaus_juosta
                          Jos istorija kyla nuo įteikiamo kariams Švento Georgijaus ordino, įkurto 1769 m. lapkričio 26 d. imperatorės Jekaterinos II, juostos. Juodai-geltonos juostos spalvos Rusijoje tapo karinio narsumo ir šlovės simboliu. Jos atkartoja Rusijos Imperijos valstybinio herbo spalvas: juodas dvigalvis erelis auksiniame fone. Pirmutinio pavidalo Georgijaus juostos buvo Rusijos imperatoriškosios kariuomenės elementu iki pat jos egzistavimo pabaigos.
                          Didžiojo Tėvynės karo metu, tęsiant rusų armijos tradicijas, 1943 m. lapkričio 8 d. buvo įkurtas trijų laipsnių Šlovės ordinas. Jo statusas, kaip ir geltonai-juoda juostos spalva, priminė apie Georgijaus kryžių.
                          1992 m. kovo 2 d. Rusijos Aukščiausiosios Tarybos Prezidiumo įsaku „Dėl Rusijos Federacijos valstybinių apdovanojimų“ buvo priimtas sprendimas dėl Rusijos Švento Georgijaus ordino ir pasižymėjimo ženklo „Georgijaus kryžiaus“ atstatymo.
                          Mūsų dienomis juostelė tapo neatskiriamu iškilmingų renginių, skirtų Pergalei Didžiajame Tėvynės kare prieš fašizmą ir tradicinių susitikimų su veteranais atributu. Atsirado gera tradicija – prieš šventės pasirišti juostelę ant rūbų kaip garbės, atminimo ir solidarumo su narsiais karias, apginusiais mūsų Tėvynės laisvę, ženklą.

                          http://www.lithuania.mid.ru/doc/georg_lenta_lt.htm
                          Ir taip toliau, ir taip toliau...
                          Paskutinis taisė Egiuxz; 2014.09.16, 19:47.

                          Comment


                            ne tas pats. Koloradas puikiai supazindintas, su jo koloradiniu kaspinu, jo reiksme ir jo reiksme dabartiniame kontekste

                            Comment


                              Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                              Aš ant pavarų svirties lietuvišką silikoninę apyrankę uždėjęs. Irgi nėra vėliava, bet simbolis atitinkamas. Teoriškai, Rusijoje būčiau fašistas.
                              Kartoju dar kartą, su valstybės simbolika tai neturi nieko bendro. Trečio karto reikės?

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                Kartoju dar kartą, su valstybės simbolika tai neturi nieko bendro. Trečio karto reikės?
                                Aha, iš ko nors nešališko, kas dėl kiekvieno ruso pirstelėjimo nekelia šaršalų ir kiekvieno ukrainietiško vidurių paleidimo neskelbia stebuklu

                                Comment


                                  Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                  Numeriai baltarusiški. Nenorėjau pažeidinėti taisyklių ir lenktynių su juo daryt...
                                  Jei baltarusis, tai bala nematė -- išvažiuos ir tiek jį tematysi. Daug blogiau yra vietiniai runkeliai ir koloradai be jokių atpažinimo ženklų, kurie, susidarius tinkamoms sąlygoms, pradės rimtai kenkti.

                                  Comment


                                    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                    Aha, iš ko nors nešališko, kas dėl kiekvieno ruso pirstelėjimo nekelia šaršalų ir kiekvieno ukrainietiško vidurių paleidimo neskelbia stebuklu
                                    Man atrodo, kad labiausiai tau čia paleido...

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Man atrodo, kad labiausiai tau čia paleido...
                                      Nu, nors esu rusofobas, bet toks tamstos susireikšminimas net man juoką kelia

                                      Comment


                                        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
                                        Nu, nors esu rusofobas, bet toks tamstos susireikšminimas net man juoką kelia
                                        Kame čia susireikšminimas, jaunuoli?

                                        Comment


                                          Rusijos Federacijos ambasada Latvijoje ragina žmones prisijungti prie Rusijos kariuomenės – tai neseniai atskleidė Latvijos televizijos žurnalistai.
                                          Šiaip ir Lietuvėlėje dirbantys turizmo sektoriui pusę lūpų kalba, kad labai neįprastai padaugėjo prašymų gauti Rusijos turistinę vizą (kaip taisyklė LT pasai ir rusiška pavardė). Jauni vyrai, net nesistengiantys taisyklingai užpyldit prašymo formas nes "visvien gaus". Dėl ko buvo atkreiptas dėmesys į juos, tai, kad skrenda po vieną, ir perka lėktuvo bilietus į Rostovą ir tik į vieną pusę. Aišku gal tai tik sutapimas, bet tokia švelniai tariant "keistoka" tendencija pastebima...
                                          No one really knows
                                          Which way the wind blows

                                          Comment

                                          Working...
                                          X