Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LR Seimo rinkimai 2012

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rat
    Svarbiausia, kad Viktarėlia BNV būtų dyzelinis ir visada su pilnu kuro baku, kad bent iki Smolensko nuvažiuotų. Visi gi žinom, kad susimaus ir teks atsitraukti pas savus.
    Iki Kionigsbergo arba Tilzito arčiau - gali su pustuščių davažiuoti.
    O kas dėl dešiniųjų koalicijos - visai galimas variantas. Jeigu konservai ir liberalai gerai pasirodys antrame ture vienmandatėse, tai gali surinkti kokius 50 mandatų, taip pat padėti lenkams trijose apygardose, kur jie varžosi su darbiečiais, o po to pakviesti paną Valdemarą į koaliciją, duoti jam sisisiekimo ministerija - tegul gerina ryšius su europa.

    Comment


      Jau tris valandas nulis žinių iš VRK. Kuriame amžiuje mes gyvename?

      Comment


        Parašė Romas Rodyti pranešimą
        Kažkada interente buvo toks Kauno žemėlapis su balsavimais.
        - Centras, Freda, Žaliakalnis balsuoja už konservatorius
        Šitie kaip ir elitiniai rajonai, bent jau Kauno mastu.
        - Gavrogkų gatvė - už socialdemokratus
        Chruščiovkių kvartalas, pikti pensininkai ir bambaliniai chroniai.
        - Šilainiai ir Kalniečiai - už liberalus
        Miegamieji rajonai, didžioji dalis darbo liaudies ten gyvena.
        - Vilijampolė - už šustauskininkus ar paksistus
        Bomžynas.

        Comment


          Parašė Smauglys Rodyti pranešimą

          Aš vis dar pakraupęs rezultatais, beje kiek internetinėje erdvėje, arba pažįstamų rate rezultatai buvo priešingi.
          Dabar jau atsiranda noras ir emigruoti.
          Man lygiai taip pat. Kiek pažįstamų klausinėjau, giminių, forumus skaičiau, rezultatai turėtų būti priešingi...

          Gal tiesiog ne su tais bendrauju ir ne tuos forumus skaitau...
          Autoturistai

          Comment


            Parašė Kadafis Rodyti pranešimą
            Gal tiesiog ne su tais bendrauju ir ne tuos forumus skaitau...
            Na man tas pats jausmas, kad kažkaip išlaikau per didelį atstumą nuo liaudies, nesuprantu liaudies norų beje ir bendradarbiai taip sako
            Bet rezultatai kaip matome kokie; bent kiek stebėjau rinkimus, tai ten neturiu priekaištų dėl skaičiavimo, viskas lyg ir savo vietose. Bet kad bendru mastu čia taip...... tikrai čemodano reik ieškotis gal ten kaimuose rinkimai nevyksta pagal žmonių taisykles ar jie tikrai idiotai?
            Galvoju, kad balsavimas internetu gal iš dalies būtų sumažinęs tokius dalykus...?

            Comment


              Aš tai jaunimo pasigedau. Vizualinis aktyvumas buvo tikrai didžiulis, o jaunas žmogus vienas kitas, gal tokiu laiku nuėjau.. na, nesinori tikėti, kad jaunuoliai pas mus dar tokie pasyvūs, o kitą vertus turbūt blogiau būtų jei balsuotų už kokią darbo partiją, kas kažkokius pakitimus smegenėlėse rodytų
              *******
              Miestai.net Fb

              Comment


                Gal man rytinė depresija, ar šiaip silpnaprotystė, bet niekaip nedašunta — minios šaukia-rėkia-klykia kaip jie nekenčia korupcijos, kaip visos nelaimės ateina ir pasilieka tik dėl korupcijos, ir štai bac — daugiausiai balsų renka „krikštolinės“ darbiečiai ir tvarkiečiai... Tarsi to dar maža, ar ne taip seniai Romas Adomavičius nutvertas buvo? Gal tikrai teisus Saulius Poška (judėjimas 'Tiesos ir Mėsos') — žadėti juk negaila, o dar pasakyk, kad atvogsi viską atgal — ir aukščiausi postai jau tavo???
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Pas mane kaime(Sirvintu raj) visi uz Lydzeri balsavo. Kaimieciai bl..

