Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ne tai svarbiausia dabar. Tegul atlyginimus mažinasi, padejėjų skaičių. Bet tegul DIRBA. O jei dirba tai ir pamatuota kritika turėtų būti.
    Šiam seimui tikrai nelengva užduotis. Didelė atsakomybė. Bet ar kas tai supranta? Duokit ir vsio!!! Idiotizmas

    Ir išvis ko reikalaujama? Būtų įdomu pamatyti papunkčiui..
    *******
    Miestai.net Fb

    Comment


      Ir išvis ko reikalaujama? Būtų įdomu pamatyti papunkčiui..
      reikalavimai labai primena socdemų planą...

      Comment


        Konservatoriai padarė klaidų už kurias dabar turės mokėti
        1. Reikėjo pradėt veržt diržus nuo savęs, t.y. mažint seimo narių algas, nesvarbu ar leidžia konstitucija ar ne, čia jau būtų išaiškines Konstitucinis teismas vėliau.
        2. Aiškiai parodyt visuomenei kiek bus karpomos biuidžeto lėšos ir veržiami diržai valdininkams ir kiek bus siekiama papildyti biudžetą naujais mokesčiais. Aiškinti visuomenei, kodėl yra priimamas vienas ar kitas mokesčių pakeitimas, kokios yra alternatyvos, ko juo siekiama ir kokios pasekmės būtų nieko nedarant. Aiškinti ir aiškinti, kad žmonės suprastų, nes daugybė žmonių kelia triukšmą ir pasipiktinimą dėl paprasčiausio nesusivokimo.

        Comment


          Parašė Irmux Rodyti pranešimą
          Ne tai svarbiausia dabar. Tegul atlyginimus mažinasi, padejėjų skaičių. Bet tegul DIRBA. O jei dirba tai ir pamatuota kritika turėtų būti.
          Šiam seimui tikrai nelengva užduotis. Didelė atsakomybė. Bet ar kas tai supranta? Duokit ir vsio!!! Idiotizmas

          Ir išvis ko reikalaujama? Būtų įdomu pamatyti papunkčiui..
          Į situaciją žiūrint giliau, tai suprantama, kad visas šitas nesąmones pridirbo ankstesnės valdžios. Bet juk šioje valdžioje yra nemažai asmenų ir iš ankstesnių valdžių. Seimas turėjo megzti dialogą su žmonėmis, jiems aiškinti, dėl ko priimami vieni ar kiti žmonėms nepalankūs įstatymai dabar, bet palaipsniui gerinantys situaciją ateičiai.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė Irmux Rodyti pranešimą
            Ne tai svarbiausia dabar. Tegul atlyginimus mažinasi, padejėjų skaičių. Bet tegul DIRBA
            Kiaulės tik tada pradės dirbti, kai iš jų lovį atimsi.
            Kaip jūs įsivaizduojat tą dirbimą?

            Comment


              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
              Konservatoriai padarė klaidų už kurias dabar turės mokėti
              1. Reikėjo pradėt veržt diržus nuo savęs, t.y. mažint seimo narių algas, nesvarbu ar leidžia konstitucija ar ne, čia jau būtų išaiškines Konstitucinis teismas vėliau.
              2. Aiškiai parodyt visuomenei kiek bus karpomos biuidžeto lėšos ir veržiami diržai valdininkams ir kiek bus siekiama papildyti biudžetą naujais mokesčiais. Aiškinti visuomenei, kodėl yra priimamas vienas ar kitas mokesčių pakeitimas, kokios yra alternatyvos, ko juo siekiama ir kokios pasekmės būtų nieko nedarant. Aiškinti ir aiškinti, kad žmonės suprastų, nes daugybė žmonių kelia triukšmą ir pasipiktinimą dėl paprasčiausio nesusivokimo.
              Auksiniai žodžiai.
              gera gyventi gerai

              Comment


                Parašė r08n Rodyti pranešimą
                Kaip jūs įsivaizduojat tą dirbimą?
                Turbūt bent jau galvoti, t.y. tapti atsakingu už savo veiksmų pasekmes.

