Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ekonominė situacija Vilniaus miesto savivaldybėje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jeigu tau savivaldybės pateikiama informacija yra lygu delfio straipsniams - tai gal daugiau nebesivargink rašydamas čia postus.

    Kiek savivaldybė skyrė lėšų infrastruktūrai gali rasti biudžete (nuorodos mano kelis kartus įmestos). Bet gi, ten ne oficiali info...

    Comment


      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
      Apie tai, kad neskiri tikrai esminių infrastruktūros projektų (pvz. vakarinio aplinkkelio, vidinio pietinio aplinkkelio, išorinio pietinio aplinkkelio) nuo susisiekimui iš esmės nelabai svarbių projektų (IKEA viadukas) ar juo labiau litų nuo eurų, tai net nekalbėsiu plačiau.
      Paaiškink detaliau, kaip pasikeičia kokia nors proporcija, kai joje tiesiog pakeiti valiutą.

      Comment


        Parašė balietis Rodyti pranešimą
        Paaiškink detaliau, kaip pasikeičia kokia nors proporcija, kai joje tiesiog pakeiti valiutą.
        Na, jeigu iš 1 mlrd. Lt bendrų investicijų 300 mln. Eur. yra investicijos į aplinkkelį, kurias sudaro ES lėšos - tai kažkas nesueina finale, ane?

        Tai neesminis dalykas. Todėl ir dėjau tik prie "p.s.". 1:1 dėl "aplinkkelio" sąvokos.

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          O nori pasakyt, kad jos nebuvo būtinos? Be šių investicijų Vilnius ir toliau kamščiuose sėdėtų. Tiesa, pasėdi dar ir dabar, bet jų dydžių nepalyginsi.

          Kelio atsiperkamumo nemoku skaičiuot. Bet spėju, kad tai labai sudėtingas dalykas. Mat geras kelias įtakoja labai daug veiksnių: nuo šalies patrauklumo, iki gyventojų sveikatos pagerėjimo, transportą iškėlus iš pagrindinės miesto dalies.

          ----------------

          Straipsnis apie Vilniaus biudžetą (nelabai didelis ir nelabai išsamus, bet vistiek neblogai pašnekėta).

          Leiskite Vilniui kvėpuoti!
          Nežinau, kiek tranzitio transporto kerta Vilnių, bet faktas, kad tai dėl jo mums teko statyti aplinkelius. Tad logiška, jei jis ir susimokėtų. O kamščiai į Vilnių susidaro dėl lengvųjų automobilių.

          Aš ir nemanau, kad Vilniaus savivaldybės finansinė padėtis kritiška. Tikėkimes, su laiku GMP'as bus padidintas adekvačiai ir problema išspręsta.

          Comment


            Parašė andyour Rodyti pranešimą
            Nežinau, kiek tranzitio transporto kerta Vilnių, bet faktas, kad tai dėl jo mums teko statyti aplinkelius. Tad logiška, jei jis ir susimokėtų. O kamščiai į Vilnių susidaro dėl lengvųjų automobilių.

            Aš ir nemanau, kad Vilniaus savivaldybės finansinė padėtis kritiška. Tikėkimes, su laiku GMP'as bus padidintas adekvačiai ir problema išspręsta.
            Aplinkkeliai nemaža dalimi skirti ir vietiniam transportui, kad automobiliai ir fūros galėtų greičiau patekti į tam tikrus taškus mieste, greičiau išvažiuoti/įvažiuoti į miestą.
            Flickr

            Comment


              Parašė andyour Rodyti pranešimą
              Aš ir nemanau, kad Vilniaus savivaldybės finansinė padėtis kritiška. Tikėkimes, su laiku GMP'as bus padidintas adekvačiai ir problema išspręsta.
              Jeigu vaikas mokykloje prasiskolina klasiokams, tai ne todėl, kad nemoka elgtis su pinigais, o tiesiog tėvai duoda per mažai kišenpinigių. Tai jis ir skolinasi, nes tikisi, kad su laiku duos adekvačiai.

              Comment


                Parašė balietis Rodyti pranešimą
                Jeigu vaikas mokykloje prasiskolina klasiokams, tai ne todėl, kad nemoka elgtis su pinigais, o tiesiog tėvai duoda per mažai kišenpinigių. Tai jis ir skolinasi, nes tikisi, kad su laiku duos adekvačiai.
                Kvailas pavyzdys- yra ir kita pusė - jei vaikas prasiskolino klasiokams - jis per daug pinigų išleido malonumams.

                Comment


                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                  Kvailas pavyzdys- yra ir kita pusė - jei vaikas prasiskolino klasiokams - jis per daug pinigų išleido malonumams.
                  Tie malonumai tėra paprasčiausi būtini pietūs.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                    Tie malonumai tėra paprasčiausi būtini pietūs.
                    matai pietūs pietums nelygūs - jie vieni pietums nori anasinę sriubą, aštuokojų salotas bei ką tik papjautų kiaulaičių kepsnį su triufeliais + krem briule ledų su klevo sulos sirupu bei užsidėrimui 100 metų vyno, tai kiti nori viso labo paprasto kotleto su daržovių sruba.

                    čia aišku of topicas- bet kokiu atveju - klausimas ar tikrai vaikas teisingai skirsto arbatpinigius.