                  Comment


                    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                    Gal man rytinė depresija, ar šiaip silpnaprotystė, bet niekaip nedašunta — minios šaukia-rėkia-klykia kaip jie nekenčia korupcijos, kaip visos nelaimės ateina ir pasilieka tik dėl korupcijos, ir štai bac — daugiausiai balsų renka „krikštolinės“ darbiečiai ir tvarkiečiai... Tarsi to dar maža, ar ne taip seniai Romas Adomavičius nutvertas buvo? Gal tikrai teisus Saulius Poška (judėjimas 'Tiesos ir Mėsos') — žadėti juk negaila, o dar pasakyk, kad atvogsi viską atgal — ir aukščiausi postai jau tavo???
                    Turbūt subūrę būrelį forumiečių į partiją ir pasirašę maždaug tokią programą:
                    1. Minimali alga 1000 eurų
                    2. Darbas visiems
                    3. Nemokamas būstas visiems
                    4. Ir šiaip gerai bus visiems

                    būtume drąsiai išėję rinkimuose ir visai neblogais rezultatais
                    Autoturistai

                    Comment


                      Kaimiškų rajonų balsavimo rezultatai yra ne priežastis, o pasėkmė. Pasėkmė didesnio fenomeno, jog per 20m. niekaip nesugebėjo nepriklausoma Lietuva "išlavinti" kaimo populiacijos nuo sovietinės modernizacijos. O dabar lengva baksnoti pirštais ir tyčiotis, mėtyti užuomina apie emigracija ir t.t.
                      Man irgi graudūs rezultatai... Bet ką parodo politinis rinkimų žemėlapis, tai ne tik dviejų Lietuvų egzistavimą, bet net ir susikaldymą Lietuvoje ar net susipriešinimą. Visų pirma paklauskit savęs, ką patys padarėt, jog išmokytumėt kaimą teisingai balsuoti? Ar nepažinijomas kaimo ir neturėjimas su juo kontaktų, manot galėjo išauklėti ir išmušti mintis balsuoti už DP-TT? Kaip kaimas nori, jog jiems būtų patiekta gerovė ant lėkštutės (būk tai sovietiniais metais taip buvo); taip ir miestas pižoniškai nori, jog parankiai ir teisingai balsuotų kaimas be jokių didesnių asmeninių pastangų investavimo ten... Taip ir gyvenam 2-ose Lietuvose.
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Gal man rytinė depresija, ar šiaip silpnaprotystė, bet niekaip nedašunta — minios šaukia-rėkia-klykia kaip jie nekenčia korupcijos, kaip visos nelaimės ateina ir pasilieka tik dėl korupcijos, ir štai bac — daugiausiai balsų renka „krikštolinės“ darbiečiai ir tvarkiečiai...
                        Čia tik elementarus pavydas. Kodėl aš vogti negaliu? Kodėl man niekas kyšių neneša? Aš irgi noriu girtas už vairo važinėti. Kodėl man negalima trobos be leidimo statyti?

                        Viskas vertinama per šitą prizmę. Visuomenės degradacija. Inteligentas ar patriotas Lietuvoje yra keiksmažodžiai Nr.1. Švietimas irgi "padeda".

                        Comment


                          Opapa.. Žiūrėk atlyginimą agurkais greitai gausim. Įdomu kokių staigmenų bus antrame ture. Pats nebalsavau ir nebalsuosiu už DB.

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą
                            Čia tik elementarus pavydas. Kodėl aš vogti negaliu? Kodėl man niekas kyšių neneša? Aš irgi noriu girtas už vairo važinėti. Kodėl man negalima trobos be leidimo statyti?

                            Viskas vertinama per šitą prizmę. Visuomenės degradacija. Inteligentas ar patriotas Lietuvoje yra keiksmažodžiai Nr.1. Švietimas irgi "padeda".
                            Pernelyg intelektualiai parašei. Ačiū, jeigu tai taikei man
                            Statistiniam vakardienos rinkėjui de facto pakaktų vieno sakinio: „O ko nori mergaitė?“. P.S.: Panevėžyje DK surinko per 10% balsų, kai nacionaliniu mastu — 7,6%. Kodėl?
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Jeigu pagal sąrašus lieka dabartiniai rezultatai, o vienmandatėse laimi tie, kurie pirmauja, tai bendroje sumoje:

                              Kodas:
                              TS-LKD - 12+23 = 35
                              LSDP   - 16+18 = 34
                              DP     - 17+13 = 30
                              LRLS   -  7+4  = 11
                              TT     -  6+5  = 11
                              LLRA   -  5+4  =  9
                              DK     -  7+0  =  7
                              LVŽS   -  0+2  =  2
                              SI     -  0+2  =  2
                              Dar galima šį tą pakeisti. Tad veikit. Mažiau bliaunam, daugiau darom.
                              Paskutinis taisė ; 2012.10.15, 10:13.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                ... Bet ką parodo politinis rinkimų žemėlapis, tai ne tik dviejų Lietuvų egzistavimą, bet net ir susikaldymą Lietuvoje ar net susipriešinimą. Visų pirma paklauskit savęs, ką patys padarėt, jog išmokytumėt kaimą teisingai balsuoti? Ar nepažinijomas kaimo ir neturėjimas su juo kontaktų, manot galėjo išauklėti ir išmušti mintis balsuoti už DP-TT? Kaip kaimas nori, jog jiems būtų patiekta gerovė ant lėkštutės (būk tai sovietiniais metais taip buvo); taip ir miestas pižoniškai nori, jog parankiai ir teisingai balsuotų kaimas be jokių didesnių asmeninių pastangų investavimo ten... Taip ir gyvenam 2-ose Lietuvose.
                                Žinok, pabendravus su kaimu yra beviltiška kažką juos išmokyti - "Venskienė gražiai kalba, tai už ją ir balsuosiu...", "Kubilius atvedė į Lietuvą krizę...", "Kubilius sumažino pensiją 8 Lt/mėn tai už jį tikrai nebalsuosiu..."

