Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Berliner Rodyti pranešimą
    Visiškai logiška, kad tokia šalis kaip Rusija turėtų sugebėti gaminti pasaulinio lygio automobilius, lėktuvus, elektroniką ir t.t. Tačiau dėl savo protekcionistinės politikos jie leidžia savo gamintojams patogiai stagnuoti, prezidentui paliepus laikyti atidarytas visokais neefektyvias gamyklas, kuriose dirba ištisi miestai, nieko negaminančias. O ar nemanai, jog jei jie atsivertų ir leistų įmonėms laisvai konkuruoti su užsienio įmonėmis, joms nebeliktų galimybės stagnuoti, tektų arba iš esmės reformuotis arba bankrutuoti.
    Na, nepamirškime, kad Rusija, kaip ir kitos šalys, patyrė santvarkos pasikeitimą. Todėl apie 10 – 15 metų konkurencijoje buvo prarasta, o atsiradusios nišos buvo užimtos kitų rinkos dalyvių. Rusija, deja, pasižymi tokiu pat požymiu, kaip ir Lietuva – korupcija. Jei vadovams ir valdininkams, prieinantiems prie Rusijos ekonominio potencialo išteklių, leisti visiškai laisvai apspręsti veiklos politiką laisvos konkurencijos sąlygomis iki tokio lygio, kad gamykla išliktų arba bankrutuotų, tai neabejotinai, suinteresuotų konkurentų tie asmenys būtų laabai dosniai papirkti, o gamykla neužilgo užsidarytų be darbo ir pajamų palikdama ištisus miestus. Jelcinas vos taip ir nepadarė – praktiškai visą Rusiją buvo sugriovęs. Taigi, laisvoji rinka yra ne daugiau, nei utopija. Visur veikia karteliniai susitarimai, valdininkų papirkinėjimai, monopolijos, oligopolijos, ir pan. (ar ne tokie procesai įvyko Lietuvoje?). Iš to, kas vyksta Rusijoje, akivaizdu, kad dviejų vyrukų komanda – Putinas ir Medvedevas, tai puikiai suvokia ir imasi asmeniškai kontroliuoti procesus, svarbius visos Rusijos raidai. Taip ir turi elgtis tikri valstybės vadovai. O Rusija, žvelgiant į jos istoriją ir visuomenės raidą, kitaip ir negali.

    Per žinias teko nugirsti, kad Putinas siekia, kad Rusijoje jos reikmėms būtų gaminama viskas „iki varžtelio“, bent jau karinėje pramonėje. Malačiai. Jie žino kaip pakovoti dėl savo šalies ateities.

    ...tie vargšeliai, bijodami iš viso nieko negauti ir prarasti darbą, tyli ir bijo sukelti kokius neramumus. Taip ir stagnuoja visa valstybė ir apie jokią pažangą, kol nebus esminės ir skaudžios reformos, negalima nė kalbėti.
    O Lietuvoje kitaip?! Kiekviena firma firmelė išsižiojusi laukia valstybinių užsakymų. Veik ne kiekvienas dirbantysis Lietuvoje dreba dėl savo darbo vietos, o jei bosas palieptų, tai ir į šikną bučiuotų 1 kartą dienoj, bi tik darbe liktų, o firmos savininkas – politikui, bi tik gautų valstybės užsakymą. Ištisi verslai oragnizuoti valtybinių užsakymų sąskaita. Pvz., kad ir vadovėlių leidyba – tokio dydžio, tokio storio ir su tokiu popieriaus kieku, kad mažai tikrai neatrodo.

    Šiame kontekste galima pažiūrėti ir į Lietuvą ir pasidžiaugti, kad pas mus ta staigi ir esminė ūkio reforma jau įvyko ir nebeliko tų milžiniškų fabrikų, gaminančių niekam nereikalingą brokuotą šlamštą, o tie, kurie liko, išmoko žaisti rinkos sąlygomis.
    Pvz., vienas tokio brokuoto „šlamšto“ pavyzdžių – savadarbis šmirgelis (galąstuvas), kurį pasidariau kažkadaise Mažeikiuose pagaminto elektros varikliuko pagrindu (pas daugelį namų ūkiose tokių pilna), o namuose burzgia šaldytuvas, kurio kompresorius pagamintas buvo taip pat Mažeikiuose. „Tauras“ (televizorius), deja, vakar „užsilenkė“ – jungiklio mechanika, matyt susidėvėjo. Ir daugiau galiu pateikti tokio „šlamšto“ pavyzdžių, kurių kokybės vakarietiškai technikai tik palinkėti galėčiau (skaitmeninis fotoaparatas „Practica“, gaminta Vokietijoje, tik nupirktas jau įtartinai veikė, o neužilgo ir užsilenkė). Taip, ir „Alytaus tekstilė“ ir Ignalinos AE – „kiauras brokas“. Bet viso to kracho, ištikusio Lietuvą, priežastimis aš įžvelgiu lietuvių prigimtinį nesugebėjimą administruoti ir korupcinius interesus, o ne blogai pagamintus gaminius.