                Ar man pasirodė, ar delfis nuo apkrovos beveik užlūžęs?

                Comment


                  Tikrai užlūžęs, man per kelintą kartą tik užkrovė
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Parašė udrius Rodyti pranešimą
                    Tai pala krizė ar ne krizė - kiek vienas balvonas mums kainuoja? Ar ne 20 000 per menesį? Kiek dar padėdėjų kainuoja, sekretorių ir viska kita? Sumumavus gal ir visas 40 000 lt susidarys. Tai kiek susitaupytų juos sumažinus? 40 limijonų. Ar aplamai tokiai mažai valsybei reikalingas toks didelis seimas.
                    Ar teigi, jog keleto mėnesių yra gana reformuoti valstybės biurokratinį aparatą, juo labiau, kad didelė dalis to laikotarpio buvo skirta valstybės finansų stabilizavimo klausimui?

                    Ar tikrai taip visiškai nesiorientuoji įvykiuose, jog net nenumanai apie 20 iš 150 verslą kontroliuojančių valstybės institucijų naikinimo ir dar 40 apjungimo su kitomis esančiomis planus, bei ŽŪM etatų mažinimą, taip pat apie etatų mažinimą Kauno miesto savivaldybėje dalyvaujant tų pačių konservatorių daugumai?

                    Man be galo apmaudu, kad tokie žmonės kaip tu formuoja lietuvių tautos mentalitetą ir sudaro joje daugumą.

                    Kiaulės tik tada pradės dirbti, kai iš jų lovį atimsi.
                    Kada kiaulės, tos, kurios šiandien kriuksi prie Seimo savo veiksmais, ims mąstyti, kada valstybės tarnautojai bus motyvuojami dirbti užuot elgiantis atvirkščiai, kuomet kitoks piliečių mentalitetas sąlygos adekvatų viešųjų interesų atstovavimą valstybės institucijose, tuomet ir tik tuomet mes matysime sėkmingai progresuojančią Lietuvą. Deja, bet Lietuvoje to itin maža.

                    Kai buvo priimami sprendimai, kurie, yra akivaizdu, sąlygojo dabartinės politikos būtinybę, tauta ramiai tai toleravo. Žinoma, nes nebuvo tokios destruktyvios pažiūrų sklaidos iš tuometinės opozicijos pusės. Tačiau, kai priimami būtini valstybei ir jai naudingi sprendimai realiu darbu, sužadinta visiškai apgailėtino destruktyvizmo ir neaišku kokių subjektyvių politinių interesų tauta, kaip klusnūs šunyčiai gavę komandą "pulk!", loja.

                    Šiandien man yra gedulo tautos mentalitetui diena. Ir kaip gaila, kad esu būtent tokios tautos dalis. Balsas tyruose.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      ir jei chebra norite kažką pakeisti - manau reikia pradėti nuo referendumo. Mūšiai niekada nieko nedavė. Referendumo punktai -
                      1. Skelbiami išankstiniai seimo rinkimai
                      2. mažinamas seimūnų skaičius
                      3. prezidento institucija - ar ji tikrai reikalinga? paskutiniai žingsniai rodo kad ji nieko neveikia
                      4. pagaliau konstitucijoje įteisiname valdžia gali turėti kažkokį procentą nuo bvp - nesurinkai - negavai, negavai - pasistenk gauti.

                      Comment


                        Aš:
                        Tu pasižiūrėk į kitas didesnes ar mažesnes kad ir aukštu mentalitetu kvepiančias Europos valstybes - ten lygiai tas pats. Dar žiauriau visuomenė kovoja ir priešgyniauja su parlamentine valdžia. Nematau čia nieko blogo, kad mitinguojama. Žinoma, galėjo ir nedaužyti stiklų
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė udrius Rodyti pranešimą
                          ir jei chebra norite kažką pakeisti <...>
                          Vienintelis dalykas, kurį tau reikia suvokti, yra tai, kad tu viena kadencija pavėlavai.

