Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Sveikata, medicina, mityba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė neamos Rodyti pranešimą

    Banalizuojant taip, psichologinė ir fiziologinė dedamoji yra susijusios ir priklausomai nuo root cause antidepresantai gali padėti visiškai išgydyti depresiją (sukeltą kažkokio cheminio disbalanso), esant maišytam atvejui pagerinti bazinę savijautą, kad žmogus galėtų pasijausti geriau ir turėtų psichologinių jėgų tvarkytis su savo gyvenimu, arba visai nepadėti jei depresija dėl chroniško streso, spaudimo ar blogo gyvenimo. Tuomet atvejų aibė didelė ir skandinavai ir čia geras pavyzdys, nes atsakymas būna išsiskyrimas iš blogų santykių, savo homoseksualumo pripažinimas, biologinės ir vidinės lyties suderinimas ir kiti liberalūs socialiniai dalykai, už kuriuos pas mus žmonės iki depresijos ir engiami
    Mano asmenine nuomone didelė dalis „liberalių socialinių dalykų“ tėra bėgimas nuo vidinių problemų. Išeit iš toksiškų santykių yra gerai. Bet kai žmonėms trūksta sugebėjimų santykių kūrimui ir vis kartojasi ta pati situacija, tai su tokiais liberalusis socialiniais dalykais tik normalizuojamas socialinių įgūdžių trūkumas.

    Kiek žinau liūdnų atvejų - priežastys buvo gerokai banalesnės nei lgbtqaž.

    Comment


      Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
      Antidepresantų vartojimas yra turbūt geriausias būdas spręsti kylančius emocinius iššūkius, lyginant su kitais būdais, kaip su tuo tvarkydavosi ankstesnės kartos.
      Antidepresantai priežasčių neišprendžia, tik dar labiau jas pagilina ir turi n šalutinių pasekmių, kaip tos savižudybės. Panašiai kaip ir tas pats alkoholis.
      ​​​​​
      Flickr

      Comment


        Parašė Evier Rodyti pranešimą

        Na, gyvenimo būdo eksperte, pasidalink patarimais, kaip turėčiau keist savo gyvenimo būdą? Man 24 metai, geriu antidepresantus nuo nerimo sutrikimų (generalizuotas nerimas, OCD), prieš pradedant juos vartoti, gyvenimo kokybę vertinau 8/10, dabar 10/10. Dar esu gėjus. Laukiu įžvalgų.
        Disciplina, miegas, fizinė veikla, pomėgiai, D vitaminas, psichologas. Šiaip nerimo sutrikimai ne tas pats, kas ilgalaikė depresija, būna ir laimingiems žmonėms, kurie tiesiog persidirba ir perdega.
        Flickr

        Comment


          OCD gydyti disciplina? Siūlau kiek pasidomėti tema prieš siūlant savo nuomonę. Arba ir pirmos kategorijos diabetą siūlyti gydyti pozityviu mąstymu

          Comment


            Parašė neamos Rodyti pranešimą
            OCD gydyti disciplina? Siūlau kiek pasidomėti tema prieš siūlant savo nuomonę. Arba ir pirmos kategorijos diabetą siūlyti gydyti pozityviu mąstymu
            Aš tai manau kad reikia atvertį savo širdį Viešpačiui dievui, ir vienatiniam jo sūnui Jėzui Kristui. Jeigu priimsi Viešpatį, jis išgydys ir nuo I kategorijos diabeto, ir nuo depresijos, ir nuo reumatoidinio artrito.
            If a lion could speak, we could not understand him.

            Comment


              Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

              Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.

              Comment


                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                Užsiimt rimtu darbu su nerimu ir bendrai psichologiniu atsparumu? Kiek teko girdėt istorijų, psichoterapijos ir meditacijos padeda išsikapstyti kertines problemas ir su jomis tvarkytis.

                Nors jei su nerimu buvo 8/10, tai matyt tas nerimas buvo nedidelė problema? Mano skalėj 8/10 skamba kaip viskas gerai.

                Nežinau ar tikrai „kažko bijau, bet pririju tablečių ir neberūpi ko bijau“ gali būti 10/10 ilgalaikėje perspektyvoje.