    O čia dar iliustracijai apie KAMAZ pasiekimus:
    Youtube video
    Tokių tendencingų reportažų galima pateikti apie kiekvienos šalies pramonę.
    Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

    Comment


      Parašė le bronius Rodyti pranešimą
      Tai vadinasi priešingi mano veiksmai reikštų, kad darau kažką... tipo reikia kelti sumaištį ir krizės metu spiegti: "Grąžinkit mus į 1989-uosius", "Socialinę lygybę"... oi artistas. Tu kartais ne iš fronto partijos?
      Jei tu kažką praleidai pilietinėje saviugdoje, tai aš čia jau tau nebepadėsiu. Galiu tik tiek paguosti, kad kiekvienas turi savų trūkumų.
      Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

      Comment


        Parašė Combat Rodyti pranešimą
        Jei tu kažką praleidai pilietinėje saviugdoje, tai aš čia jau tau nebepadėsiu. Galiu tik tiek paguosti, kad kiekvienas turi savų trūkumų.
        Tu man dabar paaiškink, prie ko čia pilietinė saviugda? Kad nekeliu riaušių prie seimo, tai jau aš nepilietiškas? O ką tu į tai, jei aš tikiu savo valstybe ir valdžia bei palaikau ją. Bent jau esu daug kartų didesnis patriotas už tamstą... o apie Putino ir Medvedevo šventumą, tai nejuokink žmonių
        Aš tikrai myliu Lietuvą!

        Comment


          Parašė Combat Rodyti pranešimą
          Iš to, kas vyksta Rusijoje, akivaizdu, kad dviejų vyrukų komanda – Putinas ir Medvedevas, tai puikiai suvokia ir imasi asmeniškai kontroliuoti procesus, svarbius visos Rusijos raidai.
          Taip ir turi elgtis tikri valstybės vadovai. O Rusija, žvelgiant į jos istoriją ir visuomenės raidą, kitaip ir negali.
          Jeigu nepastebėjai, tai pagal Putino ideologo Surkovo planą, jau nuo pat Putino atėjimo į valdžią "ASMENIŠKAS VADOVAVIMAS" lipa per visas Kremliaus kontroliuojamas mass-media biednikams į smegenis iki šiol.

          Per žinias teko nugirsti, kad Putinas siekia, kad Rusijoje jos reikmėms būtų gaminama viskas „iki varžtelio“, bent jau karinėje pramonėje. Malačiai. Jie žino kaip pakovoti dėl savo šalies ateities.
          Ir tau įlipo?
          Man patiko vienas komentaras rusu po straipsniu apie Japonijos projektus kosmoso srityje:"xorosho. my budet pastavliat nano malatki i nano gvozdi".

          O Lietuvoje kitaip?! Kiekviena firma firmelė išsižiojusi laukia valstybinių užsakymų. Veik ne kiekvienas dirbantysis Lietuvoje dreba dėl savo darbo vietos, o jei bosas palieptų, tai ir į šikną bučiuotų 1 kartą dienoj, bi tik darbe liktų, o firmos savininkas – politikui, bi tik gautų valstybės užsakymą. Ištisi verslai oragnizuoti valtybinių užsakymų sąskaita. Pvz., kad ir vadovėlių leidyba – tokio dydžio, tokio storio ir su tokiu popieriaus kieku, kad mažai tikrai neatrodo.
          Kas liečia valstybinius užsakymus ir darbuotojų padėtį - nėra ką lyginti. Pas mus nėra brangiausių kelių pasaulyje ir darbuotojų dirbančių be algų beveik pora metų. Ten valstybiniai užsakymai tik išrinktiesiems, dažniausiai giminėm ir pažystamiem (niekas nedreba, būna paskirta).

