Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Visur yra populizmo problema, kai iš politikos daromas realybės šou. Berlusconi, Zemanas, Lukašenka, Viktaras ir t.t.

    Comment


      Aš ne apie populizmą kalbu, o elementarią pagarbą kitam. Populistas ar ne populistas, bet su kitais reikia elgtis mandagiai ir oriai, ypač kai dediesi lyderiu. "Jūs visi kvailiai, o aš genijus" pasakyti labai lengva. Dauguma žmonių iš to jaunystės periodo išauga, ačiū dievui. Nors kuo toliau, tuo labiau politinis gyvenimas man primena kažkokį necivilizuotą tvartą. Ypač kai yra feisbukas ir iš politikų, ir visokio plauko "apžvalgininkų" byra visos tos žinutės, parašytos "ant karštųjų," arba po taurės vyno.

      O ir šiaip, kalbėt apie tai, kas populizmas, o kas ne populizmas šiais laikais yra gan kvaila. Visos partijos šiandien, iš esmės, yra populistinės.

      Comment


        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą

        Kažkaip nemažai žmonių suvokia konservatizmą tik kaip paleokonservatizmą arba pastrigimą laike, nors pati konservatizmo doktrina tikrai neatmeta progreso. Realiai kaip tik tik TS-LKD ir LP ideologiškai nėra pastrigusios laike ir yra on the same page kaip Vakarų Europos partneriai, kitaip nei lietuviški leftistai, kurie užsidėję kairiųjų etiketę baidosi visko, kas progresyvu.

        Nu ir šiaip, Švedijos konservatoriai 104 metus nevaldė
        Gal TS-LKD liberalus sparnas ir būtų konservatyvūs vakarų Europos matais. Bet mūsų skalėję jie tikrai nėra konservatyvūs.

        Nežinau ar vakarų Europoje taip jau gerai veikia jų konservatozmas kai praktiškai visur lenda naujos konservatyvios partijos kurios užpildo tą nišą.

        Pas mus dar NS atitinka vakarietiškos kanonus. Tik jų nelaimei konservatoriai nėra pakankamai vakarietiški

        Comment


          Turbūt tinka į politiką:


          Parduotuvės „Norfa“, esančios Vilniuje, L. Asanavičiūtės g., apsaugos darbuotojas sulaikė vyrą, kuris į taromatą sukišo 20 butelių su savarankiškai užklijuotais depozito ženklais, o paskui parduotuvėje už juos atsiėmė du eurus. Sulaikytasis dviejų eurų žalos parduotuvei neatlygino. Apsaugininkas iškvietė policiją.

          Atvykę pareigūnai nustatė, kad apsaugos darbuotojas sučiupo buvusį praėjusios kadencijos Seimo narį N. Puteikį.
          https://www.delfi.lt/news/daily/crim....d?id=88809623

          Comment


            be darbo žmogus sėdi, reikia kapeikų sukrapštyti kažkaip

            Comment


              Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
              be darbo žmogus sėdi, reikia kapeikų sukrapštyti kažkaip
              Taigi dirba Seime, Grazulio padejejas.

              Comment


                Parašė Zygis Rodyti pranešimą

                Taigi dirba Seime, Grazulio padejejas.
                Anoks ten ir darbas, kai Gražulis atlyginimą patarėjoms natūra moka.

                Comment


                  Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                  Turbūt tinka į politiką:

                  Atvykę pareigūnai nustatė, kad apsaugos darbuotojas sučiupo buvusį praėjusios kadencijos Seimo narį N. Puteikį.
                  Na va, gyvas pavyzdys, kaip susidorojama su populiariu politiku už žmonėms palankius sprendimus.

                  Comment


                    Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                    Aš ne apie populizmą kalbu, o elementarią pagarbą kitam. Populistas ar ne populistas, bet su kitais reikia elgtis mandagiai ir oriai, ypač kai dediesi lyderiu. "Jūs visi kvailiai, o aš genijus" pasakyti labai lengva. Dauguma žmonių iš to jaunystės periodo išauga, ačiū dievui. Nors kuo toliau, tuo labiau politinis gyvenimas man primena kažkokį necivilizuotą tvartą. Ypač kai yra feisbukas ir iš politikų, ir visokio plauko "apžvalgininkų" byra visos tos žinutės, parašytos "ant karštųjų," arba po taurės vyno.

