Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Ukrainą ir ukrainiečius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Sula Rodyti pranešimą

    Teko buvoti seniau ir Donecke ir Lvove, Odesoje, Kijeve. Neskaitant Kijevo, Donecko regionas iki karo atrodė turtingiausiai, netgi sakyčiau 2012-2013 pats suklestėjimas buvo.
    Gretimos Rusijos sritys ir biednesnės buvo.
    Ko jie ten nuėjo blusų ieškoti?
    Šalčininkuose dauguma mano, kad Baltarusija yra klestinti valstybė, kuriai kenkia vakarai.

    Comment


      Aš tik labai tikiuosi, kad Lietuva iš Taiwano išsireikalaus konkrečių paslaugų ir privilegijų prekyboje ir investicijose. Taiwanas, kaip ir visi kiniečiai, labai gerai supranta, kaip veikia biznio transakcijos ir yra pasirengę nemažai sumokėti būtent už Taiwano vardo atstovybę ES šalyje. Iš akies turbūt kelių milijardų Eur vertės klausimas. Būtų absoliuti kvailystė taip elgtis už dyką, ką jau ima rodyti Ukrainos pavyzdys, kai besąlyginė ir nuolatinė parama yra vienpusė ir neduoda mums jokios naudos.

      Comment


        Parašė John Rodyti pranešimą
        Aš tik labai tikiuosi, kad Lietuva iš Taiwano išsireikalaus konkrečių paslaugų ir privilegijų prekyboje ir investicijose. Taiwanas, kaip ir visi kiniečiai, labai gerai supranta, kaip veikia biznio transakcijos ir yra pasirengę nemažai sumokėti būtent už Taiwano vardo atstovybę ES šalyje. Iš akies turbūt kelių milijardų Eur vertės klausimas. Būtų absoliuti kvailystė taip elgtis už dyką, ką jau ima rodyti Ukrainos pavyzdys, kai besąlyginė ir nuolatinė parama yra vienpusė ir neduoda mums jokios naudos.
        Taivano atveju, gal ir būtų galima kalbėti tiktai apie siaurą ekonominę naudą, tai Ukrainos atveju LT užsienio politikos pastangos visų pirma yra nukreiptos labiau į geopolitinius uždavinius, kurie trumpuoju laikotarpiu gal ir reikšmingos tiesioginės ekonominės naudos neduos, bet netiesiogiai ilgalaikėje perspektyvoje gali turėti labai didelę reikšmę. Net ir JAV savo užsienio politiką įgyvendina ne tik ekonominių interesų pagrindu. Ir geriausias to pavyzdys Afganistano kampanija, kainavusi JAV milijardus dolerių ir davusi absoliutų 0 grąžos.

        Comment


          Parašė Perfect Rodyti pranešimą

          Taivano atveju, gal ir būtų galima kalbėti tiktai apie siaurą ekonominę naudą, tai Ukrainos atveju LT užsienio politikos pastangos visų pirma yra nukreiptos labiau į geopolitinius uždavinius, kurie trumpuoju laikotarpiu gal ir reikšmingos tiesioginės ekonominės naudos neduos, bet netiesiogiai ilgalaikėje perspektyvoje gali turėti labai didelę reikšmę. Net ir JAV savo užsienio politiką įgyvendina ne tik ekonominių interesų pagrindu. Ir geriausias to pavyzdys Afganistano kampanija, kainavusi JAV milijardus dolerių ir davusi absoliutų 0 grąžos.
          Taip buvo galima kalbėti 2015. Gal dar 2016. Dabar yra 2021 ir 7 metai besąlyginės paramos nebėra "trumpalaikė perspektyva". Taip pat "gali turėti" nebėra pakankamai gerai. Ukrainos atveju atėjo laikas atgavinėti skolas, kurių ji mums prikaupė labai nemažai.
          Afganistanas ir Irakas (žiūrint iš Lietuvos perspektyvos) Lietuvai buvo naudingas dėl priėmimo į Nato ir, vėliau, kontaktų mezgimo ir mokymosi mūšio lauke. Iš Ukrainos kol kas mes gavom apskritą nulį. Vietoj to jie sėkmingai didina prekybą su... Rusija. Būtų gerai, kad panaši istorija nesikartotu su Taiwanu ir būtų daugiau rašytinių įsipareigojimų su konkrečiomis sumomis vienokia ar kitokia forma.
          Paskutinis taisė John; 2021.09.15, 19:31.