          Pvz., vienas tokio brokuoto „šlamšto“ pavyzdžių – savadarbis šmirgelis (galąstuvas), kurį pasidariau kažkadaise Mažeikiuose pagaminto elektros varikliuko pagrindu (pas daugelį namų ūkiose tokių pilna), o namuose burzgia šaldytuvas, kurio kompresorius pagamintas buvo taip pat Mažeikiuose. „Tauras“ (televizorius), deja, vakar „užsilenkė“ – jungiklio mechanika, matyt susidėvėjo. Ir daugiau galiu pateikti tokio „šlamšto“ pavyzdžių, kurių kokybės vakarietiškai technikai tik palinkėti galėčiau (skaitmeninis fotoaparatas „Practica“, gaminta Vokietijoje, tik nupirktas jau įtartinai veikė, o neužilgo ir užsilenkė). Taip, ir „Alytaus tekstilė“ ir Ignalinos AE – „kiauras brokas“. Bet viso to kracho, ištikusio Lietuvą, priežastimis aš įžvelgiu lietuvių prigimtinį nesugebėjimą administruoti ir korupcinius interesus, o ne blogai pagamintus gaminius.
          Abejojate Vokietijos gaminių kokybės pranašumu prieš rusiškų prekių kokybę? Kam pateikiamos sovietinės (rusiškos) atgyvenos kaip IAE ir ATK?
          Didelė problema buvo tas "laiko lagas" nuo sistemos griuvimo iki naujos sistemos susiformavimo ir realaus funkcionavimo, prie kurios verslas gali išsilaikyti/kurtis. Prisidėjo ir ekonominės erdvės performavimas - prarasti pirkėjai ir žaliavų tiekėjai. Prastas viešasis administravimas (teisinės bazės normalios nebuvo, be to ir niekas "neskatino" jos laikomytis).
          O kas liečia "prigimtinį nesugebėjimą" - tai yra paprasčiausias šmeižtas ir PR`as, siekiant įteigti žmonėms, jog jiems reikalingas kolonialinis valdymas (okupacija).

          Tokių tendencingų reportažų galima pateikti apie kiekvienos šalies pramonę.
          Jūsų pateikiami faktai yra tendencingi ir nieko bendro su realybe neturi. Gal palyginkite Mercedes-Benz ir AVTOVAZ produkcija?
          "Jeigu žemės ūkyje dirba 80 proc. žmonių - šalyje badas, o kur žemę dirba iki 5 proc. gyventojų - maisto produktų perteklius"

          Comment


            Parašė Combat Rodyti pranešimą
            Iš to, kas vyksta Rusijoje, akivaizdu, kad dviejų vyrukų komanda – Putinas ir Medvedevas, tai puikiai suvokia ir imasi asmeniškai kontroliuoti procesus, svarbius visos Rusijos raidai. Taip ir turi elgtis tikri valstybės vadovai. O Rusija, žvelgiant į jos istoriją ir visuomenės raidą, kitaip ir negali.
            Bet skiedi tai konkrečiai Tas vienas iš vyrukų, Putin, nuo 1999 m. vis imasi imasi asmeniškai kontroliuoti procesus ir kažkaip šnipštas jam gaunasi... o dėl oligopolijos, nori pasakyti, kad rusijoje ji pažabota? Rusai su jų gamtos ištekliais ir žmonių resursais turėtų gyventi, kaip arabų šeichai, bet deje gerieji dėdės, putinas ir medvedevas, viską laiko po kontrole, ir kažkodėl lobsta tik visokie Abramovičiai ir Deripaskos...
            Aš tikrai myliu Lietuvą!

            Comment


              Parašė le bronius Rodyti pranešimą
              Tu man dabar paaiškink, prie ko čia pilietinė saviugda? Kad nekeliu riaušių prie seimo, tai jau aš nepilietiškas?
              Tiesiog mokyklos (vidurinės ir aukštosios) neugdo pilietiškų nuostatų maištaujančias asmenybes. Jos ugdo spiegiančias ir ditidrambus valdantiesiems pučiančias papūgas. Todėl pilietine saviugda (dalyvauti visuomeninėje veikloje, domėtis politika, turėti savo pilietinę poziciją, dalyvauti protesto akcijoje ir priešintis valdžios krečiamoms nesąmonėms) asmeniškai, reikia užsiimti pačiam, antru atveju taip ir liksi nieko nesuvokęs, aklai tikintis savo valstybe ir valdžia, žmogelis.

