Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

LR Seimo rinkimai 2012

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Klajojanti Mintis Rodyti pranešimą
    Tai Varėnos-Eišiškių apygarda. Matai, varėniškiai padalino savo balsus įvairioms partijoms (daugiamandatėje) ir kandidatams (vienmandatėje). "Lenkai" (iš esmės tai Eišiškių gyventojai) kaip zombiai už vieną partiją ir kandidatą balsavo. Net ir dabar labai lengva nuspėti rezultatus. Reikia tik suskaičiuoti, kiek Eišiškėse yra balsavimo teisę turinčių žmonių ir visus juos pridėti prie save lenku laikančio kandidato. Toliau viskas priklausys, kiek aktyvūs bus Varėnos ir Varėnos rajono gyventojai. Beveik visi be išimties (manau) balsuos už Kašėtą.

    Taip pat reikia pastebėti, kad "lenkų" partija tik nežymiai laimėjo pirmajame ture (ir tai tik daugiamandatėje). Be to dalyvavo tik 54% (!) balsavimo teisę turinčių gyventojų. Tai dar labiau paaiškina rezultatus.

    Šiandien bus taip - Eišiškių gyventojai savaime aišku, vedami savo "lenkiško" nacionalizmo, už "lenką" prabalsuos. Galutinis rezultatas priklausys nuo to, kiek varėniškiai norės balsuoti. Jei lietuviai bus aktyvūs - Kašėta laimės, jei ne - "lenkas".
    Šiuo atveju bandymas kažką pažeminti - rašyti piliečių tautybės kabutėse ar juos vadinti zombiais yra ne vietoje.

    Kiekvienam aišku, kodėl Eišiškės prijungtos prie Varėnos rinkiminės apygardos - tokia "rinkimų geometrija" sugalvota, kad Eišiškių lenkai neturėtų savo kandidato Seime.
    Jei Šalčiniinkų rajono (Eišiškių apylinkių) gyventojai žymiai aktyviau dalyvauja pakartotiniame ture ir turi apie 1/3 balsų, vis tiek jokių šansų laimėti, kai jie tesudaro tik 1/4 apylinkės gyventojų.
    Paskutinis taisė Romas; 2012.10.28, 14:47.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą
      Nerandu savo antro turo rinkejimo pazymejimo, be jo negalima balsuot?
      http://www.vrk.lt/lt/

      Susirandi rubriką „Tai svarbu“ (raudonomis raidėmis), tada spaudi ant „RINKĖJO KORTELĖS SPAUSDINIMAS“. Sėkmės
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        /\ Neieškok, rinkėjo kortelė šiandien nereikalinga. Ji būtina tik balsuojant iš anksto.

        Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą
          Šiuo atveju bandymas kažką pažeminti - rašyti piliečių tautybės kabutėse ar juos vadinti zombiais yra ne vietoje.

          Kiekvienam aišku, kodėl Eišiškės prijungtos prie Varėnos rinkiminės apygardos - tokia "rinkimų geometrija" sugalvota, kad Eišiškių lenkai neturėtų savo kandidato Seime.
          Jei Šalčiniinkų rajono (Eišiškių apylinkių) gyventojai žymiai aktyviau dalyvauja pakartotiniame ture ir turi apie 1/3 balsų, vis tiek jokių šansų laimėti, kai jie tesudaro tik 1/4 apylinkės gyventojų.
          Romai, nepažeminti aš juos noriu. Taip, gal kiek perlenkiau lazdą su tom kabutėm (nors manau, kad toli gražu nevisi save identifikuojantys lenkais yra iš tikrųjų etniniai lenkai). Bet man tikrai juokinga kaip tie žmonės balsuoja. Jie (mano manymu) nesiekia jokios gerovės mūsų šaliai. Tai tik aklas nacionalizmas pakurstytas tam tikrų žmonių. Juk pažiūrėk, ką žadėjo Tomaševskis ir kas buvo įgyvendinta vardan Lietuvos (praėjusią kadenciją). Apart išsidergimo ant Lietuvos per visą Europą, lenkai nieko gero nepadarė. Be to, nuolatinės naujienos apie lietuvių vaikų problemas (turiu omeny mokyklas) Vilniaus rajone mane labai pykdo. Aš nieko prieš lenkus neturiu. Aš esu prieš lenkų rinkimę akciją.

