Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Ukrainą ir ukrainiečius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Nežinau. Pasirenki kuo tikėti ir viskas. O tas pasirinkimas jau nuo daug ko priklauso.
    Na, bet tikėti santechniku iš Donbaso - tai tikrai nestandartinis sprendimas.
    Piliečiu iš Donbaso. P.S. aš net nežinau, kuo tu dirbi...

    Comment


      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Piliečiu iš Donbaso. P.S. aš net nežinau, kuo tu dirbi...
      Aš tau ir nesiūlau manimi tikėti.
      Dauguma Donbaso "piliečių" nekenčia Ukrainos, nesimoko ukrainiečių kalbos, negerbia Ukrainos istorijos... Gal ir jis buvo tarp tų, kurie "kvietė Putiną įvesti savo karius"?
      Kodėl staiga turėčiau pasitikėti kažkokiu žmogumi, kuris kaltina Ukrainą konfliktu, bet išvažiavo ne į Rusiją, bet į Lietuvą?
      Klausimas (gal praleidai) ar jis išmoko bent 3 žodžius lietuviškai?

      Comment


        Parašė oranger Rodyti pranešimą
        Aš tau ir nesiūlau manimi tikėti.
        Dauguma Donbaso "piliečių" nekenčia Ukrainos, nesimoko ukrainiečių kalbos, negerbia Ukrainos istorijos... Gal ir jis buvo tarp tų, kurie "kvietė Putiną įvesti savo karius"?
        Kodėl staiga turėčiau pasitikėti kažkokiu žmogumi, kuris kaltina Ukrainą konfliktu, bet išvažiavo ne į Rusiją, bet į Lietuvą?
        Klausimas (gal praleidai) ar jis išmoko bent 3 žodžius lietuviškai?
        Lietuviškai supranta, šiek tiek moka, bet kalbėti kompeksuoja.

        Comment


          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
          Lietuviškai supranta, šiek tiek moka, bet kalbėti kompeksuoja.
          Tai tada gerai

          Comment


            Parašė oranger Rodyti pranešimą
            Tai tada gerai
            Kai pirkom kraną, pardavėjui pasakė ačiū Ir ką sakiau pardavėjui, suprato. Manau, kad kalbėti lietuviškai stabdo, nes dirba ir Vilniuj, kur kalbėti rusiškai yra norma.

            Comment


              Parašė dsanto Rodyti pranešimą
              Kai pirkom kraną, pardavėjui pasakė ačiū Ir ką sakiau pardavėjui, suprato. Manau, kad kalbėti lietuviškai stabdo, nes dirba ir Vilniuj, kur kalbėti rusiškai yra norma.
              Nepasakyčiau, kad norma. Gal kauniečiams tik taip atrodo... Savo rajone angliškai kalbančius dabar girdžiu jau ne mažiau nei rusiškai

              Comment


                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                Nepasakyčiau, kad norma. Gal kauniečiams tik taip atrodo... Savo rajone angliškai kalbančius dabar girdžiu jau ne mažiau nei rusiškai
                Nu aš slebizavojau rusiškai. Gal ir daugiau apie Ukrainą būčiau paklausęs, bet kad kalba ribojo.

                Comment


                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                  Nu aš slebizavojau rusiškai. Gal ir daugiau apie Ukrainą būčiau paklausęs, bet kad kalba ribojo.
                  Gal dar turėsi kitų progų. Dabar Lietuvoje padaugėjo pabėgėlių iš Luhansko ir Doniecko.

                  Comment


                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                    Gal dar turėsi kitų progų. Dabar Lietuvoje padaugėjo pabėgėlių iš Luhansko ir Doniecko.
                    Išsikviesiu kita proga, daugiau pakalbėsim Bet jis išvyko dar prieš karą...

                    Comment


                      Atgaivinta webkamera Slavianske. Lenino nebėra :
                      http://webcam.scs.com.ua/en/europe/u...naya-ploschad/
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        Naujoji Ukrainos policija. Kijevo patruliai.

                        https://www.facebook.com/yuliya.baby...06626538685233

                        Comment


                          Jau pervadino galų gale iš milicijos į policiją?

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Jau pervadino galų gale iš milicijos į policiją?
                            Tiesą sakant net nežinau, ar pervadino visą Ukrainos miliciją. Bet Kijevo patruliai - modelis, pagal kurį bus reformuojama visos šalies buvusi milicija.

                            Ir man šis modelis visai patinka








                            Laiminga ir ministrė

                            Paskutinis taisė oranger; 2015.06.13, 12:41.

                            Comment


                              https://www.youtube.com/watch?featur...&v=qIpn95ikW-w
                              Saakašvilio pokalbis su Odesos prokurorais.
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                https://www.youtube.com/watch?featur...&v=qIpn95ikW-w
                                Saakašvilio pokalbis su Odesos prokurorais.
                                Gaila, kad Saakashvilio negalima klonuot ir pastatyt i visas imanomas pareigas.

                                .

                                Comment


                                  Lietuvoje irgi labai praverstų toks Saakašvilis.

                                  Comment


                                    Užbaninau AI1, nes jis man į PM išpranašavo visišką Ukrainos išnykimą iš žemėlapio, Rusijos kariuomenės triumfą ir parašė, kad tokiems kaip aš fašistams greitai ateis galas
                                    Kuo toliau, tuo labiau pastebiu psichinį pakrikimą tarp putinovizoriaus žiūrovų...
                                    Ćia rimtai panašu į neįtikėtino masto informacinio ginklo bandymus.
                                    O kiek suluošintų protų yra pačioje Rusijoje, net baisu pagalvoti...
                                    Paskutinis taisė oranger; 2015.06.22, 23:17.

                                    Comment


                                      Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                      Užbaninau AI1, nes jis man į PM išpranašavo visišką Ukrainos išnykimą iš žemėlapio, Rusijos kariuomenės triumfą ir parašė, kad tokiems kaip aš fašistams greitai ateis galas
                                      Kuo toliau, tuo labiau pastebiu psichinį pakrikimą tarp putinovizoriaus žiūrovų...
                                      Ćia rimtai panašu į neįtikėtino masto informacinio ginklo bandymus.
                                      O kiek suluošintų protų yra pačioje Rusijoje, net baisu pagalvoti...
                                      AI1 man tikrai nekelia jokių simpatijų kalbant apie politiką, bet paskaičius temą apie geležinkelį ponas "oranger" ir jo pasisakymai vemti verčia kaip ir AI1 kalbantis apie "visišką Ukrainos išnykimą iš žemėlapio"

                                      Comment


                                        Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                        Užbaninau AI1, nes jis man į PM išpranašavo visišką Ukrainos išnykimą iš žemėlapio, Rusijos kariuomenės triumfą ir parašė, kad tokiems kaip aš fašistams greitai ateis galas
                                        Kur užbaninai, asmeniniuose pranešimuose?

                                        Comment


                                          Parašė WILD_WEST Rodyti pranešimą
                                          AI1 man tikrai nekelia jokių simpatijų kalbant apie politiką, bet paskaičius temą apie geležinkelį ponas "oranger" ir jo pasisakymai vemti verčia kaip ir AI1 kalbantis apie "visišką Ukrainos išnykimą iš žemėlapio"
                                          Ir kas gi poną taip supykino?

                                          Parašė balietis Rodyti pranešimą
                                          Kur užbaninai, asmeniniuose pranešimuose?
                                          Taip, neturiu didesnių galių forume

                                          Comment

                                          Working...
                                          X