                          Aš irgi manau, kad tai taip paprasta. Bet kryptingas populizmas, deja, yra pakankamas veiksnys užgožti bet kokį sveiką visuomenės protą.

                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Aš:
                          Tu pasižiūrėk į kitas didesnes ar mažesnes kad ir aukštu mentalitetu kvepiančias Europos valstybes - ten lygiai tas pats. Dar žiauriau visuomenė kovoja ir priešgyniauja su parlamentine valdžia. Nematau čia nieko blogo, kad mitinguojama. Žinoma, galėjo ir nedaužyti stiklų
                          Lietuvoje yra dalis žmonių, kurie prie Seimo reikštos pozicijos nepalaiko. Iš mano pusės neteisinga vienareikšmiškai priskirti tokią poziciją tautai. Tačiau tai yra pakankamai masinis reiškinys, kad, pridėjus šią mano pastabą, būtų galima subendrinti.

                          Nepriklausomai nuo to, kur vyksta protestas, apie smurto ar kažkokią niokojimo iniciatyvą negali būti net kalbos.

                          Tačiau mano pasisakymuose akcentas yra ne čia. Aš akcentuoju visuomenės nesugebėjimą suvokti prieš ką jie kovoja. Ši kova - tai joje įsišaknijusio destruktyvizmo išdava. Joje populiaru rėkti garsiau vienam už kitą tą banalią apgalėtiną frazę, kurią ką tik čia pakartojo udrius. Jei norėjome protestuoti, turėjome tai daryti kadencija anksčiau (jau nekalbant apie protestavimo kultūrą). O dabartinė visuomenės saviraiška yra sąlygota kryptingo populizmo, kurio argumentai yra visiškai neadekvatūs Lietuvos šiandieniniai situacijai.

                          Dabar visuomenė kovoja prieš jos pačios interesus ir to pati nesuvokia. Kažkam tie, dalis kurių - buduliai, kuriuos transliuoja LTV, puikus įrankis, vargiai randantis konkrečių nepopulistinių argumentų savo veiksmams pagrįsti.
                          Paskutinis taisė ; 2009.01.16, 14:06.
                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                          Comment


                            Parašė Rodyti pranešimą

                            Man be galo apmaudu, kad tokie žmonės kaip tu formuoja lietuvių tautos mentalitetą ir sudaro joje daugumą.
                            Aš manau, kad aš negaliu išlaikyti krūvos veltėdžių - kurie kaip Kauno biurokratai griauna kultūros paveldą, kurie kaip kai kurie seimūnai dainuoja posėdžių metu, kurie, kaip turizmo departamentas nesistengia pritraukti užsienio turistų į lietuvą, kai žemės ūkio valdininkų vos ne tiek pat kiek ūkininkų lietuvoje, kai seimai smaugia žmogelius kurie vos ne vištą yra pavogę, o tie turčiai išsisuka nuo atsakomybės ir t.t.. Tai yra paprasta kaip du kart du.v
                            Paskutinis taisė udrius; 2009.01.16, 13:59.

                            Comment


                              Parašė udrius Rodyti pranešimą
                              Aš manau, kad aš negaliu išlaikyti krūvos veltėdžių <...>
                              O kam tu šokinėji nuo minties prie minties. Palietei nepasitenkinimo biurokratizmo gausa temą, na tai pirmyn, analizuok dabar tai, kas buvo daroma ankstesnės kadencijos metu, ir tai, kas daroma dabar. Jei tik savo mąstymo logiką nukreiptum nuo šūkaliojimų ir populizmo prie analizės, pats atsisakytum savo ant trumparegystės pagrindo pastatytų teiginių.
                              Įžvalgos.lt - FB - G+

                              Comment


                                Atleisk , niekas nedaroma nei ankstesnės nei dabartinės kadencijos metu. Buvo tik pareikšta, kad seimūnų alga negali būti mažinama, nes to neleidžia konstitucija ir išmokėta krūva premijų.

