Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Aš manau, kad išsilavinę būtinai turėtų žiūrėti lietuviškus serialus ir klausyti lietuviškų gumoristų

    Comment


      Parašė bebop Rodyti pranešimą
      O aš manau, kad pakeliui. Tai kuris dabar sako tiesą?
      Pamatysime už kokių 3 - 4 metų.
      Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

      Comment


        Parašė Combat Rodyti pranešimą
        Pamatysime už kokių 3 - 4 metų.
        Bet ir prieš 3-4 metus spėju panašiai kalbėjai?
        Flickr

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Bet ir prieš 3-4 metus spėju panašiai kalbėjai?
          Ne. Tada aš dar turėjau vilčių.
          Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

          Comment


            Kažkas tai norėjo sužinoti politinę orientaciją "Combat", aš taip manau kad aš žinau, galima paviešinti, jam leidus.
            "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
            Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

            Adam Mickiewicz

            Comment


              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
              Pala pala, gal kažkas pasikeitė ir aš pražiopsojau. Ta pati JAV ir dalis ES valstybių NEPRITARĖ Mistral pardavimui Rusijai, todėl Sarkozy rado kompromisą — parduos 3 ar 4 laivus, tačiau visiškai be ginkluotės, populiariai kalbant parduoda rėmą ir variklį, o visą navigaciją ir ginkluotę rusai turės pasigaminti/nusipirkti ir susimontuoti patys. Tokia situacija apramino net labiausiai dėl šio sandorio išsigandusią Gruziją, nes užtruks ne tik sandėrio įgyvendinimas, bet ir įrangos montavimas (laivo apginklavimas). Taigi tiek Gruzija, tiek Baltijos šalys bent jau laimėjo laiko. Jeigu Baltijos šalys +- jaučiasi ir taip saugios po NATO skėčiu, tai Gruzijai reikia greitai mąstyti. Greičiausiai Gruzija arba pirks karinių laivų, arba gaus jų dovanų iš jai palankios valstybės.
              O kas dėl Rusijos šiknos kandžiojimo, tai neblogai pastaraisiais metais tą „darbą“ atliko Norvegija ir iki ekonominės krizės Lenkija. Beje, neretai mėgėjas kąsti Kremliui į kumpius yra pats Batka Lukašenka.
              Nieko nepražiopsojai.

              Париж продаст России вертолетоносец «Мистраль», правда, без вооружений, а Москва в обмен, скорее всего, поддержит санкции против Ирана. После переговоров с российским президентом Дмитрием Медведевым французский глава государства Никола Саркози выступил с сенсационным заявлением — Франция вслед за Италией поддержала отмену виз для России в Евросоюз.

              После беседы с президентом РФ Дмитрием Медведевым во время его государственного визита во Францию Николя Саркози сообщил, что один или, предпочтительно, два корабля класса Mistral будут построены на судоверфи STX в Сан-Назере, на западе Франции. Другие будут построены в России.

              По словам Медведева — это «символ доверия между нашими странами». Также, Дмитрий Медведев подтвердил Николя Саркози, что Россия готова со своими партнерами выступить за санкции против Ирана.
              Rusai į laivus susikraus tėvyninę ginkluotę „нет аналогов в мире“ neabejotinai.

              Na, ir akivaizdus biznis – ima prancūzišką ginkluotę (manau, kad tie du Prancūzijoje statomi laivai ir bus ja apginkluoti gal keletu mėnesių vėliau, nei laivas bus pastatytas) ir bevizį režimą į ES mainais, kad Rusija spjaus į Irano reikalus.

              Bet Lietuvai geriausia politika – nepaliaujamai reikalauti iš Rusijos atlyginti žalą už okupaciją. . . . .
              Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

              Comment


                Parašė Edvard Rodyti pranešimą
                Kažkas tai norėjo sužinoti politinę orientaciją "Combat", aš taip manau kad aš žinau, galima paviešinti, jam leidus.
                Ką čia viešinti. Berliner ir taip jau paviešino – komunistas aš
                Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

                Comment


                  Parašė Combat Rodyti pranešimą
                  Ne. Tada aš dar turėjau vilčių.
                  O kas pasikeitė iš esmės?
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Combat Rodyti pranešimą
                    Ką čia viešinti. Berliner ir taip jau paviešino – komunistas aš
                    Любэ: Комбат
                    http://www.youtube.com/watch?v=v4C5wSOM9Z0

                    Tekstas
                    http://masteroff.org/680.html
                    Paskutinis taisė Edvard; 2010.12.27, 00:38.
                    "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                    Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                    Adam Mickiewicz

                    Comment


                      /\ Ei, šiaip ir aš tokias dainas myliu. Man patinka. Tik ne klipas.

                      Comment


                        Parašė LC. Rodyti pranešimą
                        /\ Ei, šiaip ir aš tokias dainas myliu. Man patinka. Tik ne klipas.
                        Va, va. "Murka", "Vladimirskij Central"...
                        Nesakau, kad blogai, bet tai atskiros , žiaurokos, kultūros dalis.

