Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobilių degalai Lietuvoje ir Europoje (kainos, žymėjimas...)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Automobilių degalai Lietuvoje ir Europoje (kainos, žymėjimas...)

    Benzas jau 2.96 Lt/L
    Mano bolidas vasara 12 L ima, o ziema 15 L. Matyt, teks ziema su slidemis i darba vazinetis

    #2
    Aha, vakar pilna baką prisipyliau (gaila to anksčiau nepadariau), nes pigti tikrai nežada. Šiaip jau gal pora savaičių kaip į darbą pėsčiomis vaikštau, nes tik 20 min. kelio nuo namų, o kiekvieną dieną važinėti tiesiog per brangu
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Laukiam kitu pagrindiniu prekiu brangimo

      Comment


        #4
        Kadangi kita savaite pranesa kad litras virsys 3 lt tai prisipyliau pilna baka vakar, patys prasosi kad zmones pirktu nelegalu po 2,20lt ;/ Beja delfis raso kad latviai ir estai moka 13ct maziau uz litra nei lietuviai.... Brangiai mum ta Mazeikiu nafta kainuoja

        Comment


          #5
          Ne vien mažeikių nafta kalta, o akcizo mokesčiai ir pan. veiksniai
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #6
            NU be tisivaizduokit, jei nebutu to akcizo, koks butu musu valstybes biudzetas
            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

            Comment


              #7
              Jo, vargsas AMB Valdovu rumu nepasistatytu.... tragedija

              Comment


                #8
                Laimėi, Baltarusija šalia, o ten kuras kainuoja apie 2lt

                Comment


                  #9
                  O beje, gal žinai, kiek laiko galioja viza į Baltarusiją, kurią galima nusipirkti už 100 Lt? Ar ji apskritai vienkartinė?
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Na nežinau. Maniškė kainavo 35 Eurus ir galiojo metus, bet tos vizos skirtingos. Būna turistinės, vienadienės ir kt. tai ir jų kainos skirtingos.

                    Comment


                      #11
                      Paaiskinkit, kodel amerikieciai uz litra benzo moka apie 1.5lt? dekui
                      Kaunas yra Kaunas

                      Comment


                        #12
                        Gal todėl, kad pati Amerika užsiiminėja gavyba? Matai, kai nafta pasiekia tarptautinę rinką, jos kaina išauga, taigi dėl to paties ir Rusijoje benzinas pigesnis O šiaip, manau, dar giliau reikėtų knistis, mat gal pas juos kartais akcizo mokesčiai ne tokie dideli
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Parašė liutass
                          Benzas jau 2.96 Lt/L
                          Savaitgalį buvau LV. 95 -as (pagamintas LT) kainuoja 0,55 Ls (2,75 Lt)
                          Beje, cigaretės (pagamintos LT) kainuoja gal 50 ct pigiau nei LV
                          Nuotraukos bus vėliau

                          Comment


                            #14
                            Siandien Statoil:
                            95 Ultima - 3.00
                            98 Ultima 3.01

                            Pyliau 98.

                            Comment


                              #15
                              Parašė Mantaz
                              Gal todėl, kad pati Amerika užsiiminėja gavyba? Matai, kai nafta pasiekia tarptautinę rinką, jos kaina išauga, taigi dėl to paties ir Rusijoje benzinas pigesnis O šiaip, manau, dar giliau reikėtų knistis, mat gal pas juos kartais akcizo mokesčiai ne tokie dideli
                              Būtent - Europoje žymiai didesni mokesčiai už kurą.
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                #16
                                amerika savo naftos atsargu nenaudoja, ji paliekama NZ (enze)
                                פוניקולאַר

                                Comment


                                  #17
                                  nu man 14 metu man nelabai aktualu benzino kaina..
                                  Mes zadam vaziuoti i voketija tai kol duju i masina neides niekur nejudesim is lietuvos
                                  I love INNUENDO!

                                  Comment


                                    #18
                                    "Toyota" kuria dar 10 hibridinių automobilių
                                    http://www.delfi.lt/news/economy/aut...php?id=7222508
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Kogero po 10 metų gatvėse pradės vyrauti hibridai Ir nenustebčiau, kad bus uždrausta tų autmobilių gamyba, kurių degalų sanaudos viršys pvz. 5-6l 100 km.

                                      Comment


                                        #20
                                        Pats vazineju su Honda Civic Hybrid ir atsidziaugti negaliu! Valstybe pirmais metais leidzia $750 nuo mokesciu nuskaiciuoti o San Fraciskas ruosia tokius paskatinimus Hybridu vairuotojams kaip nemokamas parkavimas centre ir leidimas naudotis isskirtinem eismo juostom greitkeliuose ir tiltuose. Beje, SF'e 95 benzino kainos virsija $3/gal. (2.25LTL/litra) o JAV vidurkis arteja apie $2.40 (1.80LTL/litra).

                                        Comment

                                        Working...
                                        X