Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie Ukrainą ir ukrainiečius

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė oivej
    a, tai dabar jau yra 'taikūs' separatistai ir ne, bet visa laimė kad minia susitvakė tik su (kol kas pranešamom) 32 aukom, galima tik įsivaizduoti kuo pasibaigtų sėkminga operacija.
    Man susidarė įspūdis, kad Odesoje iki šiandien tikrai buvo ramu (dar buvo kažkoks pranešimas, kad Maidano ir Antimaidano aktyvistai kartu patruuliavo, saugodamį miestą nuo galimų okupantų). Šiandien koloradai pabandė sudaužyti Ukrainos palaikytojų mitingą Charkovo-Donecko stilium, atgal gavo taip, kad maža nepasirodė.
    Ar aš esu vakarietiškos propagandos auka? Galbūt, nes labai jau gražus vaizdelis susidėliojo. Į jį neįsipaišo koloradų stovykla, esanti ten 2 mėnesius (?), molotovo kokteiliai (reikia išankstinio pasiruošimo), nu ir man kažkodėl atrodo, kad po futbolo rungtynių vienaip ar kitaip sirgaliai būtų ėję tvarkos daryti.

    Comment


      Na, aš mačiau daug video šiandien. Niekur nebuvo DS spalvų ir ženkliukų. Jie tikrai jų niekada neslepia.

      Video N18

      Paskutinis taisė Romas; 2014.10.30, 22:37.

      Comment


        Parašė udrius Rodyti pranešimą
        Ghmm... tai suprantu forumo dalyviai pateisina smurtą ir žmogžudystes?
        Taip, ypač kai tai liečia valstybės suverenumą.
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Parašė oivej

          bet gal aktyvistas-idealistas žino geriau, nes matė 'daug video'. ir kam tuos lavonus čia kišti.
          DS šiaip ten ne prie ko iš viso, ten buvo fanų eitynės pirmiausiai, prie kurių prisijungė vietiniai, kurie palaiko Ukrainos vienybę. Prie "Arenos" prekybos centro staiga išdygo keli šimtai ginkluotų koloradų. Niekas to neprognozavo. Jau dabar sakoma, kad tai FSB provokacija, siekiant atitraukti dėmesį nuo įvykių Doniecko srityje.
          Ir gal baikim tuos asmeniškumus, jau užknysa.
          Paskutinis taisė oranger; 2014.05.02, 22:50.

          Comment


            Parašė spirit Rodyti pranešimą
            Taip, ypač kai tai liečia valstybės suverenumą.
            Įdomiai pas jį gaunasi, koloradai nužudo gatvėse kelis žmones, o paskui, kai gauna atgal, visi staiga turi juos gailėti...

            Comment


              Lietuviškos svetainės, kurios remiasi Dumskaya.net, rašo, kad prie eitynių organizavimo prisidėjo ir DS. Tai jei prisidėjo, tai turėjo ir dalyvauti. Jie patys per daug afišuotis šiuo metu turbūt nelabai trokšta. Man tai intuicija sako , kad būtent DS indėlis viską nulėmė.

              Comment


                Kažką turbūt būsiu praleidęs, bet kas tas "DS"?
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Dešinysis sektorius.

                  Comment


                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                    Lietuviškos svetainės, kurios remiasi Dumskaya.net, rašo, kad prie eitynių organizavimo prisidėjo ir DS. Tai jei prisidėjo, tai turėjo ir dalyvauti. Jie patys per daug afišuotis šiuo metu turbūt nelabai trokšta. Man tai intuicija sako , kad būtent DS indėlis viską nulėmė.
                    Koks skirtumas kas, ar DS ar sirgaliai ar "Ukrainos bobuciu sajunga" , svarbu tai kad uzkariautojas nukaltas.

                    Comment


                      Parašė oivej
                      pareiškia kad DS ten nebuvo, jam pateiki liudininko reportažą cituojantį DS, jis tada išvartalioja kad DS ten ne prie ko, apie ką su tokiu galima diskutuoti, pirmas nurodinėja kam galvoti, ką rašyti, tada verkia apie asmeniškumus, liūdnas anekdotas ir tiek.
                      Kažkaip apsiramink gal. Koks dar liudininkas? Parodysi man foto su DS nariais, tada ir kalbėsim. Aš jų ten nemačiau per transliacijas, nuotraukose jų irgi nėra, žmonės iš Odesos apie juos iš viso nešneka. O šiaip evvt teisus, koks iš viso skirtumas?
                      Tas DS demonizavimas jau juokingas, šiandien rusų propagandonai jau rašė, kad DS bombarduoja iš sraigtasparnių Slovianską...

                      Comment


                        Kokie sansai, kad tokiam ivyki nebutu nei vieno DS nario. Jug kaip suprantu jie turi tukstancius nariu ir pasekeju. Tas tipas galejo prisistatyt marsieciu. Niekas turbut nepultu teigt, kad marsieciai visa tai organizavo.
                        .