                Dirbu ir su pschoterapeutu, prieš tai buvo 4/10, ką pavyko įveikti, psichoterapeuto pagalba tai socialinį nerimą. Tabletės ne taip veikia, čia ne raminamieji. Yra kursas, man prognozavo apie metus, praėjo 9 mėnesiai. Tarp 8/10 ir 10/10 yra nemažas skirtumas, esu gerokai laimingesnis ir produktyvesnis.
                Jei ne šios priemonės, kurios ne taip seniai dar visuomenėj buvo tabu ir kurios padėjo iš 4/10 pasiekti 10/10, nebūtų nei naujų draugų, nei verslo, nei gyvenimo kokybės. Tai čia mano pavyzdys apie tai, kaip veikia šitie dalykai, kad nereiktų skleist vėjų apie "antidepresantų rijimą dėl dirbtinės laimės".

                Comment


                  Įkišiu trigrašį primindamas puikias mūsų himno eilutes – „Iš praeities Tavo sūnūs / Te stiprybę semia“. Skaitykite tremtinių, disidentų, kankinių, partizanų pasakojimus ir istorijas. Ne tik geriau pažinsite savo šaknis, bet ir nūdienos problemos nepastebimai sumažės, gyventi bus lengviau (kalbu iš patirties).

                  Visiems sėkmės ir laimės

                  Comment


                    Parašė neamos Rodyti pranešimą
                    OCD gydyti disciplina? Siūlau kiek pasidomėti tema prieš siūlant savo nuomonę. Arba ir pirmos kategorijos diabetą siūlyti gydyti pozityviu mąstymu
                    Kas turėjo ir išsigydė, tai disciplina šiaip vienas pagrindinių dalykų, tik po to eina ką minėjau, tą ir psichoterapiautai rekomenduoja pirmiausia keisti gyvenime.
                    Pirmo ir antro tipo diabetai visiškai skirtingi dalykai, nerimo sutrikimai juk ne įgimti dalykai, o atsiradę dėl gyvenimo būdo, kurį reikia keisti, norint pasveikti, vaistai to gyvenimo būdo nepakeičia.

                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                    Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

                    Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.
                    Ar kas nors siūlo vietoje skiepų nuo erkinio encifalito mankštintis? Kiekviena liga individuali ir gydymas ne visada efektyviausias vaistais.
                    Paskutinis taisė Lettered; 2024.03.29, 09:05.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Evier Rodyti pranešimą


                      Dirbu ir su pschoterapeutu, prieš tai buvo 4/10, ką pavyko įveikti, psichoterapeuto pagalba tai socialinį nerimą. Tabletės ne taip veikia, čia ne raminamieji. Yra kursas, man prognozavo apie metus, praėjo 9 mėnesiai. Tarp 8/10 ir 10/10 yra nemažas skirtumas, esu gerokai laimingesnis ir produktyvesnis.
                      Jei ne šios priemonės, kurios ne taip seniai dar visuomenėj buvo tabu ir kurios padėjo iš 4/10 pasiekti 10/10, nebūtų nei naujų draugų, nei verslo, nei gyvenimo kokybės. Tai čia mano pavyzdys apie tai, kaip veikia šitie dalykai, kad nereiktų skleist vėjų apie "antidepresantų rijimą dėl dirbtinės laimės".
                      Na tai iš esmės ir darai apie ką kalbėjau. Jei prie 4/10 būtum tik ėmęs tabletes, matyt rezultatas būtų kitoks? Tikėtina net nebūtų +2 iki 6/10, nekalbant apei tolesnį progresą.

                      Comment


                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                        Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

                        Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.
                        Šiuolaikinės farmokologijos pasiekimų neteisingas naudojimas yra kaip šaudyt žvirblius su balistine raketa. Ozempic vienas iš šviežiausių pavyzdžių.

                        Comment


                          Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                          Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

                          Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.
                          Jokie farmakologijos pasiekimai nepadės tiek, kiek malda, arba mankšta.

                          Net neabejoju kad Lettered, susirgęs kokia leukemija, ligą nesunkiai išsigydytų pritūpimais, nauju hobiu ir ilgesniu miegu.
                          If a lion could speak, we could not understand him.

                          Comment


                            Apie ką ši tema?

                            Comment


                              Parašė sankauskas Rodyti pranešimą
                              Jokie farmakologijos pasiekimai nepadės tiek, kiek malda, arba mankšta.
                              .
                              Reiktu nepamiršti ir darbo terapijos (priverčiamojo darbo stovyklose, ūkininkų laukuose, kelių tiesime ir pan.).
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Parašė sankauskas Rodyti pranešimą

                                Jokie farmakologijos pasiekimai nepadės tiek, kiek malda, arba mankšta.