                                Comment


                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Jeigu pagal sąrašus lieka dabartiniai rezultatai, o vienmandatėse laimi tie, kurie pirmauja, tai bendroje sumoje:

                                  Kodas:
                                  TS-LKD - 12+23 = 35
                                  LSDP   - 16+18 = 34
                                  DP     - 17+13 = 30
                                  LRLS   -  7+4 = 11
                                  TT     -  6+5 = 11
                                  LLRA   -  5+4 = 9
                                  DK     -  7+0 = 7
                                  LVŽS   -  0+2 = 2
                                  SI     -  0+2 = 2
                                  Prezidentė, palaikanti esamą Vyriausybę, motyvuoja mandatų skaičiumi ir patiki Ts formuot Vyriausybę. Kaip ir su kuo TS tarsis bei ar jiems pavyks, kita istorija. Bet bent jau situacijos kontrolei atsiranda visai kitokio lygio galimybės.
                                  Dar galima daug ką pakeisti. Įsikalkit sau į galvą ir veikit. Mažiau bliaunam, daugiau darom.
                                  Pastarųjų trejų rinkimų praktika rodo, kad antrame vienmandatininkų ture lengviau laimi tradicinių (ilgiau veikiančių) partijų atstovai. Klausimas tik kas bus tose apygardose, kur į antrą turą išėjo nepriklausomas + populistas?
                                  P.S.: Dar neaišku, kokia bus lenkų pozicija. Didelė tikimybė, kad 4 metų neatlaikys ir suskils DK partija/frakcija ir neaišku, kur nudreifuos atskilę nariai. Greičiausiai į mišrią frakciją, bet labai tikėtina, kad kadencijos eigoje didžiausios TSLKD ir LSDP frakcijos pasipildys vienu-kitu parlamentaru.
                                  I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                  Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                  Comment


                                    Parašė karak Rodyti pranešimą
                                    Žinok, pabendravus su kaimu yra beviltiška kažką juos išmokyti - "Venskienė gražiai kalba, tai už ją ir balsuosiu...", "Kubilius atvedė į Lietuvą krizę...", "Kubilius sumažino pensiją 8 Lt/mėn tai už jį tikrai nebalsuosiu..."
                                    Tokie faktai („argumentai“ + balsavimai rinkimuose) demonstruoja, kad tradicinės didžiosios partijos bus priverstos įsileisti daugiau populizmo į savo programas. Taip išeina, kad jeigu konservatoriai šią vasarą vidutinę pensiją būtų pakėlę bent 20Lt, o minimalią algą iki bent iki 950Lt, būtų surinkę papildomai kokius 2-3% balsų. Aišku, esminės pergalės tai jiems nebūtų atnešę, bet susilpninę 'kniaziaus' triumfą ir garantavę itin stiprią vietą opozicijoje. Jeigu kadencijos eigoje skiltų populistinės DP, TT ir DK partijos — spėkit, kas formuotų mažumos koaliciją? Žinoma, su sąlyga, kad nebus išankstinių Seimo rinkimų. O tokia grėsmė yra kaip niekada didelė.
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      Vilniuje DP gauna apie 11 procentų beveik visose apygardose ir yra 4 vietoje.
                                      O Kaune beveik visur turi apie 15 procentų ir trinasi šalia TS.

                                      Comment


                                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                        Pernelyg intelektualiai parašei. Ačiū, jeigu tai taikei man
                                        Taikau mums, kurie (tikiuosi) nevertina kyšio, vagystės ar sukčiavimo kaip taip garbinamo apsukrumo.

                                        Comment


                                          Visų šalių suvirintojai - vienykitės! Nesvarbu, kad buhalterija juoda, nesvarbu, kad diplomas padirbtas, nesvarbu, kad į Rusiją bėgo, nesvarbu, nesvarbu, nesvarbu.... Liūdna

                                          Comment

                                          Working...
                                          X