Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lietuva 1988-1991

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Radau dar keletą senų nuotraukų
    1987


    1988


    1989 09
    Sąjūdžio spauda ant dabartinės Valdovų rūmų tvoros (ir anais laikais kažką ten remontavo)


    1991 02
    Gal kiek geresnė barikadų prie Aukščiausiosios Tarybos skaidrė



    Beje, viršuje (pagal datą) įdėjau kelias 1989 m. gegužės 1-osios nuotraukas.

    O čia palyginimui Lukiškių aikštė:
    1989 05


    2004 11

    Dabar gal ir visos anų laikų nuotraukos.
    Paskutinis taisė Romas; 2009.08.23, 18:11. Priežastis: Atstatytas nuotraukų rodymas

    Comment


      #22
      Aciu uz nuotraukas. Prisipazinsiu, mane truputi sugraudino.

      Comment


        #23
        Aciu, Romai!


        You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

        Comment


          #24
          blitz banned because of spamming.




          aciu, Romai.


          Prie ruso man buvo geriau

          Comment


            #25
            Aciu Romai tikrai liux sugrazina i kudikistes metus atsimenu kaip stovejau baltijos kelyje su kaskokiu usuotu dede susikibes ir kaip tankai is Kedainiu karines bazes vaziavo i Vilniu...

            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

            --------------------------------------------------

            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

            Comment


              #26
              buvo laikai... Nesena istorija.

              Comment


                #27
                beveik niekas nepasikeite

                Comment


                  #28
                  / padydintu runkelia supirkyma kainas kaipmat paskaistu vyskas, ar ne, dubajau?
                  You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                  Comment


                    #29
                    SUPER. Romai, respect uz jaunosios kartos auklejima.

                    Comment


                      #30
                      Judejimo lyderiai :


                      Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                      --------------------------------------------------

                      Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                      Comment


                        #31
                        Wow, geros fotkes atrodo taip neseniai viskas, buvo o jau istorija
                        Aciu uz nuotraukas

                        Comment


                          #32
                          O tu, auskariuk, gal irgi turi ką parodyti?
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            Parašė Mantaz
                            O tu, auskariuk, gal irgi turi ką parodyti?

                            Tu laiku nuotraukos, pas mane randais juostose, deja siai diena as neturiu galimybiu is ju perkelti vaizdus i interneta

                            Comment


                              #34
                              auskariuk, skeneriai tam yra
                              man rodos nunesk i kokius BMS ir perkels tau i skaitmenini formata.


                              Prie ruso man buvo geriau

                              Comment


                                #35
                                del to rasiau, kad neturiu galimybiu, nes siai dienai, man butu nenaudinga investicija i juostu skaneri

                                O pasinaudoti firmu paslaugomis del perkelimo, siaip ateites planuose yra

                                Comment


                                  #36
                                  ...atgimimas ... ? ...

                                  ... tik vienas Dievas žino, kada Lietuva atsities, gal prireiks vėl kokių trijų kartų, kol žmonių širdyse ištirps okupacijos metų paliktas įšalas, sielos apsivalys nuo tų šiukšlių, kurias mums atnešė svetimi.

                                  Kada žmogus bus dvasingas ir sąžiningas, tuomet bus ir doras ir teisingas - tai yra pagrindinės vertybės, kad žmogus būtų laisvas. Tam reikia laiko, nes žmogus negreit keičiasi, o ypač į gerąją pusę. Pasėta blogio sėkla vešliai sužaliuoja net neparuoštoje dirvoj, o gėriui pasėti reikia ilgai ir kruopščiai purenti dirvą. Tad pradėkim ruošti dirvą ateinančioms kartoms, padėkime vieni kitiems apsivalyti, pirmiausia su šaknimi išraukim tuos baisius, ausį rėžiančius keiksmažodžius, kuriuos dažnai vartoja net ir mūsų jaunimas. Tai - bjaurastis, kurią paliko mums okupantai. Naikinkime ši blogį, kad nepersiduotų ateinančioms kartoms, nes tai srutos, kuriose mus išmaudė atėjūnai, o jų kvapas pasilieka ilgam.

                                  Prašykime Dievą jėgų, kad galėtume nugalėti savyje ydas ir blogį, kad mes po truputį galėtume būti geresni, kad Lietuva ir ateity būtų minima kaip didvyrių žemė, Dora ir garbinga tauta. Karštai tikėkime ir turėkim vilties, kad mūsų norai išsipildys.

                                  Tikėkim taip šventai, kaip tikėjom daugelis iš mūsų, kad Lietuva bus laisva ir nepriklausoma... .