          Comment


            Parašė Klajojanti Mintis Rodyti pranešimą
            Romai, nepažeminti aš juos noriu. Taip, gal kiek perlenkiau lazdą su tom kabutėm (nors manau, kad toli gražu nevisi save identifikuojantys lenkais yra iš tikrųjų etniniai lenkai). Bet man tikrai juokinga kaip tie žmonės balsuoja. Jie (mano manymu) nesiekia jokios gerovės mūsų šaliai. Tai tik aklas nacionalizmas pakurstytas tam tikrų žmonių. Juk pažiūrėk, ką žadėjo Tomaševskis ir kas buvo įgyvendinta vardan Lietuvos (praėjusią kadenciją). Apart išsidergimo ant Lietuvos per visą Europą, lenkai nieko gero nepadarė. Be to, nuolatinės naujienos apie lietuvių vaikų problemas (turiu omeny mokyklas) Vilniaus rajone mane labai pykdo. Aš nieko prieš lenkus neturiu. Aš esu prieš lenkų rinkimę akciją.
            O lenkai balsuoja už LLRA ir yra skeptiški kitų lietuvių atžvilgiu, greičiausiai, todėl, kad mes patys juos atstumiame. Ir už ideologines partijas juos balsuoti privilioti turi pačios partijos, surasdamos tinkamų lenkakalbių (Kalbančių ir vietine "po prostu") savo partijose, kurie galėtų dirbti lenkiškose savivaldybėse bei kandidatuoti lenkiškose apygardose.

            Jei iki šiol dažnokai "iš principo" į lenkiškas apygardas buvo siunčiami Songailos ir Baranauskai, tai nereikia baisėtis, kad lenkakalbiai balsavo už LLRA, kurie bent jau vaizduoja ginantys jų interesus.
            Post in English - fight censorship!

            Comment


              Parašė Gytaz Rodyti pranešimą
              /\ Neieškok, rinkėjo kortelė šiandien nereikalinga. Ji būtina tik balsuojant iš anksto.
              Puiku tada. Bet kodel visi eina su tom kortelem jei ji nereikalinga?

              Gal kas zinote kada biuletenis laikomas sugadintu?
              Pavyzdziui atvejai:
              Langelis uzbrauktas ne kryziuku kaip reikia, o varnele ar pilnai uztusuojant.
              Langelis pazymetas normaliai ir aiskiau, bet pats biuletenis aprasinetas nesamonemis kaip "venckiene lauk".

              Arba reitingavimas - penkiuose langeliuose irasytas tas pats numeris - ar reitingavimas tokiu atveju visai anuliuojamas kaip sugadintas, ar priskaiciuojama taip lyg butu ireitinguotas tik vienas zmogus pirmame langelyje, o like 4 palikti tusti?

              Comment


                /\ Šiandien reitinguoti nereikia, nes balsuojama tik vienmandatėse apygardose ir renkamasi iš dviejų kandidatų.
                Post in English - fight censorship!

                Comment


                  Man tai lengvas sian pasirinkimas buvo: Cigrijiene arba kazkoks senukas is DK tikiuosi senolis neaplenks, bet negali zinoti...
                  Tiktų į anekdotų skyrelį . Čigriejienė yra seniausia Seimo narė, gimusi 1936 m. O tas "senukas" už ją net penkiolika metų jaunesnis.
                  Paskutinis taisė senasnamas; 2012.10.28, 15:55.

                  Comment


                    Šiek tiek pavarčiau kandidatų anketas vrk.lt

                    Kad iš A.Butkevičiaus arba G.Kirkilo. Abiem atvejais prie "Kokias užsienio kalbas mokate" deklaruojama, kad moka rusų ir anglų kalbas. Dėl rusų viskas aišku, bet ar Butkevičius ir Kirkilas tikrai kalba angliškai?