          Comment


            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
            Tai jau įrodėt, kad Varlamovas propagandistas, ar dar ne?
            https://myrotvorets.center/criminal/...leksandrovich/

            Comment


              Jaučiu artėjančią audrą Seniai gi yra forume išsiaiškinta, kad Realpolitik yra blogai, ir viską reikia daryti iš idėjos! Nes tai drąsu, principinga ir t. t.
              Snowflakes will attack U <3

              Comment


                Būtų antikrymnašistas antikremlinis, tai pasiimtų tą savo babušką (močiutę) iš babušatniko (seno sovietinio močiutinio vaizdo buto) ir varinėtų į Krymą ir Donbasą per Ukrainą, kartu su ukrainiečiais, bet užsispyręs nesako babuškai, kad sssras žlugo, Rusija neturėjo teisės lįst į Ukrainos žemes ir agresyviai ten apgaudinėti, bauginti, terorizuoti, grobt, kankint, žudyt vietinius žmones, vogt ir naikint jų turtą. Iš esmės aš ignoruoju jo rusams peršamas politines nesąmones ir melus, nes jie kišami gan retai, manau, manęs jie nepaveiks, žiūriu tik apie urbanistiką, apie miestus, apie įvairias šalis, pvz., tas, kuriose manęs niekad nebus.
                ПТН ПНХ
                «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                Comment


                  Parašė manometras Rodyti pranešimą
                  žiūriu tik apie urbanistiką, apie miestus, apie įvairias šalis, pvz., tas, kuriose manęs niekad nebus.
                  kiti tik klauso Kirkorovo, nes muzika patinka, bet jam Lietuvoje draudziama lankyti, o analogiskam Kremlio botui ne

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                    kiti tik klauso Kirkorovo, nes muzika patinka, bet jam Lietuvoje draudziama lankyti, o analogiskam Kremlio botui ne
                    auditorijos dydis ir intelektinis potencialas skiriasi.

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą

                      kiti tik klauso Kirkorovo, nes muzika patinka, bet jam Lietuvoje draudziama lankyti, o analogiskam Kremlio botui ne
                      Kažkodėl kremliabotui Viktorui Uspaskichui leidžiama lankytis Lietuvoje

                      Comment


                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                        Kažkodėl kremliabotui Viktorui Uspaskichui leidžiama lankytis Lietuvoje
                        nes jis cia gyvena ir yra pilietis

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą

                          nes jis cia gyvena ir yra pilietis
                          Pridursiu, kad yra vienos didžiausių Lietuvos politinių partijų vadovas ir Europarlamento narys!

                          Comment


                            Parašė liutass Rodyti pranešimą

                            kiti tik klauso Kirkorovo, nes muzika patinka, bet jam Lietuvoje draudziama lankyti, o analogiskam Kremlio botui ne
                            Na, aš jaučiu kaltę, kad žiūriu Varlamovą ir taip kažkiek remiu jį, bet vis tiek žiūriu, kas man įdomu.
                            Dėl Kirkorovo, tai jis buvo Rusijos ambasadoj per 2018 metų putlerio “rinkimus” ir sakė vatnikams, kad putleris jėga. Tai va. Nežinau, kuo jis gali būt įdomus protingiems žmonėms, nebent jei jie kaip nors tyrinėtų klounų įtaką besmegeniams.
                            ПТН ПНХ
                            «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                            Comment


                              Parašė manometras Rodyti pranešimą
                              Na, aš jaučiu kaltę, kad žiūriu Varlamovą ir taip kažkiek remiu jį, bet vis tiek žiūriu, kas man įdomu.
                              Dėl Kirkorovo, tai jis buvo Rusijos ambasadoj per 2018 metų putlerio “rinkimus” ir sakė vatnikams, kad putleris jėga. Tai va. Nežinau, kuo jis gali būt įdomus protingiems žmonėms, nebent jei jie kaip nors tyrinėtų klounų įtaką besmegeniams.
                              Įsidiekite į Google Chrome AdBlocker ir jokios kaltės nejausite.