                        Comment


                          Parašė Sula Rodyti pranešimą
                          Va, va. "Murka", "Vladimirskij Central"...
                          Nesakau, kad blogai, bet tai atskiros , žiaurokos, kultūros dalis.
                          Argumentuok, kodėl ši muzika tau atrodo žiauri. Jeigu tokios dainos yra kuriamos, vadinasi joms paklausa yra. Štai aš ir klausau, nes man tokia muzika yra priimtina. Tačiau, tai nereiškia, kad esu komunistas, rusas ar pan. Be to - įsigilink į tekstą. Ten nešlovinamas Leninas, kom. partija, ar dar kažkas panašaus.

                          Comment


                            Parašė LC. Rodyti pranešimą
                            Argumentuok, kodėl ši muzika tau atrodo žiauri. Jeigu tokios dainos yra kuriamos, vadinasi joms paklausa yra. Štai aš ir klausau, nes man tokia muzika yra priimtina. Tačiau, tai nereiškia, kad esu komunistas, rusas ar pan. Be to - įsigilink į tekstą. Ten nešlovinamas Leninas, kom. partija, ar dar kažkas panašaus.
                            Žiauri pati aplinka ir kontekstas (o kartais ir pats tekstas), bei dainavimo maniera. Nesakau, kad negali gyvuoti. Nuo kada "zonoje" šlovinamas Leninas
                            Truputį į Off-topą nuvažiavom.

                            Comment


                              Parašė Sula Rodyti pranešimą
                              Žiauri pati aplinka ir kontekstas (o kartais ir pats tekstas), bei dainavimo maniera. Nesakau, kad negali gyvuoti. Nuo kada "zonoje" šlovinamas Leninas
                              Truputį į Off-topą nuvažiavom.
                              Daina buvo pasiūlyta komunistui Combat (komunistai šlovina marksizmą - leninizmą). Dėl dainavimo: čia jau kaip kam , tačiau "šiuolaikinės" dainos, kurios yra grojamos per radiją - "полное говно". Per visus galus kišama angliška kultūra jau atsibodo.

                              Comment


                                Tokie kaip Combat ir prieš 20 metų rėkavo, kad Lietuvai ne pakeliui su Vakarais, kad reikia "tik persitvarkyti ir toliau gyventi su motule Rusija"

                                Dabar jam pavyzdys - apgailėtinas jų prezidentas, kuris yra tik vadovo imitacija

                                Comment


                                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                  Per visus galus kišama angliška kultūra jau atsibodo.
                                  Jei neturi jėgų pats ieškoti ko tau reikia, visada turėsi gyventi pagal kitus.

                                  Comment


                                    Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                    Jei neturi jėgų pats ieškoti ko tau reikia, visada turėsi gyventi pagal kitus.
                                    Tai aš ir randu. Kad ir rusiška muzika. Tačiau kitiems tai atrodo nenormalu. O man nenormalu - angliška muzika. Kompromiso nerastume.

                                    Comment


                                      Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                      Tai aš ir randu. Kad ir rusiška muzika. Tačiau kitiems tai atrodo nenormalu. O man nenormalu - angliška muzika. Kompromiso nerastume.
                                      Nemanau, kad esmė kalboje. Rusai sugeba padaryti (nors ir labai nedažnai) ir geros muzikos. Esmė, matyt, konkrečioje muzikoje ir tekstuose (kiek žinau, konkrečios grupės esmė - sovietų kariuomenės šlovinimas ).

                                      O be anglakalbės ir rusakalbės muzikos daugiau nieko nesi klausęs? Muzikos įvairovė labai didelė.
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        Nemanau, kad esmė kalboje. Rusai sugeba padaryti (nors ir labai nedažnai) ir geros muzikos. Esmė, matyt, konkrečioje muzikoje ir tekstuose (kiek žinau, konkrečios grupės esmė - sovietų kariuomenės šlovinimas ).

                                        O be anglakalbės ir rusakalbės muzikos daugiau nieko nesi klausęs? Muzikos įvairovė labai didelė.
                                        Esu. Super itališkos dainos, netgi buvau pasišovęs itališkai mokintis, bet kažkaip nesirįžau.

                                        O rusiškas klausau, nes man pati muzika, jos pateikimas patinka. Tekstas - paskutinėje vietoje. Tarybinė (raudonoji) armija taip pat.

                                        Tačiau aš nesiklausau vien rusiško šansono (net nežinau lietuviško vertimo - rus. шансон). Man patinka ir kitokie muzikos stiliai, kur apie tariamą "tarybinę propagandą" net neužsimenama. O ir "šiuolaikinėje" (jums - prastoje) rusiškoje muzikoje jokių užuominų apie TSRS nėra. Galim šia tema net nediskutuoti.

                                        Kiekvieno laisvė pasirinkti, tačiau nepiršti kitiems.

                                        Comment


                                          Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                          Tai aš ir randu. Kad ir rusiška muzika. Tačiau kitiems tai atrodo nenormalu. O man nenormalu - angliška muzika. Kompromiso nerastume.
                                          Rusiško yra ir visiško šlamšto daug, ir geros muzikos.
                                          Pvz. yra Kirkorovas, o yra Kuriochinas. Skirtumas tarp jų muzikos - šimtai šviesmečių Todėl aš nelabai suprantu tavo logikos ("klausau rusišką, o ne angliską"), atsiprašau
                                          Paskutinis taisė oranger; 2010.12.27, 15:35.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X