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Šiek tiek pavarčiau kandidatų anketas vrk.lt

                      Kad iš A.Butkevičiaus arba G.Kirkilo. Abiem atvejais prie "Kokias užsienio kalbas mokate" deklaruojama, kad moka rusų ir anglų kalbas. Dėl rusų viskas aišku, bet ar Butkevičius ir Kirkilas tikrai kalba angliškai?
                      Ar ne Kirkilui priklauso garsioji frazė "Velkom tu Litueinija. Ynvest in Litueinija"?
                      Post in English - fight censorship!

                      Comment


                        O ar yra kokios nors sankcijos už melagingą anketų pildymą?

                        Comment


                          Parašė John Rodyti pranešimą
                          O ar yra kokios nors sankcijos už melagingą anketų pildymą?
                          Visu pirma reiktu nustatyti kas yra tas "moka". Yra daug lygiu:
                          moka gerai
                          moka vidutiniskai
                          moka silpnai

                          Bet vis tiek "moka"

                          Comment


                            Parašė Gator Rodyti pranešimą
                            Visu pirma reiktu nustatyti kas yra tas "moka". Yra daug lygiu:
                            moka gerai
                            moka vidutiniskai
                            moka silpnai

                            Bet vis tiek "moka"
                            Mokėjimas reiškia mokėjimą laisvai (fluent) komunikuoti ta kalba. Kubilius ar Grybauskaitė galėtų būtų neblogi anglų kalbą mokančių žmonių pavyzdžiai.

                            Comment


                              Parašė John Rodyti pranešimą
                              Šiek tiek pavarčiau kandidatų anketas vrk.lt

                              Kad iš A.Butkevičiaus arba G.Kirkilo. Abiem atvejais prie "Kokias užsienio kalbas mokate" deklaruojama, kad moka rusų ir anglų kalbas. Dėl rusų viskas aišku, bet ar Butkevičius ir Kirkilas tikrai kalba angliškai?
                              14. Kokios partijos, politinės organizacijos narys esate (buvote)
                              Daug kandidatų nutyli, kad kažkada priklausė LKP, TT ar kitoms „nepatogioms“, net smulkioms marginalinėms (pvz Lietuvos gyvenimo logikos partija) partijoms.
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Parašė John Rodyti pranešimą
                                Mokėjimas reiškia mokėjimą laisvai (fluent) komunikuoti ta kalba. Kubilius ar Grybauskaitė galėtų būtų neblogi anglų kalbą mokančių žmonių pavyzdžiai.
                                O dar sklaiusteliuose galėtų nurodyti kokią anglų kalbą moką - UK, american, caribien ar dar kokią.

                                Comment


                                  sakykit, ar yra koks aktyvumo cenzas per pakartotinus rinkimus, ar rinkimai įvyks esant bet kokiam aktyvumui?

                                  Comment


                                    25 procentai už kandidatą, jei neklystu.
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      Parašė micku Rodyti pranešimą
                                      sakykit, ar yra koks aktyvumo cenzas per pakartotinus rinkimus, ar rinkimai įvyks esant bet kokiam aktyvumui?
                                      Bet kokiam.
                                      Per pakartotinį balsavimą išrinktu laikomas kandidatas, gavęs daugiau balsų, neatsižvelgiant į rinkimuose dalyvavusių rinkėjų skaičių.

                                      Bent jau iki 24:00 šį kartą suskaičiuos? Kitaip tikrai įtarsiu, kad artėjam link Rytų.
                                      Paskutinis taisė Sula; 2012.10.28, 19:35.

                                      Comment


                                        Jau pradėjo eiti pirmi duomenys iš apylinkių. Kol kas Venckienė pirmauja prieš Degutienę... Tikiuosi, kad greitai tai pasikeis.

                                        Comment


                                          Bent dabar, kiek yra rezultatų..........

                                          1. LRLS - 2
                                          3. DP - 11
                                          5. TS-LKD - 6
                                          6. DK - 2
                                          7. LLRA - 1
                                          8. LSDP - 18
                                          9. PTT - 5
                                          14. LVŽS - 2
                                          16. LICS - 1
                                          Save išsikėlę - 2

                                          Comment

                                          Working...
                                          X