Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Galis Rodyti pranešimą
    o isbuozinti buvo ne tie, kurie turejo virs 50 ha? nes 500 ha smetonos laikais su to laiko technika... hmm... Karbauskis, kiek pamenu is visokiu straipsniu, per visokius giminaicius ir imones valdo virs 16 tukst ha., su nuomojama apie 30 tukst. ha. ir ukininku(rimtu) poziuris i ji toks "visoks" bet jei kaikurie ir toliau perka is jo imoniu trasas, o veliau joms ir derliu parduoda tai ir neaisku kaip vertinti.
    Sorry, 150 ha, tai tuo labiau
    ŽŪ jau laikas vertinti kaip eilinį verslą, jeigu ten nėra kažko labai saugotinio.
    "Žemelės" referendumas kaip tik buvo inicijuotas Karbauskio žmonių. Matyt tam, kad eliminuoti bet kokią konkurenciją. Palyginti didelės ŽŪ produktų kainos Lietuvoje gal ir ne jų nuopelnas, bet rinką tai tikrai trikdo. O dar kur politiškai dviprasmiškos "valstiečių" pažiūros. Iš serijos, "kiek vilką nemaitink, jis vis į Rytus žiūri."

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Taip, bet sprendžiant iš to, kad prekybos centrai yra užversti užsienietiška žemės ūkio produkcija, kitų ES šalių ūkininkai gauna dar didesnes subsidijas ir lengvatas, jei gali konkuruoti su vietine produkcija, kurią žymiai lengviau transportuoti, bei atlyginimai ir tuo pačiu sąnaudos čia mažesnės. Žemės ūkio paramai eina berods apie 40% ES biudžeto, čia labai stipriai subsidijuojama veikla.
      Taip. ES iš viso nelabai sveika situacija su žemės ūkio subsidijomis.

      Visų pirma, aukštinti kaip šaunų verslininką, kai jis subsidijuojamas ir beveik neapmokestinamas nėra labai teisinga. Kitas dalykas, kad vadinti jį verslininko pavyzdžiu "besidalijančiu su visuomene, mecenatu" (t.y. supilančiu kalniuką, nuperkančiu savireklaminį serialą ir suorganizuojančiu vieną kitą koncertą) yra keistoka kai realiai tai jis daugiau paima iš visuomenės nei gauna.

      Subsidijuokit mane taip, aš irgi kalniuką supilsiu ir koncertų suorganizuosiu.
      Post in English - fight censorship!

      Comment


        jei es neberemtu zemes ukio, tai bent jau mes zinome kaip tai atrodytu, nes pamename kaip atrode Lietuvos laukai iki istojimo i es, tad speju kad pirmi tokia politika pajustu vakaru saliu technikos gamintojai.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Apie Karbauskį žinau tik tiek, kad negeria alkoholio, susidomėjęs tautinių paveldu ir folkloru, ir kad grūdų firmą turi Kažkodėl man jis nelabai įdomus ir šiaip aš labai didis nemegėjęs tų naujųjų gelbėtojų, tačiau tikriausiai be jų neapsieisim ir per sekančius rinkimus. Jeigu šį kartą tai bus Karbauskis - tai bus tikrai geriausias variantas, lyginant su visais praėjusiais rinkimais, per kurious sužibėjo drąsos kelias, Valinskas, o Darbo partija netgi juos laimėjus buvo. Valstiečių partijos pagrindinis tikslas per sekančius rinkimus - suvilioti socialdiamokratų rinkėjus. Jie kadangi prie plūgo, tai nelabai nori kartais normalesnių alternatyvų žvalgytis, tai valstiečių partija geriausia iš visų tų populistinių alternatyvų.
          Na, Wiki šiek tiek rašo apie Karbauskį. Todėl aš manau kad socdemų milijonierius Bradauskas yrs šiukšlė palyginus su šiuo milijonierium, jei jau turėti milijoną Lietuvoje yra nusikaltimas.
          Nuo 2009 m. Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos pirmininkas, nuo 2012 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas. Nuo 2006 m.Lietuvos šaškių federacijos prezidentas. Nuo 2009 m. Lietuvos žemaitukų asociacijos vicepirmininkas. Serialo "Naisių vasara" scenarijaus autorius ir mecenatas, festivalio visai šeimai "Naisių vasara sumanytojas ir mecenatas. Naisių vasaros teatro steigėjas ir mecenatas. 2013 m. kartu su Andriumi Mamontovu įkūrė paramos ir labdaros fondą "Švieskime vaikus. Baltų dievų muziejaus, Inkilų muziejaus, Baltų žolynų muziejaus, Krašto istorijos muziejaus Naisiuose sumanytojas ir mecenatas. Šiaulių rajono jaunimo centro steigėjas.