              Riaušes kelti nebūtina. Protesto vardan, jei kitaip nesugebi, pakaktų ir Prezidentūros sieną apšlapinti, o kai sučiups – žiniasklaidai ir visuomenei paaiškinti, kad tai padarei protesto vardan nepritardamas vykdomai politikai Lietuvoje ir siekdamas, kad Lietuvoje būtų kitaip, nei yra dabar.
              Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

              Comment


                Parašė Combat Rodyti pranešimą
                Tiesiog mokyklos (vidurinės ir aukštosios) neugdo pilietiškų nuostatų maištaujančias asmenybes. Jos ugdo spiegiančias ir ditidrambus valdantiesiems pučiančias papūgas. Todėl pilietine saviugda (dalyvauti visuomeninėje veikloje, domėtis politika, turėti savo pilietinę poziciją, dalyvauti protesto akcijoje ir priešintis valdžios krečiamoms nesąmonėms) asmeniškai, reikia užsiimti pačiam, antru atveju taip ir liksi nieko nesuvokęs, aklai tikintis savo valstybe ir valdžia, žmogelis.
                Riaušes kelti nebūtina. Protesto vardan, jei kitaip nesugebi, pakaktų ir Prezidentūros sieną apšlapinti, o kai sučiups – žiniasklaidai ir visuomenei paaiškinti, kad tai padarei protesto vardan nepritardamas vykdomai politikai Lietuvoje ir siekdamas, kad Lietuvoje būtų kitaip, nei yra dabar.
                Netiesa. Mokyklose yra pilietinės visuomenės pagrindų ir politologijos dalykai. Juose aiškinama valstybės valdymo sandara ir politinis valstybės mechanizmas, t.p. skatinama politinė iniciatyva (ne per partines prizmes, o per domėjimąsi politika, toleranciją priešingai nuomonei/gebėjimą diskutuoti, pavyzdingą elgesį, etc.).
                O myždamas ant sienos Lietuvos neišgelbėsi
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Combat Rodyti pranešimą
                  Tiesiog mokyklos (vidurinės ir aukštosios) neugdo pilietiškų nuostatų maištaujančias asmenybes. Jos ugdo spiegiančias ir ditidrambus valdantiesiems pučiančias papūgas. Todėl pilietine saviugda (dalyvauti visuomeninėje veikloje, domėtis politika, turėti savo pilietinę poziciją, dalyvauti protesto akcijoje ir priešintis valdžios krečiamoms nesąmonėms) asmeniškai, reikia užsiimti pačiam, antru atveju taip ir liksi nieko nesuvokęs, aklai tikintis savo valstybe ir valdžia, žmogelis.

                  Riaušes kelti nebūtina. Protesto vardan, jei kitaip nesugebi, pakaktų ir Prezidentūros sieną apšlapinti, o kai sučiups – žiniasklaidai ir visuomenei paaiškinti, kad tai padarei protesto vardan nepritardamas vykdomai politikai Lietuvoje ir siekdamas, kad Lietuvoje būtų kitaip, nei yra dabar.
                  Absurdiški teiginiai, nes dauguma žmonių Lietuvoje nepalaiko valdančiųjų konservatorių ir visai neseniai turėjome gana rimtas riaušes. Ir nesuprantu, kodėl manai, kad žmonės, palaikantys konservatorių politiką nėra pilietiški. O galbūt tavo supratimu pilietiškas žmogus yra tik tas, kuris palaiko komunistus-frontininkus?

                  Aklai tikintis savo valstybe? Kaip galima netikėti savo valstybe? Aš savo valstybės netapatinu su politikais ar valstybinėm institucijom. Valstybė visų pirma esu aš pats, tad jei netikėčiau valstybe, netikėčiau pačiu savimi.
                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                  Comment


                    Parašė Combat Rodyti pranešimą
                    Tiesiog mokyklos (vidurinės ir aukštosios) neugdo pilietiškų nuostatų maištaujančias asmenybes. Jos ugdo spiegiančias ir ditidrambus valdantiesiems pučiančias papūgas. Todėl pilietine saviugda (dalyvauti visuomeninėje veikloje, domėtis politika, turėti savo pilietinę poziciją, dalyvauti protesto akcijoje ir priešintis valdžios krečiamoms nesąmonėms) asmeniškai, reikia užsiimti pačiam, antru atveju taip ir liksi nieko nesuvokęs, aklai tikintis savo valstybe ir valdžia, žmogelis.

                    Riaušes kelti nebūtina. Protesto vardan, jei kitaip nesugebi, pakaktų ir Prezidentūros sieną apšlapinti, o kai sučiups – žiniasklaidai ir visuomenei paaiškinti, kad tai padarei protesto vardan nepritardamas vykdomai politikai Lietuvoje ir siekdamas, kad Lietuvoje būtų kitaip, nei yra dabar.