                                  Išorinio fizinio priešo nebėra, Lietuva laisva, bet ar mes laisvi? Mumyse liko didžiausias priešas, tai mūsų ydos, tas juodas pavydas, neapykanta, melas, šmeižtas ir kitos blogybės. Kaip gi save nugalėti? Tai sunki kova, nes su savimi kovoti yra sunkiausia. O piktoji dvasia nesnaudžia, vis kursto ir kursto daryti daugiau blogybių.

                                  ... Šį blogį mumyse pasėjo okupantai (maskoliai), tai jų sėkla, kurios vaisius skiname išrovę iš sielų dvasingumą ir padorumą, pasėjo blogį. Ir šias skausmingas žaizdas teks gydyti patiems, tai ilgas procesas, reikalaujantis daug pastangų auklėjant jaunąją kartą. Tai tėvelių pareiga, kartu su bažnyčia ir mokykla išugdyti dvasingą ir dorą jaunimą, neleisti bujoti blogiui. Tam reikia noro ir sąmoningumo. Kada pakils dvasingumas, tada visos blogybė išnyks savaime. Tauta, atgimusi dvasioje, bus vėl tokia brangi kaip prieškaryje, neveltui tiek sudėta aukų už jos laisvė.

                                  ... Mielas jaunime! Jūs mūsų pamaina, Lietuvos ateitis. Puoselėkite ir saugokit kaip savo akį taip sunkiai iškovotą laisvę ir nepriklausomybę, o jeigu reikės, apginkit tą mažą žemės lopinėlį, kuris vadinasi Lietuva. Iš praeities semkitės stiprybės, eidami giliai įmintomis partizanų pėdomis. Nieko nėra brangesnio už laisvę, už ją labai brangiai - kraujų - sumokėjo mūsų karta... .

                                  Ištrauka iš naujos knygos paskelbtos:

                                  www.lietuvos.net/istorija/partizanai/

                                  ***

                                  Kartu kurkime teisinę, turtingą ir Dvasingą Lietuvą.

                                  Comment


                                    #37
                                    / Esu reguliarus jusu svetaines lankytojas, taip pat neretai apsilankydavau ankstesniame jusu puslapio variante. Tikiu, kad esate labai gerbiamas ir protingas zmogus. Bet bet kokiu atveju, manau, kad registravimasis kituose forumuose del vieninteles priezasties - pritraukti daugiau lankytoju savo puslapiui, net nebandant inesti jokio inaso i ta foruma, yra, svelniai tariant, neetiskas ir niekuo nesiskiria nuo paprasto izulaus "spaminimoi"!

                                    (Mano asmenine nuomone)
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      #38
                                      Ačiū

                                      ...ačiū už pastaba blitz, tiesiog pamąsčiau, jog bet tam tikrų įvykių nebūtų įmanomi 1987-1991 metai.
                                      Todėl ir paskelbiau tos motirškos praradusios ne tik savo brolius, bet ir savo jaunystę atsiminimus.
                                      Manau, dažnai mes užmirštame jog be įvykių praeityje mūsų gražiausios (ir skaudžiausios) akimirkos būtų neįmanomos.

                                      Nesupyk. Nemanau jog 'spaminau'.

                                      p.s. o kaip įkelti nuotrauką?

                                      p.p.s. ačiū už pagalbą

                                      Comment


                                        #39
                                        Vikingas> Dėl nuotraukų: http://tinkle.miestai.net/showthread.php?t=1096
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          #40
                                          1991 m. sausio vidurys

                                          Neseniai radau vieną išryškintą juostelę, iš kurios taip ir neprisiruošiau padaryti nuotraukų. Taigi jas sudėsiu čia. Nors mano skenuotas negatyvas neprilygs nepakartojamoms Romo skaidrėms, bet gal kažkam bus įdomu, nes fotografuota 1991 m. sausio 14 ar 15 d. (tiksliai neatsimenu). Šių vaizdų, ilgai gulėjusių dėžutėje dar niekas nematė. Fotografuota su sovietine muiline Smena 8m.

                                          Vaizdas nuo tunelio. Dieną prieš tai visi žiūrėjo į šią pusę ir laukė tankų. Dar dabar atsimenu drebulį jų laukiant.



                                          Padidintas fragmentas. Ekskavatoriai skubiai kasa prieštankinius griovius.



                                          M. Mažvydo biblioteka kaip per karą (o tai ir buvo karas). Langai užklijuoti, kad sprogimo banga neišžarstytų šukių.



                                          Barikada.



                                          Kai bus laiko, įdėsiu daugiau. Iš viso yra 30 kadrų.
                                          Paskutinis taisė Edmas; 2006.06.19, 18:15.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X