Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Statistika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Neseniai SoulMulticast rašė apie "Mercer" statistiką dėl gyvenimo kokybės. Kaip tik šiand apie tai rašoma:

    Paskelbti miestai, kuriuose gyventi geriausia: Vilnius – 81-as
    https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...as-638-1115088
    Niekur nėra geriau nei Vienoje. Austrijos sostinė jau dešimtus metus iš eilės išrenkama miestu, kuriame gyvenimo kokybė yra geriausia. Vilnius 231 miesto sąraše išlaikė tą pačią vietą, kaip ir pernai – 81.
    Taigi, mano prognozė (postas #697), kad išliks panašus vertinimas, buvo teisinga.

    Įdomu, kad aplenkėm Rygą, Taliną ir dėl visiškai nesuprantamų priežasčių Varšuvą, iki kurios infrastruktūros ir sutvarkymo lygio dar Vilniui tolokai.

    Originalas: https://mobilityexchange.mercer.com/...iving-rankings
    Paskutinis taisė R.D.; 2019.03.13, 12:26.

    Comment


      Parašė R.D. Rodyti pranešimą
      Neseniai SoulMulticast rašė apie "Mercer" statistiką dėl gyvenimo kokybės. Kaip tik šiand apie tai rašoma:

      Paskelbti miestai, kuriuose gyventi geriausia: Vilnius – 81-as
      https://www.15min.lt/pasaulis-kisene...as-638-1115088


      Taigi, mano prognozė (postas #697), kad išliks panašus vertinimas, buvo teisinga.

      Įdomu, kad aplenkėm Rygą, Taliną ir dėl visiškai nesuprantamų priežasčių Varšuvą, iki kurios infrastruktūros ir sutvarkymo lygio dar Vilniui tolokai.

      Originalas: https://mobilityexchange.mercer.com/...iving-rankings
      Vilnius lenkia Rygą ir Taliną jau labai seniai, nuo pat 2004 ar kažkada. Su Varšuva neatsimenu.

      Comment


        O kodel nera Kauno?

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Vilnius lenkia Rygą ir Taliną jau labai seniai, nuo pat 2004 ar kažkada.
          Jo, tu teisus, buvau pamiršęs apie šitą statistiką (Mercer), nes kažką kito mačiau, kur Vilnius atsilikinėjo.

          Comment


            Parašė John

            Mercer šaltiniai sakė, kad Kaune viskas būtų ok, bet per daug marozų su treningais, tai dėl to neįtraukė
            Akivaizdu, Kaune geriau zmones gyvena nei Damaske ar Bagdade, kur vyksta karas. Jei Sveicarija turi kelis miestus, tai turi buti ir Kaunas. Busto iperkamumo indeksas anot Maciulio sios dienos reportaze, on the top. Rekordai. Itartinas tas MERCER.

            Comment


              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą

              Akivaizdu, Kaune geriau zmones gyvena nei Damaske ar Bagdade, kur vyksta karas. Jei Sveicarija turi kelis miestus, tai turi buti ir Kaunas. Busto iperkamumo indeksas anot Maciulio sios dienos reportaze, on the top. Rekordai. Itartinas tas MERCER.
              Labai abejoju, ar įperkamumas toks geras, naujo būsto kainos panašios kaip Vilniuje, plius pasirinkimas gerokai mažesnis, atlyginimai taip pat mažesni.
              Flickr

              Comment


                Pernai milijonui Lietuvos gyventojų teko 61 žūtis keliuose, 2017 metais šis rodiklis siekė 67. Europos Sąjungoje milijonui gyventojų pernai vidutiniškai teko 49 žuvusieji. Geriausi kelių eismo saugumo rodikliai pernai buvo Jungtinėje Karalystėje (28 žūtys keliuose milijonui gyventojų), Danijoje (30), Airijoje (31) ir Švedijoje (32). Daugiausia žuvusiųjų milijonui gyventojų pernai teko Rumunijoje (96), Bulgarijoje (88), Latvijoje (78) ir Kroatijoje (77).

                Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=80819857

                Comment



                  Tai beveik 3 kart mažiau nei žuvo 1998. 829/~3,6=230 1mln
                  Toks žuvusiųjų eismo įvykiuose Lietuvos skaičius yra mažiausias per du pastaruosius dešimtmečius, kuomet 1998-aisiais mūsų šalies keliuose eismo įvykiuose žuvo 829 žmonės.
                  https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/...mazejo-80-proc
                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                  Comment


                    Statistika nustebino geraja prasme. Zinant kokia infrastruktura, automobiliu kokybe, ju naujuma, sauguma, zmoniu vairavimo mentaliteta ir panasiai turi svedai, tai gaut nuo ju tik arba 'tik' (kaip paziuresi), tai nera prastas rodiklis, prisiminus tuos laikus kai gavinejom vos ne 10 kartu. Dar keli metai ir manau bus pasiektas EU vidurkis.

                    Comment


                      Laukiu kada nuo žuvusiųjų kiekio mažinimo akcentavimo pereis prie sužeistųjų kiekio mažinimo akcentavimo.

                      Beje, visoje Europoje, paėmus visas valstybes, nelabai sekasi siekti užsibrėžto tikslo mažinat žuvusiųjų kiekį keliuose, tai Lietuvai (ir jos kaimynėms turbūt) šiuo požiūriu dar sekasi.