                    Kalbi nesąmones. Politika aš labai domiuosi. Taip pat turiu savo pilietinę poziciją, o ji tokia, kad Lietuvai atėjo laikas apsivalyti nuo senos sovietinės praeities, su jos grimasomis, taip pat ir tokiais tipais, kaip tamsta Tiesiog sveikintina, kai tokie tipai sprogsta iš pykčio, dėl Kubiliaus ir jo politikos. Esu aršus šios valdžios šalininkas ir negaliu žiūrėt į ekskomunistų ir jų pakalikų snukius... kaip tau toks pilietiškumas?
                    Aš tikrai myliu Lietuvą!

                    Comment


                      Parašė zajcik Rodyti pranešimą
                      Abejojate Vokietijos gaminių kokybės pranašumu prieš rusiškų prekių kokybę? Kam pateikiamos sovietinės (rusiškos) atgyvenos kaip IAE ir ATK?
                      Tiesiog man nebeegzistuoja sąvoka „vakarietiška kokybė“, nes jos paprasčiausiai nebėra. „Vakarietiška kokybė“ nuėjo šuniui ant uodegos bemaž tuo pačiu metu, kaip ir TSRS šalyse gaminių kokybė griuvus kokybės kontrolės sistemai. Jei paklaustumei, kur gaminami kokybiški gaminiai, negalėčiau atsakyti. Visur – tas pats šlamštas. Na, prioritetą dar teikiu Čekijoje ir Lenkijoje gaminamiems gaminiams.

                      O Ignalinos AE, kurią gavome „for free“, dar labai ilgai galėjo teikti didžiulę naudą Lietuvai, nes elektrą gamina tuo pačiu principu, kaip ir taip vadinamos naujosios – išpučia garą į turbiną. Ta gamykla dar ilgą laiką galėjo duoti darbą daugeliui Visagino gyventojų ir pajamas Lietuvos biudžetui.

                      O kas liečia "prigimtinį nesugebėjimą" - tai yra paprasčiausias šmeižtas ir PR`as, siekiant įteigti žmonėms, jog jiems reikalingas kolonialinis valdymas (okupacija).
                      Konstatuoju tiesiog tai, ką matau; jokio šmeižto ir įtaigojimo.

                      Jūsų pateikiami faktai yra tendencingi ir nieko bendro su realybe neturi. Gal palyginkite Mercedes-Benz ir AVTOVAZ produkcija?
                      Galiu.

                      Mercedes – Benz – jokio stebuklo, išskyrus gerą rinkodarą. Jis – vienas mano nemėgstamų automobilių modelių. Viduje, bent aš asmeniškai, jaučiuosi nekomfortiškai, trūksta patogumo, pakaba žema, važiuoja gan kietai. Mercedes – benz – labiau įvaizdžio dalis žmonių, taip ir neišaugusių iš „inomarkės“ mentaliteto. Ta mašina genda ir tyžta lygiai taip pat, kai ir likusių modelių automobiliai.

                      AVTOVAZ. Pvz., NIVA. Visame pasaulyje pripažintas kaip savo klasės automobilis, subalansuotas pagal kainą ir teikiamą naudą. Jei surengsite visureigių, dar vadinamų „parketinių“, varžybas durpynuose, tai NIVA taptų nugalėtoja. Todėl tas automobilis yra mėgstamas medžiotojų, naftos trasų prižiūrėtojų ir apskritai, visų organizacijų ir įmonių, kurioms reikia nusigauti prie savo įrenginių per pažliugusius kaimo keliukus ir laukymes. Na, komforto tame automobilyje trūksta taip pat.
                      Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                      Comment


                        Parašė le bronius Rodyti pranešimą
                        Kalbi nesąmones. Politika aš labai domiuosi. Taip pat turiu savo pilietinę poziciją, o ji tokia, kad Lietuvai atėjo laikas apsivalyti nuo senos sovietinės praeities, su jos grimasomis, taip pat ir tokiais tipais, kaip tamsta Tiesiog sveikintina, kai tokie tipai sprogsta iš pykčio, dėl Kubiliaus ir jo politikos. Esu aršus šios valdžios šalininkas ir negaliu žiūrėt į ekskomunistų ir jų pakalikų snukius... kaip tau toks pilietiškumas?
                        Neįžvelgiu čia jokio pilietiškumo, išskyrus užsiciklinusio dogmatiko kliedesius.