          Comment


            Šiaip jau Karbauskio rėmimo veikloje matyti tam tikro idealizmo, o ne vien kažkokia plika savireklama. Norint pasireklamuoti, Naisiai nėra pats geriausias variantas . Sprendžiant pagal jo interviu, tai ne pinigai jį valdo, o jis pinigus. Koks tau milijonierius kiš pinigus į vaikų švietimą? Karbauskis kiša. Sprendžiant pagal jo interviu, tai yra intelektualesnis nei daugelis "neturtingų" ir "Lietuvai dirbančių" politikų. Man tai jis primeta senovės dvarininką, kuris būdavo ne tik turtingas, bet ir išprusęs, nuoširdžiai besidomintis kultūra, valstybės reikalais, o ne vien dvaro pelnu ir baudžiauninkų išnaudojimu.
            O milijonierius Guoga, taip pat mokesčių mokantis nedaug, niekam neužkliūva? Jis ne populistas?
            Subsidijuokit mane taip, aš irgi kalniuką supilsiu ir koncertų suorganizuosiu.
            Taip taip, duokit man Ferari, būsiu geras lenktynininkas, duokit raketą, nuskrisiu į Mėnulį

            Comment


              Parašė J.U. Rodyti pranešimą
              Na, Wiki šiek tiek rašo apie Karbauskį. Todėl aš manau kad socdemų milijonierius Bradauskas yrs šiukšlė palyginus su šiuo milijonierium, jei jau turėti milijoną Lietuvoje yra nusikaltimas.
              O Jūs nemėginote pasidomėti ir palyginti su pvz. Stanislovo Augusto kultūriniais nuopelnais Žiapčiapšmiak..politai (nu kitaip sakant Lenkijai) ir kuo visa tai baigėsi ? O jau toks kultūringas buvo! O jau toks mecenatas! O jau toks dosnus ir apsišvietęs!..
              blaivumas išlaisvina

              Comment


                Per trejus metus Naisių vasaros teatro spektakliuose apsilankė apie 200 tūkst. žmonių, bet nė vienas iš jų niekada nėra mokėjęs už bilietą. Jeigu bilietas kainuotų bent po 10 litų, teatras jau būtų gavęs 2 mln. litų pajamų. Bet niekas niekada nemokėjo ir nemokės, nes toks buvo mano sprendimas. Matau miesteliuose, miestuose ir kaimuose auditorijas žmonių, kurie žiūri į spektaklį lyg į stebuklą, nes pirmą kartą susiduria su profesionaliu teatru.
                Kam tas teatras, juk geriau rinkėjams alaus nupirkti.

                Parodykit man nors vieną politiką, kuris kiekvieną vasarą lakstytų po miškus su vaikais, kurie nėra jokie rinkėjai. Jeigu tiek pinigų, kiek aš investuoju į kultūrą, skirčiau balsams pirkti, šiandien partija turėtų daugiausiai balsų Lietuvoje. Bet manęs toks kelias nedomina.
                Paskutinis taisė senasnamas; 2015.11.18, 14:55.

                Comment


                  Apie vaikus tai epinis išvis.

                  Comment


                    Vėlgi, klausimas kas daugiau gero valstybei padaro. Ar tas, kas susimoka adekvačius pajamoms mokesčius ir neorganizuoja visokių tokių dalykų ar tas, kas nemoka mokesčių, didelę dalį pajamų gauna iš subsidijų ir po to suorganizuoja.

                    Ir aš tikrai tikiu, kad jis tą daro ne tik dėl reklamos. Aš net tikiu, kad jis tikrai mano, kad viską "užsidirba" ir po to padaro labai daug gero, dalį iš valstybės paimtų pinigų atiduodamas jai tokiais būdais.
                    Post in English - fight censorship!

                    Comment


                      Parašė Galis Rodyti pranešimą
                      jei es neberemtu zemes ukio, tai bent jau mes zinome kaip tai atrodytu, nes pamename kaip atrode Lietuvos laukai iki istojimo i es, tad speju kad pirmi tokia politika pajustu vakaru saliu technikos gamintojai.
                      Lietuvai ES kontekste labai apsimokėtų, jei nebeliktų subsidijų, nes dabar kitos ES šalys jų gauna daugiau ir mums sunku konkuruoti, iki įstojo mums iš vis buvo be šansų konkuruoti be paramos. Aišku iš kitos pusės ne ES šalys turėtų daugiau šansų su savo produkcija, bet tą galima reguliuoti per muitus.
                      Flickr

                      Comment


                        Parašė index Rodyti pranešimą
                        Vėlgi, klausimas kas daugiau gero valstybei padaro. Ar tas, kas susimoka adekvačius pajamoms mokesčius ir neorganizuoja visokių tokių dalykų ar tas, kas nemoka mokesčių, didelę dalį pajamų gauna iš subsidijų ir po to suorganizuoja.