                                Net neabejoju kad Lettered, susirgęs kokia leukemija, ligą nesunkiai išsigydytų pritūpimais, nauju hobiu ir ilgesniu miegu.
                                Visos ligos išgydomos tik kibirais vaistų? Neblogas požiūris į sveikatą ir ilgaamžiškumą.
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                  Apie ką ši tema?
                                  Apie žmonių kvailumą, pvz. žmogui skauda galvą pastoviai dėl to, kad vandens beveik negeria ir kasdien vartodamas vaistus nuo galvos skausmo skrandį susigadina. Nes gilintis į lygos priežastį juk tai yra neigti farmokologijos verslo pasiekimus.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    A, supratau, geriausia vieta gyventi yra ten, kur daug geriamo vandens

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Kas turėjo ir išsigydė, tai disciplina šiaip vienas pagrindinių dalykų, tik po to eina ką minėjau, tą ir psichoterapiautai rekomenduoja pirmiausia keisti gyvenime.
                                      Pirmo ir antro tipo diabetai visiškai skirtingi dalykai, nerimo sutrikimai juk ne įgimti dalykai, o atsiradę dėl gyvenimo būdo, kurį reikia keisti, norint pasveikti, vaistai to gyvenimo būdo nepakeičia..
                                      Nerimo sutrikimai pilnai gali būti įgimti, kaip tas pats OCD

                                      Smegenys yra keliomis eilėmis (jei ne keliolika) sudėtingesnis organas nei kasa ar kepenys ir jei kažkas gali būti blogai fiziologiniu lygiu su paprastesniais organais, gali būti ir su smegenimis. Kadangi smegenys dažniausiai neskauda, fiziologinės problemos pasireiškia kaip elgesio, savijautos ir kiti sutrikimai. Apskritai psichiatrijos ir psichologijos mokslai tą ir daro, kad aiškinasi to priežastis, jų sąveiką ir kaip žmonėms padėti


                                      Esu nuoširdžiai nemaloniai nustebintas bandymu tiesiog neigti šiuolaikinę farmakologiją.

                                      Čia panašiai kaip kokių nors infekcijų apsaugai pirmiausiai mankštintis, o ne skiepytis.
                                      Socialinė stigma taip ir pasireiškia. Tiesiog darykit gerai ir protingai, o ne blogai ir nesveikai ir bus viskas ok! Va ir išsprendėm visus sutrikimus

                                      Comment


                                        Parašė neamos Rodyti pranešimą

                                        Nerimo sutrikimai pilnai gali būti įgimti, kaip tas pats OCD

                                        Smegenys yra keliomis eilėmis (jei ne keliolika) sudėtingesnis organas nei kasa ar kepenys ir jei kažkas gali būti blogai fiziologiniu lygiu su paprastesniais organais, gali būti ir su smegenimis. Kadangi smegenys dažniausiai neskauda, fiziologinės problemos pasireiškia kaip elgesio, savijautos ir kiti sutrikimai. Apskritai psichiatrijos ir psichologijos mokslai tą ir daro, kad aiškinasi to priežastis, jų sąveiką ir kaip žmonėms padėti
                                        Pilnai sutinku, jei įgimta, tai ir priemonės visai kitos. Bet mano pačio aplinkoje ne vienam yra buvę tie nerimo sutrikimai, panikos priepoliai, čia labai dažna jaunų, max siekiančių, darboholikų liga. Tai jiems ir psichoterapiautai pirmiausia liepė susitvarkyti discipliną, kad nebūtų random ėjimo miegoti laiko ir trukmės, tik po po to mityba, fizinė veikla lauke ir t.t.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė neamos Rodyti pranešimą
                                          Socialinė stigma taip ir pasireiškia. Tiesiog darykit gerai ir protingai, o ne blogai ir nesveikai ir bus viskas ok! Va ir išsprendėm visus sutrikimus
                                          Socialinė stigma yra gydytis ne tabletėm, o taisyti gyvenimo būdą. Prieš porą dešimtmečių dabar jau amžinatilsį močiutei gydytoja ant recepto išrašė kasdien vaikščiot po 4 kilometrus. Skundėsi, kad nedavė tabletės. Nes nu ką kaimynai pagalvos jei be tikslo šlaistysis po apylinkes. Bet gydymas pagelbėjo. Deja tai labai gajus požiūris tarp sovietinės eros žmonių. Bet džiaugiuosi, kad po truputi tvarkomės ir dabar žmonės nebespjauna į psichoterapijas, sveiką gyvenseną ir t.t.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X