                      Comment


                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                        Statistika nustebino geraja prasme. Zinant kokia infrastruktura, automobiliu kokybe, ju naujuma, sauguma, zmoniu vairavimo mentaliteta ir panasiai turi svedai, tai gaut nuo ju tik arba 'tik' (kaip paziuresi), tai nera prastas rodiklis, prisiminus tuos laikus kai gavinejom vos ne 10 kartu. Dar keli metai ir manau bus pasiektas EU vidurkis.
                        Ar tik ne Estijoje jau dabar Skandinavija level avarijų rodikliai. Jei pas mus estiškai sutvarkytų infrastruktūrą (smulkioji nukreipiamųjų salelių infrastruktūra, ne tokios ilgos perėjos, etc.), tai irgi jau pamirštume, kad kažkada buvome avarijų lyderiai Europoje

                        Comment


                          2005m LT, kaip ir RU buvo po 235 lavonus.

                          Comment


                            Ar Lietuvoje nėra baudos (bent už greičio viršyjimą) bene mažiausios ES?

                            Nežinau, kiek šitas šaltinis patikimas ir up to date, bet vaizdas įdomus: http://www.speedingeurope.com/

                            Bauda už 21+km/h viršyjimą

                            Užmiestyje
                            Lietuvoje: €28-86
                            Estijoje: €200
                            Kosove: €200

                            Mieste
                            Lietuvoje: €28-86
                            Estijoje: €400
                            Kosove: €200

                            Ar nėra taip, kad valdžia tiesiog bijo didinti nuobaudas? Nes vayrotojei sudaro nemažą elektorato dalį? Rezultate bijoma bausti už pažeidimus, parkuoti mašinas leidžiama bet kur, o bet kokie bandymai griežtinti atsakomybę sutinkami su pašiauštais plaukais ir "baudos nieko nesprendžia" kliedesiais. Nors baudos yra vienareikšmiškai efektyviausia priemonė gerinti saugumą keliuose ir padėti žmonėms vairuoti saugiai.

                            Comment


                              Aš neįsivaizduoju, kaip žmonės turėjo važinėti tais gūdžiais 1998 metais, kad būdavo tiek žūčių. Tada buvau dar vaikas, kažkaip neypatingai atkreipdavau dėmesį į eismą. Gal kas labiau prisimena?
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Cia reikia klaust kaunieciu. Kiek pamenu, jie labiausiai reiskesi sioje statistikoje. Be ratu cypimo net is kiemo nemokedavo isvaziuot. Tik pabandyk isivaizduot, tokiu 300 000
                                Paskutinis taisė Milwaukee; 2019.04.06, 20:55.

                                Comment


                                  http://www.speedingeurope.com/theburger/

                                  Traffic index. Kaip suprantu, lietuviai dar ne iš labiausiai atsipalaidavusių, kas liečia baudas, bet tendencijos perdėtai orientuotis į automobilininkų lūkesčius tikrai neraminančios. Mano pasiūlymas yra kuo labiau kreipti dėmesį į šaligatvių ir pėsčiųjų perėjų ties įvažiavimais būklę. Jei gatvėse atsiranda salelės, bet įvažiavimai, bent jau Kaune, tikrai nesaugūs ir per platūs. Mano rajone (Kaune) sutvarkė šaligatvius, net nusileidimus į gatvę padarė, bet daug kur įvažiavimai per platūs, reiktų arba trapecinių kalnelių arba salelių. Jas sutvarkius, manau, išaugtų patrauklumas naudotis šaligatviais.

                                  Nu dar VT, bet gal čia kiek brangesnis darbas pagal mane. Šaligatvį sutaisai ir laiko kažkiek metų, kai autobusas per kelis metus morališkai pasensta.
                                  Paskutinis taisė PoDV; 2019.04.06, 21:23.

                                  Comment


                                    Atsakau Tomizmui be jokios ironijos. Vykdavo panasiai kaip siame video. Kaune atostogaudavau pas gimines, kai buvau mazas. Vaizdus matydavau panasius.

                                    Comment


                                      Parašė PoDV Rodyti pranešimą
                                      http://www.speedingeurope.com/theburger/

                                      Traffic index. Kaip suprantu, lietuviai dar ne iš labiausiai atsipalaidavusių, kas liečia baudas, bet tendencijos perdėtai orientuotis į automobilininkų lūkesčius tikrai neraminančios. Mano pasiūlymas yra kuo labiau kreipti dėmesį į šaligatvių ir pėsčiųjų perėjų ties įvažiavimais būklę. Jei gatvėse atsiranda salelės, bet įvažiavimai, bent jau Kaune, tikrai nesaugūs ir per platūs. Mano rajone (Kaune) sutvarkė šaligatvius, net nusileidimus į gatvę padarė, bet daug kur įvažiavimai per platūs, reiktų arba trapecinių kalnelių arba salelių. Jas sutvarkius, manau, išaugtų patrauklumas naudotis šaligatviais.

                                      Nu dar VT, bet gal čia kiek brangesnis darbas pagal mane. Šaligatvį sutaisai ir laiko kažkiek metų, kai autobusas per kelis metus morališkai pasensta.
                                      Pas estus drastiskai nukrito avaringumas per pastaruosius metus. Bandau spet, baudu tarifas suveike puikiai.

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                        Atsakau Tomizmui be jokios ironijos. Vykdavo panasiai kaip siame video. Kaune atostogaudavau pas gimines, kai buvau mazas. Vaizdus matydavau panasius.
                                        Prie Kauno. Ne veltui prie Kauno http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#q=Kaukazas

                                        Comment


                                          Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                          Atsakau Tomizmui be jokios ironijos. Vykdavo panasiai kaip siame video. Kaune atostogaudavau pas gimines, kai buvau mazas. Vaizdus matydavau panasius.
                                          O tempora, o mores!

                                          Na, panašius saulių paišymus aš irgi matydavau (nors toli gražu ne tokius naglus), bet Švenčionėliuose tikrai nešaudydavo
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X