                              Comment


                                Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                auditorijos dydis ir intelektinis potencialas skiriasi.
                                Tai Kirkorovui realiai uždraudė lankytis dėl to, kad lankėsi Kryme, kiek žinau. Nes jo dainose, ar yra ten kokia nors politika? Gazmanovas turėjo dainą "Sdelan v SSSR" kurioje paminėta Pribaltika, bet pas Kirkorovą tokios temos nevystomos. Eilinė muzikytė apie meilę.

                                Man tik įdomu - negi kiti Rusijos atlikėjai, kurie reguliariai koncertuoja Lietuvoje, Kryme niekad nebuvo?
                                Snowflakes will attack U <3

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                  Tai Kirkorovui realiai uždraudė lankytis dėl to, kad lankėsi Kryme, kiek žinau. Nes jo dainose, ar yra ten kokia nors politika? Gazmanovas turėjo dainą "Sdelan v SSSR" kurioje paminėta Pribaltika, bet pas Kirkorovą tokios temos nevystomos. Eilinė muzikytė apie meilę.

                                  Man tik įdomu - negi kiti Rusijos atlikėjai, kurie reguliariai koncertuoja Lietuvoje, Kryme niekad nebuvo?
                                  na tas tai tiesa, man Kirkorovas šiaip žmogus vertas insulto tai tikrai ne prieš, kad jo neleidžia.

                                  Comment


                                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                    na tas tai tiesa, man Kirkorovas šiaip žmogus vertas insulto tai tikrai ne prieš, kad jo neleidžia.
                                    Na, čia jau skonio dalykas. Jeigu kažkoks atlikėjas dainuoja Š, mano ar tavo kuklia nuomone, tai čia nėra jokia teisiška priežastis jo neįleisti. Turi būti kažkas realiai pažeisto (ar valstybėje nepripažįstama ideologija kaip Gazmanovo atveju, ar teritorinis principas), o ne "Š jis dainuoja, neleisim".

                                    Dar kitas dalykas, linkėti kažkam insultų nepatartina grynai dėl savęs. Bobutės sako, kad tokie palinkėjimai grįžta atgal Geriau linkėti, tarkim... Tapti geresniu atlikėju. Nors, pagal tai kiek jis uždirba, abejoju ar to labai reikia. Nes uždarbiai gali kristi. Tarp kitko, Graikijoje girdėjau Kirkirovo dainas vietinėse radijo stotyse tarpmiestiniame autobuse, ypač "Ciganizacija"
                                    Paskutinis taisė Tomizmas; 2021.09.17, 07:57.
                                    Snowflakes will attack U <3

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                      Man tik įdomu - negi kiti Rusijos atlikėjai, kurie reguliariai koncertuoja Lietuvoje, Kryme niekad nebuvo?
                                      Pavyzdžiui? Kas koncertavo Kryme ar okupuotoje Donbaso dalyje, ir po to gastroliavo Lietuvoje? Tokių nėra.

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą

                                        Pavyzdžiui? Kas koncertavo Kryme ar okupuotoje Donbaso dalyje, ir po to gastroliavo Lietuvoje? Tokių nėra.
                                        Aš pavyzdžiui labai abejoju, ar kokie Ruki Vverch pas gerbėjus į Krymą nevažiuoja. Nors, jeigu primeta, kad jiems po to užsidarys visa Ukraina... Gal ir neapsimoka.
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                          Aš pavyzdžiui labai abejoju, ar kokie Ruki Vverch pas gerbėjus į Krymą nevažiuoja. Nors, jeigu primeta, kad jiems po to užsidarys visa Ukraina... Gal ir neapsimoka.
                                          O šita grupė koncertuoja Lietuvoje? Kažkaip neprisimenu...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X