                    Comment


                      Jeigu vaikas mokykloje prasiskolina klasiokams, tai ne todėl, kad nemoka elgtis su pinigais, o tiesiog tėvai duoda per mažai kišenpinigių. Tai jis ir skolinasi, nes tikisi, kad su laiku duos adekvačiai.
                      Tai rodo, kad vaikas neišmokytas skaičiuoti, planuoti ir tinkamai elgtis su pinigais. Prasiskolina nebūtinai gaunantys mažiausius kišenpinigius! O skolintis iš draugų, tikintis po to išsireikalauti daugiau iš tėvų, panašu į tėvų reketą. Tas pats galioja ir savivaldybėms, valdiškoms ir verslo įstaigoms. Neatsakingas skolinimasis neturint plano, iš ko skola bus grąžinta, yra kilpa ant kaklo. Yra juk žmonių tipas, kurie lyg ir uždirba normaliai, bet niekaip neišlipa iš skolų, jiems niekaip galai nesueina. Tas dalykas priklauso nebūtinai nuo uždarbio dydžio, bet ir nuo krūvos neigiamų asmeninių savybių.

                      Comment


                        Nu tai man irgi atrodo, kad aš per daug mokesčių sumoku, bet gyvenu su tiek, kiek lieka grynųjų. Man išlaidavimas kažkaip nesiderina su sunkia finansine padėtim.

                        Comment


                          Parašė lencas
                          Jūsų palyginimai su vaiku ir kišenpinigiais turi vieną minusą: Vilnius ne vaikas, kuris gauna kišenpinigius, o tėvas, iš kurio vaikai ima pinigus Nu taip, gi Vilnius uždirba ir atiduoda kitiems, o ne prašo dar daugiau nei pats užsidirba.
                          Šita mintis kelis kartus jau buvo paneigta. Sorry.

                          Comment


                            Parašė udrius Rodyti pranešimą
                            Šita mintis kelis kartus jau buvo paneigta. Sorry.
                            Paneigta kur? Nes man atrodo, kad tik jūs su keliais bendraminčiais savo galvose ją paneigėt, realiai niekas nesugebėjo įrodyt, kad Vilnius gauna (tiksliau jam paliekama) pakankamai pinigų.

                            Comment


                              Na kaip čia pasakius - pasakykite bent vieną įmonę vilniuje kuri moka didžiausius mokesčius lietuvoje.

                              Comment


                                Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                Na kaip čia pasakius - pasakykite bent vieną įmonę vilniuje kuri moka didžiausius mokesčius lietuvoje.
                                Apskritai, sostinė reprenzentuoja Lietuvą. Investuotojai ateinantys į Lietuvą, pirmiausia atvyksta į sostinę. Vilnius dar kaip tik pridengia visą Lietuvą. Ar tu manai, kad Lietuva tinkama tik gamykloms?
                                Provincialumo kompleksu sergate, tik tiek.
                                Ir gal dar tas lietuviškas pavydas, kad tik kitam nebūtų geriau, o jei dar blogiau, tai išvis gerai pačiam.
                                Manai, vilniečiams geriau gyventi nei kauniečiams? Kamščiai, eilės pas daktarus. Brangus nekilnojamas turtas.
                                Paskutinis taisė andyour; 2013.12.11, 16:54.

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                  Na kaip čia pasakius - pasakykite bent vieną įmonę vilniuje kuri moka didžiausius mokesčius lietuvoje.
                                  Ką tu bandai pasakyt? Kad Vilniuje dirbantys žmonės, kurie sumoka ~1 mlrd. Lt GPM, iš tikrųjų nesukuria jokios vertės?

                                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                                  Ir gal dar tas lietuviškas pavydas, kad tik kitam nebūtų geriau, o jei dar blogiau, tai išvis gerai pačiam.
                                  Tai dar žmogus iš Kauno, jam tiesiog turbūt NEGALIMA pritarti vilniečių nuomonei. Žinai kaip, dar nemačiau nei vieno kauniečio, kuris pritartų vilniečio nuomonei, kalbant apie investicijas ar ekonominius dalykus. Priešingai, beje, negu su kitų miestų gyventojais.

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Ką tu bandai pasakyt? Kad Vilniuje dirbantys žmonės, kurie sumoka ~1 mlrd. Lt GPM, iš tikrųjų nesukuria jokios vertės?
                                    Dar kartą klausiu - kokios įmonės sukuria tą 1 mlrd GPM, konkrečiai , Tiksliai ir be užuolankų.

                                    Comment


                                      2013 metų pradžioje Vilniaus apskrityje buvo 26 tūkst. įmonių, kuriose dirbo ~360 tūkst. žmonių. Išvardint visas?

                                      http://db1.stat.gov.lt/statbank/sele...var13=&rvar14=

                                      Comment


                                        Man reikia ne kiek įmonių, man reikia pačių didžiausiujų GPM mokėtojų Vilniuje ok ? Ir ne Vilniaus apskrityje o VILNIUJE ( VILNIAUS MIESTE). Ar kas dar neaišku?

                                        Comment


                                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                          Man reikia ne kiek įmonių, man reikia pačių didžiausiujų GPM mokėtojų Vilniuje ok ? Ir ne Vilniaus apskrityje o VILNIUJE ( VILNIAUS MIESTE). Ar kas dar neaišku?
                                          Nu tai eik ir susirask tokią informaciją. Ar aš bandau kažką pasakyt, ar tu? Nes jeigu nori, kad aš tau ieškočiau kažkokių argumentų - tai ne ten pakliuvai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X