Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Politika

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mano:

    Post in English - fight censorship!

    Comment


      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
      Aš ir neteigiu, kad Europos Sąjunga yra stebuklas. Tik skirtingai nei su Tarybų Sąjunga, į ją šalys pačios sieka įstoti, net ir šiais sunkiais laikais (pvz. Islandija, Kroatija, Turkija ir kt.)

      Kadangi jau išpešiau iš tavęs, kad atstovauji kažkokiam politiniam samburiui (kaip suprantu dar neoficialiam), tai prašau tavęs trumpai nušviesti savo ideologiją.
      Jei atstovaučiau, būčiau aiškiai nurodęs, ką atstovauju. O tau, kol kas, nieko daugiau žinoti apie tai nereikia, nes tu – kontra, pats tikriausias Lietuvos priešas(-ė). Tokie kortas jei ir gaus į rankas, tai – paskutiniai.
      Kapitalizmas – sistema atgyvenusi, vedanti į niekur.

      Comment


        Mano rezultatai traukia į tą pusę, kur ir tikėjausi, nors visgi tikėjausi, kad būsiu šiek tiek mažiau kairėje

        Comment


          Tą patį testą jau esu daręs anksčiau, prieš keletą metų. Rezultatas išlieka maždaug toks pats:



          Ką gi, Gandis, Mandela ir Dalai Lama man tikrai imponuoja kaip politikai ir asmenybės

          P.S.: John, taip išeina, kad aš didesnis libertaras už tave? Negaliu patikėti

          P.P.S.: Įtariu, kad suvėlei ką nors su homoseksualumu
          Paskutinis taisė Kecal; 2010.11.21, 23:45.

          Comment


            Parašė Kecal Rodyti pranešimą
            Tą patį testą jau esu daręs anksčiau, prieš keletą metų. Rezultatas išlieka maždaug toks pats:

            Atvaizdas


            Ką gi, Gandis, Mandela ir Dalai Lama man tikrai imponuoja kaip politikai ir asmenybės

            P.S.: John, taip išeina, kad aš didesnis libertaras už tave? Negaliu patikėti

            P.P.S.: Įtariu, kad suvėlei ką nors su homoseksualumu

            Na ten, berods, buvo tik vienas klausimas apie galimybę įsivaikinti.

            Beje, kodėl manei, kad John yra labai didelis liberalas? Mano liberalumas pagrinde reiškiasi su religiniais ir seksualiniais dalykais, bet tai nereiškia, kad, pavyzdžiui, lygiai taip pat esu visiškas liberastas dėl žiniasklaidos kontrolės ir priežiūros. Tiesiog skirtingose srityse turiu pakankamai skirtingą nuomonę, kurios net nebandau grįsti politine ideologija, o tiesiog viską grindžiu sveiku protu ir suvokimu apie visuomenę. Dėl to tapatinimasis su viena ar kita politine pasaulėžiūra man išvis nelabai priimtinas, nes, pavyzdžiui, fundamentaliai pasisakau už homoseksualų santuokas ir įvaikinimą (t.y. smarkus nuokrypis į "libertarian" pusę ir kažkas, už ką liberalios partijos norėtų matyti mane savo narių sąraše), kuomet dėl žiniasklaidos laikausi nuomonės, kad turėtų vykti kontrolė ir įgyvendinami griežti priežiūros standartai (ypač tose srityse, kurios gali daryti įtaką visuomenėms bei manipuliuoti nuomonėmis, kaip ekonominė/finansinė žiniasklaida), kaip yra, pavyzdžiui, Singapūre, kur nesąmonę parašęs laikraštis beveik garantuotai bus paduotas į teismą ir apipiltas baudomis už šmeižtą, neteisingą informaciją, melavimą ir t.t.. Už tokį požiūrį bet kokia liberalų politinė jėga mane išspirtų iš savo gretų. Todėl toks testas vargu ar tiksliai parodo politinę poziciją. Apskritai identifikavimasis su politinėmis pozicijomis nėra labai geras dalykas.
            Paskutinis taisė John; 2010.11.22, 00:09.

            Comment


              Parašė Combat Rodyti pranešimą
              Ir kokiam gi bosui pinigus sutaupote, mokinius dirbti išvarydami ir atlikę darbą, kurį turėtų atlikti nusamdytos įmonės darbuotojai? Kad mokyklos teritoriją sutvarkyti – nieko nesakau; bet kokiu atveju ten – saugiau, galima ir už dyką – labiau saugos teritoriją ir mažiau šiukšlins.
              Nesikarščiuok — paprastai mokiniai tvarko tik mokyklos kiemą. O jeigu einama į parkus, kapines ar dar kur kitur — privaloma apie tai iš anksto perspėti tėvus. Bet paprastai tėvams tas pats — kad tik vaikai būtų kažkuo užimti (suaugusiųjų priežiūroje) kol jie patys dirba; o vaikai mielai eina, kad tik pamokose nesėdėti. Aišku, ten to tvarkymo darbo tėra tik imitacija, visa klasė per valandą tesurenka tik apie 5-6 vidutinius maišus šiukšlių, bet tuo metu jie būna atviram ore, vaikšto (nesėdi), gal padūksta, pabendrauja su klasiokais ir mokytojais neformalioje aplinkoje, pagaliau šį tą ir naudingo nuveikia. Juk tai vyksta itin retai; kaip minėjau, tik 1-2 kartus į mokslo metus.
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                Beje, kas nežino savo politinių pažiūrų, gali čia pasitikrinti:
                http://politicalcompass.org/test
                Dėkui, Lettered, už šią nuorodą, ta proga ir mano rezultatai:

                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Todėl toks testas vargu ar tiksliai parodo politinę poziciją. Apskritai identifikavimasis su politinėmis pozicijomis nėra labai geras dalykas.
                  Aišku geriau identifikuotis su viena šalim ar kultūra.

                  O šiaip pritariu, kad testas nelabai ką parodo. Mano rezultate taškas atsirado beveik ten pat, kur ir Johno atveju (gal per porą langelių labiau į dešinę), nors kiek teko diskutuot nepasakyčiau, kad mūsų pažiūros būtų labai panašios.
                  Got sun in my face, sleeping rough on the road

                  Comment


                    Pasidalinsiu savo rezultatais:

                    Comment


                      Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
                      Aišku geriau identifikuotis su viena šalim ar kultūra.

                      O šiaip pritariu, kad testas nelabai ką parodo. Mano rezultate taškas atsirado beveik ten pat, kur ir Johno atveju (gal per porą langelių labiau į dešinę), nors kiek teko diskutuot nepasakyčiau, kad mūsų pažiūros būtų labai panašios.
                      2/3 klausimų nelabai siejasi su Lietuvos politinėmis aktualijomis. Be to, Lietuvos partijų politika dažnai skiriasi nuo visuotinai pripažintų politinių krypčių. Pvz.: Lietuvos socdemai vykdė stipriai liberalią ekonominę politiką (neskaitant "pokiliminių" žaidimų).

                      Comment


                        Kažkada panašų testą jau darėm.

                        *******
                        Miestai.net Fb

                        Comment


                          Mano toks:

                          Comment


                            Pas man tas pats kaip pas rat
                            Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                            Comment


                              Tai iš kol kas parašiusių aš kol kas liberaliausias?
                              Post in English - fight censorship!

                              Comment


                                Parašė index Rodyti pranešimą
                                Tai iš kol kas parašiusių aš kol kas liberaliausias?
                                Tai iš kol kas parašiusių aš kol kas dešiniausias?
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Mano:

                                  Panašiai ir tikėjausi. Daugiausia į liberalią pusę nukreipė religija ir seksualinės mažumos.

                                  Comment


                                    Parašė index Rodyti pranešimą
                                    Tai iš kol kas parašiusių aš kol kas liberaliausias?
                                    Atrodo, aš šiek tiek liberalesnis:

                                    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                    Comment


                                      Parašė index Rodyti pranešimą
                                      Tai ir egzistuoja tokios pažiūros, kurių esmė yra būti "atsilikusiomis laike": konservatyvizmas ir (mūsų atveju) radikali kairė. Arba jų abiejų mišinys (Combat atveju).

                                      O dėl JAV liberalumo būtų galima labai pasiginčyti. Aš ją laikyčiau labiau neokonservatyvia šalimi.
                                      Pritariu, tokios pažiūros egzistuoja, kartu su, pavyzdžiui, fašizmu, komunizmu ir kt. Nereiškia, kad turėtume leistis į diskusijas apie kliedesius, kuriuos tų pažiūrų žmonės skleidžia.

                                      Dėl JAV labiau turėjau omenyje ekonominę laisvę, nors šiaip idealus liberalios šalies pavyzdys galbūt yra Honkongas, teko skaityti, kad septintajame dešimtmetyje Honkongo santvarka ekonomistų buvo laikoma arčiausiai esanti laisvosios rinkos (aišku, situacija dabar smarkiai pasikeitė).
                                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                      Comment


                                        Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                        nors šiaip idealus liberalios šalies pavyzdys galbūt yra Honkongas, teko skaityti, kad septintajame dešimtmetyje Honkongo santvarka ekonomistų buvo laikoma arčiausiai esanti laisvosios rinkos (aišku, situacija dabar smarkiai pasikeitė).
                                        Paradoksas - vos keli kilometrai nuo Honkongo vyravo arši karinė komunistinė diktatūra...

                                        Comment


                                          Va taip.
                                          "Jeśli kto władzę cierpi, nie mów, że jej słucha;
                                          Bóg czasem daje władzę w ręce złego ducha."

                                          Adam Mickiewicz

                                          Comment

                                          Working...
                                          X