                        Ir aš tikrai tikiu, kad jis tą daro ne tik dėl reklamos. Aš net tikiu, kad jis tikrai mano, kad viską "užsidirba" ir po to padaro labai daug gero, dalį iš valstybės paimtų pinigų atiduodamas jai tokiais būdais.
                        Tarkim įmonės, kurios iš vis vykdo veiklą iš užsienio ir jokių pelno mokesčių nemoka irgi mažiau naudos duoda nei pasiima? O kad ES pinigai paimami ir įsisavinami tik nauda Lietuvos ekonomikai, o ne nuo nuostolis.
                        Flickr

                        Comment


                          Kiek įstatymai leidžia, tiek uždirba. Manau, kad jis savo rėmimo veiklą vykdytų bet kokiu atveju, jei tik dirbtų pelningai. Tai nesusiję nei su pinigų kiekiu, nei su mokesčių dydžiu. Skirtųsi nebent apimtis, bet ne kryptis.

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Tarkim įmonės, kurios iš vis vykdo veiklą iš užsienio ir jokių pelno mokesčių nemoka irgi mažiau naudos duoda nei pasiima? O kad ES pinigai paimami ir įsisavinami tik nauda Lietuvos ekonomikai, o ne nuo nuostolis.
                            Ne, nes uždirba teikdamos produktą. Čia gi nemaža dalis apskritai valstybės ir ES pinigai pervedami kaip subsidijos, o ne už kokią nors suteiktą naudą.

                            Ir po to dideliu geradariu apsimeta.
                            Post in English - fight censorship!

                            Comment


                              Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                              Kiek įstatymai leidžia, tiek uždirba. Manau, kad jis savo rėmimo veiklą vykdytų bet kokiu atveju, jei tik dirbtų pelningai. Tai nesusiję nei su pinigų kiekiu, nei su mokesčių dydžiu. Skirtųsi nebent apimtis, bet ne kryptis.
                              Be abejo, kad kiek įstatymai leidžia, tiek uždirba. O kad pats arba jo partija tuos įstatymus leidžia, tai čia jokios problemos nėra ir būt negali. Čia kaip su vaikais, kurie nėra rinkėjai. Juk tie remiami vaikai yra niekaip nesusiję su savo tėvais, kurie yra rinkėjai.

                              Comment


                                Parašė balietis Rodyti pranešimą
                                Be abejo, kad kiek įstatymai leidžia, tiek uždirba. O kad pats arba jo partija tuos įstatymus leidžia, tai čia jokios problemos nėra ir būt negali. Čia kaip su vaikais, kurie nėra rinkėjai. Juk tie remiami vaikai yra niekaip nesusiję su savo tėvais, kurie yra rinkėjai.
                                Nemanau, kad tie rinkėjai jam labai svarbu. Kitaip sėdėtų seime lyg prirakintas kaip kiti. Pats savo noru buvo palikęs Seimą.

                                Comment


                                  Tai aišku, kad rinkėjai jam nesvarbu. O partijai vadovauja iš neturėjimo, ką veikti. Uspaskichas irgi savo noru palikęs Seimą nebežinau, kiek kartų.

                                  Comment


                                    Parašė balietis Rodyti pranešimą
                                    Be abejo, kad kiek įstatymai leidžia, tiek uždirba. O kad pats arba jo partija tuos įstatymus leidžia, tai čia jokios problemos nėra ir būt negali. Čia kaip su vaikais, kurie nėra rinkėjai. Juk tie remiami vaikai yra niekaip nesusiję su savo tėvais, kurie yra rinkėjai.
                                    Kas draudžia kurti sau palankius įstatymus? Tokia demokratinė rinkiminė sistema, kad žmonės renka savo atstovus, kurie šiuo atveju kuria žemdirbiams palankius įstatymus. O jeigu blogai atstovauja, tai niekas neverčia už juos balsuoti.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Lietuvos deleguotas eurokomisaras socialdemokratas Vytenis Andriukaitis sako remiantis Europos Komisijos pirmininko Jeano Claude'o Junckerio laiške Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui išdėstytą poziciją dėl gilesnių ryšių tarp Europos Sąjungos ir Maskvos vadovaujamos Eurazijos ekonominės sąjungos.
                                      Čia kažkurioje forumo temoje buvo aršių Junkerio gynėjų. Pats protingiausias Europos žmogus, ar ne? Padla, einanti su velniu obuoliauti ir dar komunistas Andriukaitis peršasi eit kartu.
                                      http://lzinios.lt/lzinios/Lietuva/v-...u-bloku/212981

                                      Comment


                                        nei vieno anglo nematau Pakistanas ar Bangladeshas teleportuotas I Peterborough turbut
                                        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                        - George W. Bush President of the USA

                                        Comment


                                          Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                                          nei vieno anglo nematau Pakistanas ar Bangladeshas teleportuotas I Peterborough turbut
                                          Jeigu jiems suteikė Anglijos pilietybę, reiškia jie yra anglai.
                                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X