                        Comment


                          Pats vaizdų nestebėjau, bet ar tokių žmonių nebuvo kaip pirmoje nuotraukoje?
                          http://brittius.com/2014/05/02/mass-...-and-chanting/
                          About 1,500 young men wearing masks and Right Sector armlets armed with chains, clubs and shields tried to stage a march along Odessa’s central streets

                          Comment


                            Futbolo ultros ko gero visur yra nacionalistiškai, patriotioškai nusiteikę, DS irgi yra nacionalistai, tarp tų pačių ultrų gali būt yra DS narių ar prijaučiančių, tai nelabai matau čia esminio skirtumo DS ar ne DS čia dalyvavo, nebent Jūs sukat link to kad DS "vadai" čia viską užsuko. Dabar tik kyla klausimas ar čia gerai ar negerai jei žuvo Rusijos piliečiai, kaip tai gali "išverst" kremlinai. Klausimas ar tai kas vyksta šiuo metu, vyksta pagal kremliaus planą ar ne.Iki šiol atrodė, kad daugmaž pagal planą, nors karių panašu nedrįs įvest, dabar pabandymas su Odesa, klausymas ar dar bus bandymų ten kokių. Kad Ukraina kariuomenę ims naudot aktyviau matyt Rusija ir nelabai tikėjos.Gaila nematau Rusijos Tv kažin ji ten per savo publicistines-diskusines laidas dar nepradėjo aiškint, kad Rusiją vėl apgavo(čia dėl Ženevos derybų, ir kad armiją pasitelkė Ukraina rytuose)?

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Pats vaizdų nestebėjau, bet ar tokių žmonių nebuvo kaip pirmoje nuotraukoje?
                              http://brittius.com/2014/05/02/mass-...-and-chanting/

                              an ITAR-TASS correspondent reported from the site
                              .

                              Comment


                                ITAR-TASS correspondent reported from the site
                                Tada informacija gali būti ir įtartina . 1500 žmonių, kaip teigiama, tikrai turėjo būti matomi.

                                Comment


                                  Senasnamai, o tu ne ITAR TASS čia fotkes talpink, bet pažiūrėk realius įvykius, juk pilna video yra. Kap paprasti žmonės iš Moldovankos (čia toks Odesos paprastų rabotiagų rajonas) vos nesuplešė į gabalus koloradus. O tokiomis fotkėmis gąsdinti jau net vaikučių nepavyksta...

                                  Tarp kitko, kaip ten Kiseliovas, nenusišovė dar kaip jo draugelis iš ORT?
                                  Paskutinis taisė oranger; 2014.05.02, 23:27.

                                  Comment


                                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                    Lietuviškos svetainės, kurios remiasi Dumskaya.net, rašo, kad prie eitynių organizavimo prisidėjo ir DS. Tai jei prisidėjo, tai turėjo ir dalyvauti. Jie patys per daug afišuotis šiuo metu turbūt nelabai trokšta. Man tai intuicija sako , kad būtent DS indėlis viską nulėmė.
                                    Šiaip, jei dalyvavo tai greičiausiai tik pavieniai nariai, nes per visą transliaciją net raudonai/juoda UPA vėliava tik viena tebuvo. O va Maidano veteranų ten tikrai buvo nemažai (pastoviai matydavau milicijos skydus su "14-osios šimtinės" užrašais), tai tarp jų ir atskirų dešiniojo sektoriaus žmonių, aišku, galėjo būti.

                                    Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                    Pats vaizdų nestebėjau, bet ar tokių žmonių nebuvo kaip pirmoje nuotraukoje?
                                    http://brittius.com/2014/05/02/mass-...-and-chanting/
                                    Kiek matau iš šalmų, tai čia taip pat Maidano savigyna. 10-oji šimtinė, kaip suprantu.
                                    Paskutinis taisė index; 2014.05.02, 23:30.
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      Senasnamai, o tu ne ITAR TASS čia fotkes talpink, bet pažiūrėk realius įvykius, juk pilna video yra. Kap paprasti žmonės iš Moldovankos (čia toks Odesos paprastų rabotiagų rajonas) vos nesuplešė į gabalus koloradus. O tokiomis fotkėmis gąsdinti jau net vaikučių nepavyksta...
                                      Man rūpi žinoti, kaip buvo. Tau gerai, kai žinai iš anksto .

                                      Comment


                                        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                        Man rūpi žinoti, kaip buvo. Tau gerai, kai žinai iš anksto .
                                        Tai kad tau atrodo kaip tik nerūpi, nes tau viskas aišku juk iš Kiseliovo ITAR TASS nuotraukos, ane?
                                        O aš visą dieną sekiau įvykius, iš anksto man niekas nebuvo aišku.

                                        Comment


                                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                          Man rūpi žinoti, kaip buvo.
                                          Kaip buvo pagal Putiną?
                                          You might surprise yourself.

                                          Miestai.net FB

                                          Comment

                                          Working...
                                          X