                                Comment


                                  Parašė udrius Rodyti pranešimą
                                  Atleisk , niekas nedaroma nei ankstesnės nei dabartinės kadencijos metu. Buvo tik pareikšta, kad seimūnų alga negali būti mažinama, nes to neleidžia konstitucija ir išmokėta krūva premijų.
                                  KT buvo išaiškinta, kad šiuos atlyginimus, esant tam tikroms dabartinėms aplinkybėms, mažinti galima. Valdančioji dauguma mažinimui pritaria, štai Kirkilas - ne.

                                  Ar esi skaitęs Vyriausybės programą ir ar norėtum, kad ji būtų įgyvendinta? Jei taip, tai leisk šiems žmonėms dirbti ir agituok juos už tai, o ne elkis priešingai savo populistine nepamatuota tai absktrakcijai "valdžia" taikoma kritika. Ją (tik ne tokią) reikia taikyti kur kas siauresniam klerkų ratui, o pastarasis dabar opozicijoje.

                                  Apskritai, man kartais keista, jog tai dar reikia paaiškinti.
                                  Paskutinis taisė ; 2009.01.16, 14:24.
                                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                                  Comment


                                    Palauk, tai kaip čia yra, leisti jiems posėdžių metu dainuoti? leisti kad atėjus į teismą kaip teisiamam ir pasakyti , kad aš negaliu būti teisiamas? Blyn, po galais, kur jų moralė? Aš suprantu, kad šie mūšiai yra neteisėti, aš tik už teisėtus veiksmus. Bet šitaip atleisk, elgtis , negalima.

                                    Comment


                                      Ot jūs runkelių ir buratinų tauta. Bus priešlaikiniai rinkimai, gerai. Tai išrinkit komunistus su Lietuvos išdaviko anūkėliu į seimą, Imbrasą prezidentu, Paksą vietoj Valinsko, Uspaskichą energetikos ministru ir tapšnokitės. Tada tikrai visi turėsit darbus ir krizė dings, kai kuris nors gelbėtojas spragtels savo darbo žmogaus pirštukais.

                                      O dar paklausiau bendraamžių apie politiką, kokia Ukraina bloga, kaip vagia dujas ir dusina Europą. Runkelių, imbecilų ir kretinų šalis... Galvoj šūdas, bet svarbu išreikšt savo labai svarbią ir kompetetingą nuomonę (pageidautina su raudonu skarmalu ant kurio ne į temą užkleckioti gediminaičių stulpai ir geležinis vilkas). "Palaisym, saimų išsirinksma naujų ir bus čia tvarka ir būsma turtingi, gyvensma kap inkstai taukuosna".

                                      Labai cekava, kuris čia toks protingas žmogus tokį genialų planą sukurpė.

                                      Comment


                                        ale žiūrau Paleckiukas, tai kaip kokis lietuviškas Leninas, ant bačkos užsilipęs su ruporu vadovavo paradui..
                                        Jūsų,
                                        Analitikas PlėtRa™

                                        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                                        Comment


                                          Parašė Rodyti pranešimą
                                          KT buvo išaiškinta, kad šiuos atlyginimus, esant tam tikroms dabartinėms aplinkybėms, mažinti galima. Valdančioji dauguma mažinimui pritaria, štai Kirkilas - ne.
                                          Taigi dabar Seimas galės susimažinti sau algas, o sutaupytus pinigus skirti šiandienos mardabojaus suniokojimams suremontuoti.

                                          Alkoholio parduotuvės Gedimino pr dar sveikos?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X