                    O ir šiaip, kalbėt apie tai, kas populizmas, o kas ne populizmas šiais laikais yra gan kvaila. Visos partijos šiandien, iš esmės, yra populistinės.
                    Pagarba yra toks dalykas kurį reikia užsitarnauti. Jeigu elgiesi kaip kvailys tai tada ir reikia vadinti kvailiu. Kaip ten sakoma, durnių ir bažnyčioje muša.

                    Comment


                      Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                      Pagarba yra toks dalykas kurį reikia užsitarnauti. Jeigu elgiesi kaip kvailys tai tada ir reikia vadinti kvailiu. Kaip ten sakoma, durnių ir bažnyčioje muša.
                      Tipinis elitizmo bajeris. Blame-shifting'as.

                      Comment


                        Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                        Tipinis elitizmo bajeris. Blame-shifting'as.
                        na kiek suprantu jei nebalsavot, už Nausėda 2019 tai balsuosit 2024, nes jis durniais nieko nevadina ir matom kaip yra.

                        Comment


                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                          na kiek suprantu jei nebalsavot, už Nausėda 2019 tai balsuosit 2024, nes jis durniais nieko nevadina ir matom kaip yra.
                          Tai tamsta, ar ir tu kaip dangoraižistas kaišioji savo šiaudinę kepurę? Kur aš sakau, kad už Nausėdą balsuosiu, aš už jį nebalsavau ir nežadu. Iš principo, už komercinio banko PRekonomistą nebalsuočiau niekada.

                          Ar būtinai turi būti tokia priešprieša - jei jau geras politikas, tai jau visus debilais turi vadinti? Ar mes renkam tiesiog gaujos vadą? Tamsta, pamąstykit.

                          Comment


                            Ir išvis, ponas Kubilius net nėra kažkoks super geras politikas. Visi jo nuopelnai - esą už krizės suvaldymą. Bet iš tiesų, jis tiesiog buvo paklusnus funkcionierius, be skrupulų ir be jokio kvestionavimo vykdantis pasaulio banko, EK ir kitų pasaulinių finansinių institucijų numestus nurodymus. Už tai, kad buvo geras šunelis, netgi buvo apdovanotas. Šiandien, Kubiliaus žymioji austerity politka yra stipriai kvestionuojama ir net pats EK ekonomikos vadas pasakė, kad tai buvo klaida, sukėlusi ne tik ekonominių, bet ir labai ryškių socialinių padarinių. Tai tiek to Kubiliaus ir gerumo.

                            Comment


                              Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                              Tai tamsta, ar ir tu kaip dangoraižistas kaišioji savo šiaudinę kepurę? Kur aš sakau, kad už Nausėdą balsuosiu, aš už jį nebalsavau ir nežadu. Iš principo, už komercinio banko PRekonomistą nebalsuočiau niekada.

                              Ar būtinai turi būti tokia priešprieša - jei jau geras politikas, tai jau visus debilais turi vadinti? Ar mes renkam tiesiog gaujos vadą? Tamsta, pamąstykit.
                              Nausėda puikus pavyzdys kur durnių, durniais nevadina ir tas yra kenksminga.O Kubilio aš neginu vien dėl to kad jis Kubilius (nors laikau, kad jis vienas geriausių politikų Lietuvoje, bet čia yra dėl skurdžios politinės aplinkos, o ne todėl kad jis labai geras), man šiame klausime labiau nepatinka, kad visi turi būt mandagus ir nesakyti kaip yra iš tikrųjų, vien tik, kad kažkokio pseudo runkelio nežeist.

                              Comment


                                Nesutinku. Vadinimas durniais prie gero tikrai neprives.

                                Comment


                                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                                  Nesutinku. Vadinimas durniais prie gero tikrai neprives.
                                  Mano manymu, yra būdų, kaip politikui neįžeidžiant žmonių išreikšti savo poziciją bei oriai išlikti sąžiningu prieš save ir visuomenę.

                                  Comment


                                    Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                    Nausėda puikus pavyzdys kur durnių, durniais nevadina ir tas yra kenksminga.O Kubilio aš neginu vien dėl to kad jis Kubilius (nors laikau, kad jis vienas geriausių politikų Lietuvoje, bet čia yra dėl skurdžios politinės aplinkos, o ne todėl kad jis labai geras), man šiame klausime labiau nepatinka, kad visi turi būt mandagus ir nesakyti kaip yra iš tikrųjų, vien tik, kad kažkokio pseudo runkelio nežeist.
                                    Išvis, tie visi bujojantys pejoratyvūs epitetai kaip "runkelis", man kažkaip literatūriškai byloja apie artėjančius barbarų laikus. Kažkas tikrai nebegerai su visuomene, jei viešas įžeidinėjimas ir žeminimas yra laikomas stiprybe.

                                    Tie žmonės yra tiesiog klaidingai informuoti ir, man atrodo, kad toks lyderis turėtų stengtis šitą klaidą ištaisyti, o ne pavadinti bukagalviais ir nusukti nugarą, nes toks požiūris yra mažų mažiausiai neproduktyvus. Ir, svarbiausia, kad tai yra užburtas ratas. Kai valdžia išsižada savo visuomenės, mes turime absurdiškai didelį nepasitikėjimą ja, tame tarpe ir skiepais, teisėsauga, ir t.t.

                                    Comment


                                      Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                      Nausėda puikus pavyzdys kur durnių, durniais nevadina ir tas yra kenksminga.O Kubilio aš neginu vien dėl to kad jis Kubilius (nors laikau, kad jis vienas geriausių politikų Lietuvoje, bet čia yra dėl skurdžios politinės aplinkos, o ne todėl kad jis labai geras), man šiame klausime labiau nepatinka, kad visi turi būt mandagus ir nesakyti kaip yra iš tikrųjų, vien tik, kad kažkokio pseudo runkelio nežeist.
                                      Prieš gerus 70 metų buvo labai populiaru nepatinkančias visuomenes grupes išvadinti įvairiais terminais. Ir ne tik išvadinti.

                                      Šiandieninėje santvarkoje tas pseudo runkelis turi lygiai tokią pat balsavimo teisę ir turi pilną teisę balsuoti už tuos kurie iš jo nesityčioja. Po to belieka stebėtis įdomiais rinkimų rezultatais. Man visada įdomu kokia yra runkelizuojančių politikų logika. Ar jie tikisi, kad jų marginalizuojamos žmonių grupės balsuos už juos ir taip bandys pasirodyti, kad jie visgi teisingi? Bet tame nelabai yra logikos. Žmogui su minimaliai orumo tikrai nekils ranka keliaklupsčiauti prieš politiką ir bandyti jam įsiteikti balsuojant už jį. Nebent... politikui norisi maksimaliai marginalizuoti tokias jam nepatinkančias visuomenės grupes ir jas išstumti į paraštes socialiai (o gal ir ne tik?) sunaikinant.

                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                        Prieš gerus 70 metų buvo labai populiaru nepatinkančias visuomenes grupes išvadinti įvairiais terminais. Ir ne tik išvadinti.

                                        Šiandieninėje santvarkoje tas pseudo runkelis turi lygiai tokią pat balsavimo teisę ir turi pilną teisę balsuoti už tuos kurie iš jo nesityčioja. Po to belieka stebėtis įdomiais rinkimų rezultatais. Man visada įdomu kokia yra runkelizuojančių politikų logika. Ar jie tikisi, kad jų marginalizuojamos žmonių grupės balsuos už juos ir taip bandys pasirodyti, kad jie visgi teisingi? Bet tame nelabai yra logikos. Žmogui su minimaliai orumo tikrai nekils ranka keliaklupsčiauti prieš politiką ir bandyti jam įsiteikti balsuojant už jį. Nebent... politikui norisi maksimaliai marginalizuoti tokias jam nepatinkančias visuomenės grupes ir jas išstumti į paraštes socialiai (o gal ir ne tik?) sunaikinant.
                                        Na aš labiau norėčiau balsuoti, už tą kuris mane durniumi vadina, nei už tą kuris mane laiko durniumi bet į akys sako koks aš nuostabus, su intencija, kad aš nesikeisčiau nes jam taip naudingiau.

                                        Comment


                                          Parašė Stadionas Rodyti pranešimą

                                          Na aš labiau norėčiau balsuoti, už tą kuris mane durniumi vadina, nei už tą kuris mane laiko durniumi bet į akys sako koks aš nuostabus, su intencija, kad aš nesikeisčiau nes jam taip naudingiau.
                                          Būdinga tik nedidelei daliai žmonių.

                                          Vidutiniam žmogui ok, kai į akis sako nuostabus, o už akių, kad durnius ir to tiesiog nesužino, nes nu vis tiek nesužinosi

                                          Uspaskis visiems yra mldc, nes jis visiems į akis irgi laiko mldc nepaisant jų nusigyvenimo lygio ir tas jam padeda. Jeigu pasiskųsi, kad nusigyvenai, tai nieko, yra knygos, patarimai, jogos, viskas gerai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X