                        Modertoriams: jei duosite man įspėjimą, duokite ir jam, nes atsikertu jo paties stiliumi. Įžeidimas už įžeidinėjimą ir nepagarbų bendravimo toną.
                        Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                        Comment


                          Parašė Combat Rodyti pranešimą
                          „Vakarietiška kokybė“ nuėjo šuniui ant uodegos bemaž tuo pačiu metu, kaip ir TSRS šalyse gaminių kokybė griuvus kokybės kontrolės sistemai.

                          Mercedes – Benz – jokio stebuklo, išskyrus gerą rinkodarą.

                          AVTOVAZ. Pvz., NIVA. Visame pasaulyje pripažintas kaip savo klasės automobilis, subalansuotas pagal kainą ir teikiamą naudą.
                          Ką rūkai?
                          Aš tikrai myliu Lietuvą!

                          Comment


                            Parašė Combat Rodyti pranešimą
                            Neįžvelgiu čia jokio pilietiškumo, išskyrus užsiciklinusio dogmatiko kliedesius.

                            Modertoriams: jei duosite man įspėjimą, duokite ir jam, nes atsikertu jo paties stiliumi. Įžeidimas už įžeidinėjimą ir nepagarbų bendravimo toną.
                            Kas ne su mumis tas prieš mus?

                            p.s. O šitam forume išvis vieni buožės ir liaudies priešai, kuriuos išbuožint ir į Sibirą išsiųst reikia. Ir Landsbergis blogas, nes sugriovė kolūkius.
                            Paskutinis taisė index; 2010.09.13, 22:02.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                              Aklai tikintis savo valstybe? Kaip galima netikėti savo valstybe? Aš savo valstybės netapatinu su politikais ar valstybinėm institucijom. Valstybė visų pirma esu aš pats, tad jei netikėčiau valstybe, netikėčiau pačiu savimi.
                              Valstybė – tam tikroje konkrečioje teritorijoje gyvuojanti politinė organizacija, turinti nuolatinę valdžią, nuolatinius gyventojus ir suverenitetą. Čia apibrėžimas iš Wikipedijos.

                              Lietuva dabar, deja, patiria alinančią ir ilgai trunkančią vidinę okupaciją valdžios ir grupuočių politinės oligarchijos pavidale. Tai va tos priežastys ir iššaukia netikėjimą savo valstybe.
                              Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                              Comment


                                Parašė Combat Rodyti pranešimą

                                Modertoriams: jei duosite man įspėjimą, duokite ir jam, nes atsikertu jo paties stiliumi. Įžeidimas už įžeidinėjimą ir nepagarbų bendravimo toną.

                                Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                Comment


                                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                  Netiesa. Mokyklose yra pilietinės visuomenės pagrindų ir politologijos dalykai.
                                  Nuskanuok ir įkelk tas 6–os klasės istorijos pamokų vietas, kuriose kalbama apie „sovietinį“ žmogų ir buvusią santvarką. Toks įvadas užduoda neblogą toną likusiam „politologiniam“ auklėjimui.
                                  Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                                  Comment


                                    Parašė le bronius Rodyti pranešimą
                                    Na, save atvaizdavai visai neblogai.....
                                    Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                                    Comment


                                      Parašė Combat Rodyti pranešimą
                                      Nuskanuok ir įkelk tas 6–os klasės istorijos pamokų vietas, kuriose kalbama apie „sovietinį“ žmogų ir buvusią santvarką. Toks įvadas užduoda neblogą toną likusiam „politologiniam“ auklėjimui.
                                      Cry me a river..
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė Combat Rodyti pranešimą
                                        Nuskanuok ir įkelk tas 6–os klasės istorijos pamokų vietas, kuriose kalbama apie „sovietinį“ žmogų ir buvusią santvarką.
                                        Tai tada dar reiktų parodyt ir šį filmą
                                        Aš tikrai myliu Lietuvą!

                                        Comment


                                          Parašė Combat Rodyti pranešimą
                                          Nuskanuok ir įkelk tas 6–os klasės istorijos pamokų vietas, kuriose kalbama apie „sovietinį“ žmogų ir buvusią santvarką. Toks įvadas užduoda neblogą toną likusiam „politologiniam“ auklėjimui.
                                          Metas prisiminti, kad nemaža dalis šio forumo dalyvių tarybinius laikus dar atsimena ir pasakomis apie nuostabią praeitį netiki, nes centralizuotos ekonomikos „stebuklus“, nuostabią gaminių „kokybę“ ir kitus jūsų skleidžiamus mitus dar atsimena.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X