Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar Jums niekaip nedašunta, kad šitai valdžiai dzin dzin dzilin ant tavęs, ant manęs ir visų kitų. O kaip ji moka dirbti parodė jau ankstesnė jų vyriausybė: Ekonomikos ministrė savo laiku buvo pasakiusi - aš nieko nenusimanau apie ekonomiką, bet aš turiu patarėjus. Štai kas vėl dabar mums vadovauja.

    Comment


      Parašė udrius Rodyti pranešimą
      Palauk, tai kaip čia yra, leisti jiems posėdžių metu dainuoti? leisti kad atėjus į teismą kaip teisiamam ir pasakyti , kad aš negaliu būti teisiamas? Blyn, po galais, kur jų moralė? Aš suprantu, kad šie mūšiai yra neteisėti, aš tik už teisėtus veiksmus. Bet šitaip atleisk, elgtis , negalima.
      Ir tam aš neprieštarauju. Posėdžių metu neturi būti miegama, juose turi būti vos ne pavyzdingai dalyvaujama (išskyrus realiai pateisinamas priežastis). Seimo nariai neturi išvengti atsakomybės už neteisėtus savo veiksmus. Dėl to nei vienam iš mūsų nekyla abejonių.

      Tačiau pasiklausykim ką šūkauja ta minia: „Seimą lauk!".

      Tai nėra sprendimo būdas. Tokie dalykai valstybėje nevyksta vos panorėjus. Iš esmės tai yra susieta su mentalitetu, o jį pakeisti reikia laiko. Ką aš bergždžiai bandau pasakyti jau maždaug savaitę, yra tai, jog šie valdantieji net nepaisant TPP diskreditavimo kai kuriais veiksmais, yra geriausi, kuriuos turėjome. Tu man taip ir neatsakei ar skaitei jos programą. Kaip skaitęs ją, teigiu, kad mums reikia ne kliudyti ją įgyvendinti, bet padėti tai atlikti palaikant tokius planus. O tie planai apima ir korupciją, ir ekonomiką, ir biurokratiją, ir kt.

      Tad aš pagrįstai galiu paklausti tavęs. Ar tu esi už tokius pokyčius, ar prieš juos? Ar tu suvoki, jog elgdamasis destruktyviai ir švaistydamasis savo kritika į visas puses be jokios analizės ir konkrečių to adresatų tu kliudai tiems pokyčiams įvykti.

      Aš dar sykį kartoju, kad šūkių, rodančių norą keisti būtent šią, dirbti pasiryžusią, bet kliūtis tam sutinkančią, valdančiąją daugumą, rodo ne Lietuvos piliečių atstovavimą, bet subjektyvius tam tikrų pozicijų politinius interesus.

      Vakar puikiai juos nusakiau perfrazuodamas Kirkilo žodžius.

      Parašė udrius Rodyti pranešimą
      Ar Jums niekaip nedašunta, kad šitai valdžiai dzin dzin dzilin ant tavęs, ant manęs ir visų kitų.
      Ir pakeitus šią, valdymą perims iš niekur atsiradusi kita, geresnė? Ne, alternatyva yra socialdemokratuose arba jų koalicijoje su tvarkiečiais ir Darbo partija.

      Tai ne "valdžiai" (kada bus nustota vartoti kritika šiai abstrakcijai) ant mūsų dzin, bet mums dzin kas mus atstovauja. Tai akivaizdu, nes mes patys ir demotyvuojame bet kokį darbą kritikuodami visus iš eilės.

      Juk tu pats savo demagogija nenori, kad dabartinė valdančioji daugumą įgyvendintų savo programą. Save ir tokius kaip tu kaltink, kad Lietuvoje pokyčiams vykti nėra motyvacijos.
      Paskutinis taisė ; 2009.01.16, 14:45.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        Parašė udrius Rodyti pranešimą
        Ar Jums niekaip nedašunta, kad šitai valdžiai dzin dzin dzilin ant tavęs, ant manęs ir visų kitų. O kaip ji moka dirbti parodė jau ankstesnė jų vyriausybė: Ekonomikos ministrė savo laiku buvo pasakiusi - aš nieko nenusimanau apie ekonomiką, bet aš turiu patarėjus. Štai kas vėl dabar mums vadovauja.
        Šiokią ar anokią, bet tą valdžią patys ir išsirinkom man atrodo. Ir dar netgi visai neseniai.
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          Gerai, mielieji darbininkai, Lenino anūkai, kas gali paneigti, kad A.V. nebuvo/nėra į seimą... ai... foolosopher'iai

          Dialogas prieš rinkimus:
          A. - Už ką balsuosit?
          B. - Už Valinską!
          C. - Valinskas įves tvarką!

          Po rinkimų:
          Aaaaa b... vagys vagys, sakė gi Kirkilas, kad nėra krizės. Aaaa A.V. idiotas! Aaaaaa Kubilius iki krizės davedė! Aaaaaa aaaaa aaaaaaaaaaa šunauja!!!

          Comment


            Dar kartą sakau - aš prieš tokius mitingus - mes turime dirbti ir parodyti kad mes geriausi. Programa yra tik žodžiai , o veiksmai rodo ką kita. Kodėl vietoje mažinamo biurokratų aparato jis yra pučiamas - kuriama nauja ministerija? Kodėl pradėta ne nuo taupymo o nuo žmonių smaugimo? Pasakyta bus panaikintos apskrytis - o kada ? po metų dviejų, 3? Pasakyta bus mažinamas biurokratizmas- atleisk - kada?

            Comment


              Parašė udrius Rodyti pranešimą
              Programa yra tik žodžiai , o veiksmai rodo ką kita.
              Cituodamas programą ir komentuodamas jau įgyvendinamus jos tikslus aš parodžiau, kad programa ir veiksmai - nėra du atskiri scenarijai. Aš dar sykį sakau, valstybė nereformuojama per du mėnesius. Ar man reikia priminti rinkimų datą? Nepaisant to, per tokį laiką ir taip yra nuveikta itin nemažai stabilizuojant valstybės finansus.

              Kodėl vietoje mažinamo biurokratų aparato jis yra pučiamas - kuriama nauja ministerija?
              Kaip biurokratija mažinama, aš jau nurodžiau. Kodėl reikalinga ir svarbi yra Energetikos ministerija - taip pat ir ne kartą.

              Kodėl pradėta ne nuo taupymo o nuo žmonių smaugimo?
              Todėl, kad tai neišvengiamai, išskyrus TVF, kuris paskolas duoda tik kritiniu atveju ir nėra aišku ar mums tai būtų pravartu, sąlygojo ankstesnės kadencijos puota maro metu. Vienos kadencijos politika negali būti nagrinėjama vien atskirai, valstybės priimami sprendimai turi tęstinę įtaką.

              Pasakyta bus panaikintos apskrytis - o kada ? po metų dviejų, 3? Pasakyta bus mažinamas biurokratizmas- atleisk - kada?
              Tikrai ne per du mėnesius. Apskričių mažinimas susietas ir su ES parama, o Lietuva yra prisiėmusi tam tikrus jos skirstymo pagal dabartinę administracinę tvarką įsipareigojimus, jei neklystu, iki 2013 metų. Juos reikia išlaikyti.

              Bet argi mums rūpi koks nors kontekstas, duonos ir populizmo!
              Paskutinis taisė ; 2009.01.16, 14:54.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                Parašė Rodyti pranešimą

                Todėl, kad tai neišvengiamai, išskyrus TVF, kuris paskolas duoda tik kritiniu atveju ir nėra aišku ar mums tai būtų pravartu, sąlygojo ankstesnės kadencijos puota maro metu. Vienos kadencijos politika negali būti nagrinėjama vien atskirai, valstybės priimami sprendimai turi tęstinę įtaką.
                Tai Aš'ai, tu man atsakyk: ką tuo metu veikė konservatoriai, kai mažumos vyuriausybė puotavo? Kodėl tada tu nebūriai bendraminčių ir nekėliai protestų prieš tokį neūkišką valdymą?
                gera gyventi gerai

                Comment


                  Na va matai, savo pasisakymu puikiai įrodei, kad programa tebuvo tik gražūs žodžiai. Dėl energetikos ministerijos ne argumentai, latviams užtenka 10 ministerijų, Estijai 11. Priminsiu, kad Estijoje yra dvi didelės elektrinės Baltija ir Estonija, kūrenamos skalūnais. Taigi...

                  Comment


                    Kema:
                    o tai Aš'as turėjo steigti profsąjungą, burti chebrą skustom galvom? ar dar kažkaip įsivaizduoji?

                    Comment


                      Parašė Kema Rodyti pranešimą
                      Tai Aš'ai, tu man atsakyk: ką tuo metu veikė konservatoriai, kai mažumos vyuriausybė puotavo? Kodėl tada tu nebūriai bendraminčių ir nekėliai protestų prieš tokį neūkišką valdymą?
                      Mano veiksmus sąlygoja aplinkybės. Aš netoleruoju dabartinės propaguojamos destruktyvizmo ir populizmo iniciatyvos, kurios, akivaizdu, nebuvo iš ankstesnės opozicijos ir kuri negina Lietuvos piliečių interesų, nes kliudo dabartinės valdančiosios daugumos kokybiškos programos įgyvendinimui. O politinių sprendimų priėmimas, natūralu, visų pirma yra valdančiųjų atsakomybė.

                      Mano indėlis į to meto politiką yra tau nematomi el. pašto laiškai bei kultūringu, kuriančiu, bet ne griaunančiu būdu išsakoma pozicija.

                      Parašė udrius Rodyti pranešimą
                      Na va matai, savo pasisakymu puikiai įrodei, kad programa tebuvo tik gražūs žodžiai.
                      Tavo asmeninė interpretacija, neturinti nieko bendro su realybe. Visus likusius siūlau paskaičius mano pranešimą interpretuoti pagal savo galimybes, rezultatai turėtų būti kitokie.

                      Dėl energetikos ministerijos ne argumentai, latviams užtenka 10 ministerijų, Estijai 11. Priminsiu, kad Estijoje yra dvi didelės elektrinės Baltija ir Estonija, kūrenamos skalūnais. Taigi...
                      Galbūt Estijai todėl ir nereikia energetikai skirti tiek dėmesio, nes ji dalį savo suverenumo kuro atžvilgiu užsitikrina savo gamtos ištekliais. Kaimynės nesusiduria su AE uždarymo problemomis ir jos nesprendžia tokio spektro AE statybos klausimų, koks tenka Lietuvai. Lygiai tas pats pasakytina apie el. energijos kabelius su Lenkija ir Švedija. Galų gale, tokius sprendimus lemia ir valstybių vidaus politika, t.y. kaip kokybiškai jai sekasi užtikrinti sprendimų, priimamų šiais klausimais skaidrumą ir ar jai reikalinga papildoma to kontrolė bei ar jos valdantieji suinteresuoti, kad ta kontrolė būtų. Aš teigiu, kad ši ministerija ir siekis iš esmės peržiūrėti "Leo LT" vadybą yra susieti ir su tuo. Skirtingai nei šie argumentai, vertinimas pagal sausą ministerijų skaičių yra paviršutiniškas.
                      Paskutinis taisė ; 2009.01.16, 15:13.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Na sunku su Tavimi ginčytis. Tai tik keli pavyzdžiai palyginimui, ką savo veiksmais padarė ankstesnės valdžios metu:
                        1. Mums nereikia kolūkių, mums reikia ūkiinkų. Rezultatas - sugriautas žemės ūkis, vargais negalais atstatytas su ES pagalba po 10 metų.
                        2. Neprileisim Ivano prie vamzdžio. Rezultatas - estai turi 5 naftos terminalus, kuriais pompuojama rusiška nafta.
                        3. Mes naikiname biurokratiją, bet kuriame Europos reikalų ministeriją.

                        Toks pats arogantiškas požiūris į žmones tiek prieš 12 metų, tiek ir dabar. Partijoje pasiliko tie patys žmonės. Ar reikia analogijų?

                        Comment


                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                          Na va matai, savo pasisakymu puikiai įrodei, kad programa tebuvo tik gražūs žodžiai. Dėl energetikos ministerijos ne argumentai, latviams užtenka 10 ministerijų, Estijai 11. Priminsiu, kad Estijoje yra dvi didelės elektrinės Baltija ir Estonija, kūrenamos skalūnais. Taigi...
                          Iš kur toks naivus įsitikinimas, kad biurokratizmas priklauso nuo ministerijų skaičiaus?

                          Comment


                            Blogiausia, kad žmonės nesimoko iš savo klaidų. Netingėkite ir pasiimkite 1996 metų laikraščius ir pasklaidykite - oi kiek ten bus analogijų.

                            Comment


                              Negaliu smerkti isejusiu taikiai paprotestuoti, bet tie girti degradai, dauzantys langus ir nusispjaunantys ant viesosios tvarkos turetu buti "dealt with accordingly" ir cia jau policijos problema tai pasiekti (guminemis kulkomis, bananais, dujomis, vandens srovemis ir t.t., jei to reikia).

                              Niekaip nesuprantu, kuo protestai pries valdzios politika susije su visuomeninio ar privatraus turto niokojimu

                              Prie temos, E. Lucas'o nuomone apie dabartine Lietuvos politika

                              E.Lucasas: politikų nekompetentingumas – ne mažesnė grėsmė nei Rusija
                              http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=20087642

                              - Esu patenkintas, kad prastai pasirodė partijos, artimiausiai susijusios su Rusija. Jei būtų įvykę priešingai, rezultatas būtų daug prastesnis, o premjeru būtų, pavyzdžiui, Viktoras Uspaskichas.

                              Vyriausybė imasi labai griežtų ekonominių žingsnių, bet man kyla klausimų dėl sugebėjimo bendrauti. Svarbu ne tik priimti tinkamus sprendimus, bet ir perteikti sprendimą visuomenei.
                              sakyciau, labai blaivus ir pagristas poziuris, kuriam visiskai pritariu (turiu omeny ne pacia citata, bet visa interviu).
                              Paskutinis taisė John; 2009.01.16, 15:38.

                              Comment


                                Žiūrėk kaip greitai kaltus rado. Ar taip turėtų dabar elgtis premjeras?

                                A.Kubiliaus duomenimis, riaušėms buvo rengtasi iš anksto

                                „Vertinu, be abejo, blogai ir matau didelę atsakomybę tų, kurie inicijavo tas riaušes, kiek aš suprantu teisėsaugos pareigūnai labai aiškiai matė išankstinį pasirengimą riaušėms ir lyderius, kurie atnešė tokią žalą. Jie turės atsakyti, aš manau, kad atsakomybę turi jausti ir tie profsąjungų lyderiai, kurie oranizuoja tokius mitingus“, - penktadienį popiet žurnalistams sakė premjeras Andrius Kubilius.

                                „Kiek aš girdžiu informacijos, riaušėms buvo pasirengta labai gerai“, - sakė jis.

                                Premjeras tvirtina, kad „Lietuva turi pajėgų kovoti su nedraugais".

                                „Kiek girdžiu iš žiniasklaidos, tai visų tų procesų priešaky yra „Fronto" partijos lyderis Algirdas Paleckis. Manau, kad jo atsakokybės klausimas bus svarstomas labai rimtai“, - tvirtino A. Kubilius.

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                  Na sunku su Tavimi ginčytis.
                                  Be abejo sunku. Nes kolega raso tiesa.

                                  Tai tik keli pavyzdžiai palyginimui, ką savo veiksmais padarė ankstesnės valdžios metu:
                                  1. Mums nereikia kolūkių, mums reikia ūkiinkų. Rezultatas - sugriautas žemės ūkis, vargais negalais atstatytas su ES pagalba po 10 metų.
                                  2. Neprileisim Ivano prie vamzdžio. Rezultatas - estai turi 5 naftos terminalus, kuriais pompuojama rusiška nafta.
                                  3. Mes naikiname biurokratiją, bet kuriame Europos reikalų ministeriją.
                                  Jo, papasakok daugiau apie kolukius ir vamzdi
                                  As mat jau pakankamai senas ir kolukius dar labai gerai prisimenu. Koks ten buvo zemes ukis, kiek buvo vagiama, kiek geriama ir kiek milionu rubliu nuostliu buvo kiekvienais metais dengiama is biudzeto.

                                  Su vamdziu irgi buvo nuostabus reikalai, tereikia prisiminti mazeikiu mafija kuri atejus rusui tik dar labiau suklestetu Tada turetum ne viena uspakyka, bet 10

                                  Toks pats arogantiškas požiūris į žmones tiek prieš 12 metų, tiek ir dabar. Partijoje pasiliko tie patys žmonės. Ar reikia analogijų?
                                  Tas taip arogancijos lietuvoje daugiau nei pakanka. Ir versle ir valdzioje ir net toje pacioje liaudyje. Tai is kur tada paimt nearogantiska valdzia, kad dauguma tautos tokia?

                                  Comment


                                    Klausimai:
                                    1. Ar tie nedraugai tai mes, Lietuvos piliečiai?
                                    2. nei viena žiniasklaida nepranešė, kad riaušes organizavo Paleckis. Iš kur tokios žinios?
                                    3. Jei riaušėms rengtasi iš anksto, tai kodėl jos nesustabdytos pasirengimo metu?
                                    4. Jei leista joms įsibuoti, vadinasi, bus baudžiamosios priemonės visuomenei?

                                    Comment


                                      Darbynykas norintis Jevrapeisko atlyginimo.


                                      Apsaugos firmos, sakė, parengty, kad runkeliai "rivaliucyjaniery" neišvogtų parduotuvių ir firmų turto.

                                      Comment


                                        Gerbiamas p. Kubilius sako, kad atsakomybę turėtų prisiimti profsąjungos, organizuojančios tokius mitingus. Pats laikas ir pačiam pagalvoti, kad būtent dėl jo ir jo vyriausybės visas šitas chaosas vyksta.
                                        دائما الليتوانيه

                                        Comment


                                          Kremlius mankština kumščius ir pradeda apšilimą. „Draugams“ Rytuose, numanantiems galimus tikrus Lietuvos sunkumus ateityje, šiandieninė akcija yra taktiškai neįkainojama repeticija. Vienu kartu patikrini kaip veikia smulkioji agentūra, kokie jos šansai mobilizuoti vietinį liumpen-proletariatą, kuris faktiškai yra kurčnebylis, valstybine kalba minties nesugebantis suformuluoti socialinis balastas, kokia teisėsaugos struktūrų koordinacija ir pajėgumai, kaip į tai reaguoja visa vietinė „respublikinė“ tskant populiacija, kurios mūsų „draugai“ iš Rytų žinoma nelaiko nacija (apie tai jie daugybę kartų yra aiškinę visam pasauliui). Visokie nuo alkoholio apsvaigę trubadūrai zonduoja kolektyvinę psichiką pažįstamom iš Pakso laikų plakatinėm frazėm apie „banditinę santvarką“, „deRmokratiją“ ar „libeRASTUS“, o analitikai Zlatoglavoje stebi lietuvių palinkimo į „proletarines valdžios formas“ laipsnį ir deda ant ataskaitų popieriaus „paukščiukus“.

                                          P.S. beje žiūri, kad ir šiam forume pakanka "jedinstivininkų" anūkų, kurie usžsiima "aiškinamuoju darbu" liaudies tarpe.
                                          blaivumas išlaisvina

                                          Comment

                